TriCity Trail Maraton+
07.07.2019, 07:30
Dystans: 47.5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
251 SOBAS JACEK 1985 #SobasTeam
254 Ławicki Łukasz 1987
255 Chmielowski Michał 1980 Górskie Pędziwiatry
256 Kiedrowski Bartosz 1987 Kamil Leśniak fanpage
257 ostrowski grzegorz 1978 Biegamyrazem
258 Sikora Roger 1979
259 Kaczmarek Dorota 1983
260 Neufeld Marcin 1978 Intel Runners / runpassion.pl team
264 Jakubiec Adam 1985 Intel Runners
265 Kolakowski Mikolaj 1971 Intel Runners / Endure / Runeda
266 Lewandowski Michał 1978 Intel Runners
267 Ivanichev Ganna 1989 MobiDev
268 Jakubowski Maciej 1981 PGB Sportowa Paczka
269 Gładykowski Łukasz 1979 PGB Sportowa Paczka
271 Nabiałek Piotr 1987 KS Arco Ławy
272 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
273 Kłodziński Karol 1977
274 Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp
275 Ciba Michał 1972
276 Rudźko Wojciech 1968
277 Budny Joanna 1985 LEGENDS-TO-BE
278 Kwapisz Sebastian 1982 Runeda
279 Kraszewska Agnieszka 1980
280 Małek Mateusz 1974 Sii Runners Team
281 Grzywacz Karol 1986
282 Sobczyńska Magdalena 1991 #teambiegiwlkp
283 Chojnacka Karolina 1979
284 Morawski Pawel 1978
285 Wrona Paulina 1974
286 Rembacz Agnieszka 1980 RUNEDA
287 Witkowski Wojciech 1969
288 Klasa Łukasz 1987
289 Bambrowicz Martyn 1984 parkrun Rumia
290 Leyk Daniel 1988 LEYK TEAM
291 Żubiński Piotr 1974 Accelerating Poland
292 FAŁTYNOWICZ JACEK 1968
293 Gałka Małgosia 1978
294 Dąbrowski Mariusz 1974
295 Przybylski Patryk 1979
296 Pędziszewski Piotr 1984 VAI ALTO
297 Adamusiak Marlena 1983 parkrun Rumia
298 Michalski Jakub 1975 Triathlon Koszalin
299 Wiśniewski Gerard 1976 OKAS Gdynia
300 Kiezik Anna 1982 Skazani na sukces
301 Fijołek Damian 1994 Izerska grupa biegowa
302 Woloszyk Sebastian 1985
303 Jarońska Aneta 1990 Iron Team
304 Michalski Jarosław 1984 Hetman Tarnowskie Góry
305 Boris Aneta 1983
306 Gos Jan 1977
307 Lange Katarzyna 1987 Iron Team
308 Garsztka Mateusz 1896
309 Jabłoński Jakub 1981
310 Starzyński Stefan 1968 Perfect Runner Lublin
311 Szymańska Agata 1987
312 Sikora Marcin 1978 Good Coach Team
313 Rogowski Marcin 1986 Husaria Race Team
314 Bancewicz Radek 1982 Salon Kosmetyczny DIAMENT Słupsk
315 Banaś Sylwester 1983
316 Stachowiak Marcin 1991 #teambiegiwlkp
317 Kaźmierczak Michał 1977
318 Tomaszewski Krzysztof 1982 Husaria Race Team
319 Zając Adam 1975 PRZEMSAŃ ... TYLKO NIE GILI GILI
320 Kierzek Ewa 1977 #happyrunners
321 Kierzek Artur 1977 #happyrunners
322 Zaręba Wojciech 1976 FIZJO-MED
323 Hinc-Żardecka Natalia 1986 Runeda
324 Zatorska-Radlińska Katarzyna 1984 RPD
325 Kąkol Jan 1992
326 Pastwa Janusz 1974
327 Samuelsen Vidar Log 1986 Romerike ultraløperklubb
328 noga krzysztof 1968 The Nogas
329 Czekaj Łukasz 1982
330 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna 1974 KS ARCO Ławy
332 Chyb Radosław 1979 runpassion.pl team
333 Wagner Jolanta 1966
334 Torłop Przemysław 1966 Grupa Trójmiasto
336 ENGLERT PAWEŁ 1976 BHMW_GDYNIA
337 Urbański Dariusz 1986
338 Mytych Katarzyna 1975
339 Corblin regis 1983
340 Gładkowski Grzegorz 1986 BigYellowFoot Adventure Team
341 Dobrolinski Daniel 1974 Polska Północna
342 Kostra Magdalena 1979
343 Draim Jacek 1961
344 Olejniczak Alina 1988
345 Sobków Adam 1966 BHMW-Gdynia
346 Matula Bartlomiej 1977 Przebiegli Unisław
347 Korpusik Marta 1985
349 Zhang Liying 1985 The Dragon
350 Czarny Anna 1976
351 Jaromirska-Lewińska Maja 1980 Runeda
352 Zawaluk Marcin 1976 Akademia Piłkarska GKS Kowale
353 Markowska Aleksandra 1981 Biega ZiE
