Półmaraton Bieg Lwa
18.05.2019, 20:00
Dystans: 21.097 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Brzezińska Aleksandra 1991
2 Grycko Tomasz 1992 UKS Bliza Władysławowo
3 Trzaskalska Izabela 1988 KB SZURACZ TERESPOL
4 Gardzielewski Arkadiusz 1986 Arkadiusz Gardzielewski Running Team
5 Lisowska Aleksandra 1990 ASICS FrontRunner Poland/Wosiek Team
6 Nowicki Adam 1990 ASICS FrontRunner Polska
8 Stelmach Dominika 1982 RK Athletics
9 Savina Nina 1993
10 Andrzejczak Monika 1985 MKL Szczecin
12 Dzięgiel-Poślada Andżelika 1989 GKS Fabianki
13 Szymankiewicz Jakub 1990
15 Stefanowicz Krzysztof 1980 Stefanowicz Running Academy
16 Kern Artur 1980 Perfect Runner
17 Mach Angelika 1991 Adidas Running
20 Nowak Łukasz 1988 Nowak Run
21 Cherop Hammington 1995
22 Nduva Boniface Wambua 1984
29 Głogowski Adam 1993 UKS Ekonomik Maratończyk Lębork/ ATC Cargo Team
31 Waligóra Jakub 1986 Pobiedziska Running Team
32 Pietrzak Jakub 1999
33 Kaczmarek Krzysztof 1996 BYLE DO METY
34 Perkowski Piotr 1985
35 Giers Robert 1979 Kościan TEAM
36 Woźniak Tomasz 1980
37 Misiorny Radosław 1973
38 Kaczmarowski Grzegorz 1980 gxka
39 Sajna Piotr 1988
40 Zawisza Monika 1990 Night Runners
41 Siciarz Natalia 1984 Night Runners
42 Troszczyński Sebastian 1977 ORANGE POLSKA
43 Sołtysiak Adam 1979
44 Tomaszewski Adrian 1989
45 Ciebielski michał 1972
46 Mikołajczyk Robert 1972 Drużyna Orzecha Żyrardów
47 Łukowiak Karina 1988
48 Rogowski Paweł 1994
49 Klapczyński Michał 1982 For Run Team
50 Szybiak Krzysztof 1987 Night Runners Września
51 Manel Mariusz 1973 Drużyna Szpiku
52 Walkowiak Piotr 1994 Fuck the Fame
53 PiĄtkowski Tomasz 1974 STRUNNERS
54 Mielcarek Adrian 1991 Minionki Dachsera
55 Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze
56 Elminowski Jacek 1976
57 Michna Marcin 1989
58 Kupczyński Dawid 1984 Opalenicki Klub Biegacza
59 wos lukasz 1976 BRAK
60 Lepiech Anita 1983 KB Maniac Poznań
61 Bednarska Anna 1986
62 Dzięczkowska-Niklewicz Joanna 1981 Rokietnica Biega
63 Stanislawski Hubert 1993
64 Musiał Anna 1991 DBL
65 Konieczny Waldek 1989 Night Runners
66 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
67 Miłek Arkadiusz 1974
68 Szymaniak Michał 1978 MilanClubPolonia
69 Konieczny Sławek 1991 Kusociński Biega
70 Dzięcielska Agnieszka 1976
71 Grelka Anna 1988
72 Michalkiewicz Adam 1986
73 Kosiorek Darek 1967
74 Kozłowski Grzegorz 1983 Night Runners Września
75 Maćkowiak Adrian 1987 Anonimowi biegacze
76 Tepper Mikolaj 1991 Night Runners
77 Sawala Eryk 1999 Trance Only
78 Michalak Tadeusz 1978
79 Sobala Łukasz 1982 Morsy Poznań
80 Michalska Agnieszka 1980
81 Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza
82 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
83 LISEWSKA ANNA 1977
84 Siuda Tomasz 1975 Drwęsa
85 Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team
86 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
87 Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:)
88 MADAJCZAK JAROSŁAW 1973 time
89 Zgoliński Marcin 1980
90 Kupiński Cezary 1968 MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team
92 Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run
93 cichocki jerzy 1976
94 Słaby Waldemar 1972 Morsy Poznań
95 Ratajczak Tomasz 1982 Teraz albo nigdy
96 Świder Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach
97 Skoczylas Marta 1976
98 Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
99 Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki
100 Szerment Magdalena 1981 Wierzbicki Running Project
101 Pol Sebastian 1987
102 Fliszkiewicz Artur 1981 KLAS Szpot
103 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
104 Nowak Marcin 1984
105 Strzelecka Monika 1974
106 Nowicki Jacek 1963
107 Wiatr Dariusz 1972 Night Runners Września
108 Lehnhardt Wiesław 1970
109 Stochaj Szymon 1975 MARKET OLEJNICZAK SZAMOTUŁY
110 Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz
111 Klewek-Rura Renata 1981
112 Szerment Eryk 1980 Wierzbicki Running Project
113 Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie
114 Jagiełło Rafał 1974 -
115 Staszczuk Tomasz 1977 S•BRO•S
116 Jóźwiak Mariusz 1979 Sierakowski Klub Biegacza
117 Boiński Bartosz 1992 Bukowski Klub Biegacza
118 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
119 Michalski Mikołaj 1977
120 Wojtaszek Agnieszka 1990 Fit4Life
121 Klupś Mieczysław 1959
122 Kolber Bartłomiej 1981 Klub Myszka Miki
123 Siłacz Paweł 1977 Kaźmierski Klub Morsującego Biegacza
124 MAJEWSKI MACIEJ 1966 ŁAZARZ POZNAŃ
125 Prejs Kamil 1975
126 ZDANOWSKI MARIAN 1956
127 Nowak Mariusz 1988 Night Runners
128 FLENS Tadeusz 1958 KB Wojtuś
129 Makowski Mikołaj 1974
130 Romanów Damian 1991 blogobieganiu.com
131 Buszkowski Filip 1974 Wszystkoobieganiu.pl
132 Sobkowiak Maciej 1980 Anonimowi Biegacze
133 PIWECKI MACIEJ 1976 SOSquash
134 Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba
135 KASPRZYK RAFAŁ 1974 ZAPRAWIENI W BOJU
136 KAMINSKI JERZY 1970 magdalena
137 Komorowski Stefan 1950
138 Zawadzki Józef 1949
139 Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
140 Dubert Artur 1979
141 Ławida Marian 1976
142 Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners
143 Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza
144 Ziemniewski Paweł 1975
145 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948 WKB META LUBLINIEC
146 Dąbrowska Iza 1977
147 Zeńczak Tomasz 1981 KB Maniac Poznań
148 Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań
149 Wiśniewski Mochał 1990
150 Lewandowski Miroslaw 1960 Goleniow
151 Kopczany Marcin 1979
152 Kuczyńska Karolina 1988
153 PIECHALAK JACEK 1969 Kuna Kowanówko
154 Filipowski Łukasz 1976
155 Greczka Marcin 1980
156 TARGOŃSKI Sławomir 1980
157 Michalski Łukasz 1983 WOODRUN
158 Rekowski Robert 1969
159 Nadobnik Beata 1972 Tarnowo Podgórne Biega
160 Sobkowiak Radosław 1983 Run for IT
161 Stachowiak Jacek 1963 WAAB Mrowino
