CITY TRAIL onTour Warszawa
16.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 ŻOCHOWSKI Daniel 1997 Żórawski team
2 Świrgoń Adam 1994 TrenerBiegania.pl
4 Oskierko Łukasz 1989 ADIDAS RUNNERS WARSAW
9 FILIPEK GRZEGORZ 1971 PUMA
12 Reda Kinga 1993 Team Kopeć
13 Dytłow Sara 1987
14 Paprocka Ewa 1973 brak
15 Mazur Robert 1968
17 Wilk Grzegorz 1972
18 Niedźwiedzki Piotr 1973
19 Król Grzegorz 1974
20 Cieślak Krzysztof 1980 Fajnie Czasem Biegać (FCB)
21 Jurkiewicz Przemysław 1980
22 Szafrański Sławomir 1981
23 Matyjewicz Klaudia 1992
24 Cichocka Magdalena 1983
25 Kaźmierczak Patryk 1980 Koala Running Team
26 Donczew Konrad 1992
27 Tendaj Daniel 1969
28 Fusiek Magdalena 1982 Koala Running Team
29 Marczyk Jerzy 1958 Face Nordic Walking Team
30 Cymborska Jolanta 1981 WARSAW RUN CLUB
31 Murawski Michał 1982
32 smolińska katarzyna 1988
33 Stępień Dorota 1984
34 Kowalski Andrzej 1981
35 Jaworski Arkadiusz 1982
36 Motowidło Paulina 1986
37 PAWELEC KRYSTYNA 1953 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
38 Paszek Krystyna 1961 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
39 Kąkol Aleksandra 1985
40 Gembus Daniel 1982
41 Żurawski Kamil 1993 Warszawski Ultras
42 Kapuscik Jakub 1993 AG
43 Stasiak grażyna 1962
44 Kunka Piotr 1983 Team ZabieganeDni
45 Olzacki Piotr 1987
46 Melska Karolina 1986
47 Piatka Tomasz 1984 Adidas Runners Warsaw
48 Rzepka Mirek 1960
49 Bechta Damian 1993 Adidas Runners Warsaw
50 Zdrojewski Andrzej 1979 Adidas Runners Warsaw
51 Wronowski Dariusz 1974
52 Wronowska Aneta 1974
53 Wnorowska Magdalena 1977 Dziady OCR
54 Jurkowska Irena 1949
55 Czapińska Katarzyna 1981 AR
56 Olszak Zenon 1964 Warsaw Run Club
57 Farat Magdalena 1980
58 Piątek Bogdan 1953 LECHICI Zielonka
59 Maciopa Michał 1976 Adidas Runners Warsaw
60 Bakalarska Mariola 1968 Warsaw Run Club
61 Sierzputowska Ewa 1966
62 Nowakowska Katarzyna 1982 Adidas Runners Warsaw
63 Rudo Jakub 1990 PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa
64 Szymanik Paweł 1973
65 Clajot Fabian 1993 FC Grabowa
66 Krzesińska Renata 1981 Rene biega
67 Ziomek Tomasz 1976
68 Pniewska Edyta 1976 Adidas Runners Warsaw
69 Bielecki Marcin 1981 Adidas Runners Warsaw
70 Kroszka Beata 1971 KS Staszewscy
71 Charlej Ireneusz 1972 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
72 Kukielski Marian 1951
73 Siegieda Michał 1989 Adidas Runners
74 Jędrachowicz Agnieszka 1983
75 Bezuch Michał 1990
76 Dermańska Marta 1984
77 Ostrowski Marcin 1986 PZU Sport Team
78 Świć Bartłomiej 1985
79 BRZOZOWSKI Tomasz 1991 Im Szybciej Tym Szybciej
80 Zalewski Dominik 1991
81 Marchlik Marzena 1981
82 Kukielska Karolina 1981
83 Majewski Wiesław Stefan 1973 Kuźnia Triathlonu
84 Isasi-Kuran Agata 1977 Markowi Biegacze
85 Kozłowski Andrzej 1970
86 Koczyk Artur 1988
87 Grajda Marcin 1990
88 Wykręt Krzysztof 1968
89 Szwarc Grzegorz 1978
90 Kopycka Agnieszka 1976
91 Bloch Maciej 1987 Accenture
92 Kowalczyk Bogdan 1962
93 Korczykowski Artur 1966
94 Glinicki Jarosław 1976
95 Gawlik Arkadiusz 1974 Biegam Na Tarchominie
96 Łabęda Stanisław 1972 Nasielsk Baszta Team
97 Żywek Teresa 1947 Tripower
98 Chrzanowski Marcin 1985
99 Gierak Krzysztof 1980 Santander Runners Team
100 Patalas Juliusz 1990
101 Schubert Anita 1991
102 Szafran Artur 1970 Adidas Runners Warsaw
103 Pamięta Karolina 1991
104 Majzer Hubert 1987
105 Waszczak Agata 1989
106 Waszczak Bartosz 1987
107 Chmiel Przemysław 1978 Albatrosy
108 Maluchnik Marek 1973 Nasielsk Baszta Team
109 Zając Robert 1975 ADIDAS RUNNERS WARSAW
110 OKRÓJ DAWID 1983
111 Polak Karolina 1984
112 Gromek Radoslaw 1983
113 Piotrowska Edyta 1977
114 Cieplińska Wioletta 1973 Naprzód Młociny
115 Matyskiel Krzysztof 1972 Albatrosy
116 Staręga Paulina 1997
117 Kaliniak Michał 1990 SMI
118 Matlakowska Martyna 1992
119 Balcewicz Alfred 1996 Biegnij z ProService
120 Chmiel Agnieszka 1982
121 Gołębiowski Piotr 1980
122 Kamiński Stanisław 1958 GOS Nadarzyn
123 Steć Mariusz 1975 SMI
124 Smoczyk Mirosława 1975
125 Klepacki Maciej 1982
126 Krajnik Jonatan 1992 Biegam bo lubię
127 Kaźmierski Janusz 1955 DA SIĘ
128 Stykowska Beata 1989 RozpędzOne
130 TRZASKOWSKI DARIUSZ 1977 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
131 WIGLUSZ MARCIN 1984 SMI
132 Smolik Mateusz 1993 SMI
133 Olejarczyk Michał 1990 SMI
134 Kołacz Anna 1980
135 Białoszewska Anna 1961
136 Noworyta Jacek 1942 ASA TEAM Biegiem po zdrowie
137 Smoliński Krzysztof 1978 1978
138 Sinicki Krystian 1976
139 Wojtas Michał 1993
140 Gmyrek Robert 1983
141 Paciorek Paweł 1980 Biegaj Pod Okiem Trenera
142 Słowiński Konrad 1993 SMI
143 KACZOR Renata 1970 1970
144 Kociszewska Paulina 1982
145 Stańczuk Wojciech 1977 Grupa Biegowa CHTMO
146 Krygier Krzysztof 1991 Spieszsiepowoli.pl
148 Przychodzień Paweł 1991 SMI
149 Snitko Klaudyna 1991
150 Głogowski Piotr 1973 Naprzód Młociny
151 Wasilewski Sławomir 1945 PASJA Nordic Walking
152 Podolski Piotr 1987
153 Szpil Maciej 1983 Mykk
154 Cichocki Piotr 1972 SM/SMI
155 Cichocka Anna 1972 SM/SMI
156 Mateńka Piotr 1975 FC Fanga
157 Hryciuk Michał 2000 Adidas Runners Warsaw
158 Stankowski Rafał 1981 Szuramsobie
159 Wlizło Jacek 1977
160 Wróblewska Joanna 1955 Festiwal Biegowy
161 Wieremiejczyk Paweł 1979
162 Sadura Michał 1984
163 Kirkiewicz Kacper 1994 adidas runners Warsaw
164 Suchmiel Karolina 1980
165 Rączkowski Adam 1981 MYKK
166 Palkowski Łukasz 1993 Vegan Runners
167 Walac Jacek 1983 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
168 MARON JACEK 1968 Adidas Runners Warsaw
169 Kossakowski Bartosz 1987 Dziubi Run
170 Dymel Andrzej 1952 MARKOWI BIEGACZE
171 Machnicki Ryszard 1976
172 Wilson Mark 1966 Mr
173 Galimski Marcin 1990
174 Nowowiejski Michał 1993
175 Piotrowska Anna 1970
176 Chełmicki Grzegorz 1973
177 Kaleta Piotr 1970
178 JACZYŃSKI MARCIN 1979 Motointegrator Running Team
179 Jaszczuk Piotr 1981
181 Kochman Iwona 1963 Vege Runners
182 Majer Agnieszka 1986 Trener24h.com.pl
184 Matuszewski Łukasz 1986 SBRT Warszawa
185 Cybulski Mateusz 1991
186 Zgorzałek Magda 1987
187 Młyńczyk Adriana 1975
188 Hołda Michał 1980 WIDŁOROGI
189 Kaczmarek Katarzyna 1986 RozpędzOna
190 Adamski Przemysław 1992 Biegaj z Ursusem
191 Kamień Dorota 1972
192 Karpiłowski Bartosz 1977 ViciousCircle
193 Bednarz Cezary 1988 Decathlon Targówek
194 ŚMIETANKA PIOTR 1972
195 Kusy Marcin 1976
196 Płuska Paweł 1970
197 Żuraniewska Agnieszka 1977 Nudne Piątki
198 Gierszewski Mariusz 1990
199 Gorczyca Damian 1982
200 Szarpak Łukasz 1984
201 Zawadzka Magdalena 1981 AKS Polonia Warszawa
202 Pawlik Mateusz 1985
203 Zawiślak Aleksandra 1986
204 Ochman Tomasz 1973
205 Ostałowski Paweł 1992
206 Bareja Leszek 1970
207 Anderwald Jakub 1983 Anderwald
208 Piekut Andrzej 1959 KB JOGGER
209 Stanczyk Karolina 1974 1974
210 Hulanicka Irina 1956 Goggle Team
211 Orłowska Monika 1979
212 Młyński Mariusz 1991
213 Kalska Stella 1977
214 Marszałek Marcin 1980
215 Marszałek Izabela 1984 Enter Air Runners Club
216 Hulanicki Andrzej 1958 Goggle Team
217 Gurdziel Malgorzata 1973
218 Winnicki Łukasz 1987 AR
219 guglas mariusz 1968
220 Kluf Zdzisław 1957 Amator
221 ŚWISTAK ILONA 1985 GET RUN
224 Jaśkowski Krzysztof 1977
225 Kołodziejczyk Tomasz 1971 Adidas Runners Warsaw
226 Wierbiłowicz Dariusz 1973
227 Kieszek Tadeusz 1956 Dystans Leszno
228 Stradomski Artur 1974 Markowi Biegacze
229 WOJCIECHOWSKA Sylwia 1982
230 Podleśny Artur 1993
231 Kociubińska Anna 1988 Rozpędzone
232 Wojtkowski Piotr 1985 Zabiegany Wołomin
233 Krzepkowski Radosław 1975
234 Bujnowska Małgorzata 1985
235 rzymowska krystyna 1969
236 Rek Iwona 1988
238 Jarosz Jakub 1988 Adidas Runners Warsaw
239 Trevor Arron 1971
240 Pypłacz Krystian 1977 FMW Runners
241 Dobrzyńska Agnieszka 1980 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
242 Skibiński Mikołaj 1986 Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw
243 Fiszer Wojciech 1991
244 Chyb Urszula 1992
245 Kamiński Wiesław 1967 Nasielsk Baszta Team
246 Lech Mieszko 2002
248 Michalska Karolina 1987 Adidas Runners Warsaw
249 Lis Marek 1987
250 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
251 Lesiakowski Paweł 1985
252 Mikielski Daniel 1990
253 Owczarczyk Paweł 1980
254 Włodarczyk Krzysztof 1992
255 Łabędzki Konrad 1986 Adidas Runners Warsaw
256 Wilkowski Jakub 1991 Marek nie umie biegać
257 Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega
258 Tatarzyński Krzysztof 1983
259 Parol Grzegorz 1977
260 Kowalczyk Agnieszka 1985 adidas Runners Warsaw
262 Grałek Aleksandra 1991 Markowi Biegacze
263 Grałek Paweł 1960 Markowi Biegacze
264 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW 1971 Pasłęka Team
265 Wysocka Magda 1993
268 Bujalski Konrad 1999
269 Brząkalski Krzysiek 1991
270 Kuzioła Iwona 1975 #NoLimits
271 Mazur Paweł 1994
272 Stańczak Łukasz 1988 KS MAKÓW BIEGA
273 Dudek Beata 1978
274 Olczak Janusz 1964 Bieganie 50+
275 Oksieniuk Marcin 1982 TurboDziki
276 KAMIŃSKA AGNIESZKA 1987
277 Długosz Wioleta 1987 SMI
278 Ptasiński Piotr 1970
279 Kowalska Monika 1981 I-SPORT
280 Miller Daniel 1986
281 WALAC ANNA 1983 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
282 Piwoński Piotr 1988 Pivonex Team
283 Gliwicki Michał 1987 SMI
285 Sadurski Ireneusz 1983 Adidas Runners Warsaw
286 Dobrowolska Anna 1965
287 Wojciechowski Marek 1986 Adidas Runners Warsaw
288 Szyszko Ewa 1980 Markowi Biegacze
289 Uklejska Joanna 1990 Anderwald
291 Kaliński Krzysztof 1980
292 Antos Dominik 1995
293 Wasilczyk Tomasz 1991 Ełk
294 Jerulank Wiesław 1958 Maratonka Grajewo
295 Larwiński Patryk 1982 Pawko runners
296 Redkiewicz Agnieszka 1983 PSYCHORUN TEAM
297 Zimowicz Magdalena 1981 DUKLANOWSKI Team
298 Leśniewicz Danuta 1985 MinionsSpeedTeam
299 Paraszka Łukasz 1987 MinionsSpeedTeam
300 Cyrny Rafał 1976
301 Pudło Mateusz 1992 Warbud Running Team
302 Michalski Robert 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli
303 Gumowska Beata 1969 Łomiankowska Grupa Biegowa
304 MŁYNARZ KAMIL 1990 SKB Kraśnik
305 Tereszczuk Jakub 1986 T-Team
306 Żebrowska Anna 1987 T-team
307 Rucińska Daria 1992
308 Przybyła Krzysztof 1986 Adidas runners Warsaw
309 Padowicz Anna 1980
310 Kędra Mateusz 1992
311 Lis-Monastyrska Katarzyna 1986
312 Kubasiewicz Artur 1965 sam
313 Buś Grzegorz 1951 sam
314 Panfil Miłosz 1985
315 Panfil Karolina 1989
316 Kalbarczyk Wojtek 1987 Adidas Runners Warsaw
317 Kurbiel-Syrocka Aleksandra 1989
318 Syrocki Michał 1986 ----
319 Król Piotr 1985 DENTALKING.EU
321 Lisowski Piotr 1978 Biegnij z ProService
322 Dudek Bartłomiej 1982 12tri.pl
323 Król Arek 1985 BATMAN TEAM
324 Karoń Mateusz 1982 Teatr
325 STOCHMALSKI PIOTR 1989 adidas Runners Warsaw
326 Josypenko Bożena 1978 Dream Run
327 Korbas Slawomira 1974 TN Biegówki Wesoła
328 Tolak Marta 1978 TN Biegówki Wesoła
329 Kalbarczyk Ada 1991 adidas Runners Warsaw
330 Ziembinska Karolina 1993
331 Zych Jakub 1999
332 Łęgocki Marcin 1989 Pietrzyk Running Team/WSEwS
333 Uchrońska Justyna 1982 RozpędzONA
334 Tabaszewska Małgorzata 1983
335 Litwiniuk Hania 1986 Adidas Runners Warsaw
336 Bąk Krzysztof 1967
337 Mikoś Roman 1966
338 Mikoś Teresa 1963
339 Krywczuk Tomasz 1995 Adidas Runners Warsaw
340 Sokół-Sapikowska Anna 1991
341 Surmacz Anita 2002
342 Gogol Tomasz 1989
343 Gogol Urszula 1991
344 Bryl Marcin 1979 adidas Runners Warsaw
345 Josypenko Jędrzej 1986 DREAM RUN
346 Ziendara Michalina 2000
347 Bargenda Łukasz 1977
348 Skorupka Cezary 1961
349 Cywiński Marcin 1989 SBRT WARSZAWA
350 Gołębiewski Marcin 1980 #biegamizbieram
351 Deptuła Monika 1996 TuMieszkamy
352 Matusiak Katarzyna 1983 TuMieszkamy
353 Tylkowska-Kiewra Ewa 1974 Naprzód Młociny
354 Kubera Piotr 1976 Adidas Runners Warsaw
355 Bourich Katarzyna 1989
356 Karwacki Artur 1978 Biegnij z ProService
357 Wawrzyniak Damian 1993
358 Legan Martyna 1992 Kuźnia Triathlonu
359 Kot Krzysztof 1997
360 Abramowska Agnieszka 1997
361 Specjalski Maciej 1987
362 Gawron Paweł 1991 adidas Runners Warsaw
458 Woźniczka Jolanta 1978 SBRT WARSZAWA
459 Kryński Piotr 1980 SBRT Warszawa
460 Miecznikowska Barbara 1976 SBRT Warszawa
461 TODORSKI TOMASZ 1974 SBRT WARSZAWA
462 Cetlin Maciej 1976 SBRT Warszawa
463 Haduch Mateusz 2002 SBRT WARSZAWA
464 Elmola Hameda 1969 SBRT Warszawa
466 Miedźwiedź Łukasz 1986 Sklep Biegacza Running Team
467 Słowiński Michał 1995 SklepBiegacza
468 Grzegorczyk Natalia 1997 AZS AWF Warszawa /Wanda Panfil Team
472 Stolarski Rafał 1974 Nationale-Nederlanden
474 Mechelewski Bartłomiej 1973 Nationale-Nederlanden
475 Walendowicz Michał 1985 Nationale-Nederlanden
476 Koszczuk Łukasz 1983 Nationale-Nederlanden
477 Kosowski Przemysław 1969 Nationale-Nederlanden
478 Boss Oskar 1994 Nationale-Nederlanden
479 Jabłoński Artur 1981 DREAM RUN/Nationale-Nederlanden
480 Wojciechowska Joanna 1987 Nationale-Nederlanden
481 Skoroch Robert 1978
482 Taraszewska Paulina 1989 PWPW S.A.
483 Tomczak Marcin 1980 Koci Pazur
486 Brzuszkiewicz Michał 1988
488 Nasierowski Jakub 1990 Nationale-Nederlanden
489 Stachula Paweł 1985 Nationale-Nederlanden
490 Godek Marek 1969 Nationale-Nederlanden
491 Matuszewski Karol 1983 WILKI KOSZALIN
492 Mazek Emilia 1993 SBRT Warszawa
493 Matysiak Paweł 1984 pawelbiega.pl
494 Barwicki Jacek 1980 PWPW |S.A.
495 Lula Magdalena 1980 PWPW S.A.
496 Łoniewski Mirosław 1977 PWPW S.A.
497 Mielnicka Edyta 1978 PWPW S.A./BIEGAM NA TTARCHOMINIE
498 Mikina Artur 1959 Pwpw sa
499 Olczyk Katarzyna 1966 PWPW
500 Pawłowski Michał 1992 PWPW S.A.