CITY TRAIL onTour Szczecin
22.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
13 Kowalik Ewelina 1991 Fizjobiegacze Szczecin
21 Borowska Karolina 1986 PUSZCZYK BUKOWY/ RUN HAPPY
22 Płosa Monika 1981
23 Dymowski Paweł 1984 Wieczorne bieganie w Szczecinie
24 Malec Edyta 1976 Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
25 Elert Mariusz 1988 PAPRYKARZE
26 Krześniowski Marcin 1978 VIKING Bike Team
27 Piętka Grzegorz 1973 yo
28 Pacyna Renata 1973 Kozielice biega
29 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 Stargard. Ja się nie ścigam
30 Dobrowolski Mateusz 1994
31 Zimny Tomasz 1956
32 Świtalska Edyta 1977
33 Hołyński Leszek 1987 Wieczorne bieganie w Szczecinie
34 Kraczowski Mirosław 1972
35 Wojciechowska Magdalena 1985 Auchan Szczecin
36 Tarczykowski Maciej 1983 TARCZA BVB
37 Nowacki Damian 1992 Kuny Stare Łysogórki
38 Szostak Edyta 1985 Biegunki
39 Woźnica Konrad 1992 Kuny Stare Łysogórki
40 Kaminski Krzysztof 1990
41 Hawryluk Anna 1991 Ampio Team
42 Wolański Robert 1965
43 Dudenko Jerzy 1978 1978
44 Terpiłowska Malwina 1984
45 Jaszczyk Łukasz 1988
46 Rudnik-Mijal Małgorzata 1975
47 Filipowski Dariusz 1972 Świat Biegacza FehlauRunTeam
48 Przeworski Marcin 1979 Best-Coach.pl
49 Strzelec Tomasz 1975 KB Hermes Gryfino
50 Susza Małgorzata 1979 Kobiece bieganie
51 Wiśniewski Czesław 1951 Maratończyk Szczecin
52 Wojtoniszak Lukasz 1988 Brak
53 Rutkowska Kinga 1984
54 Dudenko Monika 1980 1980
55 Białkowska Katarzyna 1977 Kobiece bieganie
56 Gajo Natalia 1994
58 Kuzak Krzysztof 1997
59 Morawiecka Magdalena 1990
60 Kubler Andrzej 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
61 Adamski Paweł 1988
62 Iznerowicz Monika 1984 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
63 Wawrzyniak Ireneusz 1980
64 Chareza Marcin 1980 ZAWADZKIEGO SZCZECIN
65 Kuźbik Jakub 1984
66 Hawrylak Marcin 1969 Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach
67 Wszeborowska Marta 1985
68 Kulis Piotr 1993
69 Piotrowski Marek 1978 Rozbiegany Goleniów
70 Koch Małgorzata 1982
71 Dziwisz Bogusława 1971
72 Stachowski Andrzej 1968 MoniGym
73 Budzyński Paweł 1982 Auchan GALAXY
74 SZTYLKE EDYTA 1983
75 Kołodziej Joanna 1994
76 Cieśla Beata 1963 Zabiegani Goleniów
77 Gorszka Damian 1997 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
79 Kaźmierczak Norbert 1976 Tup Tup Team
80 Orszulak Łukasz 1984 TOUCAN TEAM
81 Cieszyńska Marika 1991 RAZ Szczecin
82 Komar Anna 1977 Pyrzyce Biegają
83 Zapor Anna 1978
84 Paszkowski Karol 1988
85 Kołodziej Elżbieta 1970
86 Trela Krzysztof 1989
87 Kurzyński Ryszard 1970
88 Zamaria Jerzy 1958
89 Kołomański Hubert 1985
90 Wojszczyk Michał 1984
92 Sacharski Bartłomiej 1989 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
94 Pędzik Marek 1992
95 Kuchalska Marta 1974
96 Wahn Przemysław 1983
97 Peda Leszek 1952
98 Skarżyńska Anna 1993
99 Juruć Paulina 1984 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
100 Długokęcki Mateusz 1981 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą.
101 Kowalczyk Paweł 1983 Elitarny Klub Biegacza "Powolni z Nadwagą"
102 Piechowiak Jarosław 1990
103 Goworski Jerzy 1990 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
104 Wasilewski Andrzej 1978
106 Ślubowski Dariusz 1976
108 Chrobocińska Elżbieta 1966 ŻÓŁWIE W GALOPIE