1/4 IM
08.06.2019, 13:30
Dystans: 56.5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
8 Talbierz Piotr 1976 Swegon Team
25 Stelmach Agata 1993 Zone3 Team/Działaj.Inspiruj
26 Żak Sławomir 1984
27 Przypis Łukasz 1986 PKO Bank Polski
28 Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko
29 Perkowski Piotr 1985
30 Szwed Michał 1972 DRUŻYNA MOCARZY/ ENDUHUB /CITYZEN_BE3
31 Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team
32 Kalwinski Bartosz 1987 Padre team
33 Echaust Maciej 1972 CFP
34 Wysocki Marcin 1978 Malta Poznań/KLAS SZPOT
35 Zimniewicz Jacek 1978
36 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team - poMOCNI
37 Perkowski Marcin 1983
38 Lewandowski Bartosz 1987
39 Marcinkowski Maciej 1977 Ultima
40 Kmieciak Stanisław 1998 Night Runners
41 Kowalski Jasiek 1979
42 Błoch Piotr 1987 Bikefreaks
43 Gosieniecki Łukasz 1980
44 Misiorny Radosław 1973
45 Sieklucki Wojciech 1981
46 Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team poMOCNI
47 Łazowski Adrian 1990 SKS Oborniki
48 Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega
49 Szpak MArcin 1987
50 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLASSZPOT
51 Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM
52 BOLEWSKI ŁUKASZ 1976 nie dotyczy
53 nitschke maciej 1972 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY
54 Lembicz Paweł 1975 KB UE Poznań
55 Rusinek Mirosław 1979
56 Przybylski Adam 1985
57 Zając Paweł 1983 7PRO Triathlon Team
58 Wawrzyniak Krzysztof 1966
59 Nowicki Emil 1988
60 Lover Hakon 1992
61 Weltrowski Grzegorz 1975
62 Buczkowski Wojciech 1974 LZS PIERSKO
63 Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega
64 Kleiber Piotr 1977 Wuef Tri Team
65 Głębowska Daria 1999 KB Maniac Poznań
66 Kutkowski Marcin 1995 zmierz-nie-szacuj.pl
67 Kutkowski Michał 1995 zmierz-nie-szacuj.pl
68 Warchoł Krzysztof 1973 Parasolka
69 Kaniewski Michał 1975 Orange Polska
70 Boroń Paweł 1976
71 Czerkawski Paweł 1989
72 Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team
73 Sip Wojciech 1977 FSD Run Drezdenko
74 Szulc-Łątkowska Urszula 1978 KB Maniac Poznan
75 Adamczak Artur 1992 SKS Oborniki
76 Sokołowski Grzegorz 1985 #triathlonowelove
77 Bukowski Arkadiusz 1976 Sks Oborniki
78 Mikołajczak Jakub 1992
79 Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
80 Pieszak Marcin 1983 Kanapowe Pampry
81 Sroczyński Marcin 1971 K.S Tęcza
82 Bocian Bernard 1974 BORANT Team
83 Makowski Tomasz 1985 Night Runners
84 Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera
85 SZYGENDA JAROSŁAW 1972 Maratończyk Poznań
86 Nikodemiak Jarosław 1976 KLAS Szpot Swarzędz
87 Balcerkiewicz Łukasz 1979
88 Kalinowski Tomasz 1971
89 Linowiecki Dawid 1988 ....
90 Szałkowski Łukasz 1981 UKS Cityzen_/BE3
91 Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz
92 Cichocka Marianna 1969
93 Pach Tomasz 1990 1990
94 Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team
95 Jabour Sylwia 1993 ORGANIC FITNESS TEAM
96 Kapela Piotr 1975 Laski wino i kasyno
97 Małecki Jan 1988 Baywatch
98 Waśniowski Paweł 1975
99 Rodziewicz Marcin 1985
100 Turek Michał 1983 TRIBA BOSIR BARCIN
101 Marczak Agnieszka 1976 Night Runners
102 KIMMEL MARIUSZ 1969 KTTK Komorzanka
103 Kozak- Jastrzębska Kamila 1985
104 Kamiński Radosław 1989 SENIOR TEAM
105 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
106 PIETZ MIKOŁAJ 1979 CBN
107 Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki
108 Tylczyński Dominik 1971
109 Maśliński Marek 1977
110 Głowski Dariusz 1983 Motiv Home Team
111 maślińska ewa 1983
112 Lubik Jarosław 1988 Mma devil Międzychód
113 Kruszona Krzysztof 1981 BeOrganic / Deric Technik Team
114 Zimny Maciej 1991 Patriodzik Triathlon Team
115 NOWAK MARCIN 1978
116 Baran Marcin 1988
117 Bilski Tomasz 1982
118 Krzemiński Maciej 1980 WUEF TRI TEAM
119 BARTKOWIAK DAWID 1974
120 Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S. Tęcza
121 Przybylak Marcin 1985
122 Kęsicki Tytus 1982
123 Załuska-Lipa Agnieszka 1979 MOSINA TEAM
124 Hozakowski Artur 1993
125 Kotasa Pawel 1992 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
126 Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland
127 Borowski Maciej 1980 Lemuria
128 Śmiałowicz Adam 1975 Lemuria
129 Jackowski Adam 1980
130 Swoboda Maciej 1978 Lemuria
