Mała Rycerzowa
08.08.2021, 10:00
Dystans: 20.7 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1003 Kubica Marcin 1999 Buff The North Face Team Poland
1006 Żuchowski Daniel 1988 MUAY RUNNING TEAM
1007 Baranow Łukasz 1992
1010 Lach Agnieszka 1974 Niebieska
1017 Parwa Michał 1985 Polni Pizgacze
1020 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team
1022 Norbert Michał 1988 KB Sobótka
1024 Paprocka Urszula 1990 Nowa Huta Team
1026 Jagnieszczak Zuzanna 1985 Team Parszczyńskich / Słodkie Pączki
1027 Sieradzka Maria 1989
1028 szpernal beata 1964
1029 Radkowska Małgorzata 1988 Team Parszczyńskich/ Słodkie Pączki
1030 Perlak Magdalena 1990
1031 Nowak Maja 1988
1032 Fizek Anna 1988
1033 PARSZCZYŃSKA IZABELA 1988 Team Parszczyńskich / Słodkie Pączki
1034 Pajszczyk Blanka 1987
1035 Przybylski Patryk 1979
1036 Stefaniak Emilia 1957 Harpagan Sosnowiec NW
1037 Fąfara Agnieszka 1979 Biegnięte Laski
1038 Grzebieluch Elżbieta 1956 Harpagan Sosnowiec NW
1039 Nowak Patrycja 1998 PRO366/ Mistrzowski Trening
1040 Kuchta Monika 1979 Flintensive Running
1041 Żylak Adrian 1984 Adidas Runners Warsaw/Team Parszczyńskich
1042 Gzula Beata 1973 Team Parszczyńskich
1043 Kriger Anna 1987
1044 Bogus Bartosz 1994
1045 Krawiec Dominik 1988
1046 Matras Mateusz 1989
1047 Zielińska Malwina 1994 #zaliniametyteam
1048 Kosiur Monika 1980
1049 Wegner-Lis Anna 1979
1050 Dudek Donata 1982 Never Too Late / UKS Orzeł Katowice
1051 Henrewicz Jakub 1976
1052 EBERT AGATA 1966
1053 Gawroński Ireneusz 1960 AMATOR
1054 Łysoń Marcin 2002 Power of Science Performance Lab
1055 Dondziak Marcin 1985 Miechowicka Grupa Biegowa
1056 Budynek Anna 1990
1057 Olejnik Adam 1991
1058 Sarniak Marcin 1976 Wkurw_Team
1059 Nowak Roman 1968
1060 Piróg Arkadiusz 1982 PISFAK
1061 Gasik Wiola 1977 SŁONCA JURY
1062 Gołaszewska Jolanta 1970
1063 Kamiński Marcin 1980 Sfora ojca dyrektora
1064 SZPAK DAMIAN 1961 Damek Team
1065 TRAWIŃSKA MAŁGORZATA 1962
1066 Kozikowski Robert 1973
1067 Kryszak Dorota 1982 Marmel Toruń
1068 Dylong Andrea 1996 running.chief team
1069 Wróblewska Olga 1975 Vege Runners
1070 Zakrzewski Marek 1967 Marmel Toruń
1071 Dubiński Przemysław 1976 Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat
1072 Podles Robert 1962 COBI Poland Team
1073 Paczos Wojtek 1984
1074 Kaminski Wojciech 1985
1075 Kaczmarczyk Katarzyna 1988
1076 Różańska Magdalena 1976
1077 Bomba-Jurasz Barbara 1991
1078 Chajdas Mateusz 1992 Leroy Merlin Katowice / Inżynieria Biegania
1079 Jarzyna Kazimierz 1982 Towarzystwo Entuzjastów Gumy Balonowej
1080 Hajduk Franciszek 1964 SieChodzi
1081 Krężołek Anna 1980
1082 Wozińska Jolanta 1968 SieChodzi
1083 Kamińska-Suchowicz Anna 1984 Inżyniera Biegania / Time2Training
1084 Kaczmarz Katarzyna 1988
1085 Nowakowski Jakub 1087
1086 Pulman Jon 1971 LonelyGoatRC
