CITY TRAIL onTour Katowice
25.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
5 Książkiewicz Piotr 1990
6 Szafron Łukasz 1988
7 Kuciński Benjamin 1982 CoJaBiegne.PL / NewBalance
18 Golasz Halina 1964
19 Matuszewski Karol 1983 WILKI KOSZALIN
20 FICEK KATARZYNA 1979 Frelki
21 Witkowska Maria 1953 Klub Królika Stefana
22 KULIGOWSKA AGATA 1979 Miraz Race Team
23 Niedziela Joanna 1986
24 Sobstel Przemek 1982 Active Jura
25 Figiel henryk 1965
26 Tatuś Sebastian 1972
27 Urbanowicz Damian 1985 ADS Masna
28 Tokarska Agnieszka 1985 Active Jura
29 Urban Wiktor 1988 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
30 Kowalczyk Damian 1974 Octagon Runners TYCHY
31 Maliszewski Mieszko 1978 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
32 Józefowicz Wioletta 1998
33 Szulc Tomasz 1979
34 Bryś Krzysztof 1986
35 Zwolak Tomasz 1978 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
36 Bazylewicz Paweł 1969
37 Struzik Agata 1974
38 Tamiola Grazyna 1964 STADION ŚLĄSKI
39 Bukowski Rafał 1989
40 Michałek Krystyna 1974
41 Kiera Szymon 1976
42 Wydra Andrzej 1980
43 Wydra Bogumiła 1981
44 Rybak Remigiusz 1985
45 Wręczycki Robert 1976 O co biega w Kaletach
46 Mierzejewska Małgorzata 1981
47 Dudzik zenon 1962
48 Herman Anna 1976
49 Szostak Anna 1990 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
50 Baranowicz Arkadiusz 1969 ADS Masna
51 Baranowicz Mateusz 2002 ADS Masna
52 Świątek Edyta 1984
53 Chajdas Mateusz 1992
54 hudaszek joanna 1974
55 Sarna Kamil 1988 W Pogoni Za Duchem
56 Szmatloch Maciej 1981
57 Błaszczyk Dominik 1988 Co Ja Biegne Team
58 Osiadły Kamil 1992
59 Jasińska Roksana 1996 -
60 Stasierski Maciej 1983 Triathlon X-Team
61 Krzywosz Sabina 1987
62 Witman Ewa 1975
63 Leszczyńska Wirginia 1985 wkurw_team
64 Parcheniak Jacek 1968
65 Ramos Filipe 1971
66 Płóciennik Zofia 1953 Biegające Marudy
68 wydra kamil 1987
69 Malina Joanna 1986
70 Rozpara Monika 1976
71 Kupfer Aleksandra 1974 Fuchs Oil Team
72 Smolik Sławomir 1974 Gitfit
73 Burakowska Malgorzata 1974 Zabiegani Nauczyciele
74 Wypysiński Daniel 1986 Brembo
75 Gębska Elżbieta 1959 Kije w Dobrych Rekach
76 Bula Daniel 1982 RKG Nocek/KWK Sośnica/WPR Katowice
77 Doman Łukasz 1979 Socios Silesia
78 Flak-Wancerz Anna 1984
79 Raczyńska Aleksandra 1938 STADION ŚLĄSKI -Nordic Walking
80 Bartoń Łukasz 1985
81 Ostrowska Monika 1979
82 Nieczypor Roland 1956
83 Kuchta Alicja 1967
84 Merta Aleksandra 1990
85 Pabich Aneta 1986
86 Banaś Joanna 1980 WKURW_TEAM
87 Piekarczyk Joanna 1978
88 Werkowski Marek 1970
89 Wądołowski Karol 1980
90 Bugiel Roman 1963 -
91 Foryś Piotr 1981
92 Foryś Agnieszka 1985
93 Wesołowski Adam 1979 Night Runners Śląsk
94 Hawełka Edward 1971
95 JÓZEF TOMASZ 1983 TEAM URODZENI BIEGACZE
