TriCity Trail 80+
10.07.2021, 05:00
Dystans: 83.3 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Leśniak Kamil 1993 Salco Garmin Team
10 Bolewski Adam 1979 Foto Web
16 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
17 Oleksiewicz Maurycy 1982 Alpin Sport Hoka One One Team
18 Jendrych Artur 1990 Biegajacy Świdnik
21 Reginia Piotr 1983 Rum Runners
22 Leyk Daniel 1988 LEYK TEAM
23 Grzywacz Karol 1986
24 Latos Marcin 1988 Euroclear Running Team
25 Polański Paweł 1983 #kaszanienamoka
26 Sobczak Robert 1982 Wierzę w Jezusa
27 Zborucki Jan 1983
28 Zienkiewicz Jan 1976 Biegacze Świnoujście
29 Kowalewski Jarosław 1966
30 Szumlas Marcin 1980 @szumiteam
31 Grachel Darek 1990 z_perspektywy_biegu
32 Nojman Rafał 1984 Są Wolniejsi
33 Szalewicz Damian 1978 Łomiankowska Grupa Biegowa
34 Stankiewicz Michał 1989 JS HAMILTON
35 KACZMAREK TOMASZ 1980 Strefa Psychologii Sportu
36 Zaręba Wojciech 1976 FIZJO-MED
37 Muzolf Dorota 1978 Straszyn Ultra Team
38 Mrozowski Dariusz 1974 UltraWay Team/ParkRun Rumia
39 Konopski Piotr 1984
40 Zalewski Daniel 1997 Tri NEGU
41 Gołębiowski Piotr 1975
42 Szustek Adam 1978 SZUSTY TEAM :-)
43 Zakrzewski Maciej 1973 Ultra Way Team
44 Czajkowski Tomasz 1981 Ortosfera.pl/PolMet
45 Telepski Michał 1986 NULL
46 Moczulska Małgorzata 1976
47 MELEZHYK Yuliia 1986
48 Flissikowski Michał 1991
49 Kwiatkowski Michał 1983
50 Ratajczak Konrad 1978 Trochę już biegam ;)
51 Sazon Inesa 1983 Wiedźmy za granicą
52 Mielecka Agnieszka 1969 IDMAR RACING TEAM
53 Adametz Rafał 1989 Navigatoria
54 Miąsek Ryszard 1977
55 Brown Cameron 1980 Meiguo Jiayou
56 Biesiekierski Krzysztof 1973 Drużyna Wilka
57 Zajda Bartosz 1974 Fair & Square PR Bartosz Zajda
58 Jedlewski Krzysztof 1978
59 wiercioch Piotr 1974
60 Wojtowicz Marcin 1976 BBL BAŁTYK GDYNIA
61 Podczarski Tomek 1970 KOLBUDY TEAM
62 Podczarska Izabela 1971 KOLBUDY TEAM
63 Bordych Jacek 1969 BOREL Marathon Team
64 Górska Ilona 1972
65 Cichowski Grzegorz 1967
66 Owczarski Marcin 1978 Boryteam
67 Adamski Jakub 1984
68 Karwacki Jarosław 1972
69 Szajdziuk Piotr 1975
70 Kulgajuk Michał 1984 SUT, Straszyn Biega, Pruszcz Biega
71 Kowalewski Marcin 1977 CRiIMTeam
72 Szmytkiewicz Piotr 1981 MTB Busters
73 Puchała Radosław 1979 KB Sobótka
74 Filipek Przemysław 1980 KB MCKiS Jaworzno
75 Furmaniak Aleksandra 1990 SPARTA RUNNERS
76 Dyczkowski Andrzej 1978 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
77 Czuryńska Wioletta 1976
78 Bzdawka Rafal 1975 Biegacze Świnoujście
79 Raczyńska Ewa 1978 biegamyrazem.pl
80 TALARCZYK Krzysztof 1980 Polish Wings Ultra Team
81 Lipka Jakub 1988
82 Ścibor Kamil 1979 LDZ
83 Machlański Remigiusz 1977
84 Zieliński Jacek 1969 biegamyrazem.pl
85 Wojciechowski Jakub 1990
86 Waletko Dorota 1980
87 Nikrant Tomasz 1984
88 de Rosier Marek 1993
89 Elluin Emmanuel 1979
90 Kłeczek Jacek 1964 Klub biegaczy "Prawo do Życia"
91 Gajda Jan 1985
92 Sowa Paweł 1975
93 Kuc Wojciech 1979
94 Zając Piotr 1982 Projekt 1000UP
95 Ossowski Maciej 1976
96 Olszak Zenon 1964 Warsaw Run Club
97 Elwart Roman 1972 KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK
98 Mochnacz Szymon 1996
99 Kornet Przemysław 1985
100 Sobolewski Dariusz 1984 Borel Marathon Team
114 Bejgier Edmund 1968 Biegam z Dębami Osielsko
115 Nalewajko Tomasz 1975 PracaDlaBiegacza.pl
120 Gostkowska-Drzewicka Magdalena 1973
121 Wąż Mariusz 1970 KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
122 Kuźniar Wojciech 1985 #projekt1000up
124 Pawlik Stanisław 1965
127 Kempczyński Piotr 1973 Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
128 Czapiewski Paweł 1996
129 Stankiewicz Michal 1981
130 Maliszewska Malwina 1980
131 tabisz marlena 1975
132 Łukaszewicz Michał 1988 Jeleń z płonącego lasu
133 Walczak Paweł 1989
134 fall Mohamed 1990 Je cours pour agadez
135 Torłop Przemysław 1966 Grupa Trójmiasto
136 Zgiet Radek 1967
137 Brochocki Paweł 1974 Glajty są Wszędzie
138 GONCIARZ Andrzej 1958
139 Murawski Michał 1978
140 Cieśla Ela 1972 Biegające Małżeństwo
141 Pallach Piotr 1985 Nocny Turysta
142 Bohn Michał 1990
143 Grubalski Andrzej 1982
144 Naczk Marcin 1976 Parkrun Rumia
145 Bugiera Jacek 1988
146 Paterek Agata 1973
147 Król Michał 1988
148 Kruczyk Damian 1992 PSM
149 Nejfeld Hanna 1976 Markowi Biegacze
150 Bereżański Bartłomiej 1981 Runeda
151 Puchniarz Mateusz 1986 Jurne Knury
152 Kapczynski Pawel 1988
153 Ossowski Arkadiusz 1968 Kaszubi Luzino
154 Mazur Andrzej 1974 KKS SFORA Bojano
155 Stefaniak Marcin 1976
156 Kwieciński Feliks 1991
157 Kondratiuk Renata 1961
158 Topolski Piotr 1979 Sztafeta Nadziei
159 Manias Michał 1979 SUT/Straszyn Ultra Team
160 Zalewska Kamila 1983 SUT-Straszyn Ultra Team
161 Prus Piotr 1970 OSiR Kleczew
162 Deperas Aleksander 1984 www.dopizzy.pl
163 Ziemkiewicz Michał 1980 OSiR Kleczew
164 Marianowski Krzysztof 1975 Kwidzyn Biega
165 Rogowski Patryk 1988
166 Jurgielewicz Jacek 1967
167 Pazio Jakub 1994 BBL Ostrołęka
168 Świderek Jacek 1976
169 ŻABIEŁOWICZ Anna 1975 Kundy Portowe
170 Zaręba Mateusz 1987 Centrum Wspinaczkowe Flash
171 Sądkiewicz Roman 1979 Klub Biegacza Supermaratończyk
172 Matejczuk Marcin 1987 Ultra Śledź
173 Kocoń Mariusz 1968 Klinika Zdrowia i Urody im. Cz.Wośko
174 Dąbrowski Tomek 1982
175 Laszczyk Nadia 1983