CITY TRAIL onTour Bydgoszcz
19.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Kotłowski Bartosz 1992 LKS OSTROMECKO
2 Ochal Pawel 1981 TEAMOCHAL
3 Poczewski Jan 1999 ANKO SPORT
4 Binaszewski Adam 1982
11 Szenk Marta 1980
12 Szweda Mirosława 1986 DRUŻYNA SZPIKU
13 Pękała Aleksandra 1984 Run Pasja
19 Matuszewski Karol 1983 WILKI KOSZALIN
20 Sobolewska Aleksandra 1994 ReebokRunCrew Bydgoszcz
21 Kaja Dominika 1991
22 Mętel Laura 1992 Łabiszyn Runners
23 Aptowicz Damian 1994
24 Pikulik Natalia 1983
25 Pawlak Łukasz 1984
26 Tuczkowska Joanna 1991
27 Skowron Monika 1977
28 Wawrzyniak Sandra 1991 Bydgoszcz na start
29 Wojciechowska Emilia 1975
30 Potrzebowski Marek 1983 Twix83
31 Potrzebowska Agata 1985 DEAF i #B3K
32 Gruszeczka Jacek 1986 parkrun Grudziądz
33 Wajer Marita 1997 Reebok RUN CREW Bydgoszcz
34 Okoński Jarosław 1986 BiegoweZaparcie.pl
35 Monsiorski Adam 1973 Kabel Team
36 GADOMSKA Maria 1952 RUN BYDGOSZCZ
37 Jancowski Wojciech 1971
38 Siuda Sebastian 1973 Soleccy Biegacze
39 Kasperski Jarosław 1975
40 Butowski Michał 1973 Sen O Victorii
41 Kasperska Jolanta 1980
42 Piórkowska Agnieszka 1978 Soleccy Biegacze
43 Stępkowska Izabela 1974
44 Gąsiorowski Robert 1971 RUN BYDGOSZCZ
45 Knioła Przemysław 1999
46 Lewandowski Łukasz 1981
47 Półgęsek Bartosz 1985 Harpagan Team Bydgoszcz
48 Kowalczyk Karol 1979
49 NAGÓRSKI RYSZARD 1956
50 Jagodziński Mateusz 1990 Bydgoskie Okonie
51 Podemska Patrycja 1988 Forest Gang
52 pestka anna 1983
53 Białek Łukasz 1980 Biegaj z Dębami
54 Kochański Tomasz 1986 parkrun Grudziądz
55 Koszowska Anna 1982
56 Kozińska Justyna 1981 Bydgoskie żółwie
57 BIAŁEK ANNA 1982 Biegaj z Dębami
58 Gotowicz Mariusz 1962
59 LEBA DARIUSZ 1975 LEBUŚTEAM
60 Lewandowski Piotr 1972
61 Lewandowska Beata 1973
62 Gwiazdowski Krzysztof 1977
63 Pawlik Stanisław 1965
64 Mreła Adrian 1982 ROKA-Geodezja
65 Pawski Przemysław 1990
66 Guryn Wiktor 1983 Zielony Pelikan
67 Kaźmierczak Aleksandra 1976 Biegają z Dębami
68 Karski Marcin 1976
69 Rogalska Marcelina 1991
70 Liwoch Grzegorz 1967
71 Kanjerski Jerzy 1940 Run Bydgoszcz
72 Mrozek Anna 1981
73 Nowak Hubert 2002
74 Marzyńska Weronika 1992
75 Jagodzińska Magdalena 1990 Bydgoskie Okonie
76 Pinczewski Dominik 1992
77 kreński tomasz 1977 TEAMOCHAL
78 Kiec Dominika 1990 brak
79 Zakrzewski Adam 1995
80 Marzyński Rafał 1989
81 Bogdanów Karolina 1989
82 Michalak Wojtek 1966
83 Karski Hubert 1951
84 Grubich Damian 1975 Parkrun Grudziądz
85 Walczak Anna 1978 Parkrun Grudziądz
86 Walczak Jacek 1978 Parkrun Grudziadz
87 Pietruszewski Bogdan 1951 Parkrun Grudziądz
88 Chudy Radosław 1988
89 Janiak Aneta 1982
90 Chudy Małgorzata 1992
91 Szmelter Michał 1972
92 Raczyński Krzysztof 1960 Biegający Filozof Team
