TriCity Trail Półmaraton
10.07.2021, 09:00
Dystans: 21.4 km

Kategorie wiekowe:

OPEN K20 K30 K40 K50 K60 M20 M30 M40 M50 M60
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
506 Stencel Joanna 1991 Kujawscy Runners / Intel Runners
508 Wiśniewski Krzysztof 1968 Intel Runners
509 Witke Arkadiusz 1984 Intel Runners
510 Świąder Mirosław 1970 Intel Runners/run-passion.pl team
511 OBSTÓJ KAROLINA 1990 #SobasTeam
512 SOBAS JACEK 1985 #SobasTeam
513 GAZARKIEWICZ ANTONI 1952 BHMW_GDYNIA
514 Jakubowska Renata 1952
518 Śmigaj Mirosław 1955 MIŚ Biega
519 Sul Marcin 1980 Słony Cukier
520 POHNKE WŁADYSŁAW 1946 BIEGAM BO LUBIĘ
521 Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl
522 Tokarz JOANNA 1978 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
523 Frąckowiak Bartłomiej 1978
524 Kraczowski Mirosław 1972
525 Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc
526 Roszman Henryk 1954
527 Paprocki Paweł 1977
528 Armatyńska Małgorzata 1974 NESSI TEAM
529 Klajna Jakub 1990
530 Stasiński Henryk 1959
531 Wtulich Diana 1966
532 Kuropatwa Łukasz 1986 Bażant Team
533 GIARO MARCIN 1974
534 hadowski piotr 1982
535 Karmowska Magdalena 1979
536 Wojciechowski Bartosz 1973
537 Żurawski Łukasz 1987
538 Kalinowski Krzysztof 1982 Chylońskie Dziki
539 de Burgh Laurence 1996
540 Myślińska Aleksandra 1976
541 Michta Iwona 1984
542 Stoltmann Paulina 1982
543 Kepka Grzegorz 1989 Castorama Rumia - Maja Team
544 Nostitz-Jackowski Mateusz 1986
545 Skrzypkowski Dawid 1992
546 Chęciak Grzegorz 1966
547 krause wiesław 1981
548 Śliwowski Jacek 1971
549 Pietrzak Małgorzata 1973
550 Szlas Marcin 1978 www.tutum.house
551 Rudenko Roman 1987 MX Studio
552 Dawidowski Marek 1986 ARKA
553 Komorowski Stefan 1950
554 Brodecka Małgorzata 1981 17 LO Gdynia
555 Rojek Paweł 1974
556 Kawka Ida 1975 Dobrze Nam Idzie
557 Kunowski Krzysztof 1981
558 Muller Tadeusz 1972
559 CZAJKOWSKI TOMASZ 1972
560 Nowopolski Leszek 1977
561 Nowoszewski Mirosław 1978 ENNOVA
562 Moskot Marta 1980 OKAS Gdynia
563 Morera Luis 1969
564 LOPEZ SERGE 1961 SPORTIPS
565 Glinka Szymon 1992
566 Zubkiewicz Juliusz 1977 Jaćwing Płaska
567 MEIDAN SHARON 1976
568 Zduńska Agnieszka 1976
569 Hościło Tomasz 1991 Intel Runners
570 Zielezińska Lucyna 1997 Intel runners
571 Świąder Paweł 1996 Intel Runners / Szamoteam
572 Kolbusz Wojciech 1984 Intel runners
573 STROZYK AGNIESZKA 1975
574 Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk
575 Kalata Urszula 1983
576 Ogrodnik Paweł 1985 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
577 Bieluszewska Mirela 1984 BBKTS
578 Rumiński Rafał 1975 Runeda
579 Mahiat Thibault 1984
580 Redis Agata 1990
581 Wawrzyniak Joanna 1979
582 Sear Gary 1960
583 Pabisz Jarek 1980 Jaguar Fit
584 Radziwonowicz Adriana 1978
585 Leo Karolina 1993
587 Küchler Małgorzata 1976
588 Dokrzewska Katarzyna 1985 Nessi Team
589 MELZER AREK 1973
590 Rosińska-Błąkała Anna 1984 RunReda
591 Clajot Fabian 1993 FC Grabowa
592 Grott Wojciech 1993
593 Brzozowicz Anna 1981 Maja Team
594 Śliwińska Ewelina 1978
595 Trzebiatowska Sylwia 1991 xRunners
596 Dębowski Michał 1985 Podatki to kradzież
597 Strażewicz Witold 1984
598 Różańska Magdalena 1976
599 Czapa Magdalena 1973 NEXUS Team
600 Toboła Michał 1979 Szybki Skład
601 Szymak Ewelina 1980
602 Kędzia Edyta 1971 Grupa Biegowa 65
603 Tomczuk Adrian 1986
604 Hendrich Kamil 1987
605 Kozdra Agnieszka 1982 Jaguar fit
606 Spolska Weronika 1993 #SobasTeam
607 Garncarek Paweł 1980
608 Kozdra Piotr 1981 Jaguar fit
609 Ostrouch Dominika 1985 Jaguar Fit
610 Grzeszczak Małgorzata 1975 Biegamyrazem.pl
611 Tarasiewicz Ryszard 1953
612 Macijewska Bożena 1984 Runeda
613 Dąbrowski Andrzej 1960 Ostatnia prosta
614 Sztandar Jack 1972 Maja Team
615 Andryskowski Marek 1965 Stowarzyszenie 42,2 Lębork
616 Kalinowska Joanna 1972
617 Bollin Ilona 1978 Sportevo
618 Dmowska Agnieszka 1984
619 Korowaj Paula 1987 Aktywne Zbychowo
620 Patek Sylwia 1983 Aktywne Zbychowo
621 Zaszczyrynska Lidia 1984
622 Zakrzewski Paweł 1987
623 Giełdon Paweł 1980
624 Kuczyńska Karolina 1984
625 Borowik Krzysztof 1993
626 Jędrkowiak Piotr 1988
627 Danielewicz Grzegorz 1974 Biegający Potwór Spaghetti
628 Szarafiński Jaromir 1985
629 Gacki Robert 1984 STR Poznań
630 Paracki Tomasz 1992
631 Prątnicki Wiesław 1963 ANWILTEAM
632 Śliwiński Maciej 1993
633 Pielachowska Agata 1982
634 Freitag Adam 1968
635 thiel marcin 1975
636 Mura Aleksandra 1979
637 Nadolny Tomasz 1972
638 Krzemień Anna 1982
639 Wasilewski Marcin 1977 BigYellowFoot Adventure Team
640 Bartsch Aleksandra 1988 BigYellowFoot Adventure Team
641 Szeleżyński Kamil 1992
642 Kozłowska Marta 1995
643 SAULEWICZ ROBERT 1975 Lotos running team
644 Wnuk Damian 1990
645 Król Adrian 1980
646 Schröder Adam 1978
647 Gruszecka Maja 1988
648 Rychert Anna 1988
649 Bielecki Tadeusz 1974 UKS Siódemka Rumia
650 Glazik Tomasz 1982
651 Malinowski Stefan 1978
652 Wicik-Kuciapska Paulina 1995
653 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
654 Gustowska Anna 1986
655 Orłowski Piotr 1985 Intel Runners
656 Ciba Michał 1972
657 Polec Tomasz 1979
658 Garstka Mariusz 1989
659 Łachmacki Michał 1981 Bieżëca
660 Hryń-Morawska Elżbieta 1979
661 Graban Weronika 1993
662 Sławęta Łukasz 1999
663 INGIELEWICZ MAGDA 1986 Braniewskie GAZELE
664 WÓJCIK ROBERT 1975 1975
665 Romanowska Ewa 1983
666 Trzcinski Maciej 1978
667 Bereda-Salczak Stella 1981
668 Salczak-Bereda Grzegorz 1980
669 Łapiński Paweł 1985 Vege Runners
670 Gumiela Piotr 1980
671 Stróżyk Agnieszka 1975
672 Kleszczewski Rafał 1975
673 Jeremicz Marcin 1979 Sztafeta Nadziei
674 Lutkiewicz Dariusz 1966
675 Gumiela Katarzyna 1984 Gumisiolandia
676 Necel Marek 1968 Biegamy Razem Władysławowo
677 Sobczak Bogusław 1971 M.I.L.A.
678 Sobczak Anna 1972 M.I.L.A.
679 Sułek Grzegorz 1981 Fundacja Jeppesena
680 Stańkowski Bartosz 1986
681 Machnikowski Marek 1968
682 Krystkowiak Olga 1995
683 Wojtanowska Aneta 1975
684 Koronka Karolina 1991 Vege Runners
685 Kuptz Mariola 1960 AKKUS
686 Zakrzewski Mateusz 1982
687 Misiaszek Jakub 1988 Vege Runners
688 Sztybor Joanna 1976
689 Zdrojewska Katarzyna 1986
690 Grubba Krzysztof 1985
691 Jakubek Zbigniew 1971
692 Mach Dawid 1986 One Person Team
693 zielonka adam 1965 Amicus
694 Dybiec Michał 1990
695 Adamczuk Feliks 1971
696 Morawski Ignacy 1983
697 Lepa-Roman Magdalena 1978
698 Sikorska Aleksandra 1978 Majateam
699 Zielonka jan 2000 Amicus
700 Skurzyński Grzegorz 1991
703 Głombiowska Zuzanna 1996 Runpassion.pl TEAM
706 Liske Dorota 1973
721 Azarczyk Maciej 1978 Jaguar FIT
722 Braun-Azarczyk Patrycja 1976 Jaguar FIT
724 Rorzkowski Artur 1977
725 Rorzkowska Anna 1983 Jaguar Fit
726 Kosiorek Patrycja 1986 Jaguar fit
727 Mazurek Monika 1980
728 Mazurek Arkadiusz 1976
731 Rzepecki Radek 1979
732 Roczyński Michał 1977 GRUPA BIEGOWA NDI
733 Kościelski Mariusz 1966 Kujawscy Runners
734 Adamowski Andrzej 1979 Unicorn team
737 Sobek Gabriela 1977 Jaguar Fit
738 Lubowiecka Alicja 1982 Unicorn Team
740 Suchorzebska Żaneta 1978 Jaguar Fit
741 Budzyńska Elżbieta 1966
743 Uszacka Małgosia 1982 Jaguar Fit
744 Marchel Iwona 1980
745 Pawlak Wojciech 1979 TuchtamSobieTrailowo
746 Kreft Łukasz 1983 Team Kreft
747 Wieczorkiewicz Beata 1994
748 Rogocz Maciej 1977 Rogaś z Doliny Roztoki
749 Wiśniewski Maciej 1974
750 Kindela Michał 1986
751 Kardas Marzena 1978
752 Czapiewski Maciej Łukasz 1982
753 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
754 Schmidt Mateusz 1990
755 Paczkowski Konrad 1986
756 Puchała Anna 1981 KB Sobótka
757 Podgorski Adam 1985
758 Brzozowski Marcin 1978
759 Brzozowska Marlena 1979
760 Jasinkiewicz Anna 1975 Yodeling Jachas
761 Orłoś Maria 1988
762 OKRÓJ DAWID 1983
763 Fierka Tomasz 1982 Klub 42.2 Lębork
764 Sawicki Maciej 1980
765 Weryk Mateusz 1979 Biegun OCR Team
766 Bukowski Adrian 1992 6 ORel
767 Woliński Jakub 2002
768 Żmojdzian Przemysław 1982 KB Sobótka
769 Arendt Agnieszka 1975 Żarta Wataha
770 Dobkowska Agnieszka 1979 MTB-Małe Trójmiasto Biega
771 Jarzębowski Piotr 1982 A je to!
772 Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team & AdRunaLine
773 Karbowski Michał 1985 O-SOWA BIEGA
774 Redzimski Rafał 1983 O-SOWA BIEGA
775 Rodzoch Daniel 1988
776 Lach Jagoda 1984
777 Muczyński Bartosz 1975 Runpassion.pl
778 Pomagruk-Majek Karolina 1984 Braniewskie Gazele
779 Kołtonowski Krzysztof 1975 Kolti Team
780 Leszczyński Jacek 1990 6 OREL
781 Pietruszkiewicz Krzysztof 1981
782 zlotowski piotr 1950 sportevo
783 Torłop Małgorzata 1962 Kociewiak Tczew
784 Frączyk Mateusz 1982
785 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 Przytulna Team
786 Kiedrowska Daria 1984
787 Prętnik Dawid 1983 OSNiP WP
788 Muszyńska Małgorzata 1988 Runeda
789 Wenta Michał 1974 Gdyńskie Pingwiny
790 Litwin Piotr 1972 OCEANIC
791 Kańtoch Weronika 1988 Runeda
792 Paszkowski Paweł 1986
793 Szumacher Marta 1991
794 Szopa Marek 1973 Runeda
795 Paluszkiewicz Dorota 1984 RUNEDA
796 Szopa Małgorzata 1975 Runeda
797 Miśków Dorota 1980 Runeda
798 Wiatrowski Krzyś 1977 Tri Wiatraki / runpassion.pl team
799 Kwaśnik Jan 1989 Fighting Runners
800 Dydymska Monika 1974 lub wybierz z listy
801 Dydymski Krzysztof 1974 lub wybierz z listy
802 Sołtysiak Marta 1984
803 Browarczk Tomek 1982
804 WRONKA CEZARY 1986 BIKE U UP
805 Seroka Paweł 1984
806 Bracichowicz Bogumiła 1964
807 Kinowska Katarzyna 1982
808 Ziomek Piotr 1981
809 Krzyżanek Marta 1979
810 Kreft Krzysztof 1972 TeamKreft
811 Wawrzonkowska Mirosława 1971 Kundy Portowe
812 Ziemba Andrzej 1979 Sulis Hoko Team
813 Bogdanowicz Paula 1991
814 Szmurło Jacek 1992
815 Dzierliński Paweł 1986 The Runners Świecie
816 Felchner Agnieszka 1993
817 Łuchniak Zbigniew 1978 Tomi&Zbi
818 Gruszka Beata 1987 BigYellowFoot Adventure Team Wojowniczki Team
819 Turowski Rafal 1979
821 Sciepuro Karolina 1984
822 Borek Robert 1975 The Runners Świecie
823 Kolasa Hania 1979 Młode Dziki
824 Fornell Tomasz 1972 Grupa Biegowa 65
825 Lamcha Anna 1975 GRUPA Biegowa 65
826 Prądzyńska Wanesa 2000
827 Lipiński Krzysztof 1979
828 Kepka Ewa 1983 Maja Team
829 Winiarski Grzegorz 1979 The Runners Świecie
830 Kreft Bogumił 1978 Team Kreft
831 Dawidowski Jakub 1987
832 Cudziło Joanna 1973
833 Okrój Arkadiusz 1982 TeamKreft
834 Sztygiel Maciej 1974 Porta Active Team
835 sztygiel joanna 1984 Porta Active Team
836 Ługowski Sebastian 1978
837 Pietrzak Teresa 1972 Grupa Biegowa 65
838 Gładkowski Grzegorz 1986 BigYellowFoot Adventure Team
839 Skuza Mateusz 1988 42.195 Wejherowo
840 Bogusz Tomasz 1981 Biegająca Gdynia
841 Szubartowicz Marek 1982
842 Raszkowski Piotr 1987 Ślęzak Team
843 Raszkowska Emilia 1987 runpassion.pl TEAM
844 Dąbrowska Aleksandra 1985
845 Wawrzyniak Robert 1979 #biegiemwlas
846 Szewczun Anna 1999
847 Zając Wojciech 1995
848 Gołaszewski Łukasz 1981
849 Jasiński Piotr 1983
850 Chyb Radosław 1979 runpassion.pl team
851 Kąkol Sławomir 1987
852 Balonis-Chyb Anna 1983
853 Kobus Dorota 1973 Biegam bo lubię Ostrołęka
854 Pakuła Konrad 1985
855 Piwański Krzysztof 1983
856 Wojnarowska Weronika 1985
857 Petriczek Wojciech 1983 Rezerwowe Psy
858 Baniel Paweł 1976
859 Bachórz Agata 1979 REaktywuj się w maratonie
860 Buszman Krzysztof 1971
861 Wesołowski Jarosław 1970 HULK TEAM
862 Roman Krzysztof 1977 Przecinak77
863 Juda Jarosław 1967
864 Kowalski Krzysztof 1968 HRmax CrossTeam
866 Błażko Maciej 1982 Przyszłość zaczyna się dziś!
867 Kwarta Maciej 1988 BiegiemPrzezŻycie M&K
868 KIEŁBASA MICHAŁ 1990
869 Grtzeszczak Adam 1971 biegamyrazem.pl
870 Markowska Izabela 1978
871 Ostolska Simonsen Małgorzata 1983
872 Kułak Adam 1975 Brak
873 Bednarek Michał 1980 CrossElite
874 Borkowski Grzegorz 1977 RUNPASSION.PL TEAM
875 Osiecka Joanna 1979
876 Kaczmarek Aleksandra 1974 CrossElite
877 Gaweł Ireneusz 1975 Projkt 1000UP
878 Tadrowski Tomasz 1973
879 Szadejko Adam 1981
880 Dzięgielewski Paweł 1985
881 Zieliński Karol 1979
882 Makarski Tomasz 1976 MM Projekt
883 Makowski Paweł 1984 Bogdziewicz Team, Awet
884 Horeglad Maria 1982
885 Łącki Jarosław 1976
886 Dąbek Adrian 1980
887 Kubiak Andrzej 1950
888 Kubiak Maria 1951
889 Dmowski Robert 1982
890 Fabiś Sebastian 1977 Black Water Archery
891 Zając Daria 1993 Dream Run
892 Wodyński Jan 1987
893 Burczyk Roman 1977
894 Pugowska Izabela 1971
895 Miączyńska Justyna 1983 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
896 Gawrysiak Adrian 1985 Soplica Team
897 Hewelt Maciek 1990 PKO Harpagan Gdańsk
898 Wasilewski Sławomir 1976
899 Łabędzka Elżbieta 1988
900 Kankowska Justyna 1982 GKS KASZUBI LUZINO
901 Kankowski Paweł 1981 GKS Kaszubi Luzino
902 Kośmieja Marcin 1985 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
903 KURGAN Wojciech 1972 KS PIDRINA
904 Osicki Dawid 1995 Katalpa Producent Domów Drewnianych
905 Siuta Krzysztof 1997
906 Komorkiewicz Karol 1987 Runeda/Finastra
908 Gałka Grzegorz 1971
909 Hendrich Rafał 1980
910 Doering Natalia 1980
911 Holk-Łebiński Mateusz 1990 Kujawscy Runners
912 Polański Marcin 1991 Generat ze Sztutowa
914 Fuszara Magdalena 1985 Jaguar Fit
915 KWIATKOWSKA ALICJA 1982 MAŁE LWY/JAGUAR FIT
916 Stepanov Aleh 1985
917 Kłos Marcin 1979
918 Ropel Mirosław 1959 KIS TRANSPORT
919 Grabowska Agnieszka 1980 Młode Dziki Runeda
920 Rożyk Krzysztof 1970 OKNOBUR-biegamyrazem.pl
922 Kunkel Anna 1976 PGB Sportowa Paczka
923 Halmann Mirek 1984 PGB sportowa paczka
924 Gładykowski Łukasz 1979 PGB Sportowa Paczka
925 KOBIAŁKA Konrad 1978 Pgb/Lemiesz Team
926 Madej Paweł 1985 PGB Sportowa Paczka
927 bartykowska marta 1990 PGB
928 Czarnogórski Dominik 1973 PGB Sportowa Paczka
929 Przewdziecki Karol 1982
931 Derkowski Piotr 1979
932 Adamusiak Marlena 1983 parkrun Rumia
933 Kowalczyk Krzysztof 1978
935 Golubkov Egor 1993
936 Roraf Magdalena 1989
937 Mazur Michał 1983 KB Sobótka
938 Magdziarz Michał 1980 Arka Gdynia
939 Kurpisz-Kasprzak Magda 1983 NaPsiUrok
940 Studziński Rafał 1985 Forest Run Gdynia
941 Gdaniec Anna 1978
942 Lesisz Łukasz 1984 ADVA/Maja Team
943 Latańska Zuzanna 2001 MLKS Nadwislanin Chełmno
944 Frątczak Mateusz 1983 Adidas Runners Warsaw
945 FORMELA SEBASTIAN 1976
946 Mierzlikin Natalia 1989
947 Litwiniuk Hania 1986 Adidas Runners Warsaw
948 Muranov Alesia 1991
949 Kajzer Tomasz 1991
950 Kokosza Aleksander 1975
951 Piotrowski Szymon 1990 OSNIP WP
952 Walczuk Katarzyna 1992
953 Henclewska Dagmara 1988 PRO366
954 Pela Maria 1986 Kaszubska Poniewierka
955 Rompczyk Maciek 2004
956 Wolny Marcin 1982
957 Mażeika Romas 1992 Biegowi Szydercy
958 Zietek Krzysztof 1973 adidas Runners Warsaw
959 Wlazłowski Radosław 1980
960 Kwiatkowski Kajetan 1982 SUT Straszyn Ultra Team
961 Orzyłowski Maciej 1979 Specjal Team
962 Krawczyk Andrzej 1972 Maja Team
963 Przywieczerski Krzysztof 1988
964 Zdun Grzegorz 1983 #RunningTeam83
965 Grabowska Marzena 1969 Żarta Wataha
966 Lachowicz Adrian 1981
967 Ciszek Łukasz 1980
968 Chmielowski Michał 1980 Górskie Pędziwiatry
969 Pater Agnieszka 1976
970 Fornalska Joanna 1985
971 Gdaniec Konrad 1999 Nie ma lipy
973 Gilla Grzegorz 1988 Kaszubi Luzino
974 Pędziszewski Piotr 1984 VAI ALTO
975 Leszczyński Michał 1974 Gdynia Medica
976 Leszczyńska Katarzyna 1974 Gabinety Lekarskie Gdynia Medica dr med. Katarzyna Leszczyńska
977 Łapiński Tomek 1976 mnomo.com
978 Andrzejewski Aleksander 1990 Adva
979 Adamska Anna 1985
980 Rybarz Artur 1964 Zadyszka Oświęcim
981 Lacheta Tomasz 1971
982 Wośko Gabriela 1991 Klinika Zdrowia i Urody im. Cz.Wośko
983 Dmirtuczuk Edyta 1964
984 Siemieniewski Robert 1985 Nie ma lipy
985 Holz Oskar 1991 ST RUNNERS
987 Kałka Marcin 1984
988 Witbrodt Leszek 1967
989 Lautenbach Piotr 1997
990 Łukasik Marek 1977
991 Drewczyński Daniel 1983 PGB Sportowa Paczka