1/8 IM
08.06.2019, 10:00
Dystans: 28.2 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
418 Kroma Krystian 1979 Kimball Electronics
426 KRUPA TOMASZ 1981 Klub Błyskawicznego Kalosza
427 Patelski Marcin 1983 Kuźnia Triathlonu
428 Wróbel Maciej 1992 Grodziski Klub Biegacza
429 Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl
430 Szymański Robert 1974
431 Zając Bartosz 1989 Looksfera/M-Tronic
432 Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
433 Ziojła David 1990 Just Tri It
434 Durski Michał 1985 Kuźnia triathlonu
435 Niemir Tomasz 1993
436 WOJTKOWIAK MACIEJ 1974
437 Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo
438 Szymański Piotr 1976 Sokół Kleczew
439 Markiewicz Grzegorz 1988
440 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
441 Konrad Bartosz 1990 OTR INTERKOL - CX80 TEAM
442 Juszczak Mikołaj 1994
443 Spaczynski Piotr 1977
444 Szwed Marcin 1978
445 SZYMAŃSKI DARIUSZ 1967 SOKÓŁ KLECZEW
446 Mazurek Damian 1979 Maratończyk Poznań
447 Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
448 Untermann Honorata 1986
449 Jadynak-Dorosz Izabela 1976 KB MANIAC POZNAŃ
450 Ślebioda Andrzej 1975 Sokół Kleczew
451 Gałowska Agnieszka 1979 A.G. Multischool
452 Gintyłło Artur 1977
453 Stachowiak Agnieszka 1975
454 Poniedziałek Filip 1984
455 Miedziak Sebastian 1983 B3/UKS Citizen/ LS Plus Recykling Team
456 Stawowy Jakub 1989
457 Poniedziałek Daria 1984
458 Jankowski Maciej 1991
459 Chęciński Rafał 1985 FTI
460 Kalinowski Filip 1991
461 Łuczka Monika 1995
462 Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team
463 Zakrzewski Karol 1983 UAM Poznań
464 WŁODARCZYK MICHAŁ 1996 Koźmin biega
465 Marciniak Wiktoria 2000
466 Czernicki Jakub 1983
467 Filipiak Robert 1992
468 Bokun Krzysztof 1983
469 Liśkiewicz Tomasz 1980 UKS CityZen
470 Niedbała Rafał 1980 SCIM W TRI Team
471 Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team
472 Zieliński Michał 1974
473 Jordan Robert 1974 GotoHel
474 Spychała Jacek 1980 Rokietnica Biega
475 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
476 Tomczyk Adam 1982
477 Licznierska Alina 1982 Zone3Team
478 Szajkowski Andrzej 1982 GWARDIA KOSZALIN
479 Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu
480 Guzik Aleksander 1992 Guziki
481 pieszak zofia 1985 kanapowe pampry
482 Fliegner Julia 1985 Jezyce biegają/trzyprzezdwa
483 SZAL Artur 1984 Fitness24seven
484 Wasztyl Michał 1989 Zone3Team / Witkowo biega
485 Błajet Michał 1980 Kuźnia triathlonu / CCR SPORT Poznań
486 Kaźmierski Hubert 1994
487 Marciniak Przemysław 1985 Kuźnia Triathlonu
488 Turek Marta 1988 TRIBA BOSIR BARCIN
489 Szydłowski Łukasz 1978
490 Jurkiewicz Daniel 1978 1978
491 Sibilski Dawid 1978 Kuźnia Triathlonu
492 Jerzakowski Jarosław 1986 OSP Trzcianka
493 Zborała Dawid 1990 Szkoła Jazdy Tomas
494 Cherednikov Stepan 1990
495 Sobkowiak Damian 1996
496 Jaworski Marcin 1979
497 Brzostowski Marcin 1979 MBM PROJEKT
498 Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team
499 Misiukiewicz Arkadiusz 1992 Patriodzik Triathlon Team
500 Dobranowski Jakub 1988
501 Staszewska Agnieszka 1970
502 Krolik Tomasz 1990
503 Wenda Dawid 1990 Szkoła Jazdy TOMAS
504 Pietrusiak Krzysztof 1982
505 Bańka Bartłomiej 1994
506 Michalski Łukasz 1983 WOODRUN
507 Światowy Krystian 1981 Ślimaki Barcin
508 Ziuko Michał 1989
509 Saturniewicz Daria 1990 Night Runners
510 Sobkowiak Tomasz 1983 Night Runners
511 Misiukiewicz Adam 1994 Patriodzik Triathlon Team
512 Cieślicka Barbara 1985
513 JABŁOŃSKI PIOTR 1982
514 reszelski piotr 1966
515 reszelska olga 1979
516 sokołowski julian 2002 uks lusowo
517 sokołowski tomasz 1974
518 Hołubowicz Bartłomiej 1988 KOTASPORT
519 Wójtowicz Wojciech 1986
520 Wiśniewska Magdalena 1993 Kuźnia Triathlonu
521 RAKOWSKI PIOTR 1962
522 Kaczan Jakub 1985
523 Rozynek Łukasz 1985
524 Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team - poMOCNI
525 Schmidt Marcin 1971 Odważyłem się
526 Staszak Agnieszka 1974
527 Szambelanczyk Maciej 1978 Posnania
528 Staszak Marcin 2002