93 Bejster Przemysław 1958 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
94 POPOWSKI ZBIGNIEW 1955 RUN BYDGOSZCZ
95 POPOWSKA BARBARA 1955 RUN BYDGOSZCZ
96 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976
97 Łuczak Piotr 1986 Atos
98 Babiarz Marek 1978
99 Sztejka Jolanta 1978 PGB Sportowa Paczka
100 Szymańska Alicja 1984
101 Iwaniuk Jacek 1973
102 Pilakowska Angelika 1981 Eltra w biegu
103 Szulc Andrzej 1972 Eltra w biegu
104 Zimny Marek 1960 Eltra w biegu
105 Rzeszotarski Daniel 1984
106 Łabenda Piotr 1970 Terenowa Masakra Team
107 Sudoł Jacek 1978
108 Zelek Aleksandra 1974
109 STANKIEWICZ DARIUSZ 1967 Ból to ściema
110 Czajkowska Sylwia 1977 Bydgoskie Okonie, Forsportpolska
111 Rataj Maciej 1975
112 Drwęcki Daniel 1983 Biegnij z ProService / How To Run By Dan
113 Ulandowska-Monarcha Patrycja 1990
114 Pracki Łukasz 1991
115 Repczyński Tomasz 1990 TriSpace
116 SAPA Dariusz 1967 Bydgoskie Żółwie
117 Musiał Artur 1970
118 Przybyszewski Marcin 1973 LK
119 Deręgowska Martyna 1991
120 Pawlaczyk Szymon 1985 TriSpace
121 KOWALSKI Jacek 1977
122 Malatyńska Barbara 1974
123 Koscielny Remigiusz 1979
124 Kościelny Jakub 2002
125 Woszczyk Agnieszka 1991
126 Zelek Janusz 1969
127 Sikora Sylwia 1979 1Brygada Logistyczna
128 Lejb Agnieszka 1989
129 Cichy Adam 1986 Run4Fun
130 Wojciechowski Grzegorz 1992 Atos Bydgoszcz
131 Jagielska Patrycja 1989 HealthyPatrol
132 Iwan Remigiusz 1977
133 Ulan Natalia 1989
134 Góźdź Hanna 1949 Jaś biega
135 Stachowiak Aleksandra 1984
136 Brzykca-Myszkowska Joanna 1983
137 Cieślak Emilia 1978
138 Maison Magdalena 1981
139 Bartela Alicja 1984
141 POHNKE WŁADYSŁAW 1946 BIEGAM BO LUBIĘ
142 kurkus kamila 1999
144 Skwarek Bogumiła 1967
145 Sylwestruk Marta 1985
146 Lemke Katarzyna 1981 Fordon Team
147 Zielińska Justyna 1981 KapiTeam
148 Kośmiński Krzysztof 1977
149 Kośmińska Karolina 1979
150 Szmytka Rafał 1979
151 Jaruszewska Jowita 1976
152 Sadowska-Krawczenko Iwona 1967
153 Bednarek Grazyna 1970 Run Pasja
154 Haracewiat Cezary 1961
155 Tarczyński Łukasz 1982 #FreakY_FIT
156 Pawlak Iwona 1996
157 Aashaug Victoria 2002
158 Kozakiewicz Marcin 1975
159 Koralewska Julia 2002 Zawisza Bydgoszcz
160 Winogrodzka Magda 1987 Team Sonsiady
161 Bukaluk Agata 1986
163 Winogrodzki Radosław 1985
164 Kwaśna Patrycja 1999
165 Małecki Jakub 1979 Bydgoskie Okonie
166 Kretowicz Piotr 1996
167 Drabik Maja 1992 Łabiszyn Runners
168 Skarwecki Remigiusz 1984 Łabiszyn Runners
169 Jakubczak Łukasz 1983 Fordon
170 Jakubczak Michał 1986 -
171 Żurawski Michał 1976 run LOTTO-Bydgostia
172 Zieliński Radosław 1986
173 Grabska-Zielińska Sylwia 1991
175 Kościańska Bogusława 1986
176 Bołka Szymon 1987
177 Mazurkiewicz Piotr 1978
178 Durlak Damian 1977 1 Blog
179 Mroczek Barbara 1986 Wiedźmy
180 Witońska Angelika 1984
181 Kłosowski Marcin 1976 Grupa Bankietowa Specjal
182 Zwolski Wojciech 1986
183 Haize Tomek 1978 ARRK
184 Gżyl Mikolaj 1983 janusze triathlonu 'exodus' team
185 TRUDNOWSKI Janusz 1947 RUN PASJA
186 Włoch Tomasz 1984 Diabelskie pioruny
188 Schab -Drożdżyńska Joanna 1985
190 Wawrzonkowski Dawid 1985
191 Grzegorzewski Rafał 1974
192 Deręgowski Krzysztof 1998
194 Badziński Bogdan 1979 1979
195 Jakubczak Rafał 1989 Team Sołtysa
196 Wydrych Barbara 1983 Parkrun Grudziądz
197 Smaruj - Sadowska Janina 1951
198 Rygiewicz Wojciech 1965 SPA Kropka
199 Kuryło Tomasz 1981
200 Frischke Agnieszka 1983
201 Lada Przemysław 1984 Stale Biegam Nova Trading
202 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 CS Group Runners Team
203 Walczak Jakub 1993
204 Michalak Mariusz 1973 Brak
205 Nowicka Tatiana 1974
207 Kochowicz Anna 1971 Wataha Bydgoszcz
209 Wojciechowski Jarosław 1973
210 Piszczygłowa Bernadeta 1971
211 Prüfer Paweł 1972
212 Woźniacka Beata 1965 Azyl dla Jeży/Fundacja JeKo
213 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 Ku Bliskości
214 Kapelewski Marcin 1979 Cystersi
215 Mielcarski Michał 1981 MIELCAR TEAM
216 Szajbe Michał 1983 Czarne Stopy
218 MOROSZCZAK Dominika 1981 Spójnia Białe Błota
219 Nadolny Sebastian 1975
220 Murawka Łukasz 1983
221 Rybka Magdalena 1980 Akwarium
222 Klinowski Radosław 1985 Galactica
223 Kozłowski Mateusz 1988
224 Szadkowska Anna 1957 BBL Inowrocław
225 Szewczykowski Grzegorz 1981 Bydgoskie Żółwie
226 lange monika 1976
227 Kowalski Marek 1977 BYDGOSKIE ŻÓŁWIE
228 LUZAK MIROSŁAW 1961 MWiK BYDGOSZCZ
229 WRÓBLEWSKA DAGMARA 1980 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
230 Winklewski Krzysztof 1976 Solbet
231 Gackowska Izabela 1987
232 Święcicki Andrzej 1973 Bydgoszcz
233 Pietraszak Tomasz 1971 RUN BYDGOSZCZ
234 Małacha Dawid 1995 KU AZS UTP Bydgoszcz
235 Rydelska Kinga 1972
236 Siemieniec Olaf 2002
237 Maćkowski Maciej 1986 UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
238 Pasieka Magda 1981 #żółtokrólewscy b3k
239 Pasieka Tomasz 1976 LUKS Start Nakło
240 Stromczyński Wiesław 1958 Tuptuś Borówno
241 Saganowska Dorota 1972 Bydgoskie Żółwie
242 Wasilewski Marcin 1985 wirtualneszlaki.pl
243 Gruszka Marek 1960 Niezrzeszony
244 Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace
245 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 1965 TriSpace
246 Gościnny Michał 1984
247 Staniszewska Aleksandra 1988
248 Kujda Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna
249 Lichocki Marcin 1986
250 Olewnik Ewelina 1984 Bydgoskie Żółwie
251 Kicińska Joanna 1978 Bydgoskie Żółwie
252 Kosiarski Tomasz 1974
253 Kujda Dorota 1980 Osielsko
254 Krzemińska Jolanta 1983 Bydgoszczanka Biega
255 Zakrocki Kamil 1990
256 Kłaczyński Mariusz 1979 Parkrun Grudziądz
257 Albiński Mariusz 1986
258 Nagow Michał 1974
259 PAWLIK MAREK 1960 FARMVITA TEAM
260 Klawikowska Julita 1985 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
261 Stankiewicz Jacek 1993
263 Kabacińska Kinga 1987
264 Frydrychowicz Lilianna 1960
265 Zaparucha Mikołaj 1972 ZAPA
266 Luzak Magdalena 1991 Fluo Duo A&M
267 Kondek Jakub 1978
268 Koziński Tomasz 1973 Bydgoskie Żółwie
269 Swiatlak Piotr 1992 ATOS / Wings for Life
270 Kwiatkowski Wojciech 1965 Nico Team
271 Niedbalski Grzegorz 1958 RUN BYDGOSZCZ
272 Wieczorek Łukasz 1987 Run4Fun www.bytpak.pl
273 Masłowski Łukasz 1991
274 Gołębiewski krzysztof 1989 Just 5
275 PREDER BARTOSZ 1978
276 Rutkowska Virginia 1984 Atos/Klinika Triathlonu
277 Bethke Slawomir 1989 SISU-OWB team
278 Chudecka Beata 1979
279 Chudecki Robert 1976
280 Łaz Kamil 1983 Bydgoskie Okonie
281 Banaszak Ewa 1984 RUN BYDGOSZCZ
282 Olszewska Adrianna 1995
283 Kasprzyk Miłosz 1993
284 Krasińska Katarzyna 1981
285 Krasiński Piotr 1975
286 Werner Michał 1990 Łabiszyn Runners
287 Błażejak Krzysia 1978 RUN BYDGOSZCZ
289 Warczak Piotr 1976 TEAMOCHAL
290 Janic Joanna 1978
291 Pic Dawid 1992 zawsze na 100%
292 Zupa Martyna 1996 SISU-OWB team
293 Milewska Jagoda 1993
294 Brzuchalski Mateusz 1987
295 Nalewalska Justyna 1989 Serce Tybetu/wkurw_team
296 Burzyński Jan 1978
297 Czyściecki Adrian 1989 Bydgoskie Okonie
298 Kalinowski Arkadiusz 1981
299 Kalinowska Sylwia 1985
300 Jagieła Bartosz 1983 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
301 Szajda Magdalena 1977
302 Kuć Dariusz 1986
303 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 Klinika Triathlonu
304 Górska Joanna 2002
305 Jasiak Joanna 1983
306 Grochowska Anna 1987
307 SOWIŃSKA JOANNA 1983
308 Kalinowski Dawid 1985
310 Stępień Monika 1978
311 Szychowski Jarosław 1987 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
312 Acosta Jose 1970 Chupacabras
313 Słomka Maciej 1985 Może i powoli, ale za to byle jak
314 Kowalski Arkadiusz 1969
315 Koźlikowska-Wencka Magdalena 1980 RUN Bydgoszcz
316 Graczyk Roman 1973
317 Filipek Małgorzata 1989
318 Biernacka Anna 1979
319 Woźniakowska Agata 1984 Bydgoskie Okonie
320 Dering Magdalena 1990
321 Witucka-Krygier Malwina 1987 voip24sklep.pl sport
322 Krygier Mateusz 1989
323 Kuczkowska-Wróbel Małgorzata 1985
324 Krygier Maciej 1988 voip24sklep.pl sport
325 Łobocki Krzysztof 1984 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
326 Wróbel Paweł 1983
327 Matuszewska Agnieszka 1982
328 Kosecki Tomasz 1977
329 Brzuskiewicz Sławomir 1967 ARTCOP
330 Mazurkiewicz Michał 1988
331 Staroń Monika 1981 Bydgoskie żółwie
332 Głogowski Krzysztof 1977 KORONOWO NA BIEGOWO
333 Betlewski Szymon 1998 KU AZS UTP Bydgoszcz
334 Tryt Maciej 1981 RUN Bydgoszcz
335 Tryt Małgorzata 1982
336 Jagieła Jarosław 1972 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
337 Misun-Nowak Katarzyna 1990 AMS Triathlon
338 Szukalski Piotr 1998
339 Ettinger Paweł 1987
340 SAWICKI MARCIN 1983 TEAMOCHAL
341 Jankowski Damian 1998
342 Polacka Jadwiga 1973 Biegaj z Dębami
343 Wenda Dawid 1990 Szkoła Jazdy TOMAS
344 Kończal Robert 1983
345 Magdziarz Katarzyna 1981
346 Mateja Piotr 1987
347 Kowalska Angelika 1981 Trispace
348 Dekowska Monika 1983
349 Szarszewska Małgorzata 1987 Parkrun Grudziądz
350 Światlak Marek 1969
351 Popielarz Robert 1969 SBRT Bydgoszcz
352 Leszczyńska Joanna 1985
353 Nurkiewicz Jarosław 1971 Kung fu Pandy 3
354 Maciński Waldemar 1982
356 Andrzejak Sylwia 1969
358 Dryll Andrzej 1975
359 Dominiak Joanna 1983 Joanna Dominiak
360 Wujek Magdalena 1983
361 Michalewski Bartosz 1977
362 Gornowicz Daria 2002 KS WDA ŚWIECIE
363 Rybak Łukasz 1983
364 Gołatta Magdalena 1980
365 Włodarczyk Wojciech 1964 Czarne Stopy
366 Wiśniewski Piotr 1989
367 Kitkowski Maciej 2002 N-Bike Academy
368 Rymer Jakub 1985 Erplast
369 Tucholski Bartłomiej 1992 Bydgoskie Okonie
370 Rassalska-Kausa Jola 1978 Yogi Biega
371 Tuleja Jakub 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
372 Kempa Arkadiusz 1974 Family Team Kempa
373 Moroszczak Bogumił 1974 PGB Sportowa Paczka/Spójnia Białe Błota
375 Olkowski Jurek 1953 The Runners Świecie
376 Stróżyk Grażyna 1990
377 Jankowski Tomasz 1969 Biegaj z Dębami
378 Wierzynski Damian 1988 Eximo Extreme Team
379 Anglart Roman 1966 Run Pasja
380 Rakowska Natalia 1993
381 Baumgart Jacek 1962 Biegaj z Dębami
382 Markowska-Baumgart Aneta 1960 Biegaj z Dębami
383 DRAUS TOMASZ 1981 DR@USIKI
384 Kosiński Michael 1993 Harpagan Team Bydgoszcz
385 Wiatrowska Katarzyna 1983 SPA Kropka
386 Łuczkowski Rafał 1986
387 Koreciński Mirosław 1957 Wataha Bydgoszcz
388 Strzyżowska Monika 1979 Wataha Bydgoszcz
389 Stępniak Krzysztof 1978
390 Stępniak Paulina 1978
391 Szyszka Radosław 1982
392 Witucka-Gulska Barbara 1976
393 Jaroszewska Anna 1976 Deep Forest
394 Iwaniuk Mateusz 2003
395 Włodarski Przemysław 1983 SLAPB
396 Brownell Mackland 1981 Chupacabras
397 Nuzzo Nicholas 1974
398 Kunkel Jodie 1980
399 Tomaszewski Wojciech 1964
400 Occhiuzzo Ryan 1982
401 Sajur Sylwia 1993
402 Gackowski Szymon 1981 Bydgoszcz na Start
403 Gackowski Edward 1944 Bydgoszcz na Start
404 Tomaszewski Maciej Emanuel 1988
405 Danielek Adam 1978 Biegam, żeby się nie spocić!
406 Drzewiecki Rafał 1975 Run4Fun www.bytpak.pl
407 Lica Krzysztof 1962 SISU OWB Team
408 Satro Leszek 1982 Team Sonsiady
409 Hendzel Karolina 1983 Team Sonsiady
410 Zielińska Agnieszka 1991
411 Weiland Adrian 1984 Night Wolves Słupsk