1087 Chomik Marcin 1984
1088 Ziniewicz Krolina 1979
1089 Ziniewicz Leszek 1965
1090 Błaszczyk Rafał 1969
1091 Pieniowska Karolina 1987
1092 Gębska Elżbieta 1959 Harpagan Sosnowiec NW
1093 Kozieł Dariusz 1967 Apartament Buczyna
1094 Zdański Paweł 1983
1095 Woźniak Magdalena 1985
1096 Makaruk Patrycja 1981
1097 Kozak Filip 1973 NGB Kłobuck
1098 Szeliga Tomasz 1983
1099 Żurowski Aleksander 1995
1100 Janda Magda 1991 Gdańscy Pomykacze
1101 Gałwa Karolina 1991 Gdańscy Pomykacze
1102 Górak Piotr 1982 #Diablak120
1103 Dorobisz Magdalena 1981 #Diablak120
1104 Kryjak Tomasz 1984
1105 Wysmolińska Karolina 1979
1106 Duda Konrad 1984
1107 Sokół Dominika 1991
1108 Ratkowska Izabela 1990
1109 Antkowiak Mirosław 1964
1110 Zywert Antonina 1997
1111 Sztechmiler Katarzyna 1987 KS HUSARIA SZCZECINEK
1112 Kopeć Katarzyba 1991
1113 Jastrzębska Anna 1983 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1114 Kubica Agnieszka 1980 Kotwica Brzeg
1115 Sieczka Robert 1977
1116 Sieczka Anna 1980 Harpagan Sosnowiec NW
1117 Bachanowski Paweł 1980
1118 Walczyk-Gaworecka Maria 1977 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1119 Kawulok Arkadiusz 1986
1120 Pawłowicz Izabela 1971 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1121 Imińska Paulina 1992
1122 Rupik Maria 1985
1123 Burdajewicz Katarzyna 1971
1124 Kurleto Agata 1997 Gdańscy Pomykacze
1125 Gierczak Łukasz 1982 Wolnobieg 110 kg ;-)
1126 Stefankiewicz Jakub 1989 inesSport.pl
1127 Polec Tomasz 1979
1128 Ruzik Kacper 1995
1129 Różański Piotr 1994 Mistrzowski Trening
1130 Wawrzyniak Ilona 1983 Bayer
1131 Broda Dagmar 1987
1132 Wolny Cezary 1967
1133 Kosielska Beata 1978
1134 Winnicka Edyta 1988 adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki
1135 Cieśla Krzysztof 1987
1136 Olszewski Adam 1980 SBRT
1137 Kowaliński Maciej 1985 Mazovia ProActiv Ciechanów
1138 Gierczak Piotr 1980 ES Team
1139 Bladoszewska Marta 1974
1140 Żeliński Marek 1968
1141 Barłóg Przemysław 1997
1142 Plesinski Sebastian 1976 TTC
1143 Górski Michał 1991
1144 Kacprowski Tadeusz 1951
1145 Sypko-Kubicka Katarzyna 1978
1146 Kubicki Mariusz 1976 Kozłowicki Cross SIS Fabryka Zmian
1147 Podgórska Agata 1976 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1148 Dudek Bartłomiej 1976
1149 Wołąkiewicz Piotr 1997
1150 Haida Marcin 1978
1151 Czech Dorota 1976 Pro-Run
1152 Malczewska-Chaładaj Karina 1976
1153 Janiak Norbert 1991
1154 Fedorowicz Jowita 1984 Kotwica Brzeg
1155 Przesmycki Krzysztof 1984
1156 Fis Dawid 1982
1157 Ejzemberg Monika 1976 Biegnięte laski
1158 Gredke Robert 1972 Team ZabieganeDni
1159 Damek Szymon 1979 Hit The Trail
1160 Wróbel Radosław 1971 Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
1161 Kaczor Marcin 1975
1162 Trawiński Remigiusz 1958
1163 Krzemień Marcin 1984 OPP Katowice