162 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
163 Grajkowski Marek 1965
164 Cieślak Sebastian 1988 Nigth Runners
165 Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański/Kobiety Biegają
166 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run
167 Łastowski Dominik 1974 Lubuszanin Drezdenko
168 Chrzanowski Marcin 1982
169 Woźny Krzysztof 1982 Kaźmierski Klub Morsujacego Biegacza
170 Steinke Agata 1979
171 Matuszek Tomasz 1979
172 wilczyński błażej 1978 nesthorn
173 Wroniak Maciej 1981
174 Wachowska Alina 1958 Smok Trójgłowy
175 Krzyżańska Anna 1985
176 Wojnarowski Michał 1984 Night Runners
177 Chudy Andrzej 1962 Kocham każdy kilometr
178 Wilczyńska agnieszka 1979 nesthorn
179 Jarzyński Marcin 1974
180 Podlecki Wojciech 1983 Rokietnica Biega
181 Oleszek Tomasz 1970 niezrzeszony
182 Langner Basia 1984 Mamy-biegamy
183 Korytowski Andrzej 1972
184 Stachowiak Piotr 1971 Smochowice Biegają
185 Skoczylas Marcin 1982 Drużyna Szpiku
186 Nowak Krzysztof 1973 MJDOP
187 Kleiber Piotr 1977 Wuef Tri Team
188 Lipka Anna 1972
189 Tabaczka Piotr 1975 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
190 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
191 Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
192 Dłubek Grzegorz 1968 FF Gorzów Wielkopolski
193 Wojciechowski Jakub 1985 ST Runners
194 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
195 Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
196 Augustyniak Agnieszka 1997 Wierzbicki Running Project
198 Haremza Kinga 1973 Night Runners
199 Wasiak Sławomir 1990
200 Janiszewski Karol 1981
201 Walczak Dariusz 1972 AD NIERUCHOMOŚCI
202 Kańduła Grzegorz 1981 Nest Team
204 Korpal Łukasz 1984 Kapitan Bomba Team
205 Jasłowski Michał 1977
206 Pawiński Artur 1978
207 Rudnik Krzysztof 1980 Night Runners Słupsk
208 Marciniak Janusz 1975
209 Sawala Sławomir 1972 TRANCE ONLY
210 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 Rokietnica Biega
211 Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy
212 Michalski Hieronim 1963 KOŚCIAN TEAM
213 Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
214 Gocyla Darek 1966 DARZYBÓRUNNER-ska
215 Rojewska Agnieszka 1987
216 Korpal Monika 1985 Kapitan Bomba Team
217 Tomaszewski Paweł 1988
218 Jasłowska Ewa 1977
219 Żabko Jarosław` 1966 Drużyna Szpiku
220 Zboralski Michał 1975
221 Kosmecki Robert 1966 night runners
222 Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz
223 Nowacka Małgorzata 1986
224 Szymański PAWEŁ 1980 MUAY RUNNING TEAM
225 Piaskowski Łukasz 1974 SANTANDER RUNNERS TEAM
226 Zaremba Sylwester 1981 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew / Biofarm
227 KOLASIŃSKI ANDRZEJ 1976 Świerczewo Run
228 HERNIK KRZYSZTOF 1966 HERNIK TEAM
229 Lehwark Marcin 1978 Drużyna Szpiku
230 Jasłowski Leon 2001
231 Brzoska Katarzyna 1975
232 Cioch Aleksandra 1995 Aktywnie w Pniewach
233 Brzoska Grzegorz 1972
234 Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko
235 Sowińska Anetta 1974 BBL
236 Zych Norbert 1971 1971
237 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 Kościan Team
238 Jambrożek Sebastian 1982 Drużyna Szpiku
239 WILKOWSKI ANTONI 1955
240 Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
241 Kąkolewska Elżbieta 1973
242 Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team
243 Grobelny Mariusz 1980
244 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team - poMOCNI
245 Kurkowiak Agnieszka 1974
246 Chojniak Wiesław 1973
247 Mickiewicz Adam 1969 Wolff
248 Bednarek Arkadiusz 1977 Murowana Goślina Biega / Night Runners
249 Wronka Małgorzata 1969
250 Gromadziński Andrzej 1973 KPP Gniezno
251 Kopa Jacek 1976
252 Małecka AGNIESZKA 1983
253 Łastowska Sonia 1973 Perschmann Running Team
254 Kaczmarek Mirosław 1970 Kościan Team
255 Bednarek Aneta 1977 Kobiety Biegają
256 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAN
257 Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner
258 Zieliński-Wronka Darek 1970
259 Kędziora Rafał 1977 Czerwonak biega
260 Olbryś Piotr 1974 Volkswagen Solidarność
261 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
262 Tomczak Dorota 1979
263 Hoffmann Przemysław 1976
264 Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners
265 Bieniek Tomasz 1989
266 Bańka Bartłomiej 1994
267 Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team
268 Pretkiewicz Anna 1985 Night Runners
269 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
270 Hojny Tomasz 1979 Wataha Łączy Nas Bieganie
271 Rusinek Robert 1976 MJDOP
272 Hęś Tomasz 1972 BOLT Trzemeszno
273 Śniegocki Paweł 1978 Tarnowo Podgórne Biega
274 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
275 KUBIAK MICHAŁ 1981 NIGHT RUNNERS
276 Lech Aleksandra 1994 Decathlon Gniezno
277 Raźniak Mariusz 1973 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
278 Raś Ryszard, Marek 1950 Eko-Wod-Kan
279 Sroka Marcin 1978
280 Pluciński Tomasz 1980
281 Wegner Adrian 1991 Poznań
282 Ratajczak Tomasz 1980 Rataj Killaz Boss
283 Chwiałkowski Bartosz 1982 Chwiałkowski Team
284 Chwiałkowski Henryk 1956 Chwiałkowski Team
285 Skorliński Krzysztof 1972 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
286 Rusinek Mirosław 1979
287 Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team
288 sobkowiak przemysław 1977 brak
289 Komisarek Grzegorz 1976
290 Sawicki Artur 1971
291 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
292 Prus Aleksander 1985
293 Mensfeld Żaneta 1983 WOJTEKS
294 DĘBSKA-ZEŃCZAK AGNIESZKA 1984
295 Bąk Tomasz 1984 Rozbiegany Goleniów
296 Siennicki Mikołaj 1974
297 Dachtera-Walędziak Izabela 1975
298 Stachowski Wojciech 1981 WOJTEKS TEAM
299 Walędziak Piotr 1981
300 Wrzecian Adam 1986 Night Runners
301 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
302 wachowiak rafał 1973 Kościan Team
303 Chlebowska Magdalena 1974 Biegajnia Poznań
304 Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wlkp.
