TriCity Trail Półmaraton
07.07.2019, 09:00
Dystans: 21.1 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
521 Kowalczyk Anna 1974
522 Marszałkowski Karol 1984
523 Stachowiak Emilia 1987 #teambiegiwlkp
524 Chmielecki Krzysztof 1972 cotoneaster
525 Marszałkowski Piotr 1988
526 Dokrzewska Katarzyna 1985 Nessi Team
527 Wilczyński Piotr 1980
528 OKRÓJ DAWID 1983 DEAF RUNNING
529 Armatyńska Małgorzata 1974 NESSI TEAM
530 Charkiewicz Monika 1981
531 Żebrowska Beata 1970
532 Mikołajczyk Sławomir 1980
533 Litwin Barbara 1983 STOPA SŁUPSK
534 Przyborski Michał 1978
535 Kruszyńska-Ziaja Agnieszka 1984 AKS Polonia Warszawa
536 Starzyńska Marta 1973 Perfect Runner Lublin
537 Szabłowska Iwona 1984 Straszyn Ultra Team
538 Wojewódka Monika 1981
539 Mieloszyk Wojtek 1983
540 Roczyński Michał 1977
541 Kościelski Mariusz 1966 COM-DKM
542 Wałowski Szymon 1984
543 Jarońska Aneta 1990 Iron Team
544 Waletko Dorota 1980
545 Kowalska-Badziąg Basia 1982
546 Sawiński Jarek 1986
547 Kilanova Aleksandra 1982 Zabeg
548 Konieczna Agnieszka 1970 WIKREKLAMA
549 Konieczny Andrzej 1968 WIKREKLAMA
550 Witkowska Beata 1982 #kaszanienamoka
551 Lewiński Jakub 1988
552 Pastwa Krzysztof 1986
553 Adamczuk Feliks 1971
554 Droszcz Krzysztof 1983 BigYellowFoot Adventure Team
555 Orłowski Radosław 1978 #kaszanienamoka
556 Adamczyk Marcin 1985 #kaszanienamoka
557 Suchanecka Aleksandra 1995 Biokod Karrots
558 Szałucki Dariusz 1990
559 Ismahilova Hanna 1988
560 Fikier Wiktor 1980 #Kaszanienamoka
561 Kleszczewski Rafał 1975
562 Stróżyk Agnieszka 1975
563 Rusinek Piotr 1988
564 Murawski Rafał 1980 Decathlon Power
565 Dorau Paweł 1997 Stopione Asfalty
566 Łogwiński Konrad 1980 #kaszanienamoka
567 Król Michał 1988
568 Figiel Dominika 1994 Night Runners Słupsk
569 Okapiec Dagmara 1981 Górskie Pędziwiatry
571 Wojnarowska Marcelina 1985
572 Śwircz Damian 1991 Street Run Radom
573 Dabrowski Lukasz 1971 House of Skills
574 Wilusz Krzysztof 1981 STOPA Słupsk
575 Jakusz Przemysław 1985
576 Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk
577 Wojtyna Agata 1991 #kaszanienamoka
578 Miączyński Michał 1975 Smoki Wawelskie
579 Nalepka Karolina 1993 Małe Trójmiasto Biega
580 Suwald ANV Consulting 1961 JacekBiega Running Team
581 Borski Ryszard 1982
582 Kujawa Przemysław 1981
583 Kucharska Aleksandra 1988 Dream Run
584 Gawryś Kamil 1985 Rim Tim TEAM
585 Piszko Przemysław 1993 Trele Morele
586 DERING PIOTR 1984 FREE PALESTINE
587 Macko Mariusz 1978 Morsy Ostrołęka
588 Bushmakin Aleksey 1987
589 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
590 Shuliakov Sergei 1988
591 Piasta-Serafin Natalia 1979 Wieliszew Heron Team
592 Karpinska Anna 1982 OpenTeam
593 Karpinski Paweł 1978 OpenTeam
594 Wicenbach Arkadiusz 1988 Pruszcz Biega
595 Witkowski Adrian 1997 Running to Hell
596 Dąbrowski Andrzej 1960 Ostatnia prosta
597 Szarafiński Krzesimir 1983
598 Ptaszyński Maciej 1983 RTT
599 Strażewicz Witold 1984
600 rogoziewicz piotr 1961
601 Zakrzewski Paweł 1987
602 Litkowski Marek 1969 DMK Lee Marunek
603 Paczkowski Konrad 1986
604 Brodecka Małgorzata 1981 17 LO Gdynia
605 Orłoś Maria 1988
606 Garsztka Dominik 1978 1978
607 Szarafiński Jaromir 1985
608 Rowicki Jarosław 1975 LEŚNY CROSS
609 Gadzialski Przemyslaw 1978
610 Palusinski Marcin 1981 Soulpharmacy Gdynia
611 Milka Adam 1966
612 Rybus Elżbieta 1982
613 Nostitz-Jackowski Mateusz 1986
614 Ropel Mirosław 1959 KIS TRANSPORT
615 Siejka Małgorzata 1981 LEŚNY CROSS
616 Stolarska Milena 1993
617 Pszczolińska Alicja 1970
618 Zaszczyrynska Lidia 1984
619 Koczyk Artur 1988
620 Kwarta Maciej 1988 JW4846
621 Dalecka Anna 1986 Orange Polska
622 KRÓL Arkadiusz 1977 biegamsobie.pl
623 Dalecki Tomasz 1974
624 Saldana Cristian 1991
625 Dybuk Agnieszka 1977
626 Czapa Magdalena 1973 NEXUS Team
627 Starsierski Tomasz 1970
628 Freitag Adam 1968
629 Szuszman Łukasz 1985
630 Lemańska Kamila 1975 biegoterapia.pl
631 Gruszka Agnieszka 1979
632 sztygiel joanna 1984 Porta Active Team
633 Pastwa Monika 1975
634 Nowowiejska Julia 1994
635 Szubartowicz Marek 1982
636 Paciorek Paweł 1980 Biegaj Pod Okiem Trenera
637 Iwanowski Piotr 1969 BIEGAM PO SKRZESZEWIE
638 Chojecki Wojciech 1969 Lonesome Runners
639 Myślińska Aleksandra 1976
640 Tychanycz Piotr 1973
641 Niechoćko Agata 1979
642 Grubba Krzysztof 1985
643 Jara Łukasz 1994
644 Kamińska Żaneta 1996
645 Gibała Paweł 1990
646 Ciepła Monika 1992
647 Stępień Wojciech 1992 -
648 Mach Dawid 1986 One Person Team
649 Palaschke Michał 1992 Sportowy Majkel
650 Warczak Maciej 1986
652 Adamowicz Tomasz 1980
654 Matyjewicz Klaudia 1992
655 Roszman Henryk 1954
656 Szpunar Ewa 1975 Apteka Gemini Team
657 Chrzan Magdalena 1990
658 Miraillet Magali 1977
660 Stencel Hanna 1977
661 Sadowska-Klasa Alicja 1987
662 Kolendo Paweł 1992
663 Zielińska Sylwia 1977