Pogoń za Lwem
18.05.2019, 18:00
Dystans: 10 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
2021 Goździerska Joanna 1989
2022 Kukol Serhii 1990 Kayser
2023 Błażejczyk Piotr 1992
2024 Stępkowska Izabela 1974
2025 Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
2026 Szturmowski Nikodem 1997
2027 Baranowski Szymon 1990 Spuchlaki Team, ON-SIGHT
2028 Koszela Piotr 1989
2029 Maruszczyk Monika 1990
2030 Paszkier Piotr 1991
2031 Rzepka Piotr 1993 Hernik Team
2032 Gdowska Jolanta 1977
2033 Lis Michał 1995
2034 Janc Andrzej 1979
2035 Jaworska Joanna 2001
2036 Nagucki Karol 1993
2037 Kozłowski Grzegorz 1983 Night Runners Września
2038 Cybulska Anna 1980
2039 salski jaroslaw 1986 Wroniecki Klub biegacza
2040 Nowicka Agnieszka 1987
2041 Cybulski Maciej 1977
2042 Łącka Beata 1976
2043 Grzywaczyk Przemysław 1992 #Biegacze
2044 Nowak Grzegorz 1990
2045 Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg.
2046 Nawrot Radek 1982 Biegam Bo Lubie
2047 Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM
2048 Szczygieł Justyna 1991
2049 Krygier Angelika 2001
2050 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
2051 Nowicka Michalina 1993
2052 PLEWIŃSKA IWONA 1978
2053 Szczotka Katarzyna 1995 Spuchlaki Team
2054 Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza
2055 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
2056 Fudala Malina 1984
2057 Kasprzyk Justyna 1995
2058 Fudala Tomasz 1984
2059 Szemiel-afek Mariola 1974
2060 Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
2061 NAWROCKI MARIUSZ 1982 TEAM PASJA INOWROCŁAW
2062 SAWALA ANETA 1976 TRANCE ONLY
2063 Matysiak Marcin 1990 5 Minut Dystansu
2064 Dzwoniarek Marcin 1988
2065 Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team
2066 Szturmowski Rafał 1968
2067 Hancyk Agnieszka 1984
2068 Kiciński Maciej 1980
2069 Włodarczak Agnieszka 1976 Kęsy Team
2070 Przesławska Magdalena 1979 Wybite Jedynki
2071 Kujawski Andrzej 1953 Gostynin
2072 Szwarc Paulina 1987 Sierosławskie Dziki
2073 Kozłowska Monika 1982
2074 Kosicki Krzysztof 1962
2075 Szymański PAWEŁ 1980 MUAY RUNNING TEAM
2076 Rożek Agnieszka 1978 MUAY RUNNING TEAM
2077 Dybowska Zofia 1982
2078 Roszyk Agnieszka 1978
2079 Jaskólska Joanna 1977 Jaskoly
2080 Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team
2081 Perkowska Magdalena 1983
2082 Tomczak Joanna 1982
2083 Szuda Adam 1986 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2084 Szwarc Aleksander 2002 Sierosławskie Dziki
2085 Fiszer Robert 1969 RUN LOG
2086 ZACHARSKI JERZY 1962
2087 Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie
2088 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
2089 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
2090 Szymański Robert 1974
2091 Bendowski Marek 1962
2092 Jóźwiak Dariusz 1964 HERNIK TEAM
2093 Rembarz ANNA 1983
2094 Zamysłowski Łukasz 1981 1981
2095 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
2096 Malinowski Aleksander 1979
2097 Kubiak Tomasz 1974 Morskie Walenie
2098 Jakobsze Paulina 1987 KU AZS UAM Poznań