305 Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team
306 Gidaszewska Jolanta 1977 Nessi Kolorowa Drużyna
307 Szwargot Marta 1988 Tarnowo Podgórne Biega
308 Antoniak Sławomir 1962 TICON
309 Strzelczyk Paulina 1985 Nessi Kolorowa Drużyna
310 Kupka Zbigniew 1962
311 Grzywacz Rafał 1985 Night Runners Poznań
312 Kamiński Radosław 1989 SENIOR TEAM
313 Woźniacki Łukasz 1983 CF Running Team
314 Pyżalski Przemysław 1971
315 Pyrek Krzysztof 1980 1 RBLog
316 Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry
317 Szczotka Mariusz 1980
318 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
319 Nowacka Magdalena 1984
320 MALEWICZ-PEŁCZYŃSKA ALICJA 1972 ROKIETNICA BIEGA
321 Marchel Tomasz 1989
322 Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM
323 Nowakowska Ola 1994 Anonimowi Biegacze
324 Owczarczak Monika 1984
325 Rypiński Tomasz 1982
326 Pyrek Iwona 1981
327 Gaj Sylwester 1973
328 Jasik Wojciech 1993 Orki z Majorki
329 Borowska-Najderek Paulina 1980 Free Run
330 Zalewska Dominika 1993 Orki z Majorki
331 Nowicki Adam 1975
332 Wojciech Wilkowski 1989
333 Sierzant Adrian 1989 Wonski S-BROTHERS
334 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
335 Pieszak Marcin 1983 Kanapowe Pampry
336 WOLAK JACEK 1970 Zielona Wyspa
337 Czarnecka Agnieszka 1989
338 Kaczmarek Michał 1989 LUVENA
339 Krawczyk Marek 1987
340 Zygmunt Radosław 1976
341 Sobański Marcin 1978
342 Plewiński Tomasz 1980 ELite Sports
343 Wojczyński Jarosław 1978 HANSA-FLEX
344 Smuga Łukasz 1985 CSWLąd Poznań
345 Leonarska Małgorzata 1987
346 Ratajczak Rajmund 1962
347 Grzegorek Piotr 1979 FRW GRZEGOR
348 Kozłowski Radosław 1975
349 Zakrzewski Krzysztof 1985 Swadzim
350 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
351 Czajkowski Jarosław 1986
352 Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem
353 wygralak piotr 1986 DRUZYNA SZPIKU
354 Soliwoda Andrzej 1976
355 Krynicki Andrzej 1970
356 Sobczyk Krystian 1988 Kościan Team
357 Kamyszek Paweł 1987
358 Marczak Agnieszka 1976 UAM Triathlon/Night Runners
359 Knopp Krzysztof 1994 Knopp Krzysztof
360 Pigła Maja 1982
361 Pigła Michał 1981 Pikuś :)
362 ZIELINSKA NATALIA 1986
363 Pająk Marcin 1977
364 Czepczyński Michał 1986 Swadzim
365 Pażucha Wojciech 1977 Acid Maniaxxx
366 Siczek Konrad 1992 BAR - Beer And Run
367 Sitek Dariusz 1973 KGB Mosina
368 Tarnowska Renata 1971 Wieczorne bieganie w Szczecinie
369 Klimasek Przemek 1981 Maratończyk Poznań
370 Zaranek Barbara 1971 kęsy team
371 Pawlak Agnieszka 1986 1986
372 Żerko Marcin 1980
373 Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team
374 Świątek Jakub 1976
375 Kołb Jarosław 1965 OloRunner
376 Białczyk Jarosław 1979
377 Krajewski Tomasz 1981
378 PRZYBYTKOWSKI PIOTR 1976 HONEY STINGER RUNNERS
379 Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo
380 Cierniak Jarosław 1978 Drużyna szpiku
381 Kasperska Lidia 1977
382 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
383 Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM
384 Buczkowski Wojciech 1974 LZS PIERSKO
385 Sowiński Jarosław 1963 Tulce
386 Kucharski Jakub 1979 jku1979
387 Tomczak Łukasz 1977
388 Babirecki Krzysztof 1979 FU FU FU TEAM
389 Głubisz Bartosz 1988
390 Olek Maciej 1989 Aluminium Konin
391 Bajer Mikołaj 1982 Tarnowo Podgórne Biega
392 Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
393 Frączek Marcin 1988 runningahead.pl
394 Dubska Paulina 1988 Kościan Team
395 kaźmierczak mariusz 1979
396 Wiśniewski Arkadiusz 1970
397 Bombola Bogumił 1972 1972
398 Kudlińska Marlena 1987 Bukowski Klub Biegacza
399 Grabowski Damian 1985 Miasto Poznań Szkoła Podstawowa Nr 45 im. ORP "Poznań"
400 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
401 KASPERSKI TOMEK 1978
402 Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
403 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
404 Woś Klaudia 1995 DrużynaM
405 Kulik Rafał 1983
406 Buśko Tomasz 1980 Swarzędz
407 Lasek Bartosz 1977 RAZ Szczecin
408 Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków
409 Smorawska Lidia 1986 Tarnowo Podgórne Biega
410 Wieczorek Maria 1984 Smashing Pąpkins / PMT
411 Pawlak Milena 1987
412 Drapała Marcin 1975 Kościan Team
413 Kurowski Bogdan 1949 BK Wronki
414 Jakubowski Patryk 1980 Opalenica
415 Dybowski Bartosz 1981 GENPOWER
416 Jakubowski Maciej 1984
417 Gibas Paweł 1984 BTS BUDZYŃ
418 Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza
419 Leśny Marcin 1979
420 Machowicz Jolanta 1975
421 Wacko Marcin 1985 Zoffee Team
422 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia
423 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
424 Wieczorek Łukasz 1984 #NBRteam / Smashing Pąpkins
425 Zowczak Maciej 1983
426 Budkiewicz Adrian 1979 Night Runners Poznań
427 Grajkowski Tomasz 1968
428 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
429 Komorowicz Łukasz 1982 MUAY RUNNING TEAM
430 Skalski Adam 1984
431 Bender Bartłomiej 1987 Spartakus Kiszkowo
432 Pawlak Sylwester 1982 Polonia Środa
433 Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa
434 Machajewska Aneta 1976 Polonia Środa
435 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
436 Bućko Karolina 1973 Tarnowo Podgórne Biega
437 BERWID JAKUB 1980
438 Jasinowska Emilia 1952
439 Mysior Wojciech 1976
440 Leśniewski Tomasz 1962
441 Zieliński Maciej 1973 Wilda Biega
442 Zajączkowski Marek 1972 Fundacja Dereka Prince'a
443 PISAŃCZYN Krzysztof 1977 COLORIS PIŁA
444 Rzyha Hubert 1984 Runner's Power
445 Wieczorek Maciek 1972 Wilki Morskie
446 Mazurek Paweł 1968 Bytkowo Triathlon Team
447 krupa krystin 1986 EITALIA.pl
448 Gała Paweł 1983 Endorfina Wschowa
449 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
450 Wasielewski Tomasz 1978
451 Marciniak Maciej 1973
452 Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica Biega
453 Liberek-Grajewska Katarzyna 1975 itelligence
454 Wika Jacek 1979
455 Stachowiak Krzysztof 1976
456 SIBILA TOMASZ 1978 Radziwojaki
457 Kowalska Milena 1979 Radziwojaki
458 Nowakowski Tomasz 1976
459 Grelka Adrianna 1991 Rossbiegani
460 Stawiński Piotr 1966 Pro Patria
461 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd
462 Poncyliusz Artur 1975
463 PIECHOTA DARIUSZ 1981 MTS TARNOWIAK
464 Mrówka Paulina 1982
465 Helbik Joanna 1990
466 Krolik Tomasz 1990
467 Stachowiak Agnieszka 1975
468 Wieczorek Lech 1982
469 Olszewska Zuzanna 1993
470 Donat Robert 1985 Pratt&Whitney Kalisz
471 Ludwiczak Jarosław 1976 Nie
472 Bachorz Agnieszka 1980 Kościan Team
473 Frankowski Marcin 1986 #RunFranekRun
474 Staruch Mariusz 1980 biegam bo lubię
475 Van Dijk Jean Paul 1966
476 Kuleczka Daniel 1975 Drużyna szpiku
477 Jaskólski Jan 1976
478 Walter Piotr 1977 Biegam bo kocham ten stan
479 Mszanowski Jędrzej 1982 3:33 Team
480 Majchrzak Jacek 1980 Koscian Team
481 Matykiewicz Michał 1979 dzieciakichojraki.pl
482 Nowak Paweł 1981
483 Bąk Halszka 1987 WA Running Team
484 Maćkowiak Marek 1979 OSP Grodzisk Wielkopolski
485 OSTWALD Maciej 1964 1964
486 Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport
487 Rybski Marek 1958 T.P.Z.O Obrzycko
488 Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL-POZNAŃ
489 RAKOWSKI PIOTR 1962
490 Wieliński Lech 1966 Grupa biegowa im. św. Stanisława Kostki (Zdrowa KOSTKA)
491 Woźniak Grzegorz 1985 Grupa biegowa im. św. Stanisława Kostki (Zdrowa KOSTKA)
492 Pągowski Andrzej 1973
493 Pągowska Magdalena 1978
494 Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl
495 Muszyński Leszek 1983 Leszek Muszyński
496 Juszczak Dariusz 1985
497 Kuzniak Pawel 1976
498 Misterski Marcin 1976
499 Karolak Tomasz 1986
500 Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem
501 Zbyszewski Krzysztof 1974 Biegnę dla Oli
502 Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce
503 Pietrzak Piotr 1978 Trenejro
504 Kacprzak Krzysztof 1980 Fehlau Running Team
505 Głuchy Mikołaj 1994 1994
506 Jarysz Piotr 1984 Wataha
507 URBAŃCZYK ZDZISŁAW 1957 SZS "WIELKOPOLSKA"
508 Nowakowski Ryszard 1976 brak
509 Uzarewicz Robert 1975 FinMan
510 Kempka Dawid 1977
511 Wysocki Jacek 1973
512 Targosz Wojciech 1976 Opalenica
513 Kostrzyńska Ewa 1974 KB Szamotuły
514 Florkiewicz Anna 1979 KB Szamotuły
515 Schneider Łukasz 1987
516 Kwapiszewski Marcin 1980 Czesław Gniezno Biega
517 Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team
518 Plewa Natalia 1982
519 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
520 Cieszkiewicz Jarosław 1972
521 Mantyk Katarzyna 1982 SKS Oborniki
522 Nowak Andrzej 1968
523 Olejniczak Paweł 1986
524 Różańska Magdalena 1991 Bikiniary
525 Zając Grzegorz 1973 Pozytywnie Zabiegani Sanok
526 Biczyc 49040704976 1949 1949
527 Nowak Michał 1976
528 Wróblewski Tomasz 1972 RUNNER'S POWER
529 Zboralska Joanna 1976
530 Marciniak Katarzyna 1980
531 Adamkiewicz Dorota 1985
532 Gruźlewski Zbigniew 1983 Jankowice
533 Pachla Jacek 1971 KB Szamotuły
534 Kaszubiak Anna 1983 Poznań
535 Skrzypczak Wojciech 1994 Kościan Team
536 Cejba Dominika 1999 KB SZAMOTUŁY
537 Szymkowiak Mikołaj 1988 Helios Czempiń
538 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
539 Sekunda Agnieszka 1974
540 Besz-Malinowska Katarzyna 1973
541 Biller Iza 1980
542 Wiśniewski Artur 1975 intro
543 Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners
544 Gierasińska Dagmara 1997
545 Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza
546 Weber Paweł 1973 REHAU CROSSACTIVE
547 Dąbrowski Maciej 1992
548 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ Poznań
549 Wegner Stachu 1983
550 Król Michał 1989 DEMOCO
551 MUREK MARTA 1987 DEMOCO
552 Piątkowski Bartłomiej 1991 DEMOCO
554 Hałas Adrian 1980 DEMOCO
556 Pluta Artur 1970 Democo Team
557 Kurach Krzysztof 1981 Democo Poland
558 Żurek Piotr 1986 Democo Running Team
559 Ratajczak Tomasz 1975 Swegon Team
560 Talbierz Piotr 1976 Swegon Team
561 Leszczyński Kacper 1993 Swegon Team
562 Burmistrz Bartosz 1987 Tarnowo Podgórne Biega/ SWEGON
563 Surdacki Piotr 1976 SWEGON TEAM
564 Kopczyński Łukasz 1982 Swegon Team
565 BOROWCZYK ANDRZEJ 1976 SWEGON TEAM
566 Śmichurski Krzysztof 1989 Swegon Team
567 Rogoziński Tomasz 1974 Swegon Team
568 Sikora Jacek 1975
569 Fronczak Robert 1964 GEN Gaz Energia
570 Górzny Michał 1991
571 Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNING TEAM
572 Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team
573 Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team
574 Grzesiak Jakub 1972
579 Kelar Łukasz 1974 Novol
580 Roszko Krzysztof 1971 Novol
581 Pawlik Danuta 1971 Run Team
582 Sówka Waldemar 1969 landsklep.pl
583 Misiun Joanna 1987 Schattdecor
584 Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki
585 Czajka Anna 1984 Schattdecor run team
586 Szukała Piotr 1971 DRUŻYNA SZPIKU
587 Kulus Joanna 1982
588 Kulus Jakub 1983 Tarnowo Podgórne Biega
589 Miadziołko Łukasz 1980 Poznań Maraton Team
591 Parucki Michał 1977 Vege Runners / Lech Poznań
592 Czajka Marcelina 1995
593 Czajka Cezary 1988
596 Krzyścin Andrzej 1967 ALTOM Gniezno
597 Chmielewski Jarek 1969
598 Chmielewska Karolina 1975 Luboński Klub Biegacza
599 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań/ KU AZS UE Poznań
600 Gorynia Marcin 1983 KB UE POZNAŃ
601 Trębecki Jacek 1970 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
602 Rydzak Waldemar 1970 Poznan University of Economics and Business
603 Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega
604 Śniegocka Magdalena 1979 Tarnowo Podgórne Biega/Swegon Team
606 Stachowiak Mateusz 1991
607 Frankowska Marta 1991 Drużyna Szpiku
608 Lewandowski Bartosz 1992 Szamotuły
609 Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
610 Dębowski Waldemar 1984
611 Stawiarski Jakub 1987 Pro 366, Amazon Fullfilment SHIP
612 Paterka Marek 1984 Amazon AFE TEAM
613 Wawrzyniak Krzysztof 1964
614 Gurajdowski Michał 1981 Drużyna JEZUSA
615 Walczak Krzysztof 1976 AM
616 Gorączka Justyna 1990 Drużyna Szpiku
617 Szałata Jakub 1997
618 Majchrzak Beata 1977 DJ
621 Kleszcz Marian 1961 Balma Team
622 Kleszcz Szymon 1995 Balma Team
623 Andrzejewski Piotr 1989 Balma Team
624 Kozlowicz Tomasz 1982 Balma Team
625 Rojewski Błażej 1985 Balma Team
626 Kaczmarek Krzysztof 1976 BALMA TEAM
628 Nowicki Kacper 2000
629 Jagiełło Albert 1990 Decathlon Swadzim
630 Janasik Michał 1997 Team Decathlon
631 Kwasiuk Wojciech 1989 Decathlon Swadzim