131 Nowicki Cezary 1976 Niemaleko
132 Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie
133 Trajer Marcin 1978
134 Wierzbowski Krzysztof 1979
135 Wrona Klaudiusz 1976
136 Piasecki Leszek 1977 FSD RUN DREZDENKO
137 Śmieja Bartosz 1976
138 Radzikowski Łukasz 1989 Bianeczka
139 Nadobnik Edziu 1973 brak
140 Glapa Krzysztof 1976
141 Wobszal Wiktor 1995
142 Niewiada Maciej 1981 eXplorador
143 Samelski Dominik 1978
144 Bernat Robert 1977 Skis team
145 Piskorek Michał 1983 KORONA
146 Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team
147 Niedzielski Paweł 1983 EXTREME TEAM OBORNIKI
148 Kmieciak Paweł 1980
149 Batko Piotr 1981
150 Przybylski Jakub 1981 Komputronik Gaming
151 Liera Pawel 1984
152 Dybowski Bartosz 1981 GENPOWER
153 Wasielak Joanna 1984
154 Świderski Andrzej 1979 ABCZ Swierczewo
155 Konieczna Adrianna 1991
156 SCHLEGEL MICHAŁ 1991 TreningSportowy.pl
157 Malec Artur 1979
158 Imianowski Konrad 2000 Klub Sportowy Kasztelanka MMS TEAM TRIATHLON
159 Kadziński Wojciech 1960
160 Walczak Krzysztof 1984 1984
161 Fogiel-Pawłowska Agnieszka 1979 Los Bieganeros
162 Dembina Andrzej 1962
163 Szydłowski Marek 1981 Cytadela By Night
164 Apola Wojciech 1971
165 Krajewski Tomasz 1981
166 GÓRECKA MILENA 1987 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
167 Lewicki Mateusz 1994 Poznań
168 Kaczmarski Adam 1985 NieŁamMiSerca Team
169 Ficner Iwona 1975 FSD RUN DREZDENKO
170 Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team
171 Kutkowski Paweł 1957
172 Wrzesiński Grzegorz 1971
173 Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
174 Jurkiewicz Mariusz 1979 KOBYLARNIA/BIKEBOYS
175 Jędzierowska Katarzyna 1983
176 Janicki Tomek 1984 AQ WIRING SYSTEMS TEAM
177 Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem
178 Janicki Dariusz 1989 AQ Wiring Systems Team
179 Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com
180 Nawrocki Oskar 1988 KST
181 Kapcińska Małgorzata 1973 1973
182 Pastuszak Jerzy 1977 Wuef
183 Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM
184 Piechocki Marcin 1973
185 Wieczorek Lech 1982
186 Wesołowski Szymon 1988
187 Janicki Mariusz 1983 Vera Running Team
188 Szerszeńska Magdalena 1985
189 Olejnik Piotr 1991
190 Kszak-Krzyżanowska Anna 1971
191 Kowalczyk Dariusz 1966 GTT Diament/TriWise
192 FRANCZAK PAWEŁ 1964
193 Franczak Dorota 1967
194 koprowski maciej 1978 koper team
195 Szakoła Marcin 1979 Asset Property
196 Strzelczyk Szymon 1985 Night Runners Września
197 Haj Tomasz 1974
198 Borkowy Michal 1975
199 Szymczak Wojciech 1978 MOCNO W PRAWO
200 Grodziski Krzysztof 2000 Grod-x Tri Team
201 Klimaszyk Szymon 1968 CITYZEN
202 Telicki Michal 1985 Niezrzeszony
203 Grzechowiak Slawomir 1990
204 Łoda Piotr 1979 TRIumfator
205 Przybył Błażej 1993
206 arroyo adrian 1983 WITC
207 Nowicki Łukasz 1989
208 Wachowiak Filip 1991
209 Pietryk Tomasz 1972 enduhub.com
210 Filipiak Dominik 1995
211 Mazanka Jakub 1976
212 Biegański Maciej 1985 ORTOspot
213 Bartkowiak Błażej 1996
214 musiał andrzej 1959
215 Borowik Kamil 1980
216 Angres Jan 1980
217 Kunik Rafał 1972 PKO Bank Polski
218 Stapf Pawel 1973 Zgrupka Team
219 Wojtaszek Maciej 1976
220 Jagodziński Michał 1976 Qqryq Rogoziniec
221 Ożarowski Cezary 1976
222 Antczak Bartosz 1976
223 KARALIUK ANDREI 1982 IRUN
224 Mikutel Paweł 1986
226 Pachowicz Grzegorz 1985
227 Kocąka Karol 1985 GeoMap Wolsztyn
228 Kłosiński Paweł 1990
229 Leszczyński Konrad 1984 energetyczni jak tokamak
230 Dzitkowski Witold 1985 Innvigo
231 Jaroniec Paweł 1983 MBC Team
232 Nowak Krzysztof 1981 TriBa Bosir Barcin
233 Szymkowiak Hubert 1989 GkS Tarnowia Piłka Nożna
234 Retkowski Adam 1978 Kuźnia Triathlonu
235 Waliński Adam 1975 SO PLYWOOD.com
236 Andrzejak Robert 1976 DRONE AND MORE
237 Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań
238 Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team
239 Puziak Marcin 1982
240 Dudkiewicz Jacek 1985 Trizarza
241 Gedowski Paweł 1993
242 Kudzior Piotr 1996 PRO366
243 Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador
244 Schaefer Tomasz 1975 Witl
245 HANCYK ŁUKASZ 1984 WITL Racing Team
246 tokarek marek 1974
247 Filar Filip 1986
249 Wanielista Piotr 1980
250 Pelc-Wanielista Agnieszka 1984 KB Maniac Poznań
252 Walkowiak Łukasz 1997
253 dabrowski karol 1983