Mała Rycerzowa
10.08.2019, 10:30
Dystans: 20 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1021 Bakun Mariusz 1972 Chełm Biega
1022 Bakun Jolanta 1975 Chełm Biega
1023 Trzopek Marcin 1992 Iron Team Ujsoły
1024 Lewicka Bozena 1958 GOnimy
1025 Mazur-Rubińska Milena 1980 Miechowicka Grupa Biegowa
1026 Zajączkowska Paulina 1986 Power Training
1027 Dysarz Anna 1979
1028 Pleban Małgorzata 1992
1029 Gecow Marcin 1988
1030 Gecow Joanna 1989
1031 Sipiera Tomasz 1972
1032 Tarnowska Monika 1980 Chełm biega
1033 Krause Kuba 1982 Buff Family Team
1034 Listopadzka Anna 1988 Power Training
1035 Rauchfleisch Dawid 1981 Drukarnia Sekekt - www.selekt.pl
1036 Barczak Sylwia 1984 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
1037 Krępacka-Głownia Monika 1978 Chełm Biega
1038 Neupauer Ewelina 1983
1039 Grabska-Kościelny Magda 1978 Nogi mnie bolą
1040 Haber Monika 1991 Szturm
1041 Tuchołka Magdalena 1990
1042 Rejdych Daria 1989 Husaria Race Team
1043 Zając Jarosław 1991
1044 Karaś Marcin 1981
1045 Kańduła Grzegorz 1981 Nest Team
1046 CHĘCIŃSKI KRZYSZTOF 1984
1047 Marciniak Oliwia 1995 Vege Runners
1048 Tuchołka Dominik 1990
1049 Szyszka Anna 1992
1050 Rodzeń Katarzyna 1982 Biegającą Kasta Miedziowego Miasta
1051 Dorokhova Żenia 1993
1052 Paszkiewicz Ewa 1985
1053 Grzywacz Aurelia 1992 STG Warszawa
1054 Data Tomasz 1972 HRmax Żory
1055 Pancerz Mariusz 1979
1056 DRĄGOWSKA AGNIESZKA 1979
1057 Supernat-Melzer Hanna 1968
1058 MELZER AREK 1973
1059 Wybranowski Sylwester 1978 Dom Development Adventure Team
1060 Mikołajczak Magdalena 1975
1061 Moderhak Marcelina 1985
1062 Plewa Remigiusz 1977
1063 Podsiadła Katarzyna 1992 Marbella Brafitting
1064 Paradowski Paweł 1978
1065 Gawełek Piotr 1990
1066 Dobrzyński Jacek 1987
1067 Marek Lucjan 1982
1068 Marek Anna 1982
1069 Sieradzka Weronika 1991
1070 Opaliński Tomasz 1967
1073 Kaczmarczyk Katarzyna 1988
1074 Mazurczak Maciej 1971 UKS CITYZEN_/BE3
1075 Krzemińska Ewa 1981
1076 Szczepaniak Wiesław 1957
1077 Pętlak grzegorz 1988 FireEagles OCR
1078 Kulita Elżbieta 1972 Tak Lubię Sandomierz
1079 Dudek Paweł 1978
1080 Hajduk Barbara 1986 W pogoni za duchem
1081 Dyrga Sebastian 1974 MUAY RUNNING TEAM/ AZS AWF MASTERS KRAKÓW
1082 Kornobis Monika 1993 GoAptiv! / KawikRunningTEAM
1083 Strońska Agnieszka 1973 Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
1084 Sutkowski Jan 1979 GWARDZIŚCI
1085 DEHMEL ROMAN 1951 Goggle Pro Activie Eyewear
1086 Łokas Andrzej 1968
1087 Kościelniak Szymon 1973 Czerwonak Biega
1088 Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega
1089 Popławski Krzysiek 1972 Reebok Run Crew
1090 Nowicka Beata 1974 BluMarianTeam
1091 Gziel Piotr 1970 Zgrupka
1092 Waberska Beata 1972
1093 Jankowska Wioletta 1967
1094 Gawlina Lesław 1967 Ads Masna
1096 szecówka ANETA 1979
1097 Porębska Sara 1992
1098 Olszewski Adam 1980 Reebok Run Crew
1099 Szczyrba Robert 1981 Lecymy Durś
1100 Szczyrba Anna 1981 Lecymy Durś
1101 Adam Piotr 1973 Wroclaw Marathon Team
1102 Dąbrowski Andrzej 1960 Ostatnia prosta
1105 Szymski Rafał 1979 Cidry Lotajom
1106 Szmit Joanna 1994 KS Agros Zamość
1107 Kowalski Jacek 1971 RUNHOGS Tychy
1108 Korytowski Andrzej 1972
1109 Florys Jakub 1983 Morski Koń
1110 Rochowiak Aleksandra 1988 beskidtrail.pl
1112 Wolny Ewa 1966 Opony-Serafinowski
1113 Wiener Robert 1970 MultiFit
1114 Marciniak Artur 1971 ALM
1115 Fis Dawid 1982
1116 Pękala Anna 1971 Night RUNNERS Zabrze
1117 Pękala Jarosław 1969
1118 Milbrant Kornel 1983 ADS Masna
1121 Łach Agnieszka 1972
1122 Makara Filip 1979 Chełm Biega
1123 Mietka Krzysztof 1975
1125 Piekielna Angelika 1989
1126 Rubiński Przemysław 1977 Niy ma gańba ciś na kole
1127 Błaszczyk Magdalena 1984
1128 Kadłubek Magdalena 1974
1130 Kwasek Kazek 1978 Eskadra Kraków
1131 Florys Dominik 1988 Morski Koń
1132 Olszewski Artur 1984 parkrun Katowice
1133 Piątek - Olszewska Klaudia 1991 parkrun Katowice
1134 Kotyrba Tomasz 1986
1135 Hapek Tomasz 1978
1136 Gredke Robert 1972 Biegam i żyję w trzeźwości!
1137 Kania Wioletta 1975
1139 SZCZĘSNA EDYTA 1987 RYTM Czechowice - Dziedzice
1140 Drabiński Adrian 1978
1141 Obłudka Adam 1978 O.R.P.P. KIEŁ
1142 Krawiec Mirosław 1968
1143 Wiesiołek Paweł 1981 Bagno
1144 Koszczuk Łukasz 1983 Nationale-Nederlanden Running Team
1145 Kucharska Aleksandra 1988 Dream Run
1146 Budziak Mirosława 1975 GardenFlora