632 Mucha Natalia 1995 Decathlon
633 Kąkolewska Iga 1996 Decathlon Swadzim Team
635 Przybysz Artur 1993 Biegaj po Endorfiny / Decathlon Franowo
636 Przybył Wawrzyniec 1992 Decathlon Swadzim
637 Grytsak Igor 1991 Decathlon Swadzim
638 Stolaś Łukasz 1982
639 Kwiatkowski Krzysztof 1978 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska/Zgrupka Team
640 Szudra Maciej 1986 KB SPOKO IMPERIAL TOBACCO POLSKA
642 Pajor Krzysztof 1978 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
643 Donaj Łukasz 1992 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
644 Dabrowski Dawid 1981 KB SPOKO
645 Jankowski Krystian 1980 KB SPOKO/Imperial Tobacco Polska
647 Suchacki Michał 1989 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
648 Piechowiak Paweł 1971 KB spoko
649 Fenrych Robert 1973 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
650 Bokus Eugeniusz 1963 KB SPOKO/Imperial Tobacco Polska
651 Janicki Adrian 1990 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
652 Jankowski Dariusz 1992 XYZ
661 Fidecki Wiesław 1944 niezrzeszony
662 Kołtowski Piotr 1979
663 Budzichowska Ola 1976 Kimball Electronics Poland
664 Budzyński Paweł 1984
665 Kossowski Mariusz 1974 Piątkowo na Biegowo
667 Woźniak Daria 1995
668 Wilak Filip 1997
669 Rychlewicz Matylda 1975 Drużyna szpiku
670 Szyszko Stanisław 1986 Kimball Runners
671 Martin Mateusz 1992 Kimrunners
672 Adamczyk Grzegorz 1989 Kimball Electronics Poland
673 Mielcarek Jędrzej 1993
674 Okriak Szymon 1981 Kimball
675 Pakulski Arkadiusz 1992
676 Bieniek Przemek 1978 DĄBROWA BIEGA
677 Jagodziński Jarosław 1983 Jarosław Jagodziński
678 Ślązak Monika 1977
679 Nowicki Dawid 1996 1996
680 KUBIAK Rafal 1974
683 Ludwiczak Małgorzata 1981
684 Hojan Łukasz 1986
686 Bieniek Tomasz 1964 Fischer Jakuszyce
688 Echaust Maciej 1972 CFP
689 Ostajewski Tomasz 1975 Osiedle Rozalin w Lusówku
690 Kamiński Łukasz 1988 Osiedle Rozalin
691 Lisek Mieczysław 1059 Osiedle Rozalin
692 Leczowicz Patryk 1994
693 Jankowska Justyna 1989
696 Przybylski Krystian 1981 Tarnowo Podgórne Biega
697 Sobańska Paulina 1982 Tarnowo Podgórne Biega
698 Kaczmarek Piotr 1974 poziom wyżej
699 Czajka Tadeusz 1956 Poziom Wyżej
700 Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
701 Kobos Marcin 1983 Gmina Tarnowo Podgórne
702 Polewski Marek 1978 Naramowice Biegają
705 Bułkowski Waldemar 1960 Novol
706 DOMOWICZ MICHAŁ 1993 Cyklosport Bolesławiec
707 Okoń Darek 1974 Rokietnica Biega
710 Kucharska Katarzyna 1980 Rembertów Team
711 Szawro Michał 1970 REMBERTÓW TEAM
712 Martinek Maciej 1975 NOVOL
713 Kolaszt Dariusz 1976 Novol
714 Kubasinski Arkadiusz 1982 NOVOL Running Team
715 Obara Marcin 1985 NOVOL
717 Kozłowski Marcin 1986 Lidl
718 Kasztelan Anna 1984
720 Łoza Jerzy 1977 Lidl Team
722 Kuś Michał 1984 Lubię burpees'y
725 Czapczyk Maciej 1987
726 Materna Beata 1981 Lecymy Durś
733 Głowacki Radosław 1994
734 Matuszewska Joanna 1988 Dirty Sparrows
736 Maćkowiak Renata 1987
737 tomczak-li angelika 1988
738 Augustyński Sylwester 1981 Lacho Team/UKS Lider Siercza
739 Kunat Jarek 1977 Lidl
741 Krause Kuba 1982 Buff Family Team
742 Porwich Henryk 1941 Tarnowo Podgórne Biega
745 Juskowiak Amadeusz 1992
746 Stasiński Stanisław 1944 KB Maniac Poznań
747 Karkowska Wiesława 1960 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
748 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
751 MICHALAK SŁAWOMIR 1967 NIGHT RUNNERS
752 Kardas Piotr 1971
753 Witt Krzysztof 1987
754 RYGUSIŃSKI KRZYSZTOF 1977
755 Przybylski Bartłomiej 1977 Mista.drewno Bartłomiej Przybylski
756 Dembina Andrzej 1962
757 Sobański Roman 1980 Tarnowo Podgórne Biega
758 Basiński Tomasz 1984
759 Jeleniewska Barbara 1981
760 May Radosław 1975
761 Waligórski Waldemar 1979 Diamant Pro Sport/Biegańce
762 Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera
763 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
764 Prządka Michał 1979 Opalenicki Klub Biegacza
765 Tomaszewski Mateusz 1979
766 Zięciak Marek 1956
767 GEMBALSKI MIROSŁAW 1969 LUCKY LUKI
768 NOWAK MARCIN 1978
769 Derda Piotr 1984
770 Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
771 Lipiński Jacek 1975
772 Kaczmarek Bartosz 1982
773 Nowak Marcin 1980 Lost Runner
774 Wojciechowski Leszek 1963 IzMark
775 Siuda Marek 1968 IzMark
776 MISTUR SZYMON 1983 HAKUNA MATATA
777 Bartoszek Paweł 1979
778 Kucharzewski Marek 1989 Marek Kucharzewski
779 Szajek-Siuda Izabela 1970 IzMark
780 Sputo Dawid 1987
781 Wyganowski Andrzej 1945 KB Wygan
782 Pater Marcin 1987 Altom Gniezno
783 Olczak Bogumił 1984
784 Krynicka Natalia 1995
785 Kurczyński Rafał 1977 Rufa
786 Michta Emilia 1974
787 Jaśniewicz Mateusz 1987
788 Jamrozik Grzegorz 1988 Moldy Unicorns
789 Kapela Basia 1988 Moldy Unicorns
790 Klaus Maciej 1971 PROFI CENTER WIELKOPOLSKA
791 Kubicki Piotr 1986 Dziki Zgon Kościan
792 Medejszo Mariusz 1975 Nowosolska Grupa Biegowa
793 Grzegorzewska Magdalena 1983 Madzia
794 Kucharczyk Marcin 1982 3:33 TEAM
795 Kucharczyk Beata 1989 3:33 TEAM
796 Weinert Artur 1982 Runner's Power Śrem
797 CHROSTEK DOROTA 1974
798 Chrostek Adam 1974
799 Ogórkiewicz michał 1974 1974
800 Ratajczak Tomasz 1980 Paleteam
801 Gawroński Maciej 1982
802 Aleksandrowicz Krzysztof 1983 Unilever Poznań
803 Mądrzak Karolina 1979 POWIAT POZNAŃSKI
804 Baranowski Filip 1976
805 Henschke Adam 1983 ParkKomorniki
806 Koralewski Krzysztof 1986
807 Nawrocki Oskar 1988 KST
808 Staszak Agnieszka 1974
809 STASZAK MATEUSZ 1999
810 Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
811 grzybowska karolina 1978
812 Wojszcz Tomasz 1982 Ciemnogród
813 Radziej Alicja 1991 Night Runners
814 Kowalczyk Bogdan 1962
815 Tylczyński Dominik 1971
816 Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team
817 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
818 Kozłowski Grzegorz 1961 Krispol Active Team
819 Frankowski Jarosław 1970
820 Czajka Mateusz 1992 Runguru
821 Grzyb Krzysztof 1979 Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins
822 Michalak Jakub 1993 Night Runners
823 Popiołkiewicz Łukasz 1989
824 Pociecha Dariusz 1970 MAA
825 Dudek Natalia 1990 Impossible Is Nothing
826 Foksowicz Wojciech 1979
