TriCity Trail Maraton+
07.07.2019, 07:30
Dystans: 47.5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
271 Sieradzki Damian 1981
272 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
273 Kłodziński Karol 1977
274 Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp
275 Ciba Michał 1972
276 Rudźko Wojciech 1968
277 Budny Joanna 1985 LEGENDS-TO-BE
278 Kwapisz Sebastian 1982 Runeda
279 Kraszewska Agnieszka 1980
280 Małek Mateusz 1974 Sii Runners Team
281 Grzywacz Karol 1986
282 Sobczyńska Magdalena 1991 #teambiegiwlkp
283 Chojnacka Karolina 1979
284 Morawski Pawel 1978
285 Wrona Paulina 1974
286 Rembacz Agnieszka 1980 RUNEDA
287 Witkowski Wojciech 1969
288 Klasa Łukasz 1987
289 Bambrowicz Martyn 1984 parkrun Rumia
290 Leyk Daniel 1988 LEYK TEAM
291 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 Przytulna Team
292 FAŁTYNOWICZ JACEK 1968
293 Gałka Małgosia 1978
294 Dąbrowski Mariusz 1974
295 Przybylski Patryk 1979
296 Pędziszewski Piotr 1984 VAI ALTO
297 Adamusiak Marlena 1983 parkrun Rumia
298 Michalski Jakub 1975 Triathlon Koszalin
299 Wiśniewski Gerard 1976 OKAS Gdynia
300 Kiezik Anna 1982 Skazani na sukces
301 Signerski Remigiusz 1977
302 Woloszyk Sebastian 1985
303 Jarońska Aneta 1990 Iron Team
304 Michalski Jarosław 1984 Hetman Tarnowskie Góry
305 Boris Aneta 1983
306 Gos Jan 1977
307 Lange Katarzyna 1987 Iron Team
308 Garsztka Mateusz 1896
309 Jabłoński Jakub 1981
310 Starzyński Stefan 1968 Perfect Runner Lublin
311 Szymańska Agata 1987
312 Sikora Marcin 1978 Biokod Karrots
313 Rogowski Marcin 1986 Husaria Race Team
314 Bancewicz Radek 1982 Metalcorp Team
315 Banaś Sylwester 1983
316 Stachowiak Marcin 1991 #teambiegiwlkp
317 Kaźmierczak Michał 1977
318 Tomaszewski Krzysztof 1982 Husaria Race Team
319 Zając Adam 1975 PRZEMSAŃ ... TYLKO NIE GILI GILI
320 Kierzek Ewa 1977 #happyrunners
321 Kierzek Artur 1977 #happyrunners
322 Zaręba Wojciech 1976 FIZJO-MED
323 Hinc-Żardecka Natalia 1986 Runeda
324 Zatorska-Radlińska Katarzyna 1984 RPD
325 Kąkol Jan 1992
326 Pastwa Janusz 1974
327 Skurtys Karolina 1984 RUNEDA
328 noga krzysztof 1968 The Nogas
329 Czekaj Łukasz 1982
330 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna 1974 KS ARCO Ławy
331 Oleńczuk Tomasz 1977 TT Szczecin
332 Chyb Radosław 1979
333 Wagner Jolanta 1966
334 Torłop Przemysław 1966 Grupa Trójmiasto
335 Żardecki Paweł 1981 Runeda
336 ENGLERT PAWEŁ 1976 BHMW_GDYNIA
337 Urbański Dariusz 1986
338 Mytych Katarzyna 1975
339 Corblin regis 1983
340 Gładkowski Grzegorz 1986 BigYellowFoot Adventure Team
341 Dobrolinski Daniel 1974 Polska Północna
342 Kostra Magdalena 1979
343 Draim Jacek 1961
344 Olejniczak Alina 1988
345 Sobków Adam 1966 BHMW-Gdynia
346 Matula Bartlomiej 1977 Przebiegli Unisław
348 Zielińska Marta 1988
350 Czarny Anna 1976
351 Jaromirska-Lewińska Maja 1980 Runeda
352 Zawaluk Marcin 1976 Akademia Piłkarska GKS Kowale
353 Markowska Aleksandra 1981 Biega ZiE
354 Iwanek Dominika 1987
355 Gienieczko Marcin 1978
356 Czarnecka Anna 1972
357 Orzechowski Paweł 1989 brak
358 Figura Marcin 1974
359 Sidor Mariusz 1984 DECATHLON POWER SŁUPSK
360 Szarlej Maksymilian 1995
361 Podgórski Sławomir 1972
362 Etmański Piotr 1969 Bunga Bunga team
363 Czajka Marcin 1981
365 Dudek Michał 1995 Sii Running Team
367 Jurewicz Dawid 1980
368 Kubiak Jagoda 1985
370 Dranicki Łukasz 2982 AsBoxTeam / Puszczalscy