2099 Kubler Andrzej 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
2100 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
2101 Rutkowska Paulina 2000
2102 AUGUSTYN MONIKA 1975 ZAPRAWIENI W BOJU
2103 Sokołowska Anna 1974
2104 Kosiór Marcin 1983 Zabiegani PTTK Wągrowiec
2105 Rutkowska Karolina 1997
2106 Kędra Jakub 2002
2107 Majdak Małgorzata 1978
2108 Czubińska Katarzyna 1982
2109 Barałkiewicz Sokal Karolina 1975
2110 Żelazowska Katarzyna 1979
2111 Madajczak Krzysztof 1992 Wataha
2112 Urbanowicz Adrian 1986
2113 Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza
2114 Ziemniewska Karolina 1977 EURO-BIURO
2115 Zioło Ewa 1984
2116 Wita Agnieszka 1989
2117 Klak Paweł 1972 S3D
2118 Tominski Tomasz 1980 HOTT98
2119 Gracz Natalia 1993 HERNIK TEAM
2120 Trawińska Edyta 1982
2121 Pałys Kamila 1979
2122 Różańska Kinga 1983
2123 Siminiak Katarzyna 1979
2124 Olejniczak-Tominska Hanna 1981 HOTT98
2125 Kaźmierczak Tomasz 1975
2126 Strzelewicz Marlena 1983
2127 Podbylski Łukasz 1976 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
2128 Grzesiak Karolina 1976 Dąbrowa
2129 Mazur Anna 1987
2130 Rudnik Janina Ewa 1977
2131 Chaliński Witold 1974
2132 Woźny Mateusz 1998
2133 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
2134 Bączkiewicz Renata 1972
2135 Bączkiewicz Karol 1970
2136 Kaczmarek Katarzyna 1985
2137 Moroz Katarzyna 1982 MAMY BIEGAMY
2138 Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko
2139 Kujawa Damian 1986
2140 Nowak Mariusz 1983 PZU Sport Team
2141 Bajer Anna 1982 Tarnowo Podgórne Biega
2142 Paszkiewicz Julia 1987 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
2143 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
2144 Ettis Justyna 1987
2145 Domański Patryk 1996 Moldy Unicorns
2146 Jakubowski Andrzej 1980
2147 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci
2148 Domańska Natalia 1993 Moldy Unicorns
2149 Psik Marzena 1969 Hernik Team
2150 Jagodzik Michał 1987
2151 Wurst Patryk 1989 Turbo Dżej Dżej
2152 Jędrzejewska Weronika 1984
2153 Matysik Wiktor 1996
2154 Ludwiczak Monika 1982
2155 Rudyński Dariusz 1980
2156 Filipowski Tomasz 1972
2157 Szulc Jakub 1985
2158 Kurkowiak Dariusz 1967
2159 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
2160 Przybylska-Kulesza Joanna 1980
2161 NAWROCKA SYLWIA 1989 TEAM PASJA INOWROCŁAW
2162 Gołąb Justyna 1990 Drużyna Szpiku
2163 Tkachenko Taras 2000 Kayser
2164 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
2165 Sobiech Karol 1982 Night Runners
2166 Grabowska Magdalena 1980
2167 Skornowicz Agnieszka 1971 Brygada Rumcajsa Rojbera
2168 Budzicz Paweł 1982 Free Run
2169 Dziarski Marek 1977 Moraczewo
2170 Walentowski Maciej 1982
2171 Zdanowicz Marcin 1991 ELSTAR
2172 Walachowska Agnieszka 1979 Speed Feet'16
2173 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
2174 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
2175 Fajfer Jacek 1960
2176 Przybylski Mateusz 1979
2177 Mensfeld Joanna 1984 Wojteks team
2178 Duda Łukasz 1998