827 WITKOWIAK MACIEJ 1978
828 Oświęcimski Krystian 1992
829 Mucha Jerzy 1959 Team Ola
830 Kornacki Piotr 1980 1980
831 Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
832 Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX
833 Rzepka Anna 1978 ROMA VICTRIX
834 Jarczyński Mateusz 1990
835 Koczorowski Mieczysław 1965 Night Runners Września
836 Kmiecik Jakub 1979 Tarnowo Podgórne Biega
837 Mączyński Karol 1993
838 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
839 Wrochna Przemysław 1988
840 Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAN
841 Wojciechowski Mariusz 1984 KB INTREX Poznań
842 Bachorz Milena 1984
843 Grzeszczyk Jakub 1991
844 Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ
845 Szumińska Irena 1961 ORANGE POLSKA
846 SZYLAK PIOTR 1975 31.Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań
847 Przybył Sylwester 1972 KAŹMIERZ
848 Biernacki Rafał 1975 ----
849 Madoń Rafał 1989
850 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
851 Grzechowiak Slawomir 1990
852 Eszner Agnieszka 1978
853 Koman Jacek 1974
854 KLIMCZAK ARKADIUSZ 1972 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD
855 Wojciechowski Jakub 1968 TREE PHARMA
856 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team
857 Walesz Joanna 1975 KB MCKiS JAWORZNO
858 Baumgart Mateusz 1991 Night Runners
859 Gutaj Bogdan 1991 DEMOCO
860 Stefańska Iwona 1977 1977
861 Kaźmierczak Sławomir 1984
862 Golański Michał 1983
863 Biernacki Rafał 1975 ALMA-EL TEAM
864 Kębłowski Józef 1956 Wataha-łączy nas bieganie
865 Wojtkowski Marcin 1984 Hermes Team
866 Durzyński Marcin 1988 Bejot Team
867 Kucharska Dominika 1985 Rokietnica Biega
868 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
869 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
870 Paluszak Anna 1993 Husar Cross GYM
871 Wlkowiak Tomasz 1984 Adrunaline Team
872 Fijałkowski Piotr 1982 Dzikie Bobry
873 Majłowska Irena 1953
874 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
875 Sobkowiak Damian 1981
876 Olkiewicz Bartłomiej 1985 Fundacja Tęczowa Gromada
877 Konieczna Joanna 1984 Wataha Łączy nas bieganie
878 Krause Maja 1980 On The Move
879 Michalski Roman 1973 KB Carasco
880 Długosz Marcin 1985 Night Runners Września
881 Teresiak Batosz 1988
882 Nowakowski Wojciech 1978 NIGHT RUNNERS
883 Barański Piotr 1968 Night Runners / 231GO
884 Grzelewski Karol 1977 STADO
885 GRAJEWSKA BEATA 1974
886 Przybysz Bartosz 1990 Jestem od Romka ;)
887 Hertmanowski Tomasz 1970 Kościan Team
888 Śron Gabriela 1983
889 Zięciak Michał 1984
890 Woźny Przemysław 1986
891 Kieslich Mariusz 1962
892 Zator Krzysztof 1959
893 Bartkowiak Błażej 1996
894 Lura Dariusz 1977
895 WRĄBEL TOMASZ 1978 1978
896 Staniszewska Ewa 1994
897 El Bah Adam 1989
898 Bokun Krzysztof 1983
899 Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska
900 Marek Mateusz 1985 1985
901 Kapuściński Adrian 1989
902 chmielewski leszek 1982 FF
903 Bartosewicz Jacek 1977
904 Tyll Mateusz 1999 Nowak Run
905 Jagodzińska Justyna 1992 BOLT Trzemeszno
906 Szymańska Anna 1977
907 Bartkowiak Artur 1994
908 Piechowiak Mikolaj 1986 Drużyna Szpiku
909 Piechowiak Marek 1982
910 Tatur Jakub 1987
911 Wargin Dawid 1994 Niezrzeszony
912 Łukaszewski Łukasz 1978
913 Sioma Katarzyna 1979 Rokietnica biega
914 Garbacz Filip 1993
915 Kin Anna 1997
916 SZYMANOWICZ MARIUSZ 1976 Charty Chartowo/KB Maniac Poznań
917 Parus Daniel 1982 SGR Racing Team
918 Parus Łukasz 1979
919 Wasielak Joanna 1984
920 Nowak Piotr 1981 Alior Running Team
921 Czerwiński Michał 1989 TriDarKo
922 Zieliński Łukasz 1982 Biegam, żeby móc pić dobre piwo!
923 Hała Marta 1980 Tarnowo Podgórne Biega
924 Cholewiński Marcin 1984 KB Maniac Poznań
925 Kozber Ireneusz 1971
926 Skórski Janusz 1974 Molex Team
927 Kowalski Olaf 1985 EUR/PLN
928 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
929 Binkowska Magdalena 1984
930 Szczerbal Adam 1961 Kościan Team
931 Mytnik Marcin 1977 Stoczniowiec Poznań
932 Czerwińska Agnieszka 1982 Night Runners
933 Satkiewicz Krzysztof 1977
934 Pilc Anna 1985
935 Pietrzak Marek 1980
936 Skitek Emil 1988
937 Lirsz Justyna 1976
938 Mendel Bartosz 1973 ROKIETNICA BIEGA
939 Piekarski Łukasz 1984
940 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
941 Basiński Łukasz 1977 BiegamStrasznieWolno
942 Szymczak Elzbieta 1959 ILT Team
943 Fiebig Natalia 1992 www.fiebig.pl
944 Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
945 Przybylski Łukasz 1988 Finder Polska Team
946 Molenda Daniel 1989
947 Radecki Robert 1975 Świat Biegacza FEHLAU RUN TEAM
948 Przybył Błażej 1993
949 Bokun Cezary 1984
950 Kozłowski Adam 1972 Skórzewo
951 Gicala Grzegorz 1977
952 Krysztofiak Krzysztof 1990
953 Rataj Tomasz 1975
954 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977
955 Wojciechowski Paweł 1977 PRO366
956 Janicka-Tomiak Eliza 1973
957 Antkowiak Mirosław 1964
958 sobierajski krzysztof 1982 Gostyń
959 Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega
960 Banaszczyk Piotr 1974 na 2:15
961 Karczewski Hubert 1973
962 Fiebig Stefan 1968 www.fiebig.pl
963 Kornel Maja 1980
964 Chyrowska Małgorzata 1974 Kibolski KS
965 Kaczmarek Michał 1986
968 Winkowska Karolina 1982
969 Zieliński Piotr 1983 UKS "ŁOKIETEK 35"
970 zielińska czerbniak izabela 1977 Tarnowo Podgórne Biega
971 Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team
972 Fryska Łukasz 1985 Finder Polska Team
973 Zawiślak Adam 1992 Night Runners
974 Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega
975 Toś Przemysław 1991 PRZEJMAS TIM
976 Wiatr Piotr 1976 Siemens Healthineers
977 Wolny Bartosz 1977 Zadyszka.org
978 Szczudło Skorupska Emilia 1992
979 Karasiewicz Przemysław 1980
980 KOZŁOWSKI WALDEMAR 1966 KB DęBIEC
981 Krist Bart 1987
982 Łakomiak Artur 1980 Runner's Power
983 Urbaniak Piotr 1992 Crocodigy
984 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
985 Cyrson Agata 1974 kobiety biegają
986 Golis Tomasz 1984
987 Rzepa Krzysztof 1979 31 baza lotnictwa taktycznego poznań
988 Wróblewski Rafał 1973
989 Zaremba Irena 1984
990 Serba Michał 1992 KB SZAMOTUŁY
991 Karlak Małgorzata 1974
992 Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro
993 Skrzypczak-Gniot Anna 1975 Iniemamocni
994 Bukowski Piotr 1963
995 Bartkowiak Tomasz 1986
996 Kuske Maciej 1988 Night Runners Gniezno
997 Matysiak Damian 1986 Velux
998 Krząstek Katarzyna 1976
999 Śniegowski Sławomir 1971 Wroniecki Klub Biegacza
1000 Zwierżdżyński Jakub 1975
1001 Pieczyński Robert 1970 1970
1002 Ignaszewski Michał 1982 Drużyna Szpiku
1003 Kowalska Roma 1983 Rokietnica Biega
1004 CICHOCKI ROBERT 1974 BOSCH SERWIS OLSZEWSKI
1005 Woźniak Łukasz 1980
1006 Tarczyński Tomasz 1982
1007 Suski Sławomir 1971
1008 Cegielski Marcin 1983
1009 Rezlewicz Karol 1985 MMKR
1010 Czaprańska Angelika 1985 Aktywnie w Pniewach
1011 MIELCAREK ANNA 1983 No Excuses Team
1012 Zywert Marta 1988 Świerczewo Run
1013 Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM
1014 Parus Arkadiusz 1974 Skórzewo
1015 Jagiełka Marcin 1977 Kuna Kowanówko
1016 Cieślik Andrzej 1985 Team Run Gołańcz
1017 banach artur 1975 Biegacz
1018 Węclewski Robert 1977 BEST TEAM ŚREM
1019 Witkowska Paulina 1987 Po prostu biegnij & żyj aktywnie
1020 Garczyk Rafał 1982
1021 Pisarczyk Grzegorz 1989
1022 Tomalka Katarzyna 1988
1023 Gwiazdowski Dawid 1986 Gwiazdowski Triathlon team
1024 Paczka Robert 1964 Ważne Jest Tu I Teraz
1025 Nadolczak Basia 1974
1026 HEKIERT ALDONA 1984 POZNAŃ
1027 Danek Maciej 1973
1028 Mroczkowski Jakub 1984 AT Computers
1029 Czerbniak Norbert 1971 Tarnowo Podgórne Biega
1030 Woźniczka Anna 1987 Aktywnie w Pniewach
1031 Smorowiński Sebastian 1990 Szoguny Krzycko Wielkie
1032 chruszczewski kacper 2001 Endorfina Wschowa
1033 Durzyński Marcin 1988 Bejot Team
1034 O'Bassey Thomas 1979
1035 Gandecka Beata 1974 zalatane.mcz
1036 Waśkowiak Damian 1999
1037 Tubacki Krzysztof 1975 brak
1038 Klaus Rafał 1962 Morsy Eskimo Kłodawa
1039 Sikora Piotr 1982 TGV Club
1040 Kruszyński Adam 1990 Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
1041 Pawłowski Wojtek 1986 Czerniejewo Biega
1042 Sucharski Arkadiusz 1979
1043 Kikut Marcin 1983
1044 Nowacki Michał 1981
1045 Szatkowski Bartosz 1990
1046 Sadurski Sebastian 1985
1047 Soroka Ewa 1985 Pan tu nie stał
1048 Barycza Krzysztof 1991 Night Runners
1049 Soroka Paweł 1978 Pan tu nie stał
1050 Koperska Kasia 1982
1051 Brudnicki Mikołaj 1983
1052 Jurkowska Dominika 1990 Endorfiny Wschowa
1053 Weymann Irek 1977 jam
1054 Jankowska Barbara 1975
1055 Ćwiklińska Anna 1977
1056 Fojud Piotr 1970 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej 124 BLP
1057 Putowski Maciej 1988 Night Runners
1058 Warzybok Mateusz 1989
1059 GIEŁDA ADAM 1971 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej 124 BLP
1060 Smul Andrzej 1956
1061 KULCZYK TOMASZ 1969
1062 Tafelski Mateusz 1989
1063 Buśko Bartosz 1983 Biegam z bratem :)
1064 Waliszewski Jakub 1987 Rowery Małgośka
1065 Szymański Michał 1955 Max
1066 Orchowska Zuzanna 1992
1067 Kuźma Jakub 1989
1068 Korpik Marzena 1984 MUAY RUNNING TEAM
1069 Klimczak Jacek 1990 FIZJOTERAPIA ,,DLA CIEBIE I RODZINY "ŻERKÓW
1070 Janiak Marcin 1985
1071 Świątczak Ewa 1983 zalatane.mcz
1072 Kosgei Mathew 1992
1073 Kończak Magdalena 1986
1074 Staszczak Paweł 1992
1075 Nowicki Cezary 1976 Niemaleko
1076 Dominiak Monika 1988 Matki wariatki
1077 Gilgenast Jakub 1981 FAST FOOD&SLOW FOOT
1078 Stanek Dominika 1993
1079 Popiela Michał 1994 KS DRAGON
1080 Gabryelski Szymon 1991
1081 Piechocki Marcin 1973
1082 Szymański Paweł 1984 SP SKRZYDŁA
1083 Chwiałkowski Wojciech 1990
1084 Czajka Joanna 1995
1085 Dominiak Ewa 1993
1086 Stanek Leonard 1967
1087 BIWOT Wycliffe Kipkorir 1988
1088 Borowiec Karol 1977 2.SLT
1089 Borowiec Kinga 1982 Sexy mamas
1090 Kwiatek Wojciech 1989 KolecTEAM
1091 Weber Krzysztof 1979
1092 Furtacz Anna 1972
1093 Furtacz Marek 1948
1094 Suchora Paweł 1973 niezrzeszony
1095 Grabowski Michał 1986
1096 Michalak Michał 1965
1097 Leszczyński Rafał 1988 WPP
1098 Piechnik Maria 1981
1099 Gruchała Dawid 1977 QUAY POZNAŃ
1100 Paukszta Aleksandra 1992
1102 połom tomasz 1987 Lidl Oława
1103 Tomczyk Kamila 1980 Lidl Krapkowice
1105 Grzesiak Patryk 1978 Drużyna Orzecha Żyrardów
1106 Cybulla Anna 1992
1107 Fobke Feliks 1989 Lidl & Fighting Bikers Gdynia
1109 Krześniowski Marcin 1978 Rowerowy Załom
1110 ZIENKIEWICZ MARTA 1977
1112 Ćwik Michał 1987
1113 Adamski Michał 1993 For Run Team
1115 Góralski Michał 1982 Dąbrówka
1116 Janiak Piotr 1993
1118 Banaszczyk Tomasz 1985 Aktywny Kaźmierz
1119 Wełna Mariusz 1978
1120 Durnowski Paweł 1980
1124 odziomek sebastian 1974
1125 Wodzińska Danuta 1978 LIDL /INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM
1127 Kujawski Michał 1990 Sportoqy Team Żabki
1129 Skrzypczak Łukasz 1983 1983
1131 Kańduła Klaudia 1980 Nest Team
1132 Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTeam / My TRI team
1133 Zielonacki Tomasz 1967 KB MANIAC POZNAN
1134 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
1135 Koebsch Tomasz 1978 Fehlau Run Team
1136 Marcinkowski Michał 1970
1137 Bręczewski Tomasz 1980
1138 Cieszyński Piotr 1972
1139 Pietrzak Marcin 1977
1140 Malinowski Marcin 1978 My Life My Way
1141 Przewoźny Krzysztof 1968
1142 Czoszyk-Kawala Olga 1980 Świerczewo Run
1143 Bartecka Ewelina 1982 Kuna Kowanowko
1144 Oigo Christine Moraa 1986
1145 Talikadze Dawid 1985 LKS SANA KOŚCIAN
1146 Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko
1147 Lulka Andrzej 1970
1148 Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team
1149 Kobuszyński Łukasz 1990
1150 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
1151 Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
1152 Cichy Mateusz 1996 Etiopia Biega
1153 Adamowski Tomasz 1982
1154 Bochan Lidia 1979
1155 Chełmicki Grzegorz 1973
1156 Przewoźna Jolanta 1975
1157 Zyffert Anna 1984
1158 Marach Łukasz 1978
1159 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
1160 Łuczak Tomasz 1969 Brygada Rumcajsa Rojbera
1161 Walczak Mariusz 1983
1162 Kazanecki Adam 1979
1163 Chomański Jan 1960 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
1164 Powiertowski Adam 1976 Biegacze Juniora -Runners Team
1165 Gierusz Maciej 1982 Kuna Kowanówko
1166 Wendland Wojciech 1961 K.B.Wygan Kołobrzeg
1167 Jarczyńska Anna 1966
