Warsaw Track Cup 3000m
22.05.2021, 17:25
Dystans: 3 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
485 Kołodziejski Michał 1974 Lipiec Running Team
452 Olszak Zenon 1964 Warsaw Run Club
453 Tarczyński Tomasz 1985 Real Madrid CF
454 Chwedczuk Robert 1987 Żórawski Team
455 Chołuj Adriana 1987 DD Running Team
456 Komorek Tomasz 1992 DD Running Team
457 Wieczorek Adrian 1998 Żórawski Team
458 Knapiński Tomasz 1976 CTS
459 Cierniewski Maciej 1987 #ArturKozłowskiTeam
460 Draszanowski Jakub 1989 Duklanowski Team
461 Gromek Radoslaw 1983 AZS AWF WARSZAWA
462 Wierzchołowski Marcin 1974
463 Pikul Piotr 1980
464 Bednarz Marta 1981
465 Dybysławski Adam 1977 KS Lemiesz Team
466 Pietrzak Tomasz 1997 LKS MARATON TUREK
467 Kmieć Cezary 1969 KS Lemiesz Team
468 Bednarczyk Paulina 1979 Duklanowski Team
469 Skotnicki Jakub 1990 Duklanowski Team
470 Kur Adrian 1990 Duklanowski Team
471 Grochowski Paweł 1976 BiegamBoLubię Ząbki Team
472 Winkowska-Struzik Magdalena 1983 Duklanowski Team
473 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987 TEAM Dutkiewicz
474 Gizicki Marek 1977 Lemiesz Team
475 Mazek Emilia 1993 Sklep Biegacza / Wilga Garwolin
476 Kalbarczyk Ada 1991 Duklanowski Team
477 Czudowski Tomasz 1977 Duklanowski Team
478 Byrt Marcin 1979 KS Lemiesz Team Warszawa
479 Podlewska Ania 1981 Lipiec Running Team
480 Biela Celina 1982
481 Karwowski Wojciech 1993 Team Kopeć
482 Gos Mateusz 2002 KS Start Pułaski Warka
483 Łęgocki Marcin 1989 Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team
484 Pilniak Mariusz 1979 Forpro Running Team
486 Gosk Dominik 1992 DD Running Team
487 Trzcińska Joanna 1999 DD Running Team
488 Misiak Mirek 1970 Widłorogi
489 Prus Elżbieta 1978 Warsaw Run Club
490 Bawor Marcin 1975 Lemiesz Team
491 Niciński Konrad 1980 Lipiec Running Team
492 Sawicki Dariusz 1976
406 Machowski Paweł 1992 PIEKIELNI WARSZAWA
407 Szyszkowski Marcin 1977
408 KUBICKI ADAM 1988 INSIGNIS TFI
409 Kubera Piotr 1976 Duklanowski Team
410 Matuszewski Łukasz 1986 BW Runnig TEAM
411 KRYSZKIEWICZ Adam 1983
412 Góźdź Michał 1981
413 Bulik Anna 1996 DD Running Team
414 Mirecki Michał 1978 KS LemieszTeam
415 Zosiuk Łukasz 1985
416 Jaszczerski Paweł 1993 Invictus 3City
417 JASZCZERSKA Grażyna 1965 Akademia Biegania Grudziądz
418 Młodzińska Nina 1998
419 Wojciechowski Sebastian 1983 Vege Runners
420 Krygier Krzysztof 1991 Spieszsiepowoli.pl
421 Małolepszy Rafał 1993 Adam Draczyński Running Team
422 wasiewicz Krzysztof 1992 Kondycja Piaseczno
423 Padusiński Paweł 1978 Lemiesz Team Warszawa
424 kwasiborski Patryk 1996 TKKF KUBUŚ SIERPC
425 Szczepłek Jasiek 1985 Lemiesz Team
426 Szewczyk Marta 1993
427 Urbaniak Aleksander 1981
428 Bogusz Maciej 1988
429 Marczuk Robert 1974 Lipiec Running Team
430 Śliwa Aneta 1985 Lemiesz Team
431 Rozkrut Marek 1977 KS Lemiesz Team Warszawa
432 Mielniczuk Mirosław 1975 brak
433 Szczotka Rafał 1979 KS Lemiesz Team
434 Basiak Piotr 1994 Ks Start Pułaski Warka
435 Witkowski Paweł 1979 Wieliszew Heron Team
436 Janowski Tomasz 1986 Łęczna Biega
437 Obara Przemysław 1995 ZabieganiDobrowolscy.pl
438 Kielak Leszek 1987 Entre Running
439 Godlewski Rafał 1979
440 Zaborowska Renata 1976 biegusiem.pl
441 Krawczykiewicz Magda 1978 Żórawski Team
442 Barewski Bogdan 1954
443 Kubajek Mateusz 2002 OKS Start Otwock
444 Michałowski Maciek 1984 ITMBW Kraków
445 Rudo Jakub 1990 PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa
446 Pancer Michał 1995 Żórawski Team
447 Stolarska Paulina 1983 Warsaw Run Club
448 Pikus Przemek 1978 Lipiec Running
449 Chełmicki Grzegorz 1973
450 Rabiej Wojciech 1974 Duklanowski Team
451 Cichocki Mariusz 1991 Warsaw Run Club