2179 Woźniak Alina 1965 Biologia Medyczna CM UMK
2180 Pawłowska Marta 1989 Biologia Medyczna CM UMK
2181 Kaźmierczak Krystyna 1989
2182 Morawiak Krzysztof 1981
2183 Chęciński Rafał 1985 FTI
2184 Bekas Jędrzej 1982 RebelNatureGym
2185 Bekas Paulina 1983 Night Runners
2186 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny
2187 Gaj Ewelina 1975
2188 Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
2189 Szlanga Bartczak Katarzyna 1982 Drużyna szpiku
2190 Pempera Mirosław 1976
2191 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
2192 KRAWCZYK SYLWIA 1984
2193 Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team
2194 Bednarski Józef 1946 Night Runners
2195 Rochowiak Aneta 1973
2196 Król Michał 1981 Tripaka Przechlewo
2197 Knioła Lucyna 1968
2198 Kołodziejczak Artur 1974 Night Runners Nekla
2199 Początek Błażej 1982 Power Doppler Team
2200 Koterba Piotr 1975 Bnin
2201 Żytkiewicz Krzysztof 1973
2202 Żytkiewicz Urszula 1975
2203 Cebernik Anita 1985
2204 Matysiak Adam 1988 Pięć minut dystansu
2205 Sitek Wiesława 1978 Puszczykowo
2206 Skrzypczak Monika 1975 1974
2207 czosnowski maciej 1971 wroniecki klub biegacza
2208 Sędziak Marcin 1977 Team Kokosa
2209 Wald Paweł 1976
2210 Witczak Tomasz 1983
2211 Jordan Robert 1974 GotoHel
2212 Juszczak ROMAN 1965
2213 pieszak zofia 1985 kanapowe pampry
2214 Włoszyński Marek 1972 luboń
2215 Dudziński Damian 1976
2216 Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
2217 Witkowski Bartosz 1977
2218 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
2219 Sędziak Magda 1974 Kokos Team
2220 Tomczak Maciej 1992 #dekateam Gniezno
2221 Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz
2222 Kurka Adam 1982
2223 Piasecki Leszek 1977 FSD RUN DREZDENKO
2224 PIECHOTA JANUSZ 1968
2225 Trampnau Thomas 1967
2226 Trampnau Ewa 1976
2227 Horowski Michał 1952
2228 Czarnuch Przemysław 1987
2229 ZABOROWSKI Maciej 1974 Fundacja Ogród Marzeń
2230 Binek Stanisław 1950 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
2231 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
2232 Pluta Aleksandra 1999 AZS UAM Poznań
2233 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975
2234 Wasik Beata 1991
2235 Scheffs Mirosław 1961
2236 Skarżyński Kamil 1996
2237 Tchórzewska-Pietrzyk Anna 1978 MKS SIECHNICE
2238 Terpiłowski Łucjan 1958
2239 PEMPERA ANDRZEJ 1964
2240 Szymczak Marta 1978 Hernik Team
2241 Di Marino Massimo 1973
2242 Brańka Paweł 1988
2243 Krysztofiński Dawid 1979 GymFactory Piła
2244 Kozak Krystyna 1967 LOB
2245 Wolniewicz Ryszard 1961
2246 Fenrich Grzegorz 1985
2247 Żychowski Piotr 1978
2248 Radel Przemysław 1983 Lusówko
2249 SZESZUŁA BEATA 1973
2250 Mazurek Piotr 1983
2251 Majewski Krzysztof 1980 Run for IT
2252 Mrówka Paulina 1982
2253 Jóś Damian 1990 Drużyna Szpiku
2254 Parys Marzena 1986 BIEGAJĄCE ŻABCIE
2255 Badziąg Przemysław 1978 Kaźmierz
2256 Wieczorek Agnieszka 1985
2257 Mieloszyk Wojtek 1983
2258 Chrustek Ewa 1968
2259 Barcik Łukasz 1981
2260 Barcik Anna 1982
2261 Pokrzywniak Miłosz 1998
