Pogoń za Lwem
18.05.2019, 18:00
Dystans: 10 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
2001 Napieraj Dominika 1991 CITY TRAIL Team
2002 Brzeziński Błażej 1987 CWZS Zawisza Bydgoszcz
2003 Pobłocka-Głogowska Katarzyna 1994 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
2010 Fluks Szymon 1983
2011 Kazikowski Karol 1988 Wybiegać marzenia / ASICS Frontrunner Poland
2012 Baumgart Mateusz 1991 Night Runners
2013 Szczepaniak Michał 1988 Night Runners
2014 Kaczmarek Robert 1984 Night Runners
2015 Leśnik Michał 1992
2016 Michoń Kacper 1995 Night Runners
2017 Zabko Aleksandra 1992 Night Runners
2018 Hrab Wojtek 1982 Night runners
2019 Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners
2020 Makowski Tomasz 1985 Night Runners
2021 Goździerska Joanna 1989
2022 Kukol Serhii 1990 Kayser
2023 Błażejczyk Piotr 1992
2024 Stępkowska Izabela 1974
2025 Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
2026 Szturmowski Nikodem 1997
2027 Baranowski Szymon 1990 Spuchlaki Team, ON-SIGHT
2028 Koszela Piotr 1989
2029 Maruszczyk Monika 1990
2030 Paszkier Piotr 1991
2031 Rzepka Piotr 1993 Hernik Team
2032 Gdowska Jolanta 1977
2033 Lis Michał 1995
2034 Janc Andrzej 1979
2035 Jaworska Joanna 2001
2036 Nagucki Karol 1993
2037 Kozłowski Grzegorz 1983 Night Runners Września
2038 Cybulska Anna 1980
2039 salski jaroslaw 1986 Wroniecki Klub biegacza
2040 Nowicka Agnieszka 1987
2041 Cybulski Maciej 1977
2042 Łącka Beata 1976
2043 Grzywaczyk Przemysław 1992 #Biegacze
2044 Nowak Grzegorz 1990
2045 Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg.
2046 Nawrot Radek 1982 Biegam Bo Lubie
2047 Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM
2048 Szczygieł Justyna 1991
2049 Krygier Angelika 2001
2050 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
2051 Nowicka Michalina 1993
2052 PLEWIŃSKA IWONA 1978
2053 Szczotka Katarzyna 1995 Spuchlaki Team
2054 Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza
2055 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
2056 Fudala Malina 1984
2057 Kasprzyk Justyna 1995
2058 Fudala Tomasz 1984
2059 Szemiel-afek Mariola 1974
2060 Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
2061 NAWROCKI MARIUSZ 1982 TEAM PASJA INOWROCŁAW
2062 SAWALA ANETA 1976 TRANCE ONLY
2063 Matysiak Marcin 1990 5 Minut Dystansu
2064 Dzwoniarek Marcin 1988
2065 Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team
2066 Szturmowski Rafał 1968
2067 Hancyk Agnieszka 1984
2068 Kiciński Maciej 1980
2069 Włodarczak Agnieszka 1976 Kęsy Team
2070 Przesławska Magdalena 1979 Wybite Jedynki
2071 Kujawski Andrzej 1953 Gostynin
2072 Szwarc Paulina 1987 Sierosławskie Dziki
2073 Kozłowska Monika 1982
2074 Kosicki Krzysztof 1962
2075 Szymański PAWEŁ 1980 MUAY RUNNING TEAM
2076 Rożek Agnieszka 1978 MUAY RUNNING TEAM
2077 Dybowska Zofia 1982
2078 Roszyk Agnieszka 1978
2079 Jaskólska Joanna 1977 Jaskoly
2080 Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team
2081 Perkowska Magdalena 1983
2082 Tomczak Joanna 1982
2083 Szuda Adam 1986 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2084 Szwarc Aleksander 2002 Sierosławskie Dziki
2085 Fiszer Robert 1969 RUN LOG
2086 ZACHARSKI JERZY 1962
2087 Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie
2088 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
2089 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
2090 Szymański Robert 1974
2091 Bendowski Marek 1962
2092 Jóźwiak Dariusz 1964 HERNIK TEAM
2093 Rembarz ANNA 1983
2094 Zamysłowski Łukasz 1981 1981
2095 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
2096 Malinowski Aleksander 1979
2097 Kubiak Tomasz 1974 Morskie Walenie
2098 Jakobsze Paulina 1987 KU AZS UAM Poznań
2099 Kubler Andrzej 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
2100 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
2101 Rutkowska Paulina 2000
2102 AUGUSTYN MONIKA 1975 ZAPRAWIENI W BOJU
2103 Sokołowska Anna 1974
2104 Ślotała Karol 1996
2105 Rutkowska Karolina 1997
2106 Kędra Jakub 2002
2107 Majdak Małgorzata 1978
2108 Czubińska Katarzyna 1982
2109 Barałkiewicz Sokal Karolina 1975
2110 Żelazowska Katarzyna 1979
2111 Madajczak Krzysztof 1992 Wataha
2112 Urbanowicz Adrian 1986
2113 Kupczak Monika 1995 HERNIK TEAM
2114 Ziemniewska Karolina 1977 EURO-BIURO
2115 Zioło Ewa 1984
2116 Wita Agnieszka 1989
2117 Klak Paweł 1972 S3D
2118 Tominski Tomasz 1980 HOTT98
2119 Gracz Natalia 1993 HERNIK TEAM
2120 Trawińska Edyta 1982
2121 Pałys Kamila 1979
2122 Różańska Kinga 1983
2123 Siminiak Katarzyna 1979
2124 Olejniczak-Tominska Hanna 1981 HOTT98
2125 Kaźmierczak Tomasz 1975
2126 Strzelewicz Marlena 1983
2127 Podbylski Łukasz 1976 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
2128 Grzesiak Karolina 1976 Dąbrowa
2129 Mazur Anna 1987
2130 Rudnik Janina Ewa 1977
2131 Chaliński Witold 1974
2132 Woźny Mateusz 1998
2133 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
2134 Bączkiewicz Renata 1972
2135 Bączkiewicz Karol 1970
2136 Kaczmarek Katarzyna 1985
2137 Moroz Katarzyna 1982 MAMY BIEGAMY
2138 Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko
2139 Kujawa Damian 1986
2140 Nowak Mariusz 1983 PZU Sport Team
2141 Bajer Anna 1982 Tarnowo Podgórne Biega
2142 Paszkiewicz Julia 1987 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
2143 Spychała Damian 1986 Inea Running Team
2144 Ettis Justyna 1987
2145 Król Wirginia 1961 DLA HENIA
2146 Jakubowski Andrzej 1980
2147 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci
2148 Domańska Natalia 1993 Moldy Unicorns
2149 Psik Marzena 1969 Hernik Team
2150 Jagodzik Michał 1987
2151 Wurst Patryk 1989 Turbo Dżej Dżej
2152 Jędrzejewska Weronika 1984
2153 Matysik Wiktor 1996
2154 Ludwiczak Monika 1982
2155 Rudyński Dariusz 1980
2156 Filipowski Tomasz 1972
2157 Szulc Jakub 1985
2158 Kurkowiak Dariusz 1967
2159 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
2160 Przybylska-Kulesza Joanna 1980
2161 NAWROCKA SYLWIA 1989 TEAM PASJA INOWROCŁAW
2162 Gołąb Justyna 1990 Drużyna Szpiku
2163 Tkachenko Taras 2000 Kayser
2164 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
2165 Sobiech Karol 1982 Night Runners
2166 Grabowska Magdalena 1980
2167 Skornowicz Agnieszka 1971 Brygada Rumcajsa Rojbera
2168 Budzicz Paweł 1982 Free Run
2169 Dziarski Marek 1977 Moraczewo
2170 Walentowski Maciej 1982
2171 Zdanowicz Marcin 1991 ELSTAR
2172 Walachowska Agnieszka 1979 Speed Feet'16
2173 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
2174 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
2175 Fajfer Jacek 1960
2176 Przybylski Mateusz 1979
2177 Mensfeld Joanna 1984 Wojteks team
2178 Duda Łukasz 1998
2179 Woźniak Alina 1965 Biologia Medyczna CM UMK
2180 Pawłowska Marta 1989 Biologia Medyczna CM UMK
2181 Kaźmierczak Krystyna 1989
2182 Morawiak Krzysztof 1981
2183 Chęciński Rafał 1985 FTI
2184 Bekas Jędrzej 1982 RebelNatureGym
2185 Bekas Paulina 1983 Night Runners
2186 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny
2187 Gaj Ewelina 1975
2188 Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
2189 Szlanga Bartczak Katarzyna 1982 Drużyna szpiku
2190 Pempera Mirosław 1976
2191 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
2192 KRAWCZYK SYLWIA 1984
2193 Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team
2194 Bednarski Józef 1946 Night Runners
2195 Rochowiak Aneta 1973
2196 Król Michał 1981 Tripaka Przechlewo
2197 Knioła Lucyna 1968
2198 Kołodziejczak Artur 1974 Night Runners Nekla
2199 Początek Błażej 1982 Power Doppler Team
2200 Koterba Piotr 1975 Bnin
2201 Żytkiewicz Krzysztof 1973
2202 Żytkiewicz Urszula 1975
2203 Cebernik Anita 1985
2204 Matysiak Adam 1988 Pięć minut dystansu
2205 Sitek Wiesława 1978 Puszczykowo
2206 Skrzypczak Michał 1974
2207 czosnowski maciej 1971 wroniecki klub biegacza
2208 Sędziak Marcin 1977 Team Kokosa
2209 Wald Paweł 1976
2210 Witczak Tomasz 1983
2211 Jordan Robert 1974 GotoHel
2212 Juszczak ROMAN 1965
2213 pieszak zofia 1985 kanapowe pampry
2214 Włoszyński Marek 1972 luboń
2215 Dudziński Damian 1976
2216 Pelec Albert 1986 Bieganie na Śniadanie W Śmiglu/RehaBalance Team
2217 Witkowski Bartosz 1977
2218 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
2219 Sędziak Magda 1974 Kokos Team
2220 Tomczak Maciej 1992 #dekateam Gniezno
2221 Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz
2222 Kurka Adam 1982
2223 Piasecki Leszek 1977 FSD RUN DREZDENKO
2224 PIECHOTA JANUSZ 1968
2225 Trampnau Thomas 1967
2226 Trampnau Ewa 1976
2227 Horowski Michał 1952
2228 Czarnuch Przemysław 1987
2229 ZABOROWSKI Maciej 1974 Fundacja Ogród Marzeń
2230 Binek Stanisław 1950 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
2231 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
2232 Pluta Aleksandra 1999 AZS UAM Poznań
2233 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975
2234 Wasik Beata 1991
2235 Scheffs Mirosław 1961
2236 Skarżyński Kamil 1996
2237 Tchórzewska-Pietrzyk Anna 1978 MKS SIECHNICE
2238 Terpiłowski Łucjan 1958
2239 PEMPERA ANDRZEJ 1964
2240 Szymczak Marta 1978 Hernik Team
2241 Di Marino Massimo 1973
2242 Brańka Paweł 1988
2243 Krysztofiński Dawid 1979 GymFactory Piła
2244 Kozak Krystyna 1967 LOB
2245 Wolniewicz Ryszard 1961
2246 Fenrich Grzegorz 1985
2247 Lesiak-Domagała Izabela 1984 Night Runners
2248 Radel Przemysław 1983 Lusówko
2249 SZESZUŁA BEATA 1973
2250 Mazurek Piotr 1983
2251 Majewski Krzysztof 1980 Run for IT
2252 Mrówka Paulina 1982
2253 Jóś Damian 1990 Drużyna Szpiku
2254 Parys Marzena 1986 BIEGAJĄCE ŻABCIE
2255 Badziąg Przemysław 1978 Kaźmierz
2256 Wieczorek Agnieszka 1985
2257 Mieloszyk Wojtek 1983
2258 Chrustek Ewa 1968
2259 Barcik Łukasz 1981
2260 Barcik Anna 1982
2261 Pokrzywniak Miłosz 1998
2262 Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku
2263 Białkowska Lucyna 1973 Komorowo
2264 Kozicz Leszek 1968 Tarnowo Podgórne Biega
2265 Poliński Tomasz 1977
2266 Kostecka Małgorzata 1984 Night Runners
2267 Ordowski Marcin 1975 Rehau Crossactiv
2268 Błażejewska Anna 1978
2269 Ptach Jacek 1973
2270 Walerowska Maria 1978
2271 Kaniewska Ewelina 1996
2272 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins
2273 Torz Robert 1976 Team RUN Gołańcz
2274 Szydłowski Maciej 1984
2275 Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz
2276 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet' 16 / parkrun Kościan
