Warsaw Track Cup 5000m
26.07.2020, 20:30
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
501 Kern Artur 1980 Perfect Runner
503 Dąbrowski Przemysław 1989 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
504 Gromek Radoslaw 1983
505 Mielewczyk Piotr 1990 Piekielni Warszawa
507 Łukianow Artur 1989 Covid-19 Team
509 Małecki Maciej 1986 Accelerating Poland
510 Pancer Michał 1995
511 Mikulski Tomasz 1996 UKS Filipides Teresin
512 Krochmal Paweł 1993 PAWKO RUNNER TEAM
513 Kubera Piotr 1976 Duklanowski Team
514 Kramarz Aleksander 1993
515 Froś Karol 1983 Pracownia Wypieków BEZA
516 Wojciechowski Sebastian 1983 Vege Runners
517 Świerdzewski Damian 1993 Następny Krok TEAM / KS AZS AWF Biała Podlaska
518 Rozkrut Marek 1977 KS Lemiesz Team Warszawa
519 Koguciuk Grzegorz 1989
520 Szczepłek Jasiek 1985 Lemiesz Team
522 Kalbarczyk Ada 1991 Duklanowski Team
523 Lipiec Tomasz 1971 Lipiec Running Team
524 Bzura Jacek 1975
525 Bzura Emilia 1975
526 Łabędzki Konrad 1986 Duklanowski Team
527 Marciniszyn Grzegorz 1986 Duklanowski Team
528 Gartkiewicz Adam 1970 Duklanowski Team
529 Rzemieniewska Marta 1994 Duklanowski Team
530 Talacha Agnieszka 1988 Duklanowski Team
531 Nowak Łukasz 1981 Pawko Runner Team http://pawkorunner.pl/
532 Bryl Marcin 1979 Duklanowski Team
533 Grewiński Tomasz 1969 LIPIECRUNNINGTEAM
534 Bubeła Magda 1979 Duklanowski Team
535 Pikus Przemek 1978 Lipiec Running
537 Stankowski Rafał 1981 Szuramsobie
538 Misiewicz Michał 1995 AZS-AWF Warszawa
539 Suchy Robert 1970 Duklanowski Team
540 KUBICKI ADAM 1988 INSIGNIS TFI
541 Nowosielski Grzegorz 1992 Żórawski Team
542 Salak Michał 1980
543 Gałasiewicz Jakub 1995
544 Klimek Beata 1999 LUKS Boguszyce
545 Martins Filipe 1983 Portugalia
546 Wiercioch Izabela 2000 KS AZS AWF Biała Podlaska/Race Fighter GOSIR Dębe Wielkie
547 Szymborski Rafał 1992 BKS Wataha Warszawa
548 Rokita Paweł 1985 RACEFIGHTER-GOSIR Dębe Wielkie
549 gowin przemek 1985
550 Deska Leszek 1976 M.I.L.A.
551 Marczuk Robert 1974 Lipiec Running Team
552 Stippa Adam 1981
553 Starzynski Wojciech 1971 ENTRE.PL Team
554 Rybałtowski Jakub 1990 Tarchośfiry
555 Cichacki Sylwester 1989 KB Kostka z Kibla
556 Kołodziejski Michał 1974 Lipiec Running Team
557 Korzeniowski Dariusz 1977 Accelerating Poland
558 Sofuł Tomasz 1975 Lipiec Running Team
559 Ruszniak Paweł 1987 LIPIEC RUNNING TEAM
560 Olsen Lasse 1987
561 Bardadyn Michał 1989 Zabiegani Dobrowolscy
562 Draszanowski Jakub 1989 Duklanowski Team
563 Świrgoń Adam 1994 AZS UMCS Lublin
564 Korczycki Filip 1982
565 Padusiński Paweł 1978 Lemiesz Team Warszawa
566 Jakubowska-Infante Monika 1992
567 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987 TEAM Dutkiewicz
568 Grudziński Adam 1997 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
569 Winkowska-Struzik Magdalena 1983 Duklanowski Team
570 Półtorak Kasia 1977 Duklanowski Team
571 Patecki Marcin 1989 fizykbiega.pl
572 Falkowski Bartek 1989 Piekielni Warszawa
573 Zięba Piotr 1987 AZS UMCS LUBLIN
574 Rodrigo Pereira Oswald 1984 PUMA Running / We Run Clan
575 Florek Fabian 1985
576 Dutkiewicz Bartłomiej 1990 TEAM Dutkiewicz
577 Wójcik Piotr 1989 Żórawski Team
578 MŁYNARZ KAMIL 1990 SKB Kraśnik
579 Daniluk Krzysztof 1975 Breaking3
580 Sokalski Krzysztof 1980 Moje 5 skladnikow
581 Ochman Piotr 1976 Żórawski Team
582 Pyżanowski Dariusz 1975
583 Krygier Krzysztof 1991 Spieszsiepowoli.pl
584 Foryś Adrian 1992 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
585 Kashivskyy Oleh 1970 Duklanowski Team
586 Kashivska Oksana 1969
587 Orzeł Michał 1981
588 Świerczyński Norbert 2001 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
589 Karwowski Wojciech 1993 Team Kopeć
590 Podstawka Piotr 1987 MKB DREPTAK
591 Zyborowicz Bartlomiej 1998 Kujawscy Runners/GKS Zukowo
594 Baran Jan 1986
595 Smoliński smolki74 1974 Gumisie
596 Zagorski Wojtek 1979 Lipiec running team
597 Stempniak Sebastian 1985 PKO Bank Polski
598 GĄSIOR PATRYK 1994
599 Głodek Marcin 1981 Mazowsze Stężyca