1164 Pokrywka Robert 2002
1165 Różańska Magdalena 1982
1166 TOMCZYK PIOTR 1977 Biegowa Kuźnia
1168 CHROSTEK DOROTA 1974
1169 Chrostek Adam 1974
1170 Siemiończyk Jan 1991 Cebulowy Team
1171 Ledwoń Jakub 1977 WQRW Team
1172 FRĄC Dariusz 1974
1173 Malec Arkadiusz 1990
1174 Nowogrodzki Mateusz 1978 PoRUNne Furganie
1175 Panhuis Gerrit 1970 AV Lionitas
1176 Kubiak Andrzej 1950
1178 Sobótko Judyta 1993
1179 Gurbisz-Woźniak Magdalena 1983
1180 Kaczmarczyk Paweł 1992 Biegnę za Wodzem
1181 Klejnowska Katarzyna 1989 SOCIOS SILESIA
1182 Ochocka Ewa 1978 Biegnięte Laski
1183 Kulas Katarzyna 1989
1184 Jazy Szymon 1984
1185 Nowogrodzka Katarzyna 1981 PoRUNne Furganie
1186 Baliga Cezary 1998 -
1187 Komar Konrad 1972
1188 Labiak Krystian 1981 Giszowiec Biega Razem
1189 kuś grzegorz 1972 osoba prywatna
1190 Klejnowski Mateusz 1988 SOCIOS SILESIA
1191 Pieczonka Tomasz 1984
1192 Zięba Paweł 1997 RONIN Tychy
1193 Iwanicki Łukasz 1984 Lubelski Wwgiel Bogdanka
1194 Starczewski Piotr 1961
1195 Nawrot Magdalena 1991 Bieg z Chrystusem!
1196 Jagielski Paweł 1999 Bieg z Chrystusem!
1197 Woźniak Sylwia 1988
1198 BROŻEK TERESA 1986 WARSZTAT FORMY
1199 Magiera Adam 1982 Chwalisz Team
1200 Ficoń Łukasz 1996
1201 Kajstura Katarzyna 1988 Biegowe Beskidy
1202 Litka Krzysztof 1977 PZU SPORT TEAM
1203 Paluch Janusz 1982 42k Pro Team
1204 Jagielski Michał 1993
1205 Garncarek Ann 1983 Biegnięte Laski
1206 Małkiewicz Paweł 1984
1207 Ficoń Szymon 1996
1208 Horzela Błażej 1989
1209 Horzela Beata 1989
1210 Krzeszowiec Jan 1980
1211 Szadkowski Denis 1993
1212 Głowacka Edyta 1979 Sobasteam
1213 Rakowska Magdalena 1973
1214 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
1215 Filipowicz Aleksandra 1972
1216 Kochanowska Anna 1980 Czewarun TiM
1217 Tabencka Ewa 1977
1218 Krupiński Bogumił 1973
1219 Jachymska Zofia 1993
1220 Garbień Grzegorz 1976
1221 Cieśla Beata 1963 Zabiegani Goleniów
1222 Stiller Ireneusz 1974 Leiber Poland Team
1223 Trzopek Marcin 1992 Iron Team Ujsoły
1224 Kręgiel Sebastian 1980
1225 Odolińska Agnieszka 1972
1226 Szymański Paweł 1988 Przestworze.pl
1227 Domagała Grażyna 1986
1228 Hudaszek Magda 1992
1229 Fabian Bogusław 1971 EVANLITE.COM
1230 Gawczyński Jakub 1986 TJ
1231 Sołtysiak Marta 1984
1232 Prokopczuk Wiktor 1985
1233 Łagowska Agnieszka 1982
1234 Podlewski Piotr 1980
1235 Pilarski Michał 1985 Rundomsko
1236 Janik Beata 1989 RUNdomsko
1237 Górecki Piotr 1967
1238 Gaweł-Łoboziak Katarzyna 1981
1239 Kopacz Katarzyna 1984
1240 Piotrowski Mateusz 1991
1241 Widłak Krzysztof 1989 Biegam bez klubu
1242 Minorczyk Karina 1997
1243 Skibicki Krzysztof 1970 D.A.M.Y.R.A.D.E.
1244 Nęcki Łukasz 1979 Słońca Jury
1245 Stelmach Artur 1978
1246 Kubiak Tomasz 1981 www.laryzebatka.com
1247 Pręgowski Michał 1978 Stare Babice Biegają / Vege Runners
1248 Nowicka Beata 1974 BluMarianTeam
1249 PURGAL MAGDALENA 1982 SŁOŃCA JURY
1250 Cupiał Mariola 1966 W pogoni za duchem
1252 Bawołek Adam 1985
1254 Marcin Pszczoła 1978
1255 Stodolny Krzysztof 1962
1256 Szymczak Arkadiusz 1992
1257 Szyszka Anna 1992
1258 Buga-Dziewiątkowska Anna 1980
1259 Zgoda Bogusław 1963
1260 Wojciechowska Beata 1980
1261 Paprzycki Romuald 1967
1262 Kochman Krzysztof 1969 Harpagan Sosnowiec
1263 Dzieguć Piotr 1987
1264 Chołuj Małgorzata 1964 Pro-Run
1265 Stypa Jerzy 1963 STO-nogi Milanówek
1266 Janczylik Paulina 1989
1267 Matuszek Piotr 1986 #Diablak120
1268 Jankowski Andrzej 1985 Generatory Pozytywnej Energii Eneria
1269 Majewski Piotr 1970
1271 Gaudyn Andrzej 1986
1273 Pyzik Krzysztof 1988 VegeSlonik Team / Fizjobiegacze Szczecin
1274 Michalik Jacek 1975 Stowarzyszenie sportowe Słońca Juryy
1275 Struzik Katarzyna 1999
1276 Szymala Dariusz 1995
1277 Małkowski Bogdan 1968 SPARTANIE DZIECIOM
1278 Wilińska-Zywert Agnieszka 1979
1279 Zwierzyńska Agnieszka 1980
1282 Stankowiak Maciej 1978 STS BIEGATON
1283 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
1284 Sówka Grzegorz 1957 Stadion Śląski
1285 Żbik Natalia 1991 Poznań Marathon
1286 Szwed Renata 1974 ZF
1287 Sieńczak Michał 2000
1288 Halastra Anna 1984 Trawers Krzeszowice
1289 Bechtold Agata 1989
1290 Panek Kuba 1978
1291 Glazer Marcin 1985 PKO Bank Polski
1292 Kołodziejski Michał 1974 Lipiec Running Team
1293 Małkiewicz Michał 1990 KS Zielono Czarni
1294 Dłużniewski Marcin 1971
1296 Kenig Jakub 1980
1297 Wróbel Michał 1988 JanTalerzDrugi
1298 Stępniak Iga 1988 ŻabaPłaz
1299 Szczepaniak Witold 1975
1300 Czeka Danuta 1961
1301 Kasztelan Artur 1978 Stowarzyszenie Sportowe Słońca Jury
1302 Sosna Kazimierz 1959
1303 Konderak Dawid 1984
1304 Krzemień Krzysztof 1977 Krzemien Running Team
1306 August Kajetan 1993
1307 Główka Rafał 1976
1309 Ledwoń Aneta 1975 Night Runners Gliwice
1310 Wnuk Dominik 1992 Zawiani Kołobrzeg
1311 Leśniewicz Danuta 1985 MinionsSpeedTeam
1312 Derbich Mariusz 1979 Kowalew Runers
1313 Włodarczyk Dawid 1985 MURCKI TEAM
1315 zalewska agnieszka 1980
1316 Moskwa Karolina 1984 Batory Loto i Spartan Chorzów
1317 Matukin-Szumlińska Aleksandra 1982
1361 Piekarska Karina 1975
1362 Rupniewska Daria 1993 adidas Runners Warsaw
1364 Franek Marzena 1979 NYRR
1365 Smoliński Krzysztof 1978 1978
1368 Kaszuba Łukasz 1981 Farmer Sport&Drinking Team
1372 Michałowski Tomasz 1973 Inov-8 Team
1373 Woźnica Robert 1998 RAFSOL SPORT TEAM
1375 Bęben Marta 1990
1376 Rupik Jakub 1985
1377 Tatoń Iwona 1987
1379 Szumlańska Paulina 1990
1382 Nowak Ewa 1975
1387 Jędraszczyk Mateusz 1988
1390 Pawlus Ela 1991
1395 Kasprowski Michał 1984
1410 Budny Adam 1986
1426 Żalińska Teresa 1962 Jaworzno Runners
1434 Podsadecki Witold 1970 Rysianka Team
1436 Grzywacz Marcin 1974 Signify Bielsko-Biała