CITY TRAIL onTour Trójmiasto
18.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Janowski Filip 1991 MKL Szczecin
2 Piotrowski Radosław 1996 UKS Azymut 45 Gdynia
4 Dias Julia 1999 City Trail TEAM
13 Tuwalska Małgorzata 1979 LKS Zantyr Sztum
17 Szweda Mirosława 1986 DRUŻYNA SZPIKU
18 Żurawski Michał 1976 run LOTTO-Bydgostia
19 Deręgowski Krzysztof 1998
20 Zyner Sylwia 1976
21 FICEK KATARZYNA 1979 Frelki
22 Cynta Maciej 1989
23 Lisiecka Dorota 1982
24 Kreft Ewa 1975 Dream Tri Team
25 Olbryś Agnieszka 1987
26 Piasecka Agata 1991
27 Myślińska Aleksandra 1976
28 Kraszewska Agnieszka 1980
29 Panek Michał 1984 runpassion.pl team
30 Zieliński Tomasz 1974 ZIELAKI Team
31 kowalewski dariusz 1959
32 Halmann Mirek 1984 PGB sportowa paczka
33 Pędziszewski Piotr 1984 VAI ALTO
34 Przyborski Michał 1978
35 Janiak Dominika 1984
36 Pochopień Mira 1983 Wataha-łączy nas bieganie
37 Szkudlarz Diana 1989
38 Bołtuć Dominika 1995
39 Kordek Monika 1988
40 Gębołyś Beata 1973 Chwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z Nami
41 Szarmach Olga 1988 Port Gdynia Sport Team
42 Głombiowska Zuzanna 1996 Runpassion.pl TEAM
43 Formella Roman 1986
44 Rokita Mariusz 1975 RockyRUN
45 Ruczko Sławomir 1977 USAA Ruczko
46 Szuliński Kamil 1985
47 POHNKE WŁADYSŁAW 1946 BIEGAM BO LUBIĘ
48 Tuwalska Elżbieta 1979 LKS Zantyr Sztum
49 Bieganska Sandra 1990
50 Iwan Malgorzata 1984 MajaTeam
51 Rogińska Katarzyna 1964 wkurw_team
52 Konopka Anna 1983 Kaszubska Poniewierka
53 Szarafiński Krzesimir 1983
54 Kot Bartosz 1991 OPP KATOWICE
55 Mukherjee Shyamal 1981
56 Iefymenko Oleksandr 1979
57 Łęcki Krzysztof 1994 #BIEGACZE
58 Karbowska Kinga 1988
59 Czermińska Irmina 1993
60 Adamowski Andrzej 1979 Unicorn team
61 Lubowiecka Alicja 1982 Unicorn Team
62 Lewandowska Beata 1983 Stowarzyszenie wejherowski klub morsów
63 Rudnicki Maciej 1985 Aspire Power Club
64 Filipkowski Wojciech 1989 Aspire Power Club
65 Niewolin Tomasz 1989
66 Gumowski Marcin 1978 GUMA TEAM
67 Szubartowicz Marek 1982
68 Al-Hamis Hanna 1971
70 Ziółkowska Julia 2003
71 Dąbek Adrian 1980
72 Nowakowska Edyta 1992
74 Kałowska Marta 1987 MarciaTime
75 Kufel Jarosław 1987 MarciaTime
77 Pacuła Piotr 1959 AKMB Pędziwiatr Gliwice
78 Dębicki Maciej 1986
79 LULIS ZBIGNIEW 1960 ATLAS RUNNING TEAM
80 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 Przytulna Team
81 Pryśko Małgorzata 1991
82 Brzezińska Daria 1993
83 Durejko Łukasz 1993
84 Skibińska Joanna 1977
85 Skibiński Jacek 1980
86 Reszczyńska Monika 1975
87 Rzepecki Radek 1979
88 Wołoszyk Marta 1984
90 Grabowska Marzena 1969 Żarta Wataha
91 Portee Jacek 1969 O-Sowa Biega
92 Golasz Halina 1964
93 Armatyńska Małgorzata 1974 NESSI TEAM
94 Wójcik Małgorzata 1974 O-Sowa Biega
95 Jażdżewska Beata 1990 Biegnij z Bzykiem
97 Kościelski Mariusz 1966 COM-DKM
98 Koziński Marek 1978 BiegamyRazem Gdynia
99 Żak Karolina 1988 KONTENER FORMY / Mama w Trójmieście
100 Szladewski Oskar 1994
101 Kazyaka Katarzyna 1989 biegamyrazem.pl
102 Suchenia Piotr 1980 runpassion.pl team / inov-8 team / fjord nansen test team
103 Łakomski Mateusz 1984
104 Łakomska Barbara 1956
105 tokarski krzysztof 1958 S...K...S
106 Byczuk Żaneta 1984 Byku Team
107 Feld Maciej 1956 Santander Runners Team
108 Gałka Grzegorz 1971
109 Kozłowska Alicja 1988 ST RUNNERS
110 Gumiela Piotr 1980
111 Mateja Bożena 1959
112 Arciszewska Magda 1986 LPP Team/Kontener Formy
113 Skrzeczowski Bartosz 1986 Jaguar Gdańsk
114 Rychter Agnieszka 1998
115 Horowski Krzysztof 1987
116 Jaszczuk Aneta 1975 HDK PCK "KROPELKA"
117 Jaszczuk Jarosłwa 1977
118 Hawryluk Ireneusz 1969 Krasnystaw Biega
119 Prasek Marta 1982
120 Hońdo Radosław 1988
121 Kuźniar Wojciech 1985
122 Czecholiński Michał 1985
123 PRASEK LUCYNA 1956 Body in Motion
124 Depczyńska Agnieszka 1982 O SOWA BIEGA
125 Olchowy Ewelina 1982 Piąta Galaktyka
126 Dąbrowski Tadeusz 1961 Oksywie
127 Wyszomirska Ewa 1979
128 Iwan Paweł 1982 MajaTeam
129 Oliwniak Marcin 1983 Iron Team
130 Bury Paweł 1981 biegamyrazem.pl
131 Woloszyk Sebastian 1985
132 Weiland Karina 1977
133 Wieczorek Łukasz 1987 Run4Fun www.bytpak.pl
134 Keslinke Łukasz 1983 biegamyrazem.pl
135 Pełszyński Marek 1984 Zośka Running Team
136 Telepski Michał 1986 LSYP Active / NULL
137 Kankowska Justyna 1982 GKS KASZUBI LUZINO
138 Szarota Patryk 1982
139 Kankowska Dominika 2001 GKS Kaszubi Luzino
140 Lipka Maciej 1986
141 Kankowski Paweł 1981 GKS Kaszubi Luzino
142 Bilski Bartosz 1983
143 Sarnowska Aleksandra 1979 Kontener Formy
144 Palka Anna 1990 Kontener Formy
145 Piotrowska Joanna 1978 Kontener Formy
146 Sowińska Olga 1978 BBL AWFiS Gda/ GT
147 Krawczak Agnieszka 1990
148 Raszewski Mateusz 1988 Maja Team / Kaszubskie Dziki
149 Kołodziejczyk Lidia 1975 Maja Team
150 Gruchała Agnieszka 1977 MEWA Gdynia
151 Szczęsny Leszek 1985
153 Jakubczak Marta 1992 Aspire Power Club
154 Sobczak Slawomir 1962
155 Łunkiewicz Julia 1993
156 Płocharski Tomasz 1993
157 Saldana Cristian 1991
158 Kaszczyk Weronika 1991
159 Stasiukiewicz Rafał 1980 Centrum Sportowe"u Jezuitów"
161 Wysłouch Michał 1984 F3Team
162 Szczepański Michał 1992
163 Falba Karol 1982 #TeamLatis
164 Kacprzak Marcin 1983 Portowe Knury
165 Rudnicki Dariusz 1985
166 CZERNIA JERZY 1970 CZERNIA TEAM
167 Osowski Maciej 1967 Vege Runners
168 Dawidowicz Iza 1982 Maja Team/Bogatka Biega
169 Pionk Rafał 1984 Kujawscy Runners
170 Baranowski Adrian 1979 BARANOWSKI TEAM
171 Sławiński Damian 1987 LKS Zorza Gdynia
172 Just Beata 1978
173 Guliński Grzegorz 1984 Team Kopeć
174 KULKA JAN 1982
175 Kącka Katarzyna 1992
176 Olszewski Karol 1982
177 Schoenrock Tomasz 1994 Finisz Morąg
178 Kulka-Dolecka Anna 1978 parówy hmm hmm hmm
179 Groth Dagmara 1999 KUJAWSCY RUNNERS
180 Jaszczuk Marta 2003
181 Karpiński Zbigniew 1969 1969
182 GACKA KATARZYNA 1977 MEWA GDYNIA
183 Czaszyński Adrian 1980
184 GACKI ZDOBYSLAW 1977 MEWA GDYNIA
185 Jedlińska Małgorzata 1993
186 Paz Diaz Adrian 1989
187 Lip Rafał 1981 Parówy hmm hmm hmm
188 Torbicz Piotr 1978 666
189 Półrola Robert 1975 Kujawscy Runners
190 Lubiński Kamil 1992 Centrum Sportowe u Jezuitów
191 Czarnowski Krzysztof 1979 Fabryka Dobrej Zabawy.pl
192 Ptach Jacek 1973
194 Klekotko Anna 1982
195 Marciniak Izabela 1977
196 Zieńczuk Piotr 1976 Gdańskie Autobusy I Tramwaje
197 Wróblewska Dorota 1967 BBL Gdańsk
198 Jarzyński Dariusz 1973 Oracz z Kociewia
200 Hinc Iwona 1975 Kolorowa Drużyna Nessi
201 Strzelczyk Mariusz 1986 KONTENER FORMY
202 Kujawski Łukasz 1988 Kujawscy Runners
203 Kowalski Łukasz 1983
204 Solyga-Kowalska Basia 1983
205 Kruszyńska Magdalena 1980 biegamyrazem.pl
206 Dziedziewicz Sebastian 1995 NoToJo
207 Klawitter Antonina 1975
208 Wlodarczyk Patrycja 1980 JKLA JAWOR
209 Kapłaniuk Emilia 1988
210 Zieliński Jacek 1969 biegamyrazem.pl
211 Klekotko Fabian 1978 TriEagels
212 Górska Weronika 1989
213 Poznachowska Milena 1978
214 Raczyńska Ewa 1978 biegamyrazem.pl
216 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 UKS SIÓDEMKA
217 Pupiec Mariusz 1969 UKS Siódemka
218 Lipko Adrianna 1988 Biegamyrazem.pl
219 PRĄTNICKI MARIUSZ 1980
220 Pawłowski Jacek 1998 Szwagry
222 Walentynowicz Aneta 1977 LOTOS Running Team / Pruszcz Biega
223 Konecko Izabela 1967 Sopot Team
224 Sobczak Edyta 1986
225 Cudnowski Leszek 1970 Gdańsk Południe/biegambowarto.pl
226 Kaliczyńska Wioletta 1978
227 Sebastiańska Dorota 1978 Pruszcz Biega
228 Pawłowski Krzysztof 1996
229 Lachowicz Adrian 1981
230 Krzysztofiak Marek 1958 Grupa Trójmiasto
231 Pastwa Janusz 1974
233 Zienkiewicz Piotr 1974 UKS Gimpas Pasłęk
234 Dias Magdalena 1997 Zorza Gdynia
481 Kalisz Paulina 1993 JEPPESEN
483 Golyszny Marta 1981 Jeppesen
484 Drywa Jakub 1991 Jeppesen
485 Laskowski Kamil 1992
487 Lisowska Emilia 1989 Jeppesen
488 Zięba Dominik 1995 JEPPESEN
489 Biczkowski Konrad 1984 Jeppesen
491 Świąder Mirosław 1970 Intel Runners/run-passion.pl team
492 Orłowski Piotr 1985 Intel Runners
494 Raulin Izabella 1989 Intel Runners
495 Żak Paweł 1986 Browery Team
496 Matuszewski Karol 1983 WILKI KOSZALIN
497 Orłowska Agata 1982 JEPPESEN
498 Wrobel Jolanta 1977 Jeppesen
499 Zasońska Agnieszka 1992 JEPPESEN
500 Sobisz Joanna 1988 Jeppesen