TriCity Trail Maraton+
10.07.2021, 07:00
Dystans: 49.1 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
260 Winiarska Katarzyna 1980 Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running Team
261 Ficht Witold 1981 42.195 Wejherowo
262 Konieczki Dariusz 1977 Maja Team
265 Golec Tomasz 1979 Bari Team
270 Orenowicz Jarosław 1962 TufoRulez
271 Przybylski Patryk 1979
272 Kalinowski Łukasz 1980
273 Geszkiewicz Marta 1986
274 Kraszewska Agnieszka 1980
275 Ratajczyk Piotr 1978
276 Garsztka Mateusz 1896
277 Sollich Jakub 1980 Dzikie Życie Running Team
278 Niemczyk Damian 1983 DREAM RUN
279 Klasa Łukasz 1987
280 Krajewski Łukasz 1982
281 Dargacz Artur 1976 Marcopol Running Team
282 Hejza Michał 1992 Natural Born Runners
283 Dąbrowski Mariusz 1974
284 Wójciak Ewelina 1990
285 Fogt Monika 1976
286 Sierocin Agata 1985
287 Witkowski Robert 1971 TUMBOteam
288 Shuliakov Sergei 1988
289 Woźniak Marcin 1976 Zanik Team Gdańsk
290 Małczak Magdalena 1983 Iron Team
291 Łęgowski Michał 1984
292 Myszk Łukasz 1982 Kumple Sebana
293 Cichorz Jacek 1989 Biegający Świdnik
294 Macko Mariusz 1978 Morsy Ostrołęka
295 Gniotyński Jerzy 1965 Castorama Rumia/Ultra Way
296 Sazon Inesa 1983 Wiedźmy za granicą
297 Sawicka Anna 1985 Dream Run
298 Garsztka Dominik 1978 1978
299 Wasiak Sławomir 1990
301 Dąbrowski Bartosz 1983
302 Machnikowski Marek 1968
303 ostrowski grzegorz 1978 Biegamyrazem
304 Bałanda Jakub 1984 BBOT
305 Ivanichev Ganna 1989 MobiDev
306 Pawełczak Karolina 1991 JAtrenuje
307 Walker Callum 1987
308 zlotowski piotr 1950 sportevo
309 Zatorska-Radlińska Katarzyna 1984 RPD
310 Miszewski Marcin 1988 Intel Runners
311 Myślak Piotr 1990 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
312 Krzyżanowski Leszek 1988 triathlonista.com #Owocbiega
313 Kot Rafał 1979 Muay Running Team
314 CZERNIA JERZY 1970 CZERNIA TEAM
315 Starsierski Tomasz 1970
316 GACKI ZDOBYSLAW 1977 MEWA GDYNIA
317 Nehring Tomek 1971
318 Bańkowski Maciej 1979
319 Janda Piotr 1991 Gdańscy Pomykacze
320 Dudziec Mateusz 1991 Gdańscy Pomykacze
321 Białkowski Marcin 1977
322 Kaliczyńska Wioletta 1978 Projekt 1000up
323 Radzieńska Kamila 1983 BigYellowFoot Adventure Team
324 Sznyter Sabina 1995 Biegolas Koszalin
325 Cichoń Maciej 1972 42.195 Wejherowo
326 Szkołuda Miłosz 1994 Biegolas Koszalin
327 Otłowski Grzegorz 1986 ETT - Elbląg Triathlon Team
328 Szymańska Agata 1987
329 Dombrowski Radek 1979 GPnS
330 Vetrila Stefan 1989 Adidas Runners Warsaw
331 Janda Rafal 1971 Gdańscy Pomykacze
332 Dawidziuk Adrian 1983 Projekt 1000up
333 Zwoliński Tomasz 1971
334 Siedlecki Cezary 1997 Gdańscy Pomykacze
335 Chyliński Łukasz 1984 Clockwork Druid
336 Peter Zdzisław 1960
337 Szynkowski Karol 1987
338 Burek Juliusz 1987 Areczka
340 Wojnowski Wiesław 1980 DCT Drużyna Biegowa
341 ANTONCZAK WOJCIECH 1977
342 Tongori Andras 1984
343 Wawrzyniak Paweł 1981 Runner's Power
344 Pastwa Krzysztof 1986
345 Wesołek Paweł 1975 Runner's Power
346 Więczkowski Robert 1992 Hardcorowe Wychylylybymy
347 Małek Mateusz 1974 Sii Runners Team
348 Nowopolski Leszek 1977
349 Gałka Grzegorz 1971
