Warsaw Track Cup 1000m
20.09.2020, 16:00
Dystans: 1 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
306 JASZCZERSKA Grażyna 1965 Akademia Biegania Grudziądz
307 Jaszczerski Paweł 1993 Invictus 3City
308 Jaworska Natasza 2000 ParaSportowi
309 Obara Przemysław 1995 ZabieganiDobrowolscy.pl
310 Jusiński Krystian 1986 Bractwo Biegowe BGK
311 ŁOŃ Agnieszka 1981 OCR BESTIE LEGIONOWO
312 Karaś- Gmitrzuk Marzena 1974 Bestie OCR Legionowo
313 Zosiuk Łukasz 1985
314 Bechta Damian 1993 Adidas Runners Warsaw
315 Głodowski Michał 1991 Żórawski Team
316 Skory Wojciech 1976 królewski Klub Biegowy
317 Głodowska Marta 1991 Żórawski Team
318 Froś Karol 1983 Pracownia Wypieków BEZA
319 Czerwoński Artur 1968 Lemiesz Team & Widłorogi
320 Kucharczyk Andrzej 1974
321 KRYSZKIEWICZ Adam 1983
322 Bakuła Wiesław 1968 wampir
323 Bielecka Marta 1984 Lemiesz Team
324 Lewandowska Dagmara 1974
325 Kowalczyk Marcin 1979 Jagoda Team
326 Konarski Maciej 1974
327 Kot Katarzyna 1985 Rembertów Team
328 Szpil Maciej 1983 Mykk
329 Michalak Marta 1978 Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
330 Ziemkowski Tobiasz 1984
331 Plejznerowski Marcin 1982 Akademia Sportu Otwock
332 Zielińska Weronika 1986 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
333 Pisarski Łukasz 1971
335 Chudziaszek Mateusz 1990
336 Michalak jurek 1948 KB im. P.Sękowskiego
337 Jambor Michał 1979 Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team
339 Kielak Natalia 1988 Team Zabieganedni
340 Grabowski Maciej 1978 RYKOwisko
341 Łabędzki Konrad 1986 Duklanowski Team
342 Polak Bartosz 1979
343 Szczęsny Kacper 1992
344 Skotnicki Jakub 1990 Duklanowski Team
345 Wojciechowski Bartosz 1976
346 Patecki Marcin 1989 fizykbiega.pl
347 Churski Szymon 1969 flexisolutions.pl
348 Godlewski Rafał 1979
349 Wojewódzki Marcin 1993 WOJEWÓDZCY TEAM
350 Dybysławski Adam 1977 KOJOTY TEAM
351 Sałamacha Jarosław 1980 Żórawski Team
352 Napiontek Maria 1986
353 Łuczyk Artur 1977
354 Marciniak Piotr 2004
355 Stolarska Paulina 1983 Warsaw Run Club
356 Burchard Ilona 1978 KS Lemiesz Team
357 Maliszewski Marek 1976
358 Smigielski Pawel 1972
359 Asłanowicz Matylda 2006 Żórawski Team
360 Kawecka Marcelina 1993 Warsaw Run Club
361 Bąk Jędrzej 1991
362 Konofał Arkadiusz 1995 Otwock Biega
364 Gosk Dominik 1992 DD Running Team
365 Dawidziuk-Gosk Diana 1994 DD Running Team
366 Król Arkadiusz 1977 GIŻA TEAM
367 Ambrozik Łukasz 1983
368 Kwasek Aleksandra 1976
369 Krupiński Marek 1995 DĄBROWSKI TEAM