96 Kurz Marek 1976
97 Szuster-Kurz Ewa 1976
98 Wypysińska Ewa 1988 Brembo
99 Kukowka Adam 1982 Niezniszczalni
100 Hilaszek Agata 1993 Night Runners
101 Solarz Mariola 1977
102 Palasz Bernadeta 1984
103 PALASZ TOMASZ 1983
105 Buchacz Kamil 2001 MKS Dąbrowa Górnicza
106 Szafarczyk Marcin 1990 runSZ-Team
107 Szafarczyk Eugenia 1962 runSZ-Team
108 Misterowicz Kinga 1992 runSZ-Team
109 Stary Damian 1976 ADS Masna
110 KOWOLIK MACIEJ 1989
111 Trocki Tomasz 1973 #biegambolubię
112 Ziółek Adam 1979
113 Haufa Dariusz 1993
114 Prukop Anna 1988
115 Kwapisz Kamil 1987
116 Świdzińska Milena 1987 BYLE DO PRZODU
118 Piętka Radosław 1983
119 Hojnca Adam 1972 parkrun Katowice
120 Józef Edward 1954
121 Bożek Sebastian 1983
122 Roj Krzysztof 1987
123 Podlewska Karolina 1982
124 Wawoczny Mateusz 1992
125 Rataj Monika 1984
126 Więczkowski Piotr 1978 W Pogoni Za Duchem
127 Nawrat Waldemar 1956
128 Gałązka Adrian 1984
129 Jędrzejek Krzysztof 1973
130 Wycisk Marcin 1979
131 Robosz Marcin 1977 MDM NT
132 Leśniak Tomasz 1984 The Flash is coming
133 Majewski Łukasz 1991
134 Stompel Ewelina 1990
135 Szczypa Robert 1978 VET13
136 Wysota Michał 1978
137 Żeliński Marek 1968
138 Fifagrowicz Aleksandra 1987
139 Banasik Michał 1989
140 Pasek Damian 1985 Team Pasek
141 Maicher Rajmund 1958 Barcelona
142 Jaros Wojciech 1996
143 OPIELA KRZYSZTOF 1964 Dolina Latki
144 Szweda Mirka 1959 Murcki
145 Dudek Przemyslaw 1980
146 Gryglewski Mateusz 2002 Huragan Ligota
147 BZDYK KATARZYNA 1984 PARKRUN KATOWICE
148 Kapica Klaudia 1983 MK TEAM
149 DZIANO ŁUKASZ 1983 MK team
150 Bober Aleksandra 1969 MK Team Siemianowice
151 Sobieraj Krzysztof 1986 Sanczis
152 Pastuszka Agata 1993
153 Thamm Mariusz 1976 5M TEAM
154 Kudyniuk Marcin 1974
155 Bugaj Grzegorz 1974
156 Grabiwoda Bartosz 1986
157 Kotarba Katarzyna 1987
158 Niewiński Michał 1992 Grupa DBK Ruda Śląska
159 Hajnrich Maciej 1981
160 Bogusz Damian 1985
161 Kołodziejczyk Piotr 1980
162 Pytel Aleksandra 1969 Mk team
163 Brzozowicz Jakub 1985 TS AKS Chorzów
164 Zielińska Malwina 1994
165 Przyłęcka-Hussar Agnieszka 1986
166 Szelest Barbara 1977 Rozbiegane Mysłowice
167 Mertas Dominik 1977 I-sport
168 KAPUŚCIK BEATA 1969
169 Kawulak Kazimierz 1963 kb mckis Jaworzno
170 Dudek Donata 1982 UKS Orzeł Katowice / Niewymiękacze
171 Stellmach Ewa 1969 Nieidealny Sport
172 KAPICA Małgorzata 1957 MK TEAM
174 WITOR MAREK 1989 MK TEAM
175 Gorol Marek 1959 TRAVOIS
177 Gaj Paulina 1993 Mckis Jaworzno
178 Buchta Adam 1981
179 Jurkiewicz Dariusz 1974
180 Zok Adrianna 1996
181 Okraska Grzegorz 1989
182 Klimas Kamil 1982
183 Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
184 Okraska Paulina 1987
185 SUDOŁ SŁAWOMIR 1979 PARK RUN KATOWICE / PRUDNIK
