CITY TRAIL onTour Olsztyn
17.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Pszczółkowski Paweł 1988 Pszczółkowski Team
2 Dembowski Mariusz 1983 H+H Polska
3 Wronowski Rafał 1986
4 Książkiewicz Piotr 1990
11 PAWŁOWSKA DOROTA 1980 Zamek Kurzętnik
12 Pawłowska Kamila 2000 Zamek Kurzętnik
13 Katarzyna Lipnicka 1982 Pszczólkowski Team
14 Rutkowski Paweł 1979 PersonalTriathlon.pl
16 Matuszewski Karol 1983 WILKI KOSZALIN
19 Gąsior Marta 1979 CTS Team Olsztyn
20 Cynta Maciej 1989
21 Mikita Mirek 1967 Są Wolniejsi
22 Sławińska Anna 1983 Rezerwowe Psy
23 Nitkiewicz Bartosz 1981 dziq team
24 Folga Artur 1971 IŁAWA BIEGA
25 Abdelkefi Amir 1985 LECIMY TUTEJ
26 Hermann Tomasz 1978 Są Wolniejsi
27 Szczepaniak Piotr 1968 Są Wolniejsi
28 Witkowska Sandra 1992
29 Matwiejczuk Eliza 1983
30 Mikołajewska Anna 1980
31 kowalski jacek 1977
32 Abramczyk Ewelina 1982 YTT
33 Kuropatwa Monika 1991 Kuropatwa Team
34 Gawerski Leszek 1976
35 Pępiak Kinga 1986
36 Połeć Eliza 1984 CTS Team Olsztyn
37 Chodara Roman 1954 Runners Team Kętrzyn
38 Grzaniewicz Przemysław 1993
39 Dąbkowski Roman 1982
40 Weinert Bartosz 1986 Biegające Bobry
41 Bogusz Piotr 1990 Kuropatwa Team
42 Kopeć Wojciech 1986 Team Kopeć
43 Symko Jarosław 1972 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN/TEAM KOPEĆ
44 Deorowicz-Skierkowska Lidia 1987
45 Szliwiński Paweł 1985 Pszczółkowski Team
46 Wdowiak Wojciech 1973 Młynago
47 Łuczak Agnieszka 1981
48 Kuliński Przemysław 1981 KS NEONET
49 Pędziwiatr Joanna 1985 Są wolniejsi
50 Jara Łukasz 1994
51 Szadurska-Noga Marta 1988 Pszczółkowski Team
52 Ciupiński Jerzy 1955
53 Pakieła Krzysztof 1985
54 Lipiński Seweryn 1981 UWM Olsztyn / sztukawkratke.pl
55 Jacewicz Ryszard 1962 KS Neonet
56 Baranowska-Jacewicz Wanda 1964 KS NEONET
57 Palowska Joanna 1992 Są Wolniejsi
58 Jeziorski Mateusz 1991
59 Gołąb Piotr 1983
60 Pytka Bartosz 1991 forBET Runners
61 Żebrowska Sylwia 1988
62 Szenk Marta 1980
63 Mańkowska Anna 1984 Drużyna Wilka
64 Mitkowski Daniel 1975 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl
65 Tunkiewicz Sławek 1968
66 Lorek Katarzyna 1975 1975
67 Skuza Leszek 1978 1978
68 Kuchcinski Leszek 1985
69 Steczek Magda 1990
70 Kacperski Wojtek 1981 Falken Trade Running Team
71 Kuczys Agnieszka 1979
72 Gudojc Krzysztof 1987 Falken Trade Running Team
73 Truszczyński Paweł 1987
74 Kujawa Lukasz 1981 Falken Team
75 Rzeczkowska Irmina 1981 Falken Trade
76 Krajewski Dariusz 1976
77 Pacholec Stanisław 1954 Pszczółkowski Team
78 Kowalczyk Anna 1974 Drużyna ML
79 Grams Paulina 1988
80 Wiśniewska Elwira 1974
81 Filipczyk Joanna 1972 Ostróda Runners
82 Łazicka Kamila 1980
83 Prokopiak Monika 1976
84 STANISŁAWSKA ELIZA 1979
86 Krzemieniewski Jarosław 1977 dady&sons77team
87 TKACZ Jacek 1980 Team Kopeć
88 Szwarc Krzysztof 1994 forBet Runners
89 Biesiekierski Krzysztof 1973 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com
90 Pasemko Zenon 1967 ORANGE POLSKA
91 Klach Andrzej 1978 Mont Blanc Team
92 Jarosińska Liwia 1985 Klub Biegacza Mrągowo/Egger
93 Kornatowski Robert 1986
94 Kowalska Amelia 1972 Ostróda Runners
95 Telesiński Michał 1994
96 Augustynowicz Marta 1994
97 Rudewicz Daria 1994
98 Galewska Justyna 1981
99 Bertel Marcin 1982
100 Mańkowska-Salik Izabela 1978
101 Lendzian Ania 1974
102 Wiechowski Radosław 1988
103 Dąbrowski Robert 1978 Prorocy z Północy
104 Ośko Karina 1989 RadioAktywni
105 Wasilewski Piotr 1983
106 Orlowska Marta 1995
107 Kowalczyk Grzegorz 1981
108 ZIEJA KASIA 1981 Skazani na sukces
109 ZIEJA ANDRZEJ 1979 Skazani na sukces
110 Pruchnicki Tomasz 1986
111 Pieczarka Wojciech 1984
112 Dobrowolska Ewelina 1985
113 Limontas Dorota 1987 D27
114 Holender Sebastian 1982 Kuropatwa Team
115 dembek joanna 1990
116 Bogdaniuk Maciej 1992
117 Rozicka Adriana 1991
118 Michalczyk Maria 1981
119 Kutnik Anna 1977 wodnyaerobik.pl
120 Grabowski Szymon 1987
121 Krajza Przemysław 1984 Jedwabno rządzi !!! (www.wykop.pl)
122 bagniewski tomasz 1988
123 Matras Przemysław 1985 Klub Biegacza Jurund Szczytno
124 Zelman Grzegorz 1986 Falken Trade Running Team
125 Jachimowicz Dorota 1978 Młynago
126 guzikowska kamila 1982 wysokogórski w Olsztynie
127 Kamińska Justyna 1983 WATAHA- Łączy nas bieganie
128 Szymanowicz Joanna 1978 LECIMY TUTEJ
129 Paluch Sylwester 2001 GUKS ASY Dywity
130 Moroz Katarzyna 1978
131 Wojciechowski Maciej 1974 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
132 Białek Piotr 1981 3Bro
133 Czaplicki Piotr 1977 Team Kopeć
134 Kamieński Arkadiusz 1982
135 Kujawa Wiktor 1993 KS AZS UWM OLSZTYN
136 Stypiński Darek 1976 PENTAGRAM
137 Kołtun Sławomir 1980 SKEB OLSZTYN
138 Skuza Dorota 1989
139 Sobala Maciej 1980 Dzieciaki z naszej paki
140 Majewska Agata 1991 OSiR Lidzbark Warmiński
141 Opaliński Tomasz 1967
142 Tryk Piotr 1986 Lecimy Tutej
144 MACKIEWICZ BOŻENA 1961
145 Puczel Piotr 1982
146 Wasiak Miłosława 1991 Pszczółkowski Team
147 Rybka Radosław 1974
148 KASPERSKI ARKADIUSZ 1970 URWIS BIEGA/4W-MBOT/AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL.PL
149 Nawojczyk Przemysław 1981 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
150 Brojek Mariusz 1967
151 Polakowska Dominika 1995
152 Kamieńska Iwona 1985
153 Popławska Selena 1982 Team Kopeć
154 Charubin Mariusz 1979 NSZ
155 Rękawiecki Robert 1974 URWIS BIEGA
156 Poleacek Eugen 1985 Electrogrup PL
157 Sokulski Roman 1967
158 Roicka Magdalena 1985 Egger
159 Jędrzejak Magdalena 1978 Są Wolniejsi Olsztyn
160 Fajbuś Marcin 1990
161 Karwacki Szymon 1983
162 Jachacy - Majewska Justyna 1974 Skazani na sukces
163 Majewski Marek 1964 Skazani na sukces
164 Mamajek Adam 1978 Lukka Team
166 Bartyś Jan 1952 Bigam Bo Lubię
167 Cygański Tomasz 1985
168 Bogusz Justyna 1994 Kuropatwa Team
169 ŻYWIEC Mariusz 1971 KS NEONET
170 Polewaczyk Tomasz 1991
171 Bartnikowski Marcin 1978 CTS Team Olsztyn
172 Bartnikowska Ola 1977 CTS Team Olsztyn
173 Ciećko Elżbieta 1991 Są Wolniejsi
174 milczarek anna 1986
175 Dębowski Marcin 1976 IKS ATAK ELBLĄG
176 Tuczyński Paweł 1986 4 TEAM
177 Mejka Mirosław 1967 -
178 Naruszewicz Olga 1983
179 Grzegorzewska Kasia 1986 #zaliniametyteam
180 Truskolawska Agata 1977 KS NEONET
181 Kaczyński Patryk 1984 Team Kopeć
182 Mariański Marek 1952
183 Maluchnik Wojciech 1983
184 Pietrzak Michał 1989
185 Andruszkiewicz Bogdan 1953 AKM Olsztyn sklepbiegacza.pl
186 Wrażeń Justyna 1988
187 Kuczalska Magdalena 1983 Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening
188 Pieczewska Julia 2002
189 Czerniewska Marcelina 1998
190 Kalinowski Tomasz 1978 TATA I SYN
191 Wojciechowski Piotr 1987 Drużyna Wilka
192 Juszczyk Piotr 1984
193 Chodup Mateusz 1994 Grupa DBK Olsztyn
194 Szymanski Pawel 1993
195 Krupiński Bogumił 1973
196 Bojaruniec Monika 1985 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
197 Olender Monika 1992 1992
198 Cioban Bartłomiej 1985
199 Pliszka Malgorzata 1980 Pliszka Biega
200 Sprawka Mirella 1973
201 Olszański Krzysztof 1984 KS Neonet
202 Chrostwski Sebastian 1993
203 Sławuszewski Leszek 1978 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
204 Szleszyński Andrzej 1969
205 Bogucki Andrzej 1993
206 Jedynasty Hubert 2002
207 Kłos Jan 1964 Urwis Biega
208 Odzioba Sebastian 1984 The Recyckings
209 Boruszewska Katarzyna 1992 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
210 Kozłowska Dominika 1986
211 Grzegorzewska Ewa 1986
212 Chełchowska Ewa 1992 BRBK - biegli w podatkach
213 Dymowski Dariusz 1968
214 Turalska Malgorzata 1965 Akademia Kolarstwa Olsztyn
215 Bojarowski Piotr 1967 Team Kopeć
216 Borkowski Jerzy Krzysztof 1957 nie dotyczy
217 MILCZAREK MACIEJ 1986
219 Lipiński Szymon 1994
220 Kotlarz Karol 1990
221 Kamiński Radosław 1986
222 Topczyńska Patrycja 1991 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
223 Szymańska Edyta 1987
224 Banach Andrzej 1989 Pisz-Olsztyn
225 Wrzochalski Robert 1981
226 Bigaś Mateusz 1993
227 Gawryś Katarzyna 1981 Pszczółkowski Team
228 Kalinowska Anna 1986 Pszczółkowski Team
229 Maculewicz Marek 1970 Urwis Biega
230 Orłowski Piotr 1978 PERSONALTRIATHLON.PL
231 Peczyńska Paulina 1986
232 Hanas Dariusz 1971 Drużyna Wilka
233 Hinz Damian 1991
234 Decyk Leszek 1953 Team Kopeć
235 Grabowska-Biernat Kornelia 1990
236 Pawłów Katarzyna 1986 Biegające Bobry
237 Markiewicz Łukasz 1978 Biegające Bobry
239 Martul Joanna 1977
240 Markiewicz Aleksandra 1981 Biegające Bobry
241 Ośko Mirosław 1988
242 Mikuć Agnieszka 1989
243 Brojek Marek 1995 Finisz Morąg
245 Komorowska Ewa 1974
246 Rudziński Andrzej 1974 Młynago
247 Abramczyk Marcin 1977 YTT/ KKC
248 Turolska Weronika 1977
249 Chwietczuk Paweł 1987 paw300
250 POLIŃSKI PIOTR 1975 KS NEONET
251 Jastrzębski Piotr 1984
252 Bielewicz Maciej 2000 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN
253 Bielewicz Małgorzata 1995
254 Kozłowska-Urban Joanna 1980 BRBK - biegli w podatkach
255 Olszewski Paweł 1978 mytowel.pl
256 Opacińska Kornelia 1995 BRAG - rzeczy niemożliwych !!!
257 Supranowicz Wioletta 1994 BRBK - biegli w podatkach
258 Wasilewska Agnieszka 1984
259 Leśnikowska Monika 1988 BRAG rzeczy niemożliwych!
260 Gojło Dorota 1980 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
261 Kaczmarczyk Adam 1991 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
262 Wojciechowska Paula 1991 BRAG rzeczy niemożliwych !!!
263 Tamkun Alicja 1995 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
264 KOWALCZYK ANDRZEJ 1961 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
265 Dobrzelecka Żaneta 1989 BRAG rzeczy niemożliwych ! ! !
266 Augustynowicz Marek 1968
267 Wojciechowska Sandra 1998 BRAG rzeczy niemożliwych !!!
268 Bojarska Anna 1979
269 Szitter Dominik 1993
270 Chełchowski Mateusz 2001 BRBK - biegli w podatkach
271 Wiernicka Paula 1995 BRAG rzeczy niemożliwych !!!
272 Milkowski Kacper 1992 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
273 Gembicka Anna 1980 BRAG rzeczy niemożliwych !!!
274 Reczkowska Ewelina 1986 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
275 Gil Magdalena 1993 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
276 Olszewski Marek 1969 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
277 Kurmin Pawel 1987 Team Kopeć
278 Budnicki Jacek 1976 Sklep Biegacza Team
279 Okuniewska Jolanta 1967 Fitstep Team Biskupiec
280 Olszewski Wojciech 1977
281 Meller Joanna 1979 Drużyna Wilka
282 Smolarczyk Michał 1986 Tygrys biega sam
283 Gołębiewska Izabela 1980 Gasss Łomen
284 Meller Wojciech 1978 Drużyna Wilka
285 Godlewska Iwona 1974 Gasss Łomen
286 Tawkin Joanna 1981 Wydział Matematyki i Informatyki
287 Borowiecki Piotr 1964 APIWAST Kraków
288 Kiezik Anna 1982 Skazani na sukces
290 ZIENTARA ŁUKASZ 1987 BRAG rzeczy niemożliwych!!!
291 Brągiel Krzysztof 1987 Road to PB
292 Konopelski Grzegorz 1981
293 Karwacka Jolanta 1983
294 Lipka Eliza 1977
295 Choromańska Justyna 1991
296 Mielczarek Alicja 1978 Nidzica Biega
297 Zbutowicz Łukasz 1983 AKB&Klub Biegacza lidzbark Warmiński
298 Prokopczuk Dariusz 1986 Najmowicz Triathlon Team
299 Smolaga Joanna 1975
300 Mikielski Paweł 1983
301 Zalewski Dominik 1982 CTS Czaja Training System
302 Dębska Anna 1983
303 Karolewska Anna 1985 Kriss Coaching
304 Sienkiewicz Jarosław 1988 BRAG rzeczy niemożliwych !!!
305 Domian Marta 1979
306 Sawczuk Beata 1971
307 Kardasz-Król Kasia 1986
308 Krawiec Agnieszka 1977 Urwis Biega
309 aleksandrowicz dagmara 1989 Młodziaki
310 Gortatowska Marlena 1987
311 Rydzanowska Żaneta 1974 Biskupiec Biega
312 Stawecki Konrad 1976 Team Kopeć
313 Waszkiewicz Marcin 1983 Są Wolniejsi
314 Sydoruk Aleksander 1970 Drużyna Wilka
316 Majdański Jacek 1981
317 Najdzion Robert 1976 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl
318 Łaniewski Łukasz 1987 Pszczółkowski Team
319 Lipiński Krzysztof 1979
320 Parzych Sylwia 1992 BRBK - biegli w podatkach
321 Kułakow Tomasz 1980 BRBK - Biegli w Podatkach
322 Szpendowski Marek 1978 Skazani na Sukces
323 Ostromecka Anna 1987 URWIS BIEGA
324 Kupibida Paweł 1982 4W-MBOT
325 Woźniak Filip 1986
326 Onisk Dorota 1985 BIEG NA 6 ŁAP
327 Rydzanowski Tomasz 1966 Biskupiec Biega-Egger
328 Juniewicz Paweł 2002
329 Jakubowski Piotr 1981
330 Podrażka Kamila 1986
331 Śliwiński Paweł 1991 Drużyna Wilka
332 Glińska Anna 1993 Drużyna Wilka
334 Człapińska Izabela 1991
335 Panfil Magdalena 1978
336 Korwin-Piotrowska Ewa 1973 AKM OLSZTYN
337 Januszewski karol 1983 4 W-M BOT
338 Makowska Małgorzata 1985 Są wolniejsi
339 Gajewski Jerzy-Piotr 1964 GAJÓWKA
340 Bochniak Katarzyna 1986 Lecimy Tutej
341 Czerniewski Mariusz 1992
342 Kiewisz Adam 1980 Są Wolniejsi
343 Nieściór Jan 1968 Młynago/Kąpiący się Zimą Olsztyn
344 Witkowski Mariusz 1971 Są Wolniejsi
345 Nieściór Mieczysława 1970 Młynago /Kąpiący się Zimą Olsztyn
346 Witkowska Justyna 1988
347 Błaut Damian 1995 Państwowa Straż Pożarna
348 Prokopowicz Aneta 1986 Dobromiejski Klub Biegacza
349 Buczkowski Łukasz 1978 4 W-M BOT
350 Bogdaniuk Michał 1986
351 Wiliński Tomasz 1975 Labosport
353 Wejkuć Dawid 2002 Klub Biegacza Mrągowo
354 Borowik Krzysztof 1993
355 Trudnowski Maciej 1972 Pszczółkowski Team
356 Jaraszkiewicz Wojciech 1984
357 więczkowski kacper 2001
358 Żyjewska Aneta 1984 Pszczółkowski Team
359 Żyjewski Krzysztof 1984 KAZA Team
360 Marszałek Małgorzata 1974
361 Warcaba Waldemar 1969 onemanclub
362 Kurczycki Michal 1979 Szwagier! Poczekaj...
363 Kurczycka Anna 1978 Szwagier! Poczekaj...
364 Tomczyk Anna 1989
365 Stepień Marzena 1970 4Team
366 Janicki Marek 1983
367 Kalinowski Jarek 1979
368 Budziłek Martyna 1996 UKS Siódemka Ostrołęka
370 Wasyliszyn Łukasz 1983 !!!! ///
371 Bohater Piotr 1978 Verpalin Triathlon Team
372 Drzewiński Krzysztof 1971 4 W-M BOT
373 Gadomska Asia 1982
374 Szwaj Łukasz 1983 Team Kopeć
375 Rak Tomek 1974 Pszczółkowski Team
376 Steczek Łukasz 1983
378 wacikowski bartosz 1994
379 Jabłonka Krystian 1981 URWIS BIEGA
481 KASZKIN PIOTR 1988 #WIPASZAKTYWNI w biegu
482 Moroz Alicja 1981 Wipasz Aktywni
483 Lis Aneta 1981 WIPASZAKTYWNI w biegu
485 Pieczkowska Aneta 1978 #Wipasz Aktywni w biegu
486 Pieczkowski Waldemar 1975 #WIPASZ Aktywni w biegu
487 Pieczkowski Piotr 1977 #WIPASZ Aktywni w biegu
488 Śmiałek Aleksandra 1984 #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU
491 Gaszyk Jolanta 1984 #WIPASZAKTYWNI w biegu
492 Pałejko Mateusz 1987 #WIPASZ Aktywni w Biegu
493 Tomaszewska Żaneta 1985 Wipasz Aktywni w Biegu
494 Kozak Karolina 1989 #WipaszAktywni w biegu
495 Kozak Paweł 1982 #WipaszAktywni w biegu
496 Labiński Sebastian 1980 #WIPASZAKTYWNI w biegu
497 WIŚNIEWSKI MACIEJ 1973 #WIPASZAKTYWNI w biegu
498 Zakabłuk Marcin 1989 wipasz aktywni w biegu
499 Szkotak-Zakabłuk Marzena 1987 Wipasz Aktywni w biegu
500 Surowiec Anna 1980 Wipasz Aktywni