2262 Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku
2263 Białkowska Lucyna 1973 Komorowo
2264 Kozicz Leszek 1968 Tarnowo Podgórne Biega
2265 Poliński Tomasz 1977
2266 Kostecka Małgorzata 1984 Night Runners
2267 Ordowski Marcin 1975 Rehau Crossactiv
2268 Błażejewska Anna 1978
2269 Ptach Jacek 1973
2270 Walerowska Maria 1978
2271 Szydlowska Izabela 1978
2272 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins
2273 Torz Robert 1976 Team RUN Gołańcz
2274 Szydłowski Maciej 1984
2275 Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz
2276 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet' 16 / parkrun Kościan
2277 Wozniak Blazej 1987 Bazyl
2278 Holak Jakub 1987
2279 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
2280 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
2323 Napierała Tomasz 1973 parkrun Dąbrówka
2404 Wozny Dariusz 1977 Pedzące Żółwie
2405 Kroma Krystian 1979 Kimball Electronics
2411 Frąckowiak Jakub 1988 Kimball Electronics
2415 Zieliński Michał 1982
2426 Anders Piotr 1977 KIMBALL ELECTRONICS
2448 Filipiak Łukasz 1992
2463 Foltynowicz Beata 1984 Nowa Elektro SPORT
2464 Potocka Magdalena 1978 NOWA ELEKTRO
2467 Kokot Łukasz 1987 1987
2468 Kamiński Piotr 1974 NE CZĘSTOCHOWA
2471 Piela Natalia 1980 Nowa Elektro SPORT
2477 Stelmachowski Piotr 1978 Nowa Elektro
2487 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team
2501 Kurzawińska Hanna 1998
2502 Walczak Anna 1984
2503 Liszkowska Beata 1977
2504 Grajewski Mariusz 1971
2505 Dorna Marian 1962
2506 Orlicki Michał 1981 RAMIRENT
2507 Rutka Marysia 2002
2508 Bednarska Justyna 1991 Poznań
2509 Zarębska Katarzyna 1990
2510 Binek Brygida 1960 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
2511 Binek Maciej 1997
2512 Kąkolewski Kamil 1987
2513 Ponicka Izabela 1974 Ujście
2514 Miozga Artur 1976 suchylana
2515 Ponicki Tomasz 1971 Ujście
2516 Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław
2517 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
2518 Domań Joanna 1976 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2519 Domań Leszek 1975 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2520 Kukuła Szymon 1994
2521 Szpakowski Marcin 1982
2522 Pituła Magdalena 1983
2523 Błażejczyk Iwona 1979
2524 Kalinowski Jarosław 1975 Trenujznami.pl
2525 Dudziak Piotr 2001
2526 Małgorzata Brok 1974 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2527 Przybylak Agata 1975 KB DęBIEC
2528 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
2529 Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
2530 Jędra Andrzej 1973
2531 Strychalska Rysz Danuta 1989 Team Run Gołańcz
2532 Przewoźny Grzegorz 1977 CHWILOSTAN
2533 Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers
2534 Sawicki Marcin 1981
2535 Osyra Tomasz 1983
2536 Zaleszczak Renata 1970 KB Szamotuły
2537 Adamczak Joanna 1985 KB Szamotuły
2538 Kmiecik Bartosz 1977
2539 Sammler Mateusz 1977 Drużyna Szpiku
2540 Fornalik Sławomir 1976
2541 Miozga Joanna 1978 suchylana
2542 Edelman Izabela 1980
2543 szyc zuza 1990 Ciastki.Pz
2544 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
2545 Budna Julia 1999
2546 Górny Robert 1983 Wybite jedynki
2547 Hibner-Koza Marlena 1985 Wroniecki Klub Biegacza
2548 Krause-Napierała Natalia 1982
2549 Markiewicz Aneta 1987
2550 Kwiatkowski Kamil 1987
2551 Majkowski Stanisław 1955 KB GOCH Bytów
2552 Piechota Aleksandra 1995
2553 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
2554 Czerwińska Agata 1979
2555 Adamczyk Agnieszka 1982
2556 Kowal Michał 1978 REC-STAL
2557 Filipiak Mateusz 1996
2558 Augustyn Aleksander 1969 Silna Ekipa
2559 Stachlewska Joanna 1984
2560 Magdziarek Bogumiła 1970
2561 Poć Magdalena 1986 Dirty Sparrows
2562 Jaszweski Tomasz 1978 K.B. Goch Bytów
2563 Kubiak Maciej 1972
2564 Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team
2565 KASPRZAK SŁAWOMIR 1982
2566 Baranowski Filip 1976
2567 Anders Aneta 1975
2568 Stroinsku Waldemar 1969 Amator
2569 Przypis Łukasz 1986 PKO Bank Polski
2570 Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners
2571 Bartosiński Piotr 1964 Pietro55
2572 Rojek Stanisław 1970
2573 Genda Jadwiga 1954 Pietro55
2574 Jackowska Danuta 1980 lub wybierz z listy
2575 Terpiłowski Wojciech 1981 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
2576 Kubiak Henryka 1973
2577 JACKOWIAK MONIKA 1983
2578 Pernak Andrzej 1972 Aluplast
2579 Olejniczak Cezary 1983 parkrun poznań
2580 Szaj Krzysztof 1970
2581 Pietrzyk Sandra 2002 Sobczyk Team
2582 Fryske Bartosz 1990 1990
2583 Walenciak Michał 1979
2584 Kołodziej Anna 1980
2585 Kobierowski Edward 1978 Klub Biegacza Goch Bytów
2586 Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden
2587 Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
2588 Soska Joanna 1979 Mud Goats
2589 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
2590 Woźniak Maciej 1971
2591 Kaizer Barbara 1982 lub wybierz z listy
2592 Podbylska Magdalena 1976 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2593 Woźniak Urszula 1971
2594 Kida Krzysztof 1991
2595 Kaizer Marcin 1978 lub wybierz z listy
2596 GAWELSKA Marta 1982
2597 Byczyk Andrzej 1958
2598 Turkowska Barbara 1975
2599 Bieniara Przemyslaw 1975
2600 Zelich Łukasz 1982
2601 Braniewicz Błażej 1996
2602 Krysztofiak Slawomir 1965
2603 Mszanowska Marta 1983 3:33 TEAM
2604 Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team
2605 Hampel Ania 1981 HAMPEL TEAM
2606 januszczak elżbieta 1973
2607 Turkowski Tomek 1974
2608 Kociański Tomasz 1978 TK8
2609 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
2610 Jaworski Marcin 1979
2611 Jędrzejczak Magdalena 1981
2612 Jurkiewicz Daniel 1978 1978
2613 Ludwiczak Anna 1988
2614 Kotlinski Tomasz 1968
2615 musiał andrzej 1959
2616 Bahinskyi Oleksandr 1977
2617 Zemler Marzena 1979
2618 Malec Joanna 1979
2619 Gawron Piotr 1975 KB GOCH Bytów
2620 Kunysz-Góralska Monika 1982 lub wybierz z listy
2621 Bocian Magdalena 1975 Bernard Bocian
2622 Kołodziej Jacek 1974 Zabiegani Lusówko
2623 Michalska Marlena 1967 KOŚCIAN TEAM
2624 Gadomska Olga 1981
