Warsaw Track Cup 1000m
26.07.2020, 17:30
Dystans: 1 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
301 Matysiak Paweł 1984 pawelbiega.pl
306 Rudo Jakub 1990 PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa
307 Szymaniak Kamil 1990 K(r)opka Team
308 Mielniczuk Mirosław 1975 brak
309 Korol Krzysztof 1976
310 Śliwa Krzysztof 1985 Naprzód Młociny
311 Czerwoński Artur 1968 Lemiesz Team & Widłorogi
312 Fok Tomasz 1986 K(r)opka Team
313 Sikora Sylwia 1987 PGB Sportowa Paczka
314 Zawada Pawel 1990 Bartek Trenuje Team
315 Pondo Witold 1987
316 Okrzesik Małgorzata 1961 Lemiesz Team
317 Bulik Anna 1996
318 Piotrowski Mariusz 1982 Mkb Dreptak/Team Draczyński
319 Gąsiewski Paweł 1977 Kojoty Team
320 Szpil Maciej 1983 Mykk
321 Zych Łukasz 1989 PAWKO RUNNER TEAM
322 Krawczykiewicz Magda 1978 Żórawski Team
323 Churski Szymon 1969 flexisolutions.pl
324 Bielecka Marta 1984 Lemiesz Team
326 Brągiel Krzysztof 1987 KS Świński Trucht
327 Brulińska Monika 1976 TKKF Płock
328 Jendrych Remigiusz 1990
329 Turczyn Marek 1969
330 Turczyn Wiktor 2004
331 Pyszel Florian 1995 Piekielni Warszawa
332 Dias Magdalena 1997 Piekielni Warszawa
333 Ciesielski Marcin 1974 Warsaw Run Club
334 Siewruk Katarzyna 1979 Warsaw Run Club
335 Łęgocki Marcin 1989 Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team
336 Jędryka Alekasnda 1981
337 wasiewicz Krzysztof 1992 Kondycja Piaseczno
338 Płonka Jarosław 1974 Warsaw Run Club
339 Główka Klaudyna 1996 PIEKIELNI WARSZAWA
340 Dybysławski Adam 1977 KOJOTY TEAM
341 Kłos Grzegorz 1984
342 Zielińska Weronika 1986 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
343 Cichocki Mariusz 1991 Warsaw Run Club
344 Kosmowska Aleksandra 2001 BKS Wataha Warszawa
345 Grabowski Maciej 1978 RYKOwisko
346 Chudziaszek Mateusz 1990
348 Brzezińska Anna 1983
349 Krygier Krzysztof 1991 Spieszsiepowoli.pl
351 Grec Klaudia 1993 United Runners
352 ŁOŃ Agnieszka 1981 OCR BESTIE LEGIONOWO
353 Michniak Andrzej 1975 Warszawski Klub Kolarski
354 Bogusławski-Michniak Jan 2004 KS Orzeł Warszawa
355 Jaworska Natasza 2000 ParaSportowi
356 Leśnik Mariusz 1984 KS Maków Biega
357 Dimitrow Maja 2004 KS Lemiesz Team Warszawa
358 Krywczuk Tomasz 1995 Adidas Runners Warsaw
359 Trzcińska Joanna 1999 DD Running Team
360 Leśnik Katarzyna Szynwelska 1982 KS Maków Biega
361 Zientkowski Tomasz 1983
362 Hildebrand Marcin 1987 Biegam na Tarchominie
363 Kot Katarzyna 1985 Rembertów Team
364 Stupak Marcin 1988 Dream Run
365 Gajda Sylwana 1999 AZS AWF
366 Ładno Natalia 2007 BKS Wataha
367 Maćkowski Daniel 1980
368 Ambrozik Łukasz 1983
369 Kwasek Aleksandra 1976
370 Miziński Paweł 1978 Warsaw Run Club
371 Mordel Jan 2001 kondycja piaseczno
372 Pawski Wawrzyniec 1984 PZLAM