CITY TRAIL onTour Junior Poznań
23.07.2019, 17:30
Dystans: 0.3 km | 0.6 km | 1 km | 2 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nazwisko Imię Rocznik Klub
Bielecka Magdalena 2007 SP 1 Komorniki
Maluśki Tomasz 2005
Kosiorek Antonina 2011
Spychała Igor 2011
Baranek Aleksandra 2004 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
LEWTAK IGOR 2016
Lehwark Wojciech 2012 Drużyna szpiku
Behrendt Kinga 2013
Behrendt Agata 2016
Hojan Amelia 2009
Hojan Paulina 2011
Wachowiak Emilia 2008
Wachowiak Małgorzata 2015
Prejs Hubert 2009 UKS Sprint Przeźmierowo
Kołacka Michalina 2009 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
Stachowiak Ewa 2005 Rokietnica Biega
Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega
Król Artur 2013
Gawarecki Aleks 2012
Sroka Jakub 2010 SP65 Poznań
Sroka Anna 2012 SP65 Poznań
Stęsik Mikołaj 2011 KORONA ZAKRZEWO
Stęsik Maksymilian 2016 Lech Baby
Dowhań Pola 2015
Dowhań Aleksander 2017
Pawlus Maciej 2011
Szczęch Adam 2015
Sobucki Oskar 2013
Mikołajczak Gabriel 2014
Janek Dorian 2013
Różański Dominik 2014
Targońska Vanessa 2013
Orlicki Tomasz 2012 Ramirent
Di Marino Samek 2011 SP 70 w Poznaniu
Cordon Labuda Jan 2012
Mańkowska Lena 2011 Poznańska Szkoła Kyokushin Karate
Stramowska Paulina 2015
Mirecka Gabrysia 2010
Nowak Michał 2009 Sp 29/AZS Poznań
Winkel Patryk 2008 Sp7 Poznań
Kowalewski Jakub 2011 AZS Olimpia
Kowalewska Pola 2007 AZS Olimpia
Mazurek Marcel 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Zalasewie
Mazurek Deborah 2010 Szkoła Podstawowa nr2 w Zalasewie
Mazurek Anastazja 2013 Przedszkole Malowany Konik w Zalasewie
Mazurek Teofil 2016 Przedszkole Zaczarowana Podkowa w Zalasewie
Meller Zofia 2010 TECH-RACE
Mielcarek Maja 2015 Prywatne Przedszkole Estetyczne / Fregata Swimming
Gadzińska Jagna 2016
Górczyński Adam 2007
Górczyński Kacper 2010
Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska
Smela Klaudia 2010 SP5 w Luboniu
Smela Oliwia 2012 SP 5 w Luboniu
Rura Jan 2009 GKS Tarnovia
Rura Antek 2011 GKS Tarnovia
Malinowska Wiktoria 2009 Poznań
Hoffmann Julia 2011 wkurw_team
Kaniewski Franek 2009
Kaniewska Helena 2013
Mańkowski Oliwier 2006 Poznańska Szkoła Kyokushin Karate
Chwiałkowski Kamil 2012
Bozek Kacper 2010 Lpfa Junikowo
Grześnik Feliks 2016 Synek Mamy i Taty
Śliwa Alicja 2015
Szkódlińska Sabina 2011 oddychajswobodnie.pl
Szkódlińska Nina 2013 oddychajswobodnie.pl
Szkódlińska Jagoda 2015 oddychajswobodnie.pl
Bajaczyk Mikołaj 2014
Kruszniewicz Paweł 2014 Kruchy Team
Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl
Henc Matylda 2014
Henc Adam 2012
Gierszewski Jeremi 2012 UKS Sprint Przeźmierowo
Gierszewski Marcel 2007 UKS Sprint Przeźmierowo
Dudczak Maja 2008
Dudczak Filip 2011
Andrzejewski Igor 2007 SSP 14 Poznań
Andrzejewski Kamil 2009 SSP 14 Poznań
Maćkowski Marcel 2009 UKS Achilles Leszno
Maćkowski Mieszko 2010
Maćkowska Iga 2016 Kąkolewo
Dondajewski Alexander 2011
Dondajewski Wiktor 2014
Paczkowska Hanna 2016
Rau Julia 2014
Grzeszkowiak Konstanty 2014
Jaśkowski Wojciech 2014 W Kasztanowym Parku
Babica Amelia 2013 Kobiety Biegają
Mikołajczak Marysia 2013
janiak antoni 2011 gks dopiewo
Brzeziński Kajetan 2008
Kruk Kacper 2006 Akademia Piłkarska Polonia Środa
Białek Gabriela 2014
Karbownik Gracjan 2012
Kamiński Mikołaj 2016
Piasecka Laura 2017
Hrycak Franciszek 2010 UMKSN Poznań
Hrycak Tymoteusz 2011 UMKSN Poznań
Hrycak Bernard 2016
Flaszewska Zofia 2013 Sportowy Kaźmierz
Flaszewska Antonina 2015 Sportowy Kaźmierz
Kujawka Kuba 2012
Kujawka Lena 2016
Poniedziałek Wojciech 2015
Giera Kuba 2015 HCP POZNAŃ
Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki
Kaczor Konstanty 2011
Kaczor Aleksander 2013
Kowalczyk Mikołaj 2012 Lucky LUZers
Zaremba Zuzanna 2007 Uks Jedynka Gostyń
Zdanowska Jagna 2014 enduhub.com
Bednarska Emilia 2010
Bednarska Kamila 2015
Trojak Jakub 2008 WILKI Koszalin
Lewicka Zuzanna 2012 POSM 1 Poznań
Łukaszewska Nikola 2008 SP2 Gniezno
Wawrzyniak Emilka 2016 Drużyna W!
domański stasiu 2012
Zaremba Zuzanna 2007 Uks Jedynka Gostyń
Zaremba Maksymilian 2015
Klaus Michał 2008 SP20 P-Ń/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA
Jankowski Krzysztof 2013 Wesoły Delfinek Suchy Las
Jankowski Jacek 2015 Wesoły Delfinek Suchy Las
Piechocki Patryk 2011
Jarosz Maria 2013
Jarosz Jerzy 2015
Kozal Milena 2012 FTI Kids
Foksowicz Hania 2012
Foksowicz Marysia 2014
Foksowicz Tosia 2016
Rybicka Natasza 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
Stuczyński Maks 2012 Plewiska biegają
Meller Amelia 2015 Wieloosobowy Klub Sportowy
Klauza Borys 2011 Kamedsport Team
Meller Tymon 2017 Wieloosobowy Klub Sportowy
Klauza Jakub 2011 Kamedsport Team
Jankowski Piotr 2011
Jankowski Krzysztof 2014
Łajło Leon 2011
Olszanowski Konrad 2007
Olszanowski Oliwia 2013
Konieczny Mateusz 2010
Konieczny Jakub 2014
Jankowiak Aleksandra 2016
Napierała Zuzanna 2011
Napierała Gabriela 2013
Fornalik Laura 2014 4nalik Team
Fornalik Alex 2009 4nalik Team
Huczek Łukasz 2016
Mikulski Franek 2010
Mikulski Stanislaw 2014
Gratkowski Jędrzej 2012 Grunwald Team Poznań
Kolańczyk Piotr 2016
Grzywacz Jan 2013
Grzywacz Krzysztof 2015
Konieczna Basia 2012
Bojarska Hanna 2011
Bojarska Izabella 2013
Bojarski Michał 2016
Matusiak Krysia 2014 Śmigające Kryśki :)
Maćkowska Agata 2010 SP Parkowo
Maćkowska Jagoda 2012 SP Parkowo