186 Sipiera Tomasz 1972
187 Podyma Anna 1992 Saint-Gobain Squad
188 Witczyk Natalia 1991
189 Witczyk Łukasz 1988
190 Męczyński Maciej 1975
191 Pinkawa Agnieszka 1980 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
192 wiklik piotr 1966 Wataha team
193 Goleniak Ewelina 1982
194 Olejnik Rafał 1973 Wataha Team
195 Lissewska Konstancja 1986
196 Kotulińska Ewa 1983
197 Szyja Joanna 1989
198 Labiak Krystian 1981 Biegam bo biegam
199 gorus anna 1983 night runners zabrze
200 Rozmus Norbert 1990
201 Perz Monika 1982
203 Pinkawa Grzegorz 1979 Biegamy z Oszczepem
204 Oses Marcin 1979
206 Żarłok Ireneusz 1976
208 Walaszek Łukasz 1984
210 Oleksy Krzysztof 1970 ADS Masna
211 Pielok Wojciech 1981
212 Kurek Mateusz 1989
213 Błońska-Polak Ewa 1978 BTM Runners
214 Kuczborski Jarosław 1974 Harpagan Sosnowiec
215 Szymkowski Krzysztof 1974
216 Malkusz Damian 1984 Grupa Biegowa Giszowiec
217 Seweryn Jacek 1978
218 Plich Andrzej 1977 lece bo chce
219 KOBU EWELINA 1992 MK team
220 Wruciński Adam 1966 Wataha Team
221 Czapiewski Janusz 1962 Bieruń biega
222 Kowalczyk Adam 1997 Octagon Tychy Runners
223 Faj Sylwia 1977
224 Kolarz Katarzyna 1972
225 Froś Karol 1983 Pracownia Wypieków BEZA
226 Kubecka Anna 1993
227 Gawlik Zbigniew 1988
228 Wąsalski Mateusz 1990 -
229 Zakrzowski Krzysztof 1990
230 Gruszka Jakub 1984
231 Urbaniak Izabela 1980 #Alkoalpinizm
232 Dyla Małgorzata 1983
233 Koziarz Katarzyna 1987
234 Fonferek Marek 1973
235 Koziarz Marta 1983
236 Agdan Krzysztof 1985
238 Twaróg Marcin 1971
239 Noga Łukasz 1982 Zdzieraj Kapcie
240 Gos Barbara 1969 niezrzeszona
242 Pedziwiatr Ewa 1958 Kijowa Drużyna
243 Pasek Magdalena 1990 Team Pasek
244 Wrońska Beata 1980
245 Pogoda Janusz 1972 PKP Intercity
246 Szala Janusz 1952
247 Majchrzak Justyna 1988
248 Majchrzak Katarzyna 1982
249 Myrta Mariola 1991 awl
250 Kania Igor 1975
251 Pasterczyk Grzegorz 1975
252 Wojas Jakub 1987
253 Boba Monika 1975 Jaworzno Runners
254 Surma Łukasz 1993
255 Grocki Mirosław 1988 HAZOKI
256 Mastalerz Patrycja 1990
257 Kania Agnieszka 1976
259 Pyzik Aleksandra 1991
260 Podlejski Tadeusz 1977
261 Stasiczek Adrian 1996 Wataha Team
262 Wilczyńska Kasia 1979
263 Szeląg Iwona 1989
264 Janeczek Marcin 1992
265 Wieczorek Krzysztof 1968 Truchtacz Mysłowice
266 Baron Eugeniusz 1964 TAURON TEAM
267 Mokry Bastek 1977
268 Baron Aniela 1964 TAURON TEAM
269 Matys Adam 1990
270 JÓZEF Marek 1978
271 Pstraś Leszek 1983 parkrun Katowice
272 Bagińska Weronika 2000 CSC Adventure Academy
273 Rozmus Eryk 1994
274 Zych Wioleta 1973 Zimnokrwiści
275 KADŁUCZKA JAN 1983 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
276 Sitko Sylwester 1972 Zimnokrwiści
277 Przyłudzki Janusz 1952
278 Niwińska Natalia 1996 Night Runners Zabrze