1168 Jarczyński Sławomir 1965 Rokietnica Biega
1169 Bednarek Marcin 1985 doradcaRN.pl
1170 Czarnkowska Anna 1986 MENAS
1171 Siwek Arkadiusz 1995
1173 Musielak Maciej 1976
1174 Trzepacz Adrian 1992 RunPoland.org TEAM
1175 Marecki Marcin 1982 3:33 TEAM
1176 Tomiak Przemysław 1982
1177 Studzinski Jacek 1979 Drużyna Szpiku
1178 Masłowski Krzysztof 1987 Kibole w biegu
1180 Michalak Sylwia 1975
1181 STTP Dev 1991
1182 Zawierucha Maciej 1987 test
1184 Kaczmarek Agata 1981
1185 Marczyńska Marta Łucja 1988 Urząd Miasta Luboń
1186 Lewicki Tomasz 1972 Os.Kompozytorów Szreniawa
1187 Woźniak Jerzy 1984 Przebiegli & #zaliniamety
1188 Dobrowolski Robert 1974
1189 Kmieć Sławomir 1976
1191 Adamiak Stanisław 1957 Poznań
1193 Biniaś Paweł 1981
1194 Witkowski Maciej 1977
1195 Tomala Szymon 1988
1196 Mottram Carl 1971 The English Sporting Club Kolobrzeg
1197 gryczka andrzej 1965 KB Wygan Kołobrzeg
1198 Świątkowski Paweł 1981
1199 Rop Abel Kibet 1988
1200 RAJSKA LILIANA 1979 Night runners Poznań
1201 tomczak sandra 1993
1202 Mirka Rafał 1977 Costa Blanca
1203 Hryszkiewicz Andrzej 1987
1204 Runowski Krzysztof 1984 Drużyna Szpiku
1205 Sobczyk Mirosław 1984
1206 Połuch Darek 1987
1207 Mbatha Ruth Nundu 1994
1208 Korir Caroline Jebet 1994
1209 Naskręt Przemysław 1980 Team Kościan
1210 Rogalski Marcin 1983
1211 Smykaj Radosław 1982
1212 Jaraszkiewicz Wojciech 1984
1213 Prusimska Monika 1975
1214 Śliwińska Urszula 1981 Dzikie Dziki Gorzów
1215 KWASIŻUR AGATA 1983 MUAY RUNNING TEAM
1216 Pawlak Grzegorz 1965 Alliance Technology Fehlau Run Team
1217 Święcicki Arkadiusz 1978 Winter Swimming Team Poland
1218 Stachowiak Krzysztof 1982
1219 Gramacki Pawel 1984 Williams F1
1220 Kośmicki Przemysław 1970 SIM Dopiewo
1221 Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają
1222 Zygmunt Konrad 1966
1223 Wasilewska Magdalena 1988
1224 Zaworski Jacek 1965
1225 Kaczmarek Agata 1973 Nest Team
1226 Wojciechowski Marek 1960 Night Runners Gniezno
1227 Jądrzyk Piotr 1979
1228 Jańczak Aleksandra 1997
1229 Bronisz Norbert 1988
1230 STASZAK MARIUSZ 1973 HAWLE/Wierzyce MMnZ
1231 Lis Sebastian 1990 Drużyna Szpiku
1232 Guzenda Dawid 1980 Aktywny Ostrzeszów
1233 Tomaszewski Grzegorz 1983
1234 Kucner Monika 1971 Alberts TEAM
1235 Czapracki Mikołaj 1994
1237 Szymoniak Artur 1982
1238 MIESZKOWSKI Andrzej 1972 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
1239 Kuraszkiewicz Rafał 1982 Plewiska
1240 Myyryläinen Joni 1982 Group#3
1241 Meduna Zbigniew 1973
1242 Zańko Łukasz 1980
1243 Heller Ernest 1997
1244 Adamczyk Angela 1978 Aktywnie w Pniewach
1245 Matuszewski Krzysztof 1991 Świerczewo Run
1246 Włodarczyk Sebastian 1985 Night Runners Gniezno
1247 Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner
1248 Marzyńska Barbara 1961
1249 Skirecka Justyna 1975
1250 Wachowiak Kinga 1980
1251 Podsadna Klaudia 1997
1252 Urbaniak Jacek 1972 Skórzewo
1253 Matuszyn Arkadiusz 1990
1254 Filut Łukasz 1980
1255 Kołda Halina 1962 PCH-RUN
1256 Dekowski Marcin 1982
1257 Zduniewicz Marcin 1978
1258 Machowiak Wojciech 1965 Krzywiń
1259 Nowak Marek 1994 Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań
1260 Weymann Sebastian 1982 JMZ
1265 Krystkiewicz Łukasz 1981 Minionki Dachsera
1266 Łapa Tomasz 1974
1267 Sternal Piotr 1984
1268 Strugała Ewa 1983 Wataha - Łączy nas bieganie
1269 Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w biegu
1270 Golusińska Alicja 1988 Demiurg
1271 Chudy Piotr 1981 Archery Games
1272 Nowaczyk Hanna 1991
1273 Mazurek Piotr 1998 Bytkowo Runners Team
1275 Bury Tomasz 1985
1276 SKODKOWSKI Jacek 1973 SPWL Poznań
1278 Zhang Liying 1985 The Dragon
1279 Barczykowski Grzegorz 1975
1280 Jaraszkiewicz Hanna 1986 Fehlau Run Team
1281 Wiercioch Bartosz 1978
1282 Rubinowski Sebastian 1982
1283 Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP
1284 Nowak Piotr 1992 wkurw team
1285 bogusz Karolina 1998 wkurw team
1286 Kozłowski Piotr 1977
1287 Kozłowska Żaneta 1985
1288 Kacprzycki Tomasz 1986 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
1289 Groenwald Dariusz 1971 ISKRA Połczyno
1290 Chudziński Michał 1976
1292 Jabłońska Anna 1981 MyTriTeam
1293 Bardzinski Bartosz 1969 Art team pegaz Teatr Wielki
1294 Koch Antoni 1961
1295 Kubicki Mateusz 1987
1296 CIENIUCH PIOTR 1982
1297 Cieniuch Marta 1983
1298 Łakomy Michał 1997
1299 Matelska Karolina 1980
1300 Dylewski Andrzej 1961
1301 Giezek Marcin 1983 Night Runners
1302 Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team
1303 Skórnicki Leszek 1971 Night Runners
1304 Zbierajewski Paweł 1985
1305 Kotecki Paweł 1992 Night Runners/Expansja Advertising/King Runner Ultra
1306 Chojnacki Maciej 1976 Night Runners
1307 Żybura Renata 1977 Night Runners
1308 Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners
1309 Woźniak Łukasz 1981 Night Runners
1310 Szcześniak Łukasz 1981 Night Runners
1311 Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB
1312 Kołoch Krzysztof 1994 Night Runners
1316 Chudzikiewicz Tomasz 1976 Instruktor narciarstwa biegowego
1318 Palczewska Dominika 1992 Night Runners
1319 Wierszyllowski Mikolaj 1971
1320 Nowak Kamila 1993
1321 Skąpski Tomasz 1973
1322 Piaskowski Artur 1990
1323 Kącka Anna 1990 Buff Team Poland
1324 Krokowska Magdalena 1987 Night Runners Poznań
1325 DUROWICZ NATALIA 1985
1327 Skokalska Katarzyna 1992
1328 hewusz arkadiusz 1978 Poland running team
1329 NIEMYT ANDRZEJ 1992 lub wybierz z listy
1330 Zieliński Krzysztof 1963 Wroniecki Klub Biegacza
1331 Maserak Sebastian 1979
1333 Żychowski Piotr 1978
1334 Roszyk Adam 1992
1335 Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM
1336 Domański Patryk 1996 Moldy Unicorns
1337 Szmyt Agnieszka 1983 Aktywnie w Pniewach
1339 Popiołek Renata 1985 PRO366
1340 Sosiński Dawid 1984 Imperial
1341 Starzak Arkadiusz 1986 Aktywnie w Pniewach
1342 Dzierla Marcin 1982 hardcore runner
1343 Różański Piotr 1994 DRUŻYNA SZPIKU
1344 Milewska EWA 1983
1345 Hoffmann Filip 1985 Migdau
1346 Loba Damian 1969 Świerczewo Run
1347 Loba SYLWIA 1971 Świerczewo Run
1348 Kwasniewska Kamila 1987
1349 Rzepka Bartosz 1982 Kuna Kowanówko
1350 Zabrocki Marcin 1980
1351 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM