Warsaw Track Cup 1000m
22.05.2021, 16:00
Dystans: 1 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
6 Jędrzejewski Arkadiusz 1998
7 ŁOŃ Agnieszka 1981 OCR BESTIE LEGIONOWO
8 Stupak Marcin 1988 Dream Run
9 Jaworska Wioleta 1994 Team Kopeć
10 Zielińska Weronika 1986 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
11 Bielecka Marta 1984 Lemiesz Team
12 Napiontek Maria 1986
13 Lewandowska Dagmara 1974
14 Brusokas Tomasz 1983
15 Sokołowski Łukasz 1980 Ordoniaki
16 Dłużniewska Paulina 2001
17 Słomka Paweł 1994 Warsaw Run Club
18 Śliwa Krzysztof 1985 Lemiesz Team
19 Asłanowicz Matylda 2005 Żórawski Team
20 Tukendorf Barbara 1952 TeamZabieganeDni
21 Maciąg Przemysław 1978
22 Horosz Jakub 1995 Warszawiaky
23 Siegieda Michał 1989 Adidas Runners
24 Padusiński Paweł 1978 Lemiesz Team Warszawa
25 Ambrozik Łukasz 1983
26 Czerwoński Artur 1968 Lemiesz Team & Widłorogi
27 Anna Baginska 1974 Duklanowski Team
28 Kowalczyk Arek 1970
29 Gajowniczek Jarek 1079 Bestie OCR Legionowo
30 Zaborowska Renata 1976 biegusiem.pl
31 ŚLEPOWRONSKI BOGDAN 1980 To Naturalne
32 Mielniczuk Mirosław 1975 brak
33 Witkowski Paweł 1979 Wieliszew Heron Team
34 Żyła Arkadiusz 1995 Kopeć Team
35 Rosiek Łukasz 1987 Żórawski Team
36 Stański Sławomir 1961 To Naturalne
37 Goncharov Michael 1989 KS Lemiesz Team
38 Czapiewski Krzysztof 1985
39 Kaszuba Agnieszka 1986 Szubi rules
40 Frąckowiak Filip 1980 Muzeum Generała Kuklińskiego
41 Pisarski Łukasz 1971
42 Smigielski Pawel 1972
43 Zaremba Andrzej 1970
45 Kot Katarzyna 1985 Rembertów Team
46 Kołucki Tomasz 1984
47 Michalak jurek 1948 KB im. P.Sękowskiego
48 Chwedczuk Robert 1987 Żórawski Team
49 Michalak Marta 1978 Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
50 Michalski Robert 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli
51 Józwik Robert 1976 HARX Team
52 Cierniewski Maciej 1987 #ArturKozłowskiTeam
53 GESICKI ARKADIUSZ 1979 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
54 Traczyk Łukasz 1998 UKS "Dziewiątka" Kutno
55 Wierzchołowski Marcin 1974
56 Bednarz Marta 1981
57 KOBIAŁKA Konrad 1978 Pgb/Lemiesz Team
58 Kmieć Cezary 1969 KS Lemiesz Team
59 Talacha Agnieszka 1988 Duklanowski Team
60 Łuczyk Artur 1977
61 Wojtkowiak Marta 1985
62 Orgański Paweł 1981 OLEJ RUNNING TEAM
63 Pawski Wawrzyniec 1984 KS AZS AWF KRAKÓW MASTERS
64 Bieniak Krzysztof 1971 Kravmagawarszawa
65 Cichacki Sylwester 1989 Lemiesz Team
66 Okrzesik Małgorzata 1961 Lemiesz Team
67 Łukowska Agnieszka 1977 Duklanowski Team
68 Pniewska Edyta 1976 Duklanowski Team
69 Kwasek Aleksandra 1976
70 Król Piotr 1985 DENTALKING.EU
71 Zaremba Michał 2001
72 Kańciała Rafał 1997
73 Izdebski Michał 1980 ForPro Running Team / Aktywna Warszawa
74 Jendrych Remigiusz 1990
75 Garlacz Justyna 1989 Power Training
76 Rabiej Wojciech 1974 Duklanowski Team
78 Barglik Adam 1978
79 Pikul Piotr 1980