350 Belkiewicz Rafał 1980 Kabaty Ultra
359 Woźniak Miłosz 1984
361 Zachulski Łukasz 1981
368 Duda Patryk 1990 #almostrunning
369 Wróbel Damian 1989
372 Zalewski Dariusz 1976 M.A.D.D.
377 Pędziszewski Piotr 1984 VAI ALTO
378 Zawada Michał 1975 Sprytne Wiewiórki
380 Przyborski Michał 1978
381 Batorek Bogdan 1977 Rawa Tim Zawsze Slim
382 Król Grzegorz 1973
383 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
384 Czerski Janusz 1979
385 Majka Wojtek 1982
386 Tabaczyński Łukasz 1983
387 Nikodon Paweł 1978 RUNPROGRESS by Tomasz Kawik
388 GÓRA ROMAN 1962 BIEGOLAS KOSZALIN
389 Kępka Adrian 1995 TAGER SPORT
390 Miłosz Rafał 1974 LZS WICHER ŁEBCZ
391 Kornowski Paweł 1976 Cukiernictwo Formella
392 Banaszak Maciej 1981
393 Figarska Anna 1983
394 Marczuk Marta 1987
395 Labuda Marek 1966 POWERSYSTEM
396 Sierocin Jakub 1982 KDATP
397 Podwysocki Wojciech 1978 Pruszcz Biega, SUT Straszyn
398 Muśkiewicz Adam 1997
399 Lis SŁawomir 1963
400 Kłos Marcin 1979
401 Roque Roque Mariella 1991
402 Springmann Felix 1993
403 Ciapa Tadeusz 1979 Błękitni Wejherowo
404 Kłos Janina 1980
405 Pytlewski-Pająk Dominik 1980
406 sikorska agnieszka 1982
407 Küchler Paweł 1995
408 Baranowski Adam 1988 2h59min.pl
409 Baranowska Agnieszka 1989
410 Kaniewski Michał 1993 Dziki Dzik TEAM
411 Mazur Michał 1983 KB Sobótka
412 Kowalikowski Radosław 1994 Mamywybiegane
413 Bagiński Tomasz 1980 Bagins Running Team
414 Gajdus Wiktor 1982 DCT Drużyna Biegowa
415 Pastwa Janusz 1974
416 Pastwa Monika 1975
417 Walczuk Katarzyna 1992
418 Fanslau Marek 1964
419 Tutak Tomasz 1973 Klub 42,2 Lębork
420 Kruszyna Adam 1966
421 Błażko Maciej 1982 Przyszłość zaczyna się dziś!
422 Trzeciakowski Marcin 1980
423 Wątroba Marek 1980 Klub 42,2 Lębork
424 Gierszewski Jarosław 1975 ZAŁOGA G
425 Jarońska Aneta 1990 Iron Team
426 Prasoł zbigniew 1975 Saint-Gobain Squad
427 Danielak Radosław 1973
428 Mróz Mariusz 1983 biejajace króliczki
429 Ficht Grzegorz 1988 Życia nie oszukasz
430 Sobol Michał 1986
431 Riley Neil 1981 Foreigntina Flyers
432 Cybulski Marcin 1987
433 Czajka Marcin 1981
434 Dudziec Marcin 1984 Klub biegacza Jurund Szczytno
435 Bogumiłow Marcin 1988 Decathlon Power Słupsk
436 KUBIAK KAROLINA 1977 excalibur
437 Piwko Mateusz 1986
438 Kubiak Jagoda 1985
439 Wyrzykowski Artur 1977
440 Karbowska Karolina 1994
441 Rzezak Aleksandra 1982
442 Koral Jakub 1993
443 CZERCHAWSKI JANUSZ 1969
444 Fajgier Michał 1981 #RunningOnKeto
445 Jancewicz Marcin 2003
446 Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas
447 Rudźko Wojciech 1968
448 Grabowski Patryk 1977
449 Wiliński Tomasz 1975 Labosport
450 Czerwiński Krzysztof 1996 polkrys team
451 Siwiela Mateusz 1990 RUNEDA
452 Gering Mariusz 1983 DCT TEAM
453 Kowalewska Małgorzata 1977
454 plewka sylwia 1988 Grupa 9
455 Wyganowski Konrad 1976 JAtrenuje
456 Pilecki Robert 1973 Runeda
457 Dobrowolska Agnieszka 1979 Herobox
458 urbański tomasz 1972 Białogard biega
459 Zdunek Mirek 1975
460 Meler Ula 1981 Iron Team
461 Pociejewski Wojciech 1986
462 Siemieńczuk Robert 1970
464 Szabłowska Iwona 1984 Straszyn Ultra Team