Chudy Wawrzyniec 50/80km
10.08.2019, 04:30
Dystans: 52 km | 82 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
51 Załuski Piotr 1973 Pecna Team
52 Fiszer Paweł 1979
53 Nienadowska Beata 1968 Królówka
54 Zimny Tomasz 1956
55 Osakowicz Mateusz 1980
56 Zajączkowski Paweł 1986 Power Training
57 Konarski Tomasz 1984 Power Training
58 Skotnicki Paweł 1988
59 Jasikowski Łukasz 1991 Koniuchy OCR
60 Biniecki Michał 1974 Embordju Team
61 Dysarz Przemysław 1981
62 Lewandowska Marlena 1973 Podgórz Toruń
63 Chuda Aneta 1980
64 Kliglich Paweł 1977 Zabiegany Wołomin
65 Kosno Weronika 1989 Night Runners
66 Zawada Michał 1975 Sprytne Wiewiórki
67 Banaszczyk Grzegorz 1987 ENDORFINA SZYDłOWIEC
68 Gamrot Filip 1991 BeFit24Team
69 Tomaszewski Dominik 1981 WILLSOOR
70 Zając Tomasz 1968
71 Chruścińska Justyna 1988
72 Brzozowski Jacek 1977
73 Spławski Michał 1981 MSERWIS.pl
74 Szczepaniak Artur 1972
75 Pabis Szymon 1989 EliteSportsTeam
76 Janczewski Marek 1979
77 Trawkowska Małgorzata 1985 Night Runners / KB I LOVE ZIEMEK
78 Pałkowski Jakub 1994
79 Baran Artur 1986
80 Kurkus Aleksander 1971 Dogoń Grodzisk Mazowiecki ; Adidas Runners Warsaw
81 Wysocka Dagmara 1980
82 Majchrzak Tymoteusz 1976 Zapierdalacze
83 Zaik Przemek 1980
84 Kopeć Krzysztof 1973
85 Baranowski Michał 1983 Moralni Zwycięzcy
86 Kubrak Kamil 1984 Czarne stopy
87 Załuski Dominik 1998 Pecna Team
88 Kowalczyk Olka 1978 AGB Torfy
89 Pawlak Kuba 1983 12tri.pl
90 Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team
91 Delong Sebastian 1978 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
92 Parwa Michał 1985 Biegiem Na Rower
93 Gajewska Agnieszka 1975 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
94 Kowalska Joanna 1974 12tri
95 Flisiński Łukasz 1981
96 Szostek Michał 1994 Befit24team
97 Mesjasz Marek 1985 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
98 Marcinowski Tomasz 1984 KB MCKIS JAWORZNO
99 Sikorski Jacek 1969 Mechanik Piła
100 Mierzicki Marcel 1982 Power Training
101 Sanestrzik Jakub 1990
102 RAJNER Krzysztof 1981 ULTRA Koszalin
103 Monczyńska Małgorzata 1983
104 Jurasz Wojciech 1988 TSG Młóckarnia
105 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
106 Kondzioła Krzysztof 1983 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
107 wilk bogdan 1967 wilki
108 Kędziora Tomasz 1978 Pobiedziska Running Team
109 Misztal Kamil 1983
110 Jeżowski Jacek 1971 Lubelski Klub Morsów
111 Szczeszek Lukasz 1980
112 Wysocki Arkadiusz 1980
113 Cendrowicz Magdalena 1982
114 Kwaśniewski Krzysztof 1987 Biegiem po Piwo
115 Tuczapski Piotr 1992 xRunners
116 Czardybon Michał 1980 Czarne Stopy
117 Wijas Mariusz 1973
118 Kuciel Paweł 1989 Axis Usługi Fizjoterapeutyczne
119 Oszczęda Wojciech 1975 Gmina Strzelce Opolskie
120 OKOŃ ŁUKASZ 1979
121 Goryszewski Piotr 1987
122 Leśniak Piotr 1975
123 Demków Przemyslaw 1972 KB Sobótka
124 Nosalik Marek 1965 MTA
125 Wyroba Waldemar 1969 Befit24team
126 Główka Rafał 1976
127 Hibner Zbigniew 1974
128 Matyszkowicz Janusz 1958 GOnimy
129 Dziamski Ryszard 1976
130 Koscielny Wojciech 1978 Nogi mnie Bolą...
131 Mars Maksymilian 1975 Trailrun.pl
132 Janowska Sylwia 1993
133 Górski Paweł 1980
134 Piechota Krzysztof 1975 SZWLA Stargard
135 Podbielski Krystian 1976 KAJA Team
136 Szpakowsja Dominika 1983 Hangar
137 Banasiak Marcin 1975
138 Zarzeczny Adam 1963 Szczecin Bezrzecze
139 Gomołysek Kinga 1986 Matner Running Team
140 Martini Dawid 1991 Real Madrid CF
141 Chudy Dawid 1985
142 Marchewka Grzegorz 1978
143 Bednarz Sebastian 1971 OTM.b
144 Kołodziej Mateusz 1983
145 Miedziejewski Andrzej 1986 WPRunning Pruszków
146 dziki marek 1980 farmaBRAIN run
147 Toporek Krzysztof 1984 Wylotane
148 Sikora Tomasz 1982 OKLAHOMA
149 Sztęgierska Agata 1982
150 Kwaśnicki Wojciech 1976
151 kozera waldemar 1979 OMA
152 Kamiński Cezary 1986
153 Miara Maciej 1991
154 Pronobis Marek 1979 BWM Team
155 Szymańska Ewa 1970 Team Biegowy Szczecinek
156 Jureczko Damian 1980
157 Rusin Anna 1981 Kęckie Harpagany
158 Kosmala Przemek 1981
159 Rapanicz Katarzyna 1982 Wszystko przed nami
160 Jodel Przemysław 1976 Puszczyk Bukowy
161 Piosik Mirosław 1985 KGHM ZG RUN
162 Żorniak Mateusz 1989 Mega Fason Sieniawa
163 Szaporów Łukasz 1981 Infinity-Gym
164 Kańduła Klaudia 1980 Nest Team
165 Rybarczyk Ilona 1989 Husaria Race Team
166 Piosik Zuzanna 1986 KGHM ZG RUN
167 Bogotko Marta 1974 Spartanie Dzieciom
168 Grzeszak Rafał 1972 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
169 Łączka Robert 1970
170 Krause Ania 1983 Holyfitness
171 Szymański Jarosław 1969 Team Biegowy Szczecinek
172 Nowak Piotr 1985 Stolarius Run Team
173 Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team
174 Kozłowska Karolina 1976
175 Marek Paweł 1989 Z bieganiem mi do twarzy
176 Orlicz Michał 1963
177 Preiss Tomasz 1981 UKS ZALEW JERZYKOWO
178 Florczak Maciej 1968 MUMIE MTB4fun
179 Jędrzejewska Agnieszka 1987 JakośToBędzie
180 Kaźmierczak Krzysztof 1985
181 Johna Adam 1982 Press-Glass Biegamy i wspieramy
182 Więcławski Michał 1982 Waga Ciężka
183 Ropelewski Tomek 1991
184 Nawrocki Jacek 1965
185 Bazyl Adam 1983 Brembo
186 Prokopczuk Wiktor 1985 Magna Formpol Running Team
187 Grzywa Kinga 1981 porunne furganie
188 Woźnica Adrian 1987 Grupa Nomax
189 Nowak Dorota 1983 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
190 Stasik Aleksander 1979
191 Ceberak Bartosz 1988
192 Jaworek Grzegorz 1985 MiG Team
193 Romańczyk Jarosław 1977 Huragan
194 Płonka Sebastian 1981
195 Bujnowski Rafał 1977
196 Bujnowska Eliza 1978
197 Winiarska Katarzyna 1980 Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running Team
198 Dziki Maciej 1979 FarmaBrain Run
199 Przybylski Patryk 1979
200 Solińska Katarzyna 1990
201 Niemiro Paweł 1980 Jagodowo-Kalinowy Team
202 Szabelak Witold 1981
203 Majoeski Marcin 1978
204 Grzywinski Bartosz 1980
205 Gawlik - Rybińska Kasia 1983 EŁKA Team
206 Niemiro Dominika 1984 Grupa Azoty Police
207 Czech Mateusz 1991 Małosolni
208 Maliszewska Marta 1978
209 Prugar Fukowska Paulina 1983 Dream Run
210 Madejczyk Marek 1984 KAGB GOPR
211 Rybiński Łukasz 1984 EŁKA Team
212 Śliwińska Katarzyna 1970 KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
213 Pelcner Marcin 1970 Klub Biegających Leśników
214 Kuś Michał 1982 Klub InO Stowarzysze
215 CIEPŁY TOMASZ 1977 GIRO DI ZAWADA
216 Postupalski Michał 1976 IHS Markit Team
217 Korpalski Tomasz 1981 Biegaj z Głową
218 Barczewska Agnieszka 1988 FC Mi Się Nie Chce
219 Woźniak Michał 1979
220 Kuś Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze
221 Padło Aleksandra 1981 12tri.pl
222 Grams Krzysztof 1981
223 Spyrka Piotr 1988 Klub Biegacza Fartlek
224 Miękiński Jacek 1975 Kwiaciarnia "Lilia" Lipowa
225 Stolarz Grzegorz 1977 Niepołomice Biegają
226 Kocot Patrycja 1985 Ostra Góra 351
227 Gadomska Ewa 1988 12tri.pl
228 Gaudyn Hubert 1975 #teamcztery
229 Bartolik Piotr 1978
230 Król Maciej 1975 WiRan Team
231 Januszewski Maciej 1985 TK
232 Doromiejczuk Andrzej 1967
233 Świerad Dariusz 1985 ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Polska
234 Stańco Paweł 1991
235 Lasocki Marcin 1979 PIG-PIB
236 Kuryło Zenon 1966 SBD Energetyk Rybnik
237 LUSZTYN MAREK 1977
238 Śmigielska Agnieszka 1981 Night runners
239 Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners
240 Kmita Krzysztof 1985 Wood&Steel Krzysztof Kmita
241 Moderhak Mateusz 1983
242 Król Michał 1988
243 Bednarz Jakub 1985 TeamOchal / Alchemia Biegania
244 Piechnik Zofia 1989
245 Kujawa Maciej 1978 HQ MNC NE
246 Warkocz Marcin 1982 Son of Jupiter
247 Bubicz Krzysztof 1980 wkurw_team
248 Szczepaniak Jadwiga 1965 KS Staszewscy
249 Mucha Adam 1977 poRUNne furganie
250 Gębla Wojciech 1982 hyrcaskis
251 Bulikowski Paweł 1973
252 Napierała Katarzyna 1976
253 Łajtar Krzysztof 1970
254 Kondzielnik Paweł 1981
255 Nawrot Łukasz 1984 Bieg z Chrystusem!
256 Lewandowska Paulina 1980 Holyfitness
257 Kałuża Arkadiusz 1973 Inżynieria Biegania Team
258 Szeja Paweł 1985 Wylotane
259 Ciuraszkiewicz Andrzej 1977 iron4ultra
261 Horowski Tomasz 1972 RUNHOGS Tychy
262 Borówka Ryszard 1975
263 Dąbrowicz Jakub 1983
264 Perykasza Paweł 1981 GrupaLuktrans.pl
265 Frąckowiak Jacek 1978 Runner's Power
266 Bawiec Marek 1975
267 McGuire Conall 1977
268 Walczyńska Karolina 1984 RUNHOGS Tychy
270 Mazur Michał 1983 KB Sobótka
271 Jarosław Sadowski 1970 T.S. OPATRUNKI Toruń
272 Pawlik Joanna 1978
273 Sajdak Dominika 1987
275 Perz Marzenna 1968
276 Niedziela Kamil 1990 W pogoni za duchem
277 Melson Maciej 1988
278 Koc Krzysztof 1976
279 Kociołek Krzysztof 1978 Lubrykant Mafia
280 Przedwojski Dariusz 1973 Polski Biegacz
281 Kobyłka Marek 1967 SUPERMARATON Kalisz
282 Weissensteiner Dawid 1987
283 Bokłak Mariusz 1976
284 Drochomirecki Piotr 1993 Netto grupa biegowa 42.195 Dębno
285 Jas Przemysław 1985
287 Bugajny Damian 1975 SUPERMARATON KALISZ
288 Kuc Wojciech 1984
290 Bonczek Łukasz 1985 Exatel Running Team
291 Jucha Jacek 1972 Carbo Asecura S.A./CA Aktywni
292 GAŁUSZKA DOROTA 1979 Wtorkowy Trening
293 Frankowski Dariusz 1970 SZAMANI W TRANSIE
296 Kania Tomasz 1975
297 Bezkorowajny Joanna 1989
298 Ciski Piotr 1974
299 Bezkorowajny Mateusz 1989
300 Kaliwoda Arkadiusz 1975
301 Szlósarczyk Krzysztof 1989
303 Wasztyl Grzegorz 1973
304 Grzegorczyk Michał 1985
305 Hajduk Piotr 1985 W Pogoni Za Duchem
306 Adamska Agnieszka 1975 KS Staszewscy
307 Jandzioł Marcin 1982
309 Pszczółka-Busch Aneta 1973
310 Podstawski Michał 1987
311 Wilk Paweł 1979 Stacja Grochów Sport Team
313 Żerkowski Przemysław 1966
315 Lacher Joanna 1995 Wkurw_team
316 Siepietowski Piotr 1969 LS AIRPORT RUN WARSZAWA
317 Danel Adam 1980
318 Zielska Barbara 1976
319 Zielski Tomasz 1976
321 Jurasz Paweł 1970 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
322 JURASZEK Andrzej 1994
323 Lesiak Tomasz 1981 TAKE
324 Zieliński Tomasz 1974 Tetrycy Schrodingera
325 Stępień Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza
326 Howaniec-Siwek Anna 1983 Beskidzka Bruja
327 Wojciechowski Andrzej 1971 Wolsztyński Klub Biegowy
328 SERAFIN DARIUSZ 1969 Klub Biegacza Fartlek
329 Grzyb Przemysław 1983
330 SOWA ŁUKASZ 1982
331 filipek daniel 1976
333 KUBIAK KAROLINA 1977 excalibur
334 Targiel Damian 1990
335 Michalski Jakub 1984
336 Chmielewski Tomasz 1972 BWOTR.PL -> blog biegowy
337 Stypa Jerzy 1963 STO-nogi Milanówek
339 Kot Tomasz 1979
342 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
343 Bociąga Andrzej 1990
344 Witkowski Michał 1974 ScopeDome
345 Mikuć Jerzy 1993
346 Linda Piotr 1991 KTN Łowcy Przygód
347 Bobin Tomasz 1978
348 Dobrzyniecki Piotr 1983
350 sobczak magdalena 1972
351 Fogiel-Pawłowska Agnieszka 1979 Los Bieganeros
353 Gwizdek Marcin 1993 SOVAteam
354 Brodziak Rafał 1979
357 Walczak Patryk 1989 xRunners
358 Pakulska Dorota 1976
359 Jankowiak Krzysztof 1978 Marco
360 Czarnecki Jacek 1972
361 Piela Mateusz 1990 SZTURM
362 Gajewski Zenon 1955 Zabiegani Częstochowa
365 Zieliński Łukasz 1979
366 Podgórski Krzysztof 1989 Zembrzyce Team
368 Kołdej Bartek 1975
369 Staszkiewicz Przemysław 1974
370 Kozik Damian 1986 HRmax Żory
371 Nowicki Michał 1975 BluMarianTeam
373 Wiśniewski Paweł 1988 Night Runners Gliwice
374 Żabnicki Mariusz 1975
375 Paluszkiewicz Kacper 1994
376 Kokociński Dariusz 1975 MaxCon Informatyka
377 Myga Anna 1984 heartless
378 Nalazek Marcin 1984 Kalenji by Decathlon
379 Myga Michał 1986 Heartless
380 Madej Anna 1977 Vege Runners
381 Łuksza Robert 1970 I-SPORT
383 Grzywiński Wojtek 1985
384 Skowrońska Wojciech 1976 KB Harcownik Jelcz Laskowice
385 Nowacki Paweł 1976
387 Batko Janusz 1974
390 Konewka Błażej 1987
391 Krzos Piotr 1984
393 Chojnacki Radosław 1980
394 Szefer Maciej 1981 Victoria Żytno
395 Ilkiewicz Adam 1981 3Bro
396 Konderla Krzysztof 1981
399 Dulian Michał 1982 Bieg z Chrystusem
400 Klima Dariusz 1984 Byle do przodu
401 Ziółkowski Michał 1981
402 Ilasz Stanisław 1976 Męska Strona Rzeczywistości
403 Zakrzyński Franciszek 1973
404 Grzędzielski Jacek 1977
405 Kożuch Piotr 1988
406 Kmak sławek 1974 papiki
407 Urbasek Łukasz 1982
409 Kuś Marcin 1978
410 Zagożdżon Piotr 1970 RUN BYGOSZCZ
411 Mikołajczyk Kacper 1998
412 Dziergwa Agnieszka 1984 Sobas Team
413 Wątroba Piotr 1986 Kopalnia Mocy
415 Lewandowski Piotr 1991
416 Kmieć Wojciech 1987
417 Talar Marek 1985 Kęsy Team
419 Sztefko Józef 1965
420 Kaczmarczyk Paweł 1992
421 Borzymowska Judyta 2000
424 Bogusz Grzegorz 1979
425 Piotrowski Maciej 1971 Ex Boyler Team
426 Chudecki Andrzej 1984
428 Matejak Filip 1988 Deski
431 Dura Przemysław 1981 Dobczycki Klub Biegacza
432 Kapelan Anna 1984 Przemyski Klub Biegacza / Fitness z Pasją
433 Góra Mateusz 1983
434 Gorzkowski Paweł 1984 STOPA Słupsk
437 Osica Lukasz 1983
438 Leszko Rafał 1987
439 Ogierman-Dykas Marzena 1983 Wataha
441 Marcinkowski Piotr 1968
442 Marcinkowska Jadwiga 1970
443 Łokas Andrzej 1968
444 Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega
445 Żukowski Paweł 1980 Vege Runners
446 Loska Marcin 1969 TimTirimTeam
447 Janik Krzysztof 1961 TORQ
448 Kapler-Tegowska Karina 1976 Czerwonak biega
450 Wójcicki Adam 1985
451 Kornak Dariusz 1972 Pkp cargo
452 Kaleta Karol 1980 40 latek Tychy
453 Woźniak Beata 1977
454 Jarzębowicz Adam 1975 Katowice
455 Zakrzewski Michał 1985
456 Białek Olaf 1965 megatel.com.pl
457 Żukowski Cezary 1983 For-Rest-Run Koszalin
458 Kaleta Karol 1980 40-latek Tychy
459 Szreiter Monika 1974
460 JASIŃSKI DANIEL 1982 Night Runners Września
462 Stasica Dominik 1992
464 Rutkowska Marta 1989 Wataha Grupa Treningowa
465 Młodzikowski Rafał 1979 Słynni Kenijczycy
466 Jaremek Wojtek 1981
467 Gorzelańczyk Jakub 1991 Tour de Run
468 czyż leszek 1980 Fantastic Team
469 Krzyżan Jakub 1974 KW Kraków
470 Nowak Michał 1982 444
471 Pawliczak Rafał 1974 Fizjobiegcze Szczecin
473 Czernik Andrzej 1953
482 Gajewski Szymon 1988 Skazani na sukces
485 Ciochoń Rafał 1980
486 Stańczak Szymon 1977 WOODRUN
488 Losor Andrzej 1975
489 Kazimierczak Adam 1984 Adam Kazimierczak
491 Kołek Szymon 1965
492 Bądziul Dorota 1983
493 Andrzejewska Magdalena 1977 Centrum Treningowe RETRO
494 Klarecki Adrian 1978 WiRan Team
495 Tyczyński Ryszard 1983 KLAVA
497 Piekielny Mariusz 1982
498 Nagiel Andrzej 1970 Zabiegani Częstochowa
499 Gradzik Inga 1993
500 Pudlik Paweł 1977 W pogoni za duchem
501 Wadas Grzegorz 1978
502 Ilavsky Igor 1971
503 Jabłoński Rafał 1979 Złamane Wiosło
504 Stroczyński Paweł 1980
506 Wąż Mariusz 1970 KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
508 Gdowski Sławomir 1983 Spasione Miśki