2625 Marchlewski Adrian 1988 TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
2626 Cybulska Agnieszka 1984 Rehafiz
2627 Chwiałkowska Elżbieta 1964
2628 Fornalski Mikołaj 2003
2629 LIPIEJKO STANISLAW 1956 --
2630 Schulz Radek 1971 3:33 Team
2631 CHEW XIU ZHENG 1995
2632 HAREMSKA ROMA 1977
2633 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
2635 Konieczna Joanna 1979 ZMĘCZENI NA STARCIE Dobiegniew
2636 Dorna Maciej 1992
2637 łojko tomasz 1972
2638 Kujawa Marta 1987
2639 STACHOWIAK MICHAŁ 1977
2640 Synowiec Sebastian 1983
2641 Siwiaszczyk Tomasz 1975
2642 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
2643 Siwiaszczyk Grażyna 1974 Grażyna Siwiaszczyk
2644 Jędrzejczak Justyna 1978
2645 Siwiaszczyk Paweł 2002
2646 Mańka Małgorzata 1992
2647 Jankowski Jerzy 1959
2648 Stochaj Agnieszka 1975
2649 Szczęch Bartosz 1981
2650 Brukwicka Paulina 1989
2651 Pawłowska Violetta 1971
2652 Krzyżańska Arleta 1966 Kościan Team
2653 Waśko Adam 1977
2654 Winiarczyk Bartosz 1982
2655 Kokocińska Halina 1961 Kościan Team
2656 Kasperska Ewa 1974 Kościan Team
2657 Skałecka Beata 1969 KOŚCIAN TEAM
2658 Kicinska Anita 1973 Kościan Team
2659 Koszczoł Aleksandra 1994
2660 Okonek Kazimierz 1949
2661 Sturgulewski Paweł 1979 Sturgul Team
2662 Roszyk Andrzej 1967 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2663 Dutkiewicz Przemo 1971 Night Runners
2664 Dutkiewicz Małgorzata 1971 Night Runners
2665 Koszczoł Izabela 1974
2666 Gembalski Lukasz 1998 Leszczyńska Akademia Biegowa
2667 Świtaj Jacek 1982 WATAHA - Łączy nas bieganie
2668 Lewandowski Waldemar 1980 IMC PRO TEAM
2669 Czech Roman 1949 KB GOCH Bytów
2670 Sobiech Natalia 1987 NIGHT RUNNERS
2671 Łasocha Kamila 1982
2672 Nowicki Tomasz 1969 1969
2673 Szajda Tomasz 1979 Karkonosz Running Team
2674 Siedliński Kamil 1989 gRUNwald Team Poznań
2675 Tunowski Jarek 1987
2676 Okupska Agnieszka 1973
2677 Antczak Bartosz 1976
2678 Szczerbal Marta 1991 KOŚCIAN TEAM
2679 MIedziak Paweł 1989 SPIN Partner
2680 Orzechowski Grzegorz 1976
2681 Czaja Agnieszka 1982
2682 Hromada Mateusz 1986
2683 Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
2684 Orzechowska Małgorzata 1978
2685 Jakubowski Tomasz 1976 WITL
2686 Adamczyk Edyta 1978
2687 Kaźmierczak Bartosz 1987 Eastside Running Team
2688 Bachorz Krzysztof 1981 -
2689 Chałupa Daniel 1975 Klub Biegacza GOCH
2690 Koszczoł Agnieszka 1997
2691 JÓŹWIAK MARTA 1988
2692 Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
2693 Stefański Bartosz 1991
2694 Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 WojArt Team
2695 Komisarek Piotr 1978 WojArt Team
2696 Łączniak Anna 1983 Eko Pingwiny
2697 Jankowski Piotr 1980
2698 Wojtkowiak Maciej 1978
2699 Szymańska Hanna 1974
2700 Klapczyński Bartosz 1982
2701 Kaminska Olga 1991 Britenet
2702 Skiba Eugeniusz 1946
2703 Ulatowski Patrycjusz 1988
2704 Roszak Sandra 1991 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2705 Wojciechowska Anna 1971 Piątkowo na Biegowo
2706 Paszkiewicz Filip 1992
2707 Woźnica Rafał 1980 Biegacze Józefa Noji
