CITY TRAIL onTour Wrocław
24.07.2019, 19:00
Dystans: 5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Boratyński Dariusz 1997 CITY TRAIL Team / Wosiek Team
2 Czeronek Mikołaj 2000 Czeri Team
3 Lesiecki Jacek 1991 WosiekTeam / AZS AWF Wrocław
4 Napieraj Dominika 1991 CITY TRAIL Team
11 Zieleń Małgorzata 1996 Wosiek Team
12 Liputa Emilia 1995 140minut.pl
13 Biernacka Katarzyna 1991 MKS Siechnice
17 Matuszewski Karol 1983 WILKI KOSZALIN
18 Ogonowska Joanna 1976 Celerki
21 Książkiewicz Piotr 1990
22 Nowak Paweł 1986 Land Rower Wrocław
23 Stankiewicz Izabela 1977
24 Makles Wioletta 1980 NOA
25 Czarciński Michał 1974
26 Pirek Natalia 1986 FAT BAT TEAM
27 Stefaniak Mateusz 1988 #TeamLucifer
28 Rychlewska Izabela 1991 #TeamLucifer
29 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975
30 surowiec anetta 1976
31 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968 Nordiki
32 Grabowski Mateusz 1988 WATAHA
33 Waga Katarzyna 1990
34 Kois Robert 1973
35 Bartosik Kamila 1977 #SobasTeam/Night Runners Wrocław
36 Skiba Ela 1990
37 Kornaś Marcin 1978 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
38 Binda Bartosz 1994
39 Furlepa Adam 1971
40 Hankiewicz Bomirska Olga 1979
41 Misiorek Emilia 1980
42 Surma Antoni 1988 TRANS.EU
43 Krukowski Łukasz 1983 MKS SIECHNICE
44 Brzozowska Kinga 1981
45 Brzozowski Paweł 1979
46 Bała Piotr 1985 PlanB / Night Runners
47 Szadejko Dorota 1981 To się nie uda
48 Skoracka Anna 1992 Pro-Run Wrocław
49 Bagińska Katarzyna 1988
50 Pucek Przemysław 1972 WKB Piast Wrocław
51 Kos Adrian 1992 Doti Manufaktura Smolec
52 Miłek Jakub 1971
53 Miłek Agnieszka 1977
54 Spikowska Monika 1981
55 Zywer Urszula 1994 WATAHA
56 Pawlak Katarzyna 1988
57 Zielińska Mirona 1975 Night Runners Wrocław
58 Gajduk Ilona 1991 NOA
59 Marteklas Jan 1990 Night Runners Wrocław
60 ZDANOWICZ ELŻBIETA 1974 Vege Runners
61 Czachurski Marcin 1981
62 Zawadzki Michał 1977
63 Kalinowska-Sroczyńska Joanna 1981 Zakochaj się w bieganiu
64 Sroczyński Arkadiusz 1978 Zakochaj się w bieganiu
65 Tomczak Aleksandra 1996
66 Ciołkowska Katarzyna 1981 1981
67 Idzikowska Marta 1989
68 Przystarz Artur 1969 OBORYGENI
69 Hangiel Bolesław 1990
70 Madera Andrzej 1977
71 Ziemba Daria 1988
72 Tompalski Wojciech 1979
73 Madera Agnieszka 1974
74 Furlepa Wiktor 1999
75 Chabińska Paulina 1995
76 Górny Ewa 1995
77 Klejdysz Katarzyna 1995 Dziki
78 Pluskota Patryk 1994 Dziki
79 Hawron Tomasz 1972
80 Hawron Agnieszka 1972
81 Topolska Mariola 1990 SP 30 we Wrocławiu
82 Woźniak Karolina 1995 Sobczyk Team/MKS Siechnice
83 Frankowska Ela 1982 Matner Running Team
84 Ogonowski Robert 1967 Im gorzej tym lepiej
85 Czaja Małgorzata 1976 MINICLASSIC
86 Słowiński Marcin 1980
87 Smyrnova Kateryna 1986
88 Sikora Radosław 1988 Szopa na narzędzia
89 Pelc Paweł 1978 LoMag
90 Pągowski Andrzej 1973
92 Nowacka Aleksandra 1976
93 Felczyński Antoni 2002
94 Drewnicka Magdalena 1982 MKS Siechnice