529 Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY
530 Pluta Artur 1970 Democo Team
531 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
532 Jodko Paweł 1979 Jodko Brothers Running Team
533 Grabowski Domnik 1980 Doniu
534 MAZURKIEWICZ TOMASZ 1976
535 Gozdalski Jarosław 1973 Diament Gniezno
536 Cybulski Maciej 1977
537 Czerwiński Roman 1982
538 Fenrich Grzegorz 1985
539 Surma Karol 1962
540 Przybylski Jakub 1981 Komputronik Gaming
541 Dybowska Zofia 1982
542 Sobkowiak Marcin 1981
543 Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team
544 Pisanko Agnieszka 1975
545 Chyćko Paulina 1993 Maratończyk Poznań
546 Graduszewski Lech 1966 fotoakademickie.pl
547 Graduszewska Anna 1978 fotoakademickie.pl
548 Adamaszek Mariusz 1977
549 Osuch Jordan 1991 12 WBOT
550 Czosnek Marcin 1991
551 Szczucińska Anna 1979
552 Ślefarski Rafał 1978 Siekierki Wielkie
553 Franczak Julian 1996
554 Smorawska Lidia 1986 Tarnowo Podgórne Biega
555 Szubert Dominika 1981 MED-BIKE
556 Plandowska Katarzyna 1981
557 Sobczak Jakub 1993
558 Witkowski Bartosz 1977
559 Witkowska Hanna 1980
560 Matluch Piotr 1974
561 Szmyt Piotr 1977 4 runners group
562 Hołubowicz Gabrysia 2002 KLUB SPORTOWY KASZTELANSKA MMS TEAM TRIATHLON
563 Gościński Bartosz 1991
564 Janicki Tomek 1984 AQ WIRING SYSTEMS TEAM
565 Janicka Ania 1989 Rodzinka
566 Michalak Bartosz 1979 ciacho triathlon team
567 Nowak Adrian 1991 Tetris Budownictwo
568 Sitek Tomasz 1991
569 Kaczmarek Michał 1982 POZRUNIACY
570 Kanarkowski Patryk 1986 Jeździmy dla Filipa
571 Olejnik Marta 1993
572 Pawlak Marek 1968 Schurnięci Tri Team
573 Oświęcimski Krystian 1992
574 Krzyszczyk Liwia 2001
575 Olejnik Marek 1971
576 Łuczka Jacek 1970
577 Łuczka Adam 2002 UKS Lusowo
578 Dominiak Ewa 1986 Kuźnia Triathlonu
579 Biniaś Paweł 1981
580 radecki arkadiusz 1977 R24
581 Stroińska Kasia 2002 SKS OBORNIKI
582 Nitschke Mateusz 1982
583 Izydor Karolina 1981
584 Popielarz Maciej 1982 Pozruniacy
585 Sękowski Dominik 1976 Kuźnia Triathlonu
586 Burzyński Michał 1981
587 Pisanko Marek 1975
588 Koziej Łukasz 1986
589 Tarnowski Marcin 1979
590 Ruciński Marcin 1975 TRIBA BOSIR BARCIN
591 Tyburski Błażej 1987 SMP TRI
592 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
593 Chałupka Łukasz 1990 Grotniki Team
594 Jakubowski Piotr 1992
595 Marciniak Maciej 1964
596 Kuźma Dorota 1976 Enervit Yoko XC Life Team
597 Sołtysiak Dariusz 1970
598 Jarmużek Paweł 1974 A-T
599 Drozdowski Paweł 1991 MMS TEAM KASZTELANKA
600 Olejnik Wiktoria 1994 Kuźnia Triathlonu
601 Kryzan Irma 1990 Decathlon Team Swadzim
602 Januszko Adriana 1986
603 BAILEY JOANNA 1983 CityZen
604 Marciniak Magdalena 1985
605 Paradowski Bartosz 1984 Fizjofight
606 Sekowski Michal 1976
607 Michałowski Mariusz 1986
608 Krzyżaniak Maciej 1990 Oni
609 Szram Iwona 1961 Oaza Kórnik
610 Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica
611 Łyszczak Roman 1966
612 Wiśniewska Beata 1971 Kuźnia Triathlonu
613 Zieliński Piotr 1983 UKS "ŁOKIETEK 35"
614 Kowalski Łukasz 1980 Kuznia Triathlonu
615 Graczyk Piotr 1985 PROJEKTOTEKA
616 Kuleszq Michał 1976 Kuźnia Triathlonu
617 Harasimowicz Beata 1975 Tri For Fun Dąbrówka
618 Jankowiak Krzysztof 1972 CityZen
619 Zając Krzysztof 1986 Tricarbon.pl
620 Krzysztanowski Łukasz 1985 #wierzewkondyche
621 Nadolna Katarzyna 1989
622 Żuk Mateusz 1983 TRIMIND
623 Fijałek-Żuk Małgorzata 1984 TRIMIND
625 Dudkowiak Jacek 1965 ZKS Triathlon Drzonków
626 Pietrasiak Małgorzata 1956 UKS_CITYZEN_BE3
627 Szydłowski Łukasz 1988
628 Balcerek Julia 1998
629 Balcerek Błażej 1971
631 Piotrowska Marta 1994
632 Marciniak Kuba 1991
633 Osmański Damian 1978 Jeżyce Biegają
634 Marciniak Joanna 1989
635 Koperska Małgorzata 1989
636 Siekierski Michał 1987
637 Nowak Józef 1969 Jeżyce Biegają
638 Gabryelczyk Paweł 1962 Jutrzenki Lusowo Team
639 Wegner Oliwier 1986
640 Jaskólski Jan 1976
641 Michałowski Łukasz 1983 AWF Poznań
642 Furmanek Marcelina 1991 All for Body
643 Latuszewska Marta 1988
644 Ryś Jacek 1989 Team Biegunka
645 Czerwiński Michał 1989 TriDarKo
647 Daniluk Michał 1979