2277 Wozniak Blazej 1987 Bazyl
2278 Holak Jakub 1987
2279 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
2280 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
2282 Dopieralska Barbara 1955 SWEGON TEAM
2283 Dopieralska Milena 1986 Swegon Team
2284 Tomaszewski Piotr 1982 Swegon Team
2285 Hermanowicz Dominika 1987 Swegon Team
2286 Biegańska Aleksandra 1980 Swegon Team
2287 Biegański Sebastian 1977 Swegon Team
2288 Talbierz Malgorzata 1976 Swegon Team
2289 Kasprolewicz Tomasz 1996
2290 Dopieralski Piotr 1987 Swegon Team
2291 Rajczak Jakub 1991 Swegon Team
2292 Bonawenturczyk Bartosz 1991 Swegon Team
2293 Bakoś Agnieszka 1990 Swegon Team
2294 Strzyżewska Marzena 1974 Swegon Team
2295 Worona Marek 1982 Swegon Team
2296 Dobrzycki Mateusz 1989 Swegon Team
2297 Groen Małgorzata 1977
2298 Tomczuk Izabela 1983 Swegon Team
2299 Pańkowski Łukasz 1981 Swegon
2300 Felczyński Mikołaj 2001 Swegon Team
2301 Wawrzyniak Jakub 1985 Swegon Team
2302 Milczarek Arkadiusz 1974 Swegon Team
2303 Wolff Sebastian 1974 Swegon Team
2304 Michalak Tomasz 1988 Swegon Team
2305 Wilczyńska Oliwia 1991 Swegon Team
2306 Stachowiak Hubert 1992 Swegon Team
2307 Płachetka Łukasz 1985 Swegon Team
2308 Płachetka Monika 1989 Swegon Team
2310 Konieczny Michał 1979 Kuźnia Triathlonu / Swegon Team
2311 Krych Paweł 1979 Swegon Team/ PKEnergy
2312 Talbierz Paweł 1986 Swegon Team
2313 Bieniek Marzena 1979 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.
2314 Górzna Anna 1991
2315 Fronczak Halina 1967 GEN Gaz Energia
2316 Koralewski Paweł 1983 G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o.
2317 Szymański Łukasz 1989 Schattdecor
2318 Nowak Mateusz 1987
2320 Jąder Maciej 1987
2321 Sawikowski Hubert 1994
2323 Napierała Tomasz 1973 parkrun Dąbrówka
2325 Rauchut Marcin 1976 Run for IT
2326 Gębara Rafał 1985 DECATHLON TEAM
2327 Poterska Karolina 1977 mjpdruk.pl / ziemek
2328 Poterski Jakub 1980 mjpdruk.pl / #bezsensu
2329 Blige Marzena 1983
2330 Palacz Rafał 1981
2331 Brewińska-Gwizdała Agnieszka 1979 Pani
2332 Olejniczak Mirosław 1963
2333 Koguciuk Małgorzata 1985
2334 Kaleta Tomasz 1979 G.EN. Gaz Energia
2335 Radzi Sławomir 1978 Avengers
2336 Kulawiak Łukasz 1987 Amazon
2337 Zdrenka Robert 1981
2339 Sak Tomek 1981
2340 Andrzejczak Joanna 1983
2341 Gurajdowski Michał 1981 Drużyna JEZUSA
2342 Rodziewicz Sławomir 1985 Amazon Poznań
2343 Dziewięcki Jacek 1979
2344 Majchrzak Adrian 1987
2345 Gałycz Mateusz 1994 Amazon Bieg Lwa
2346 Lembicz Przemysław 1996
2347 Pietrzak Dawid 1991
2348 Waśkowiak Mariusz 1965
2349 Loksztejn Dominika 1998
2350 Staręga Agnieszka 1982
2351 Jerczyński Jakub 1990
2352 Chełmicki Jan 1955 AMAZON
2353 Skurzyńska Magdalena 1988 Amazon
2357 Rybczyński Wojciech 1991 Rowerowa Brzoza
2358 Grochola Kamil 1996
2359 Witkiewicz Joanna 1983 Mocni w Gębie
2360 Marcinkowski Wojciech 1991 DRUŻYNA SZPIKU
2361 Ficner Adam 1987
2362 Kaczor Marcin 1991
2370 Majewska Anna 1981 Balma Team
2371 Hanysz Marika 1990 Balma Team
2372 Bonia Bartosz 1978 Balma Team
2373 Brandyk Magdalena 1977 BALMA TEAM
2374 Brandyk Mariusz 1973 Balma Team
2375 Radaj Adrian 1982 Balma Team
2377 Kryzan Irma 1990 Decathlon Team Swadzim
2378 Kwasiuk Karolina 1991 Decathlon Swadzim
2379 Pietrzak Damian 1998 LKW
2380 Kempa Anna 1984 Decathlon Swadzim
2381 Nowak Sylwia 1998 Decathlon Swadzim
2382 Gronowski Maciej 1999 Decathlon Swadzim
2383 Kopyt Daria 1993 Decathlon Swadzim
2384 Hetmańczyk Weronika 1994 Decathlon Swadzim
2385 Ceglarz Patrycja 1996 Decathlon Swadzim
2386 Czajkowski Krzysztof 1991 Decathlon Swadzim
2387 Kryzan Artur 1985 Decathlon Swadzim
2388 Czarkowski Marcin 1988 Przystań Posnania
2389 Żakowski Adrian 1995 Kalenji by Decathlon
2390 urbanek Agnieszka 1973 Przystań Posnania
2391 Adamska Zofia 1989 Run The Event-Adamska&Goleniewski
2392 Kapitańczyk Paweł 1989 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
2393 Woźniak Piotr 1987 KB SPOKO
2395 Kołodziejczyk Tomasz 1966 KB SPOKO/ Imperial Tobacco Polska
2396 Magdziak Sandra 1984 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
2397 Sroka-Majchrzak Anna 1981
2398 CIESIELSKI JAROSŁAW 1968 KB SPOKO /Imerial Tobacco Polska
2399 Wiśniewski Kamil 1993 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
2400 Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team
2401 Zawisza Artur 1986 Zgrupka Team
2402 Sielecki Szymon 1976
2403 Nowak Anna 1993
2404 Wozny Dariusz 1977 Pedzące Żółwie
2405 Kroma Krystian 1979 Kimball Electronics
2406 Bryla Aleksander 1978 Kimball
2407 Sobkowiak Hubert 1986
2410 Luty Artur 1975
2411 Frąckowiak Jakub 1988 Kimball Electronics
2412 Perz Mateusz 1994 Kimball Electronics
2413 Molak Dawid 1981 Kimrunners
2414 Rubinski Jakub 1982
2415 Zieliński Michał 1982
2416 Herkowiak Mirosław 1989 Kimball
2417 Mikołajczak Mateusz 1993
2419 Pawlenty Barbara 1976
2422 Mazurek Piotr 1989 Kimball Electronics
2423 Spychała Krzysztof 1986 Pan
2424 Adamski Marcin 1986
2425 Maik Piotr 1982
2426 Anders Piotr 1977 KIMBALL ELECTRONICS
2427 Żyła Marcin 1978
2428 Sulikowski Krzysztof 1974 Kimball
2429 Pyssa Bartosz 1983 Kimball Electronics Poland
2430 Lisiecki Mateusz 1986
2439 Jaroch Radosław 1980
2440 Liashchenko Vitalii 1994 MAGNA
2441 Rycicki Adrian 1984 Magna
2442 Kravchuk Oleg 1989
2443 Celka Konrad 1987
2444 Zawadzka Katarzyna 1982 Magna
2445 Buśko Tomasz 1986
2446 Zych-Kasprzyk Magdalena 1977
2447 Roszyk Kamil 1993
2448 Filipiak Łukasz 1992
2449 MARCINIAK ROMAN 1975 NOTI
2450 NAPIERAŁA KAROLINA 1981 NOTI
2451 Derda Agnieszka 1988
2452 Kubiak Agnieszka 1991
2453 Sztandera Dawid 1977 Osiedle Rozalin
2454 Szymański Dariusz 1974
2455 Ptaszyński Jan 1965 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
2456 Koźlarek Dorota 1980
2457 Rutka Monika 1999 Osiedle Rozalin w Lusówku
2458 Rutka Marek 1978 Osiedle Rozalin w Lusówku
2459 Janiszewski Waldemar 1963 Osiedle Rozalin
2460 Cebernik Magda 1984 Phoenix Contact Wielkopolska
2462 Szymczak Norbert 1990 Osiedle Rozalin w Lusowku
2463 Foltynowicz Beata 1984 Nowa Elektro SPORT
2464 Potocka Magdalena 1978 NOWA ELEKTRO
2465 Flisikowska Jagoda 1993 Nowa Elektro
2466 Markiewicz Mariusz 1984 Nowa Elektro
2467 Kokot Łukasz 1987 1987
2468 Kamiński Piotr 1974 Nowa Elektro CZ-WA
2469 Zakrzewska Agnieszka 1981 Nowa Elektro
2470 Skowroński Łukasz 1976
2471 Piela Natalia 1980 Nowa Elektro SPORT
2472 DOROSZ DANIEL 1981 NOWA ELEKTRO
2473 Czajkowski Nowa Elektro Sp zo.o. 1976 Nowa Elektro
2474 Sender Andrzej 1970 Nowa Elektro Sport
2475 Modelski Tomasz 1976
2476 Dałek Sławomir 1980 NowaElektro
2477 Stelmachowski Piotr 1978 Nowa Elektro
2478 Wraga Andrzej 1976
2479 Kąsiel Paweł 1979
2480 jarosław markowski 1964 Kuźnia Triathlonu
2481 Modelska Monika 1977
2482 Chwiałkowska Joanna 1989
2483 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
2484 Kamiński Mikołaj 1980
2487 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team
2488 Mizera Dorota 1986 Szkoła Podstawowa nr 1 TP
2489 Gawrońska-Garstka Magdalena 1976 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym
2490 Polińska Magdalena 1977
2491 Kwiatkowski Michał 1986 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym
2493 MALINOWSKA MARTA 1978 SP1 TARNOWO PODGÓRNE
2494 Dzięcioł Anna 1971
2496 Fiksa Paulina 1982
2497 Leśniarek Violetta 1977
2498 Brzęczkowski Piotr 1968 NOVOL
2499 Reczyński Marcin 1981 novol
2501 Kurzawińska Hanna 1998
2502 Walczak Anna 1984
2503 Liszkowska Beata 1977
2504 Grajewski Mariusz 1971
2505 Dorna Marian 1962
2506 Orlicki Michał 1981 RAMIRENT
2507 Rutka Marysia 2002
2508 Bednarska Justyna 1991 Poznań
2509 Zarębska Katarzyna 1990
2510 Binek Brygida 1960 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
2511 Pasternak Maria 1975 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
2512 Kąkolewski Kamil 1987
2513 Ponicka Izabela 1974 Ujście
2514 Miozga Artur 1976 suchylana
2515 Ponicki Tomasz 1971 Ujście
2516 Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław
2517 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
2518 Domań Joanna 1976 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2519 Domań Leszek 1975 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2520 Kukuła Szymon 1994
2521 Szpakowski Marcin 1982
2522 Pituła Magdalena 1983
2523 Błażejczyk Iwona 1979
2524 Kalinowski Jarosław 1975 Trenujznami.pl
2525 Dudziak Piotr 2001
2526 Małgorzata Brok 1974
2527 Przybylak Agata 1975 KB DęBIEC
2528 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
2529 Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
2530 Jędra Andrzej 1973
2531 Strychalska Rysz Danuta 1989 Team Run Gołańcz
2532 Przewoźny Grzegorz 1977 CHWILOSTAN
2533 Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers
2534 Sawicki Marcin 1981
2535 Osyra Tomasz 1983
2536 Zaleszczak Renata 1970 KB Szamotuły
2537 Adamczak Joanna 1985 KB Szamotuły
2538 Kmiecik Bartosz 1977
2539 Sammler Mateusz 1977 Drużyna Szpiku
2540 Krzywinski Arkadiusz 1992 Postęp Pniewy Team
2541 Miozga Joanna 1978 suchylana
2542 Edelman Izabela 1980
2543 szyc zuza 1990 Ciastki.Pz
2544 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
2545 Budna Julia 1999
2546 Górny Robert 1983 Wybite jedynki
2547 Hibner-Koza Marlena 1985 Wroniecki Klub Biegacza
2548 Krause-Napierała Natalia 1982
2549 Markiewicz Aneta 1987
2550 Kwiatkowski Kamil 1987
2551 Majkowski Stanisław 1955 KB GOCH Bytów
2552 Piechota Aleksandra 1995
2553 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
2554 Czerwińska Agata 1979 Super Fish 🐠
2555 Adamczyk Agnieszka 1982
2556 Kowal Michał 1978 REC-STAL
2557 Filipiak Mateusz 1996
2558 Augustyn Aleksander 1969 Silna Ekipa
2559 Stachlewska Joanna 1984
2560 Magdziarek Bogumiła 1970
2561 Hernes Maciej 1981 Dirty Sparrows
2562 Jaszweski Tomasz 1978 K.B. Goch Bytów
2563 Kubiak Maciej 1972
2564 Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team
2565 KASPRZAK SŁAWOMIR 1982
2566 Baranowski Filip 1976
2567 Anders Aneta 1975
2568 Stroinsku Waldemar 1969 Amator
2569 Przypis Łukasz 1986 PKO Bank Polski
2570 Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners
2571 Bartosiński Piotr 1964 Pietro55
2572 Rojek Stanisław 1970
2573 Genda Jadwiga 1954 Pietro55
2574 Jackowska Danuta 1980 lub wybierz z listy
2575 Terpiłowski Wojciech 1981 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
2576 Kubiak Henryka 1973
2577 JACKOWIAK MONIKA 1983
2578 Pernak Andrzej 1972 Aluplast
2579 Olejniczak Cezary 1983 parkrun poznań
2580 Wacławska Małgorzata 1970
2581 Pietrzyk Sandra 2002 Sobczyk Team
2582 Fryske Bartosz 1990 1990
2583 Walenciak Michał 1979
2584 Kołodziej Anna 1980
2585 Kobierowski Edward 1978 Klub Biegacza Goch Bytów
2586 Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden
2587 Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
2588 Soska Joanna 1979 Mud Goats
2589 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
2590 Woźniak Maciej 1971
2591 Kaizer Barbara 1982 lub wybierz z listy
2592 Podbylska Magdalena 1976 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2593 Woźniak Urszula 1971
2594 Kida Krzysztof 1991
2595 Kaizer Marcin 1978 lub wybierz z listy
2596 GAWELSKA Marta 1982
2597 Byczyk Andrzej 1958
2598 Turkowska Barbara 1975
2599 Bieniara Przemyslaw 1975
2600 Zelich Łukasz 1982
2601 Braniewicz Błażej 1996
2602 Krysztofiak Slawomir 1965
2603 Mszanowska Marta 1983 3:33 TEAM
2604 Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team
2605 Hampel Ania 1981 HAMPEL TEAM
2606 januszczak elżbieta 1973
2607 Turkowski Tomek 1974
2608 Kociański Tomasz 1978 TK8
2609 Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem
2610 Jaworski Marcin 1979
2611 Jędrzejczak Magdalena 1981
2612 Jurkiewicz Daniel 1978 1978
2613 Ludwiczak Anna 1988
2614 Kotlinski Tomasz 1968
2615 musiał andrzej 1959
2616 Bahinskyi Oleksandr 1977
2617 Zemler Marzena 1979
2618 Malec Joanna 1979
2619 Gawron Piotr 1975 KB GOCH Bytów
2620 Kunysz-Góralska Monika 1982 lub wybierz z listy
2621 Bocian Magdalena 1975 Bernard Bocian
2622 Kołodziej Jacek 1974 Zabiegani Lusówko
2623 Michalska Marlena 1967 KOŚCIAN TEAM
2624 Gadomska Olga 1981
2625 Marchlewski Adrian 1988 TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
2626 Cybulska Agnieszka 1984 Rehafiz
2627 Chwiałkowska Elżbieta 1964
2628 Fornalski Mikołaj 2003
2629 LIPIEJKO STANISLAW 1956 --
2630 Schulz Radek 1971 3:33 Team
2631 CHEW XIU ZHENG 1995
2632 HAREMSKA ROMA 1977
2633 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
2634 Nawrot Karol 1987 Sadyści
2635 Konieczna Joanna 1979 ZMĘCZENI NA STARCIE Dobiegniew
2636 Dorna Maciej 1992
2637 łojko tomasz 1972
2638 Kujawa Marta 1987
2639 STACHOWIAK MICHAŁ 1977
2640 Synowiec Sebastian 1983
2641 Siwiaszczyk Tomasz 1975
2642 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
2643 Siwiaszczyk Grażyna 1974 Grażyna Siwiaszczyk
2644 Jędrzejczak Justyna 1978
2645 Siwiaszczyk Paweł 2002
2646 Przybył Weronika 1990 Saint-Gobain
2647 Jankowski Jerzy 1959
2648 Stochaj Agnieszka 1975
2649 Szczęch Bartosz 1981
2650 Brukwicka Paulina 1989
2651 Pawłowska Violetta 1971
2652 Krzyżańska Arleta 1966 Kościan Team
2653 Waśko Adam 1977
2654 Winiarczyk Bartosz 1982
2655 Kokocińska Halina 1961 Kościan Team
2656 Kasperska Ewa 1974 Kościan Team
2657 Skałecka Beata 1969 KOŚCIAN TEAM
2658 Kicinska Anita 1973 Kościan Team
2659 Koszczoł Aleksandra 1994
2660 Okonek Kazimierz 1949
2661 Sturgulewski Paweł 1979 Sturgul Team
2662 Roszyk Andrzej 1967 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2663 Dutkiewicz Przemo 1971 Night Runners
2664 Dutkiewicz Małgorzata 1971 Night Runners
2665 Koszczoł Izabela 1974
2666 Gembalski Lukasz 1998 Leszczyńska Akademia Biegowa
2667 Świtaj Jacek 1982 WATAHA - Łączy nas bieganie
2668 Lewandowski Waldemar 1980 IMC PRO TEAM
2669 Czech Roman 1949 KB GOCH Bytów
2670 Sobiech Natalia 1987 NIGHT RUNNERS
2671 Łasocha Kamila 1982
2672 Nowicki Tomasz 1969 1969
2673 Szajda Tomasz 1979 Karkonosz Running Team
2674 Siedliński Kamil 1989 gRUNwald Team Poznań
2675 Tunowski Jarek 1987
2676 Okupska Agnieszka 1973
2677 Antczak Bartosz 1976
2678 Szczerbal Marta 1991 KOŚCIAN TEAM
2679 MIedziak Paweł 1989 SPIN Partner
2680 Orzechowski Grzegorz 1976
2681 Czaja Agnieszka 1982
2682 Hromada Mateusz 1986
2683 Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
2684 Orzechowska Małgorzata 1978
2685 Jakubowski Tomasz 1976 WITL
2686 Adamczyk Edyta 1978
2687 Kaźmierczak Bartosz 1987 Eastside Running Team
2688 Bachorz Krzysztof 1981 -
2689 Chałupa Daniel 1975 Klub Biegacza GOCH
2690 Koszczoł Agnieszka 1997
2691 JÓŹWIAK MARTA 1988
2692 Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
2693 Stefański Bartosz 1991
2694 Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 WojArt Team
2695 Komisarek Piotr 1978 WojArt Team
2696 Łączniak Anna 1983 Eko Pingwiny
2697 Jankowski Piotr 1980
2698 Wojtkowiak Maciej 1978
2699 Szymańska Hanna 1974
2700 Klapczyński Bartosz 1982
2701 Kaminska Olga 1991 Britenet
2702 Skiba Eugeniusz 1946
2703 Ulatowski Patrycjusz 1988
2704 Roszak Sandra 1991 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2705 Wojciechowska Anna 1971 Piątkowo na Biegowo
2706 Paszkiewicz Filip 1992
2707 Woźnica Rafał 1980 Biegacze Józefa Noji
2708 Jabour Sylwia 1993 ORGANIC FITNESS TEAM
2709 Gzyl Maciej 1979 K.B. Aktywni
2710 Kozłowska Martyna 1991
2711 Szymczak Krzysztof 1983
2712 Maciejczuk Kamila 1983
2713 Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku
2714 Duszyński Dariusz 1985 Krzykosy
2715 Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza
2716 Klejster Małgorzata 1982
2717 Napierała Marcin 1980 Piątkowo na Biegowo
2718 Józefczyk Justyna 1980 Piątkowo na Biegowo
2719 Wittbrodt Marcin 1990 Fighting Bikers Gdynia
2720 Marszałek Anna 1985
2721 Jabłońska Dorota 1983
2722 Bobryk Joanna 1984
2723 Gidaszewski Adam 1963
2724 Jabłoński Tomasz 1981
2725 Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team
2726 Zabel Przemysław 1983 UAM Triathlon
2727 Kasprzyk Krzysztof 1976
2728 Łączniak Marek 1977 Eko Pingwiny
2729 STTP Dev 1991
2730 Skarupski Marcin 1974
2731 Poloch Bartosz 1997 Active lifestyle
2732 Morska Agata 1992
2733 Muszyńska Agnieszka 1994
2734 Morski Mikołaj 1992
2735 Chojnacka Monika 1980 piwnica pod termami
2736 Majchrzak Monika 1972 wkurw_team
2737 Pospieszna Zofia 1993 zaliniametyteam
2738 sikora justyna 1967 Kościan Team
2739 Maciuk Krzysztof 1989 Active lifestyle
2740 Nitka Katarzyna 2002
2741 Marciniak Marek 1981 eSesja
2742 Maćkowiak Sylwia 1983
2743 Samelska Monika 1975
2744 Kukla Dagmara 1990 @dagmarunner
2745 Skoczylas Barbara 1973 brak
2746 Królska Jolanta 1992
2747 Książczyk Barbara 1994 Mocni w Gębie
2748 Kaleta Marta 1990 Mocni w gębie
2749 Kolendo Mateusz 1977 Lusówko
2750 Jankowiak Kinga 1981
2751 Klejda Giś Anna 1978 Biegacze Józefa Noji
2752 Gwóźdź Jacek 1989 Nadleśnictwo Smolarz
2753 Wiśniewska Katarzyna 1995
2754 Zakrzewski Grzegorz 1994 FSD RUN DREZDENKO
2755 Otto Marcin 1991 Stowarzyszenie Walka Kostrzyn
2756 Szczygieł Daniel 1997
2758 Rybarczyk Anna 1983
2759 Tryczyk Agnieszka 1982 RAZ SZCZECIN
2760 Staśkiewicz Krzysztof 1962
2761 Kurasiński Jakub 1977
2762 SPYCHAŁA SŁAWOMIR 1966 HERNIK TEAM
2763 Sternal Izabela 1976 Remmers Running Team
2764 Filipowiak Bartosz 1979 Speede Gonzales
2765 Kruczkowska Jowita 1994 Walka Kostrzyn
2766 Kubiak Sławomir 1982 Drużyna Szpiku
2767 Michalak Monika 1990 Kobiety Biegają
2768 Kegel Karolina 1984 Kobiety Biegają
2769 Pawlak Janusz 1990
2770 Cierniak Krzysztof 1968 PRO366
2771 Ilnicka- Borowczyk Kinga 1977
2772 GRABOWSKA Izabela 1980
2773 Bartkowiak Szymon 1985
2774 Bider Adrian 1989
2775 Bider Małgorzata 1990 For Run Team
2776 Borowczyk Katarzyna 1983
2777 Piotrowski Edwin 1976 Tarnowo Podgórne Biega
2778 Soboń Tomasz 1975 Tęcza Ujście
2779 Kwiatkowski Tomasz 1978
2780 Czereba Przemek 1987
2781 Kacprzak Michał 1980 Minuta Dystansu
2782 Zięciak Karolina 1986 MTB Komorniki
2783 Sygulski Jacek 1981
2784 Kurzyk Karolina 1979
2785 Urbaniak Tomasz 1988 Crococdigy
2786 Gniot Aleksander 1977 Iniemamocni
2787 Łakomiak Przemysław 1977 Speed Team
2788 Przewoźny Krzysztof 1968
2789 Dakowski Antoni 1969 1969
2790 Szydłowski Łukasz 1988
2791 Lewandowska Marta 1990
2792 Dominiak Ewa 1993
2793 Kardach Marcin 1988
2794 Smoliński Jakub 1988 Chyże Dziadki
2795 Grzeszczyk Patrycja 1988 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2796 Rusinek Ewa 1984
2797 Walenczak Magda 1984
2798 Posłuszny Tomasz 1980 Tomasz Posłuszny
2799 Smorawińska Maria 1986
2800 Licznierski Marek 1984 Zone 3 Team
2801 Haremski Dariusz 1967 wibalak
2802 Radoła Justyna 1980
2804 SABAT DARIUSZ 1977 WIBALAK
2805 Sakra Agnieszka Dorota 1979 WI-BA LAK
2807 Król Piotr 1973 WiBALAK
2811 Popławski Krystian 1990 Monkeys' Team
2812 Szczekala Katarzyna 1994 Monkeys' Team
2813 Rokosz Marek 1967 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MOTO-GAMA MIROSŁAM KAZUL
2816 Bednarczyk Jakub 1972 BV
2817 Grzybek Artur 1973 FORTECA
2818 Grzybek Bartosz 1978 Novol
2819 Janus Mateusz 1990 Novol
2820 Jąder Grzegorz 1974
2821 Kulus Joanna 1982
2822 KRUPA TOMASZ 1981 Klub Błyskawicznego Kalosza
2823 Fiksa-Leszczyńska Grażyna 1974
2824 Lipka Krzysztof 1972
2825 Piśmienny Mieszko 1987
2826 Kolaszt Elżbieta 1976 ZIKO
2827 Siwiński Witold 1981 NOVOL Running Team
2828 Stępień Krystian 1993
2829 Wojtyś Michał 1981 NOVOL
2830 Świąder Jakub 1982
2831 Nycz Joanna 1986
2832 Popiałkiewicz Mariusz 1979
2834 Sadowska Agnieszka 1986
2836 Talaśka Aleksandra 1976 1145 Toruń
2839 Lisewski Mateusz 1992 Lidl
2840 Borawski Marcin 1990 Fighting Bikers Gdynia
2842 Moroz Marcin 1981 Lidl
2843 Dembik Sandra 1990
2845 Barczyk Adrian 1990
2846 Błaszczyk Jacek 1979 Lidl
2847 Wodzińska Danuta 1978 LIDL /INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM
2849 Sputo Anna 1992
2851 Jasiewicz Ewelina 1989 LIDL
2852 Ziuziański Roman 1980
2853 Krześniowski Marcin 1978 VIKING Bike Team
2854 Adamczyk Sebastian 1994
2855 Gaertner Kinga 1994
2857 Stanisławska Karolina 1993
2858 Majda Joanna 1985
2859 Kopyciński Andrzej 1978 Lidl Team
2860 Janiak Katarzyna 1984 Lidl
2861 Bielejewski Wojciech 1991 Lidl Team
2862 Staszak Marcin 1979 Witkowo Biega
2863 Staszak Michał 1980 Witkowo Biega
2864 Tęsiorowski Marcin 1988 Witkowo Biega
2865 musidlak karolina 1992
2871 Wardziński Paweł 1988 Rim Tim Runers
2876 Bociańska Iwona 1994
2878 Różański Piotr 1980 brak
2883 Dziuba Adam 1982
2884 Zych Sylwia 1988 Lidl
2931 Misch Agnieszka 1978 Sportowy Team Żabki
2932 Stępień Małgorzata 1982 Sportowy Team Żabki
2933 Jankowski Marek 1987 Sportowy Team Żabki
2934 Jankowski Marek 1982 SPORTOWY TEAM ŻABKI
2936 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
2937 Ciechowski Lisa 2003
2938 Miadziołko Tomasz 1981 1981
2939 Budner Waldemar 1962 KB UE Poznań
2940 Kurbiel Katarzyna 1971 NOVOL
2941 Śniegocka Magdalena 1979 Tarnowo Podgórne Biega/Swegon Team
2942 Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek
2943 Schwendke Agnieszka 1987 LIDL TEAM
2951 Maćkowski Paweł 1976 -
2952 SOSIŃSKI TOMASZ 1975 SZWAGRY TEAM GNIEZNO
2953 Fehlau Marcin 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2954 Michalowski PIOTR 1985 Rogalinek
2955 Tuszyńska Joanna 1988 UKS 2 Szamotuły
2956 Augustyniak Bartosz 1992 Wierzbicki Running Project
2957 Augustyniak Małgorzata 1994 Wierzbicki Running Project
2958 Gryska Rafał 1977 1977
2959 Kaczmarek Bartosz 2001
2960 Rebelka Małgorzata 1994
2961 Marciniak Krzysztof 1987 LilaRun
2962 Zieliñski Piotr 1987 Tarnovia
2963 Mańczak Damian 1998
2964 Seweryn Jarosław 1978
2965 Piskorek Michał 1983 KORONA
2966 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
2967 Postek Agata 1982
2968 Kuziów Marek 1981 Massey Ferguson team
2969 Barski Bartosz 1976
2970 Skotarczyk Hanna 1977 Grażynki OCR
2971 Sworek Dawid 1988 Zone3Team,OwoceBiega
2972 Kubiak Piotr 1980 Rezerwat Żubrów
2973 Zięciak Ewelina 1987
2974 Skrzypczak Mateusz 1999
2975 Wasik Karolina 2001 MKS Juvenia Puszczykowo
2976 Mikułan Mikołaj 1987 U.S Navy Seal
2977 Przybyła Katarzyna 1990
2978 Powiertowska Aleksandra 1977 Biegacze Juniora - Runners Team
2979 Stachowiak Magdalena 1994
2981 Górska Anna 1989 ZONE3 team
2982 Nowicki Michal 1975 1975
2983 Ratajczak Piotr 1983 Sheriff Team
2984 Andrzejewska Małgorzata 1984
2985 Odwrot Mateusz 1991 Ostroróg
2986 Bonawenturczyk Joanna 1991
2987 Kluj Przemysław 1975
2988 Walkowiak Małgorzata 1983 ZaDyszka
2989 Ruks Przemysław 1988
2990 mikulska edyta 1980 Pro366
2991 Demchenko Tetiana 1988
2993 Pawłowski Marcin 1975 Błękitni
2994 Bebejewski Michał 1968 UKS Sprint Przeźmierowo
2996 Andrzejewski Damian 1981
2997 Paprzycka Marta 1983 Night runners
2998 Michalak Monika 1982
2999 Tracz Piotr 1991
3000 Pernet-Szóstak Ewelina 1981 RRRR
3001 Kryślak Małgorzata 1981
3002 Rostkowski Zygmunt 1949
3003 Czarnecki Bartosz 1978
3004 Czarnecka Basia 1976
3005 Żabierek Danuta 1978 Sitatunga Team
3007 Szała Tomasz 1977
3008 Kranz Przemysław 1987 Wybiegać Marzenia Team
3009 Woźniak Łukasz 1981
3010 Budzyńska Elżbieta 1966
3011 Urban Patrycja 1985
3012 Witkowski Mariusz 1981 Mawi Gniezno
3013 Szrywer Łukasz 1989
3014 Komorniczak Dorota 1970 Kobiety Biegają
3015 Nowak Michał 1990 Perschmann Running Team
3016 Filoda Marta 1985
3017 Sobkowiak Tomasz 1987
3018 Nowak Marcin 1992 UMWW
3019 Kubiak Paulina 1981 Rezerwat Żubrów
3020 Kosicka Elwira 1976 Biegacze Józefa Noji
3021 Gucki Adam 1981 ChybyRun
3022 Gucka Anna 1982
3023 Kondratenko Vladyslav 1996 White Pride
3024 Pluta Kinga 1992 Crocodigy
3025 Groblewicz Mateusz 1990
3026 Kaczmarek Fryderyk 1997 Dąbrowski Team/WNPiD UAM
3027 Matysiak-Gicala Aneta 1972
3028 Pawlaczyk Wincenty 1962
3029 Janik Ewelina 1985
3030 Gajda Ewa 1968 1968
3032 Barczykowska Agnieszka 1976
3033 Cieczka Łukasz 1977 JOCERS TEAM
3034 Kodur Anita 1983 Grażynki OCR
3035 Frankiewicz Jakub 1986 KO.KA Sport
3036 Schulz Beata 1969 3:33 Team
3037 Pluskota Ewa 1991
3038 Cieczka Maksymilian 2002 Juvenia Pusczykowo
3040 Galas Agata 1983 Grażynki OCR
3041 Niklaus Krzysztof 1975
3042 Kruk Przemysław 1991 Night Runners
3043 Bergmann Krystian 1986 Brak
3044 Tobis Marek 1961
3045 Tobis Elżbieta 1961