354 Iwanek Dominika 1987
355 Gienieczko Marcin 1978
356 Czarnecka Anna 1972
357 Orzechowski Paweł 1989 brak
358 Figura Marcin 1974
359 Sidor Mariusz 1984 DECATHLON POWER SŁUPSK
360 Szarlej Maksymilian 1995
361 Podgórski Sławomir 1972
362 Etmański Piotr 1969 Bunga Bunga team
363 Czajka Marcin 1981
364 Litwin Piotr 1972 OCEANIC
365 Dudek Michał 1995 Sii Running Team
366 Jarska Hanna 1977
367 Jurewicz Dawid 1980
368 Witt Oskar 1998
369 Ornal Mirosław 1962 Wejherowska Akademia Biegania
370 Zielinski Tomasz 1973 Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
371 Cybulski Marcin 1987
372 Bagiński Tomasz 1980 Bagins Running Team
373 Pilecki Robert 1973 Runeda/runpassion.pl team
374 Iwicki Krzysztof 1990
375 KUBIAK KAROLINA 1977 excalibur
376 Motowidło-Zawadzka Izabella 1978 Decathlon Power Słupsk
377 Guiraud Cyril 1986
378 Jędrzejak Magdalena 1978 Są Wolniejsi Olsztyn
379 Gorzkowski Paweł 1984 STOPA Słupsk
380 Boike Damian 1978
381 Weiss Krzysztof 1964 DUDYCZ run
382 Gehrke Tomasz 1972 Mona Mi
383 Gac Cezary 1972
384 Formella Mateusz 1992
385 Błażko Maciej 1982 Truchtacz
386 Zajda Bartosz 1974 Fair & Square PR Bartosz Zajda
387 Naczk Marcin 1976 Parkrun Rumia
388 Wierzchoń Michał 1974 Super TEAM
389 Robinson Tom 1983
390 Kośmieja Marcin 1985 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
391 BOGDAŁ ANDRZEJ 1986 NO LIMITS TRAIL
392 Blachowski Waldemar 1981 Blaszki team
393 Błażałek Anna 1977 Super Team
394 Machalski Grzegorz 1986
395 Samson Izabela 1982 Ja Trenuje
396 Kiezik Michał 1972
397 Mażeika Romas 1992 Biegowi Szydercy
398 Przywieczerski Krzysztof 1988
399 Ostojska Ewa 1975 Biegamy Razem Władysławowo
400 Dąbrowski Bartosz 1983
401 Ohler Ola 1986 Sitatunga Band
402 Więczkowski Robert 1992 Hardcorowe Wychylylybymy
403 Wojnowski Wiesław 1980 DCT Drużyna Biegowa
404 Labuda Marek 1966 POWERSYSTEM
405 Szumny Darek 1973 Luk-Connect Racing Team
406 Jedlewski Krzysztof 1978
407 Jankowska Barbara 1975
408 Nowak Artur 1973 A&G Carp Team
409 Bohn Michał 1990
410 Studzińska Joanna 1989
411 Fearn Louis 1985 South Kent Harriers
412 Pasternak Radosław 1983 Dabrowski Team
413 Nowicki Michał 1975 BluMarianTeam
414 Dombrowski Radek 1979 GPnS
415 Bolewski Adam 1979 Foto Web
416 Jankowski Andrzej 1973
417 Bogumiłow Marcin 1988 Decathlon Power Słupsk
418 Dębska Marta 1991
419 Krzesinski Dariusz 1977 Orange Polska
421 Kopcewicz Tomasz 1984
422 Fanslau Marek 1964
423 Baluta Paweł 1981 Bezpieczny Kazbek
424 Kowalewski Marcin 1977 CRiIM
426 Zwoliński Tomasz 1971 KM PSP Gdynia
427 Hetmański Bartosz 1985
428 Stępniak Rafał 1980 MARKOWI BIEGACZE
429 Rodriguez Isidro 1983
430 Hinc Janusz 1978 Apteka Gemini Team
431 Wolski Jakub 1987 Strefa Przygód
432 Śmiechowicz Gerard 1970
433 Baranowska Agnieszka 1989
434 Cieslak Magdalena 1987
436 Kiryluk Patrycja 1991
437 Mikuć Jerzy 1993
438 Macholl Adam 1974 Biegający Tczew
439 Jankowski Adam 1985 BiegamDlaSiebie
440 Browarczyk Paweł 1980 FKP
441 Muzolf Dorota 1978 Straszyn Ultra Team
442 Chrząszcz Bartek 1979 Pruszcz Biega
443 Rajkowski Damian 1991 Kosakowo Runners
444 HERMAN KRYSTIANA 1978
445 Kalin Wladyslaw 1980 Przebiegli Unisław
446 Szarawara Łukasz 1973
451 Suchenia Piotr 1980 runpassion.pl team / inov-8 team / fjord nansen test team
452 Mioduszewski Marcin 1982 SBRT WARSZAWA
453 Elmola Hameda 1969 SBRT Warszawa
454 Tucharz Sebastian 1973 SBRTWarszawa
455 Wypych Adam 1970 SBRT Warszawa
456 Matuszewski Łukasz 1986 SBRT Warszawa
459 Czaja Paulina 1994
460 Czaja Roman 1960 KM UMK Toruń
461 Roman Krzysztof 1977 Przecinak77