Warsaw Track Cup 3000m
26.07.2020, 19:00
Dystans: 3 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 ŻOCHOWSKI Daniel 1997 Żórawski team
2 Sokołowski Tomasz 1981
7 Maciopa Michał 1976 Swimrunners Poland
8 Głodowska Marta 1991 Żórawski Team
9 JAGUSIAK MACIEJ 1981 Jagoda Team
10 Żuraniewska Agnieszka 1977 Nudne Piątki
11 Witkowski Paweł 1979 Wieliszew Heron Team
12 Godlewski Rafał 1979
13 Zawadzka Katarzyna 1981 TRINERGY
14 Wojtkowiak Marta 1985
16 Mirecki Michał 1978
17 Ochman Piotr 1976 Żórawski Team
18 Bakalarska Mariola 1968 Warsaw Run Club
19 Grec Klaudia 1993 United Runners
20 Rudo Jakub 1990 PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa
21 Jabłoński Dariusz 1981 Giża Team
22 Jambor Michał 1979 Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team
23 Byrne Gary 1982 Warsaw International Triathlon Club (WITC)
24 Matuszewski Łukasz 1986 SBRT Warszawa
25 Łuczków Szymon 1980 Warsaw Run Club
26 Basiak Piotr 1994 Ks Start Pułaski Warka
27 Krempa Slawomir 1972 Lemiesz Team
28 Kratiuk Anna 1982
29 Dac Jarosław 1973 Lemiesz Team
30 Bechta Damian 1993 Adidas Runners Warsaw
31 Budek Agnieszka 1987 Biegaj z Dymkiem
32 Zagdański Darek 1989 Mechanik i Przyjaciele
33 Pyszel Florian 1995 Piekielni Warszawa
34 Dias Magdalena 1997 Piekielni Warszawa
35 Bagińska Anna 1981 Duklanowski Team
36 Malovatskyi Andrii 1988 Warsaw Run Club
37 Matysiak Arleta 1981 RAJSPORT ACTIVE
38 Ścisłowski Norbert 1982 KS Start Pułaski Warka
39 Michalak jurek 1948 KB im. P.Sękowskiego
40 Hołubowicz Anita 1993 WOSIEK Team
41 Michalak Marta 1978 Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
42 Karp Robert 1972 Budowlani Grabnik
43 Skory Wojciech 1976 królewski Klub Biegowy
44 Korczycki Filip 1982
45 kwasiborski Patryk 1996 TKKF KUBUŚ SIERPC
46 OSIAL MARIUSZ 1980 Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
47 Majkowski Łukasz 1982 Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
48 Stolarska Paulina 1983 Warsaw Run Club
49 Walasek Przemysław 1976 Bartek Trenuje Team
50 Rynkiewicz Tomasz 1975
51 Kielak Leszek 1987 Entre Running
52 Nowakowski Tomasz 1969
53 Górski Krystian 2001 PTT DELTA PŁOCK
54 Małolepszy Rafał 1993 Izba Adwokacka w Warszawie
55 Markowicz Łukasz 1994 Wosiek Team
56 Michalski Robert 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli
57 Przestrzelski Kajetan 2001
58 Gosk Dominik 1992 DD Running Team
59 Dawidziuk-Gosk Diana 1994 DD Running Team
60 Prus Tomasz 1979 DD Running Team
61 Cichocki Mariusz 1991 Warsaw Run Club
62 Miziński Paweł 1978 Warsaw Run Club