95 Kot Bartosz 1992 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
96 Maleszka-Bagińska Kinga 1985 Grupa Biegowa Klan
97 Wyszyńska-Hendzelek Kamila 1989
98 Kiersnowska Agnieszka 1974 Cyber Łania
99 Dobrowolska Agnieszka 1994
100 Nowicki Mateusz 1995 Velux Roben Team
101 Kusal Tomasz 1995
102 Czaja Maciej 1976 miniclassic.pl
103 Pągowska Magdalena 1978
104 Sławińska Anna 1993
105 Hanslik Celina 1985 TriActiv Ridley
106 Sokołowski Krzysztof 1971 Klub Biegacza SANTANDER
107 Gawron Arkadiusz 1990
108 Czarnecki Dariusz 1984
109 Govi Christian 1971 Blue Sky Runners
110 koscielniak piotr 1982
111 Mazur Adam 1994
112 Majta Łukasz 1981
113 Dończyk-Karsznia Katarzyna 1975 Kobiety w biegu
114 Skrzypczyk Artur 1984 1984
115 Marczak Agnieszka 1991 Zagubieni
116 Skibińska Małgorzata 1984
117 Sobuś Monika 1985
118 Sołtys Robert 1979
119 KAPUŚCIŃSKI WOJCIECH 1974
120 Dęga Katarzyna 1991
121 Szczepaniak Przemysław 1987 Opera Software
122 Mostowicz Jakub 1980 Opera Software
123 Chudzińska Patrycja 1986
124 Karsznia Radosław 1976
125 Stodółka Szymon 1986 Wosiek Team
126 Hałasińska Marta 1981
127 Kołodziejczyk Dariusz 1970
128 Wysocki Piotr 1989
129 Kędzia Kamil 1986 1986
130 Lorenc Patryk 1992 Ubezpieczenia Lorenc
131 Jaz Zygmunt 1961
132 Szumko Marzena 1980
133 JASIŃSKA SANDRA 1990
135 Lipiński Łukasz 1989 Przyłęk
136 JARCZYŃSKA ADRIANA 1984
137 Mosoń Rafał 1986
138 Wypych Kamila 1993 Ślęzak Team
140 Bardziński Rafał 1992 JanoSport Team Legnica
141 Liputa Grzesiek 1989 Klub Miłośników Piwa i Gór
142 Karwatowicz Grzegorz 1983
143 ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ 1986 Olszyna Biega
144 Murmyło Wojciech 1975 1975
145 Mielcarek Bartłomiej 1979
146 Wastag Rajmund 1992 BRAK
147 Błaszczyk Róża 1987 Night Runners Wrocław
148 Komarnicka Natalia 1996
150 Kutycka-Kurek Elżbieta 1983 Chojrak Team Wrocław
152 Czarnecki Bartosz 1986
153 Czarnecka Katarzyna 1986
154 Pusz Wiktoria 1996
156 Szczepański Darek 1960 Trenuj z nami
157 CHASZCZEWSKA Monika 1981
159 Piskorz Sebastian 1984 Wrocław
161 Świątek Łukasz 1981
162 Klesta Rafał 1985 ATOSRUNNERS
163 Banachowski Waldemar 1976 WALVET
164 Mirowski Sławomir 1979 WKB PIAST WROCŁAW
165 Skrajny Łukasz 1981 Logindex
166 Liss Rafał 1976
168 KAŁUZIŃSKI Bartosz 1993
169 Cieszyńska Marika 1991 RAZ Szczecin
170 Chaszczewski Marcin 1981
171 Kluczkiewicz Wojciech 1988 NOT FAST BUT FURIOUS
172 Liss Magdalena 1975
173 Kuciapa Tomasz 1981 Not Fast But Furious
174 POLAK ŁUKASZ 1981 Oborygeni
175 Żabińska Edyta 1973
176 Jarzyna Michał 1994
177 Kobos Radosław 1982 Running Academy
178 Majer Agnieszka 1990
179 Filipek Agnieszka 1981 Klub Bobika
180 Hadryś Grzegorz 1980
181 Zajc Tomasz 1988 Międzyborska Grupa Biegowa
182 Malinowska Magdalena 1967 Run Wilczyce
183 Drzewińska Katarzyna 1989
184 Malinowski Damian 1988 RUN WILCZYCE
185 Kostiuk Rusłan 1988
186 Paradowski Kamil 1994
187 Adamski Radosław 1989 Miedzyborska Grupa Biegowa
188 Kaczmarