Chudy Wawrzyniec 50 / 80 km
07.08.2021, 04:00
Dystans: 52 km | 82 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Leśniak Kamil 1993 Salco Garmin Team
6 FARON ROBERT 1974 Salco Garmin Team
11 Sawicka Anna 1985 Dream Run
23 Szymańska Agata 1987
24 pluta daniel 1985 TEAM PLUTT
25 Polaków Sławomir 1973 Z górki i pod górkę
29 Stylski Michal 1988
42 Kruba Marcin 1987 RMT TEAM PRO
43 Kozioł Damian 1984 MarcinSwiercTEAM
46 Barnowski Przemysław 1980 Przedwojewski Team
47 Wójcicki Adam 1985
48 Ceberak Bartek 1988
50 Loska Tomasz 1990
51 Szpinda Sebastian 1979 Biłgoraj Ultra Trail
52 Minda Martyna 1994
53 Gębicki Piotr 1983 brak
54 Szuszman Łukasz 1985
55 Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe
56 Denkowski Wojciech 1963 BP Running Team
57 Kołek Maciej 1979 PZU Sport Team
58 Rączka Jarosław 1971 PGB Sportowa Paczka
59 Przybylski Patryk 1979
60 Smyka Michał 1995
61 Wleklik Marek 1970
62 SWARLIK RAFAŁ 1976
63 Cupiał Mariola 1966 W pogoni za duchem
64 Biernat Mateusz 1987
65 Jaszczurowski Rafał 1986
66 Wojciech Lukasz 1978
67 Polnik Rafał 1988 Forma Wodzisław Śląski
68 Pięta Marcin 1987 Przedwojewski Team
69 Colautti Enrico 1966 Bad Organizer Team
70 Niedźwiadek Kamil 1989 AZS AWF Warszawa
71 Roszak-Surków Sylwia 1977 parkrun Jezioro Swarzędzkie
72 Lis Pawel 1979
73 Leyk Daniel 1988 LEYK TEAM
74 Sojka Aleksander 1988 1988
75 Danel Adam 1980
76 Szymanik Paweł 1973
77 Cieślawski Jan 1975 Saska Warszawa
78 Suska Anna 1978
79 Reczyńska Rodrigues Adriana 1995 Eskadra Kraków
80 Sacewicz Adam 1976
81 Zaporowski Marcin 1982
82 Noga Krystian 1982 FORMA Wodzisław Śląski
83 Fliszkiewicz Artur 1981 KLAS Szpot
84 Nawrocki Szymon 1974
85 Parysz Anna 1963 Stare Babice Biegają
86 Mikulski Wojciech 1976 4F Running Team
87 Waleriańczyk Robert 1980 Organic Race Team
88 Olszewski Piotr 1985 faron-sport.pl
89 Tkacz Przemysław 1973 ZIOMKI
90 Prokopczuk Łukasz 1980
91 Wróblewski Lech 1984 WTORKOWY TRENING
92 Rzeczycka Małgorzata 1978
93 Maszewska-Wach Mariola 1982 Zbieg Okoliczności
94 Szumiato Jakub 1983 Przedwojewski Team
95 Gaworecki Sławomir 1976 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
96 Pyszynski Mariusz 1975 TRI POWER
97 Jarzębowicz Paweł 1979 Zadyszka Oświęcim
98 Kosiorek Adam 1970 Bsac Mokobody
99 Kurzajczyk Mriusz 1965 KB Supermaratonczyk
100 Koc Krzysztof 1976
101 Polak Jacek 1980
102 Zieliński Paweł 1970
103 Dudziec Mateusz 1991 Gdańscy Pomykacze
104 Szadkowski Jacek 1978 Equality Gaming
105 Uhlir Marek 1979 RAL 3015
106 Głombik Krzysztof 1964
107 Stępień Jakub 1986 Mountain Busters
108 Głombik Bogdan 1965
109 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
110 Ciski Piotr 1974
111 Karolczyk Sylwia 1985 Obozy Górskie
112 Nowicki Michał 1975 BluMarianTeam
113 Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań
114 Matuszczak-Szulc Iwona 1970 RRRR
115 Zięba Marcin 1978 Poranny Patrol
116 Otreba Maciej 1984
117 Duda Patryk 1990 #almostrunning
118 Nowicka Beata 1974 BluMarianTeam
119 Kocoń Justyna 1999
120 Kowalska Katarzyna 1982
121 Pastuła Łukasz 1983
122 Wolna Natalia 1997
123 Hołda Marek 1991
124 Kuciak Bartosz 1987
125 RAJNER Krzysztof 1981 ULTRA Koszalin
126 Brzozowski Karol 1986 ORT Łomianki
127 gostkowski bartek 1977
128 KAWAŁKO Ryszard 1966 Zbyt Wolny Ryś
129 Jejer Magda 1980 Nie
130 Janda Piotr 1991 Gdańscy Pomykacze
131 Żebracki Wojtek 1987 Ale Fajnie!
132 Czyściak Krzysztof 1973 KB Sobótka
133 Karczewski Grzegorz 1964 LKS Błękitni Żeglce
134 Watkowski Bartłomiej 1979
135 ADAMOWYCZ BOGUSŁAW 1963 Bojadelska Brać Biegowa
136 Malarczyk Sławomir 1985 Kęckie Harpagany
137 Trzopek Marcin 1992 Iron Team Ujsoły
138 Prokopczuk Anna 1982
139 Skalski Bartosz 1972 Łosiowe Błota Racing Team
140 Grams Krzysztof 1981
142 Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
143 Butryn Wojciech 1973
145 Krzyżan Jakub 1974 KW Kraków
146 Cichos Konrad 1982 CoJaBiegneTEAM
147 Czajko Justyna 1982 parkrun Poznań
148 Brzozowski Jacek 1977
149 Karlik Łukasz 1983 ES Team
150 Romanowska Monika 1983
151 Kozłowski Klaudiusz 1986
152 Rzeczycki Dariusz 1972
153 Szczepkowski Paweł 1955 Artequipment
154 Zając Radosław 1975 Crosstrening Żary
155 PAPALINI NICOLA 1973 n/a
156 Kosiur Janusz 1981
157 Marczak Mariusz 1958 Run Planet Zielona Góra
158 Sierocin Agata 1985
159 Krauze Tomasz 1967 Grupa Biegowa Wrocławskie Morsy
160 Połeć Hanna 1961
161 Połeć Grzegorz 1956
162 Dulian Michał 1982 Bieg z Chrystusem
163 Śnieżek Adam 1980 Google PAE Team
164 Merda Katarzyna 1986
165 Połeć Tomasz 1988
166 Niedziela Marcin 1988
167 Jędrkowiak Piotr 1988
168 Kutrzyk Przemysław 1978
169 Matyszkowicz Janusz 1958 GOnimy
170 Lewicka Bozena 1958 GOnimy
171 Wilgat Adam 1971 Dzikie Skrzydło, Warsaw Run Club
172 Siedlecki Cezary 1997 Gdańscy Pomykacze
173 Fogt Monika 1976
174 Przondziono Adam 1964
175 Dobrzyński Marek 1976 Bad Organizer Team
176 Podgórski Krzysztof 1989 Zembrzyce Team
177 Buga Piotr 1980 Nokia
178 Wróbel Jan 1981 Hutyrów Runners
179 Ptaszyński Wojciech 1974
180 Gajewski Michał 1980 Akademia Innowacji Społecznych
181 Kadłubowski Piotr 1977 Kotwica Brzeg Run100Love
182 Płonka Sebastian 1981
183 Janda Rafal 1971 Gdańscy Pomykacze
184 Bereza Michał 1986 Mountain Busters
185 Laksa Dariusz 1984 WKB META LUBLINIEC
186 Żabnicki Mariusz 1975
187 Fertacz Szymon 1987 WKB META LUBLINIEC
188 Szczepek Łukasz 1985
189 Główka Rafał 1976
190 Kozłowski Piotr 1979 KS Husaria Szczecinek
191 Piskorski Krzysztof 1976
192 Łokas Andrzej 1968
193 Kłosek Jacek 1989 100 Marathon Club Poland
194 Kos Piot 1989 Kęckie Harpagany
195 Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam
196 Otto Marcin 1988 Fundacja Piastun
197 Albiński Tomasz 1978 Running Frogs
198 PASTUSZKA PIOTR 1964
199 Ochowiak Klaudia 1985 Organic Race Team
200 Dorczuk Agata 1981 KPMG Runninig Team
201 Przybyła Krzysztof 1986 Adidas Runners Warsaw
202 kantorski Filip 1981 ORGANIC RACE TEAM
203 Sobiech Karol 1982 Organic Race Team
204 Gasik Leszek 1977 SŁONCA JURY
205 Prokopczuk Wiktor 1985
206 Kurek Damian 1996
207 Sedlata Michaela 1983 RAL 3015
208 Mańkowski Michał 1985 Organic Runners
209 Magdziarz Paulina 1983 ORGANIC RACE TEAM
210 Placek Dawid 1983
211 Janiszewski Dariusz 1973
212 Wybraniec Michal 1985
213 Kaczmarek Tomasz 1995
214 Wojciechowski Tomasz 1981 Runnig Frogs
215 Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra
216 Rośkiewicz Jerzy 1989 Wszystko przed nami
218 Kuduk Piotr 1986 Wataha
220 Kuratczyk Michał 1981
221 Kurpas Tomasz 1980 KURPAS RUN
222 Początko Łukasz 1992 Kęckie Harpagany
223 Frąckowiak Aneta 1982 Mamy-Biegamy/Loco Babki
224 Szymańska Ewa 1970 Team Biegowy Szczecinek
225 Szymański Jarosław 1969 Team Biegowy Szczecinek
226 Dyl Michał 1985 Bóg jeden wie :-)
227 Kin Adrian 1986 ALBANNERS
228 Kwasniewski Dominik 1981
229 Wikiera Grzegorz 1988
230 Napieraj Przemysław 1987 Albanners
231 Skubiszak Andrzej 1966 MORSY SWARZĘDZ / BRODEX TEAM
232 Bełz Tomasz 1991
233 Zapiór Maciej 1991 COLD BEER TEAM
234 Hałupka Magdalena 1986 Mamy biegamy/ loco sport
235 Matusiak Mateusz 1999
236 Czaińska Monika 1988
237 Skolmowski Marcin 1979 Bushido
238 Podsadny Bartosz 1984
239 Żurowski Krzysztof 1998
240 Suchanek Dominik 1994 ITMBW Kraków
241 Ryłko Agnieszka 1987 ITMBW Kraków
242 Rakowska Marta 1991
243 Szewc Marian 1954
244 Badowski Aleksander 1984 Team Mountain Fuel
245 Żurowski Marcin 1969
246 Widak Mateusz 1990
247 Chuda Aneta 1980
248 Szczyrba Robert 1981 Lecymy Durś
249 Warkocz Marcin 1982 Son of Jupiter
250 Żyrek Maciej 1974
251 Sulkowski Arkadiusz 1975 SULEK team
252 Howaniec-Siwek Anna 1983 Beskidzka Bruja
253 Malitowski Rafał 1985 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
254 Urbaniec Dariusz 1978 PEWNIAK TEAM /SŁOŃCA JURY
255 Fojcik Asia 1977 SBD Energetyk Rybnik
256 Pawłowicz Dariusz 1971 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
257 Leboda Katarzyna 1985 Wild Dogs Team
258 Dubiński Przemysław 1976 Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat
259 Toporek Krzysztof 1984 Wylotane
260 Słonecki Filip 1993
261 Gołofit Aneta 1981
262 Mierzwa Adam 1969
263 Kolej Monika 1976 Dziki Dziki Gorzów
264 Toporek Ewa 1984 Wylotane
265 Toporek Henryk 1958 Wylotane
266 Dadaś Janusz 1973 BP Running Team Gliwice
267 Matysiak Tomasz 1992
268 Juszczyk Łukasz 1985 Niepołomice Biegają
270 Weryho Krzysztof 1982
271 Drochomirecki Piotr 1993 Netto grupa biegowa 42.195 Dębno
272 Pochroń Marcin 1992
273 Ziemniak Marcin 1987
274 Cupiał Dariusz 1966 W pogoni za duchem
275 Franke Marek 1962
276 Wojtas Marek 1970
277 Zawada Michał 1975 Sprytne Wiewiórki
278 Marchewka Jarosław 1976 W DRODZE