3046 Vyzhyhan Iryna 2000
3047 Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner
3048 Jankowiak Marcin 1984
3049 Brylewski Mateusz 1986 Sklepbiegacza.pl Polonez Poznań
3050 Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin Lusówko
3051 Konieczna Dorota 1986
3052 Gostkowski Łukasz 1987 KB GOCH BYTÓW
3053 Orłowski Robert 1988 Biegnę do Mordoru
3054 Kłoda Dominika 1996 ASICS FrontRunner Poland
3055 Nowak Mikołaj 1989
3056 Bachanek Hanna 1975
3057 Raczyńska Marzena 1990 SOSW POZNAN
3058 Miszta Karol 1985 KolecTEAM
3067 Fiałkowska Marta 1975
3069 Kunysz Łukasz 1996 KOLEC TEAM
3070 Grajewski Maksymilian 2003
3071 Łapa Tomasz 1974
3072 Miszta Marcin 1981 KolecTEAM
3074 Wilczyńska Violetta 1964
3075 pakuła Kamil 1983
3076 Faltyńska Edyta 1972 Ciastki pz.
3077 chen jiaqi 1993
3078 Bodzioch Kinga 1996
3080 Szwed Julia 1986 Rossbiegani
3081 Stasiak Adrian 1988
3082 Stożek Oliwier 2003 Nowak run
3083 Stożek Marek 1968
3084 wełniak maria 1981
3085 Olejniczak Robert 1965 Rawa team
3086 smorawinski adam 1984 Przebiegli
3087 Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska
3088 Grodecka Monika 1986
3089 Cieślak Marcin 1994
3090 Tomala Monika 1983 Night Runners
3091 Bojarski Tomasz 1981 Stefanowicz Running Academy
3092 Szymczak Robert 1981 Bieganie na Śniadanie
3093 Ratajczak Magdalena 1977 B&A
3094 Kaźmierczak Małgorzata 1985
3095 Grzesiak Marcin 1986 Bieganie na śniadanie Śmigiel
3096 Dudziak Grzegorz 1986 Bieganie Na śniadanie Śmigiel
3097 Kłosińska Milena 1985
3098 Kaletka Marcin 1982 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
3099 Bober Sebastian 1994
3100 Domasik Andrzej 1968
3101 Domasik Mateusz 2002
3102 Kwiatkowski Dawid 1985 Przebiegli
3103 Ratajczak Jacek 1978 Kilometry Pomocy 5M
3104 Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza
3105 Taracha Adam 1985 Copacabana
3106 PIECHOWIAK PIOTR 1969 Wolf Team
3107 Biedrzycki Krzysztof 1971 bbl
3108 TRĄBKA DAMIAN 1974
3109 Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
3110 Bocian Bernard 1974 BORANT Team
3111 Kaźmierczak Robert 1971
3112 Walczak Tomasz 1972
3113 TRĄBKA JOANNA 1976
3114 Walkowiak Maciej 1983 Wal-Urb Run Team
3115 Banasiak Jacek 1974 SCHURNIĘCI
3116 Kucza Maciej 1971
3117 Bąk Agnieszka 1971 Radziwojaki
3118 Demby Michał 1988 Mud Goats
3119 Urbanowski Mateusz 1982
3120 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
3121 Szaj Luiza 1977 -
3122 Pieczynska Matylda 1977
3123 HORNIK MARIUSZ 1972 STĘSZEW
3124 Opitz Renata 1968
3126 Flaszewski Adam 1985
3127 Konieczny Michał 1977
3128 Samsonov Maksym 1996 StrasimenoTeamUkraine
3129 Szaj Marek 1978
3130 Konieczna Daria 1983
3131 Polkowski Sylwester 1976 Reso Europa Service Sp. Z o.o.
3132 Szczepaniak Klaudia 1987 Wataha
3133 Handke Marcin 1981 Wataha
3134 Chmielewski Michał 1982 Metzink Tri
3135 Orlicki Filip 1985
3136 Wiercińska Urszula 1983
3137 Tomczyk Tomasz 1981
3138 Toboła Marta 1982
3139 Czekała Mieczysław 1962 1962
3140 Grzesiak Marek 1974 parkrun Poznań
3141 Bednarek Przemysław 1994 Niepruszewski Team
3142 Jezierny Jakub 1994 Masakra
3143 Hejne Michał 1979
3144 Bednarz Kuba 1994 Masakraaa
3145 Wierzbowski Michał 1986
3146 Zachwieja Krzysztof 1972 Tarnowo Podgórne Biega
3147 Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku
3148 Zachwieja Piotr 2002 Tarnowo Podgórne Biega
3149 Nitschke Arkadiusz 1976 Chomęcice Team
3150 Fijołek Monika 1976
3151 Juskowiak Michał 1950
3152 Bednarkiewicz Jakub 1990
3153 Jasak-Juskowiak Edyta 1970
3154 Gojtka Mariusz 1990 MMA DEVIL MIEDZYCHOD
3155 Kardacz Norbert 1976
3156 Taracha Natalia 1991 Copacabana
3157 Kaczmarek Damian 1988
3158 Pioch Adam 1973 Rokietnica Biega
3159 Hejne Agnieszka 1982
3160 Budziak Katarzyna 1985
3161 Nowak-Kobus Paulina 1978
3162 Paszak Jan 2003
3163 Małecki Karol 1981 lidl
3164 Protasewicz Mariola 1971
3165 Weber Agnieszka 1988
3166 TORCHALA SEBASTIAN 1977 J&Z TORCH
3168 Magdziarz Basia 1977 Oborniki
3169 Kowalski Michał 1982 Kibole w biegu
3170 Kowalska Agnieszka 1981 Kibole w biegu
3171 Kozłowska Kamila 1998
3172 Orłowski Piotr 1985 Runtestico
3173 Marciniak Robert 1977
3174 Teplik Paweł 1976 Runtestico
3175 Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza
3176 Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
3177 Plewiński Tomasz 1980 ELite Sports
3178 Sarnowski Adam 1976 Błękitni
3179 Kwaśny Przemysław 1978
3180 Bućko Mikolaj 2002 Tarnowo Podgórne Biega
3181 Trojanowski Tomasz 1990
3182 Prüfer Paweł 1972
3183 Piszczygłowa Bernadeta 1971