2708 Jabour Sylwia 1993 ORGANIC FITNESS TEAM
2709 Gzyl Maciej 1979 K.B. Aktywni
2710 Kozłowska Martyna 1991
2711 Szymczak Krzysztof 1983
2712 Maciejczuk Kamila 1983
2713 Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku
2714 Duszyński Dariusz 1985 Krzykosy
2715 Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza
2716 Klejster Małgorzata 1982
2717 Napierała Marcin 1980 Piątkowo na Biegowo
2718 Józefczyk Justyna 1980 Piątkowo na Biegowo
2719 Wittbrodt Marcin 1990 Fighting Bikers Gdynia
2720 Marszałek Anna 1985
2721 Jabłońska Dorota 1983
2722 Bobryk Joanna 1984
2723 Gidaszewski Adam 1963
2724 Jabłoński Tomasz 1981
2725 Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team
2726 Zabel Przemysław 1983 UAM Triathlon
2727 Kasprzyk Krzysztof 1976
2728 Łączniak Marek 1977 Eko Pingwiny
2729 STTP Dev 1991
2730 Skarupski Marcin 1974
2731 Poloch Bartosz 1997 Active lifestyle
2732 Morska Agata 1992
2733 Muszyńska Agnieszka 1994
2734 Morski Mikołaj 1992
2735 Chojnacka Monika 1980 piwnica pod termami
2736 Majchrzak Monika 1972 wkurw_team
2737 Pospieszna Zofia 1993 zaliniametyteam
2738 sikora justyna 1967 Kościan Team
2739 Maciuk Krzysztof 1989 Active lifestyle
2740 Nitka Katarzyna 2002
2741 Marciniak Marek 1981 eSesja
2742 Maćkowiak Sylwia 1983
2743 Samelska Monika 1975
2744 Kukla Dagmara 1990 @dagmarunner
2745 Skoczylas Barbara 1973 brak
2746 Królska Jolanta 1992
2747 Książczyk Barbara 1994 Mocni w Gębie
2748 Kaleta Marta 1990 Mocni w gębie
2749 Kolendo Mateusz 1977 Lusówko
2750 Jankowiak Kinga 1981
2751 Klejda Giś Anna 1978 Biegacze Józefa Noji
2752 Gwóźdź Jacek 1989 Nadleśnictwo Smolarz
2753 Wiśniewska Katarzyna 1995
2754 Zakrzewski Grzegorz 1994 FSD RUN DREZDENKO
2758 Rybarczyk Anna 1983
2759 Tryczyk Agnieszka 1982 RAZ SZCZECIN
2761 Kurasiński Jakub 1977
2762 SPYCHAŁA SŁAWOMIR 1966 HERNIK TEAM
2763 Sternal Izabela 1976 Remmers Running Team
2766 Kubiak Sławomir 1982 Drużyna Szpiku
2767 Michalak Monika 1990 Kobiety Biegają
2768 Kegel Karolina 1984 Kobiety Biegają
2769 Pawlak Janusz 1990
2770 Cierniak Krzysztof 1968 PRO366
2771 Ilnicka- Borowczyk Kinga 1977
2772 GRABOWSKA Izabela 1980
2773 Bartkowiak Szymon 1985
2774 Bider Adrian 1989
2775 Bider Małgorzata 1990 For Run Team
2776 Borowczyk Katarzyna 1983
2779 Kwiatkowski Tomasz 1978
2780 Czereba Przemek 1987
2781 Kacprzak Michał 1980 Minuta Dystansu
2783 Sygulski Jacek 1981
2784 Kurzyk Karolina 1979
2785 Urbaniak Tomasz 1988 Crococdigy
2786 Gniot Aleksander 1977 Iniemamocni
2787 Łakomiak Przemysław 1977 Pionierzy Sportu
2788 Przewoźny Krzysztof 1968
2789 Lura Dariusz 1977
2790 Szydłowski Łukasz 1988
2791 Lewandowska Marta 1990
2792 Dominiak Ewa 1993
2793 Kardach Marcin 1988
2794 Smoliński Jakub 1988 Chyże Dziadki
2796 Rusinek Ewa 1984
2797 Walenczak Magda 1984
2798 Posłuszny Tomasz 1980 Tomasz Posłuszny
2799 Mikołajczyk Robert 1972 Drużyna Orzecha Żyrardów
2800 Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team
2951 Maćkowski Paweł 1976 -
2952 SOSIŃSKI TOMASZ 1975 SZWAGRY TEAM GNIEZNO