280 Kowalska Kinga 1975 Cieszynioki
281 Kowalski Janusz 1975 Cieszynioki
282 Franek Marcin 1977 Cieszynioki
283 Szczypka Krzysztof 1978 Cieszynioki
284 Błoński Piotr 1964 Polish Wings
285 Iwanek Przemysław 1988
286 Wojda Dariusz 1974 Polish Wings
287 hibner zbigniew 1974 Suchy Las
288 JANGAS ANDRZEJ 1964
290 Łazowski Krzysztof 1955 KInO Stowarzysze
291 Łazowska Sylwia 1976 ARW
292 Sroka Łukasz 1976
293 Machyński Jakub 1973
294 Basiński Hubert 1979
295 Stepak Wlodzimierz 1996 KB Aktywni Konin
296 Groszak Krzysztof 1984
297 Wojtkowiak Łukasz 1975 BiegaczAmator
298 Leszczyńska Małgorzata 1970
299 Koehler Krzysztof 1963 KD Żuki
300 Soiński Przemek 1975 KB Maniac Poznań
301 Zaborowski Kamil 1990 Night Runners
302 Sroka Tymoteusz 1993
303 Nieradka Anna 1987
304 Nosalik Marek 1965 MTA
305 Woźniak Michał 1979
306 Barwicki Marcin 1978
307 Cohla Przemysław 1979 Olza
308 Tokarzewski Dariusz 1972 Maruder
309 Sabat Radosław 1980
310 Czarnecki Krzysztof 1978
311 Piszcz Marek 1976 Opel Active Team
312 Skotnicki Paweł 1988
313 Grabkowski Robert 1969 KB SUKCES Żmigród
314 Borszynski Kuba 1989 Night Runners KCInk
315 Talarek Robert 1977 SMT Szczecin
316 Szczerbowski Karol 1981
317 Kozik Tomasz 1981 Sprintex Team
318 Krym Katarzyna 1977 Hercog Running Team
319 Lisiak Karina 1990 Organic Race Team
320 Wysmolinski Rafal 1977
321 Klimek Mateusz 1981 RUNWALL
322 Chełchowski Norbert 1984
323 Majchrzak Łukasz 1986
324 Kowalski Łukasz 1996
325 CZAJKOWSKI TOMASZ 1972
326 Paracki Tomasz 1992
327 Bilczewski Tomasz 1977
328 Anaczkowski Mirosław 1956 LKS Zantyr Sztum
329 Jaźniewicz Artur 1984 MLG
330 Dudek Dominik 1971 MCG
331 Myśliwiec Monika 1988 PoWoli do Celu
332 Sokołowski Łukasz 1981
333 Wardzyński Łukasz 1982
334 Drab Monika 1982
335 Malinowski Krzysztof 1969 PoWoli do Celu
336 Moller Dave 1976 n/a
337 Lapper Matthew 1975
338 Surmacz Rafał 1976 CardioRunners
339 Michulec Adrian 1992 Rysianka Team
340 Żyrek Adam 1969
341 Stpiczyński Marcin 1983
342 Czapla Tomasz 1978
343 Grass Łukasz 1976 Lemon Grass
344 Wesoły Piotr 1980 Lubie Burpeesy
345 grzempa damian 1980
346 Szota Magdalena 1977
347 Polski Adrian 1992 Szymanowski Triathlon Team
348 Darski Rafał 1963 Recamiere
349 Dąbkowski Maciej 1975
350 Kopiński Oskar 1986
351 Dąbkowski Wojciech 1980 ARP E-Vehicles
352 Miara Maciej 1991
353 Mycielski Mariusz 1971 W Drodze
354 Szymala-Lipka Magdalena 1984
355 Zaworski Tomasz 1988
357 Zydroń Tymoteusz 1975 Visegrad Maraton Rytro
358 Tocha Andrzej 1984 Biegający Tczew
359 Małek Andrzej 1989 Abakon
360 Frankowski Dariusz 1970 SZAMANI W TRANSIE
361 Kurczek Tomasz 1976
363 Kaleta Agnieszka 1974 40-latek Tychy
364 Skałecki Przemysław 1983
365 Gapiñski Lukasz 1987
366 Dobrenko Edyta 1976
368 Borkowski Andrzej 1966
369 Woźniak Karol 1985
370 Żuk Dariuszu 1980
371 Żmijewska Dominika 1988 TSK Orzeł Osiek
372 Stylska Anna 1990
373 Gidaszewska Jolanta 1977 Nessi Kolorowa Drużyna
374 Szarek Rafał 1979 Kb MCKIS Jaworzno
375 Krajewski Tomasz 1981
376 Sołdyga Paweł 1979 Skowronek biega
377 Sołdyga Jolanta 1982 Skowronek biega
378 Szejka Leszek 1985
379 Grzelak Mateusz 1988
380 Kruk Tomasz 1989
381 Nawrocki Dominik 1984
382 Kamiński Marek 1972 180 minut
383 Bugno Marcelina 1990 Skawina Biega
384 Saliński Bartosz 1985 Wkurw_Team
385 Kaleta Karol 1980 40 latek Tychy
386 Mucha Jacek 1972
387 Wieczorkiewicz Agnieszka 1981
388 Wojnowska Agata 1980
389 Kowalski Jacek 1971 RUNHOGS Tychy
390 Zych Andrzej 1975
391 Woźniak Łukasz 1980 Poranny Patrol
392 Kreczmański Robert 1968 Dream Run
393 Mentel Marcin 1983 Dream Run
394 Nosalik Artur 1990 #żelowe miśki
395 Lorek Adam 1978 Biegam dla siebie
396 Mally Bartosz 1984
397 Bałos Bartłomiej 1991 PMKW
398 Mackiewicz Maciej 1985
399 AUDOUBERT Daniel 1978
400 Juroszek Józef 1980
401 WOYCZYŃSKA ANGELINA 1981
402 SZAWELSKA EWA 1977
403 Mojżeszek Mirosław 1991 #lokalsi
404 Małkowski Bogdan 1968 SPARTANIE DZIECIOM
405 Widera Tomasz 1982
407 Zajkowski Marcin 1979
408 Pawłowski Dawid 1993 SKL Sucha Beskidzka
411 Barczyk Agnieszka 1973
412 Łyczak Artur 1971 Knurów Masters
413 Wojarski Michał 1990
414 Walczak Patryk 1989 xRunners
415 Macko Mariusz 1978 Morsy Ostrołęka
416 Juraszek Mariusz 1988 #wpie*dol
417 Piwowarski Paweł 1973
419 Lisak Krzysztof 1983
420 Kupisiewicz Krzysiek 1978
421 Komraus Krzysztof 1990 xxx
422 STTP Dev 1991
423 Ropelewski Tomek 1991
424 Siwiec Stanisław 1956
426 Lewandowski Janusz 1972
427 Stopyra Sławomir 1981
428 Florian Krzysztof 1979 OchajoRun & Friends
429 Freszel Krzysztof 1977 BOERNEROWO BIEGA
430 Biskup Radosław 1976
431 Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners
432 Kaczmarek Dorota 1982 RaDziki
433 Kaczmarek Radosław 1970 RaDziki
434 Mielnik Wojtek 1981 TT Szczecin
435 Dworok Peter 1970 Team Polska
436 Białek Grażyna 1978 Rajsport Active
438 Kosielski Robert 1980
439 Wsszek Sławomir 1980
440 Zamojski Robert 1976 UltraFun
442 PALUSZKIEWICZ ROBERT 1976 MKS CUPRUM LUBIN
443 Koszczuk Łukasz 1983 Nationale-Nederlanden
444 Ślązek Wiktoria 1991
445 Dadaś Elżbieta 1975 BP Running Team Gliwice
448 Olewnik Łukasz 1987 AGB Torfy
449 Widuch Jarek 1986
450 Kramza Wojciech 1971 mmwk
451 Gomołysek Kinga 1986 Karkonosz Running Team
452 Bubel Alina 1969
453 Szczepaniak Witold 1975
454 Gala Grzegorz 1978 STC Runners
455 Pawiński Artur 1978
456 Janas Dariusz 1975 Czerwonak Biega
457 Wachowska Katarzyna 1986 Smok Trójgłowy
458 Krzywicki Tomasz 1974
459 Gęsicki Jarek 1981
460 Drab Szymon 1988 Szakale Bałut Łódź
461 Rosłon Piotr 1974
463 Wilamowski Bartłomiej 1988 Rykowisko Team
464 Gierak Anna 1987 Run Progress
465 Pytel Jarosław 1982 Parkrun Chrzanów
466 MIELCAREK ANNA 1983 No Excuses Team
467 Huras Monika 1992
468 Milczarek Dominik 1979
469 Sierocin Jakub 1982 KDATP
470 Mendrzycki Szymon 1985 Szakale Bałut Łódź
471 Błasiak Wojciech 1968
472 Grabowska Dominika 1993 MOC I SIŁA
473 Szymaniak Jakub 1998
474 Świtała Dominik 1998 Pobiedziska Running Team
475 Rudera Piotr 1986 Klub Maratoński UMK
476 Mackiewicz Mariusz 1974 Polacy Biegaja w UK
477 Trzcinka Michał 1983 KS Ultra Team Łódź
478 Stanuchiewicz Oskar 1977
479 Niedziałkowski Jan 1984
480 Makuch Marcin 1986
482 Krzemień Bartosz 1975
483 Kucharczyk Robert 1979
484 Piotrowski Mariusz 1976
485 Madejski Adam 1992 Snails of Doom
486 Tarenko Kamil 1993
487 Boss Oskar 1994
488 Jakimiec Tadeusz 1966 K.S. Husaria Szczecinek
491 Gałeczka Paweł 1973
492 Trzcionka Adrian 1980
494 Jancz Tomasz 1972
496 Kowalczyk PAWEŁ 1974 KĘCKIE HARPAGANY
499 Przemysław Chojnacki 1977 Box88
500 Osyszko Izabela 2000
503 Luzar Rafał 1979
505 Kapałka Adrian 1978 Natalia Tomasiak Górski Styl
506 Flasiński Michał 1984
507 Mrowiec Michał 1976
509 Misztal Kamil 1983
512 Hajduk Bartłomiej 1976 SBG Podbieg
514 Ossowski Arkadiusz 1977 RUNEDA
516 Dziewoński Konrad 1974
517 Oszczęda Wojciech 1975 Gmina Strzelce Opolskie
519 Götz Jakub 1984
520 Kaźmierczyk Adam 1984
521 Namiota Urszula 1960 Maratończyk Dębica
523 Niedziela Kamil 1990 Biegowa Kuźnia
528 Malissard Jean 1990
530 Struzik Katarzyna 1999
531 Woźniak Piotr 1979
533 Makocki Michal 1979
534 Maliszewska Marta 1978
535 Skupin Grzegorz 1987
536 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo / MRR
537 SMOLUCH Ryszard 1970
538 Pleban Małgorzata 1992 SKPB Warszawa
539 Szabelak Witold 1981
540 Golara Mariusz 1991
542 Maj Grzegorz 1986
543 Kałuża Arkadiusz 1973 Inżynieria Biegania Team
544 Szewczyk Michał 1980 BBL ZDUŃSKA WOLA
547 Majewski Radosław 1979 Night Runners
548 Jachymski Krzysztof 1987 Vege Runners
549 Wróbel Paweł 1989 MKS Siechnice
551 POLAK JACEK 1973 biegusiem.pl
553 Rajczak ŁUKASZ 1981 KGHM ZG RUN
554 Minojć Szymon 1985
555 Wala Patryk 1991 Bieg Opolski / Załoga Górska
557 Kozieł Krzysztof 1977
558 Kołdej Bartek 1975
559 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ 1962 Forever Young Łódź
560 Biadasz Andrzej Michał 1976 Politechnika Poznańska
561 Cendrowski Mariusz 1972
564 Bilczewski Michał 1980 Kęckie Harpagany
565 Woźniak Tomasz 1981
566 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
567 Johna Adam 1982 Press-Glass Biegamy i wspieramy
569 Siwek Jagoda 1994 Oponki z Przygórza
572 Zawadzka Magdalena 1981 AKS Polonia Warszawa
574 Kasperkiewicz Maja 1985
575 Płócienniczak Jakub 1976 Dream Run
577 Deptuła Hubert 1978
579 Piotrowski Maciej 1971 Ex Boyler Team
580 Staszkiewicz Przemysław 1974
581 Ziemba Michal 1984 Ziomki
582 Merkwa Wojciech 1984 Ziomki
583 Skiba Dawid 1984 Trailrun
587 Bonczek Łukasz 1985 Exatel Running Team
589 Bogacz Tomasz 1980 Kęckie Harpagany
590 Banasiak Marcin 1975
591 Machul Ewa 1985 Dream Run
593 ZYGUŁA Piotr 1978 JCOMMERCE TEAM
595 Catti Roberto 1987 Friesian Team
599 Mytnik Wojciech 1983 Endurance Team
600 Horak Roland 1982 KĘCKIE HARPAGANY
602 Sempruch Witold 1997
603 Szpila Marek 1981 Kęckie Harpagany
604 Wysocki Arkadiusz 1980
605 Wysocka Dagmara 1980
607 Szolc Sebastian 1976
608 Sacharuk Robert 1975
610 Grachev-Kral Victoria 1984 Dziaba Team Szczecin
613 Binkowski Waldemar 1963
615 Szcześ-Wójcicka Zuzanna 1986
616 Kistowska Beata 1977
617 Kistowski Marcin 1971
618 Raciniewski Adam 1975
619 Raciniewski Radosław 1974
621 Filipczak Łukasz 1984 Oknoplast Running Team
622 Moszkowski Bogdan 1963
623 Sołtys Magda 1986
626 Waluśkiewicz Artur 1967 Sola Fide
629 Malinowski Mateusz 1981
630 Sędzielowski Piotr 1974 Laser Dance Squad
633 Skwierawski Grzegorz 1970 Alior Running Team
634 Rusin Anna 1981 Kęckie Harpagany
636 Błach Piotr 1979
638 Stasik Aleksander 1979
639 Popławski Krystian 1990 RMF4RT Gladiators
640 Puchacz Wojciech 1992 Oponki z Przygórza
641 Kotulski Marcin 1985
643 Lipiński Oskar 1987
646 Matusz Tadeusz 1976
647 Bańkowski Maciej 1979
648 Bednarz Sebastian 1977
649 Data Dariusz 1976
650 Bokłak Mariusz 1976
652 Sosin Dariusz 1982 ...
654 Adamiec Marcin 1976
655 Bętkowski Wojciech 1964 Brygada Beskidów
656 Sawicki Marek 1987 TEAM BROTHERS
657 Misiaczek Ewa 1968 Łosiowe Błota Racing Team
658 Hankus Łukasz 1981
659 badura wojtek 1967 zielona trafffka i biały puuuch
660 Nagas Pawel 1979 Lubię Burpees’y
662 Zysk Pawel 1965 niezrzeszony
665 Kozik Bartłomiej 1977
666 szecówka ANETA 1979
667 Sawicki Lucjan 1976 TEAM BROTHERS
669 Kumorek Mariusz 1987
672 Paschke Roman 1978 ShipCup
673 Peniowicz Justyna 1987
676 Macioszek Krystyna 1987
678 Uliczny Paweł 1974 Rembertów Team
679 Skrzyp Tomasz 1983
682 Kmiecik Tomasz 1983 TrailRun.pl
683 Rutkowski maciej 1993 Ultra Diabły Team Lubrza
684 Klima Dariusz 1984 Byle do przodu
689 Iwan Bartłomiej 1982
692 Gałka Łukasz 1991 RimTimTeamBraniewo/Intel
693 Mrzygłód Jurek 1980
699 Mierniczak Bartłomiej 1985 Eskadra Kraków
702 Toporczyk Daniel 1976 Press Glass biegamy i wspieramy - Topory x 5
704 Jarosz Grzegorz 1982
705 Jeziorek Adam 1968 WPRunning Pruszków
712 Podstawski Michał 1987
720 Młodzikowski Rafał 1979 Słynni Kenijczycy
750 Noga Angelika 1994 Kęckie harpagany
752 Pawlik Joanna 1978
792 Jarzębowicz Adam 1975 Katowice
793 Nóżka Andrzej 1979
802 Hajduk Piotr 1985 W Pogoni Za Duchem
808 Belkiewicz Rafał 1980 Kabaty Ultra
810 Horak Lesław 1977 Kryzys Wieku Średniego
818 Wojdat Katarzyna 1983
829 Jastrzembski Edmund 1972 Silesia Marathon Team
837 Rurka Grzegorz 1963 SamBiegam
838 Żaliński Zbigniew 1962 KB MCKiS Jaworzno
844 Bawołek Adam 1985
852 Horowski Tomasz 1972 RUNHOGS Tychy
860 Pocztowski Wojciech 1990 Byle do przodu
864 Kuś Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze
865 Kuś Michał 1982 Klub InO Stowarzysze
867 Walczyńska Karolina 1984 RUNHOGS Tychy
870 Mielniczek Grzegorz 1970 B.RUNNER
872 Wasiak Sławomir 1990
873 Buś Maciej 1973 Customer Fixe
875 Kurek Dawid 1990
876 Jandzioł Marcin 1982
877 Włodarczyk Elżbieta 1979
881 Biesiekierski Krzysztof 1973 Drużyna Wilka
888 Rogowski Krzysztof 1985
890 Muryn Bartłomiej 1973 SBG Podbieg
892 Zając Katarzyna 1993
895 Szkoda Dariusz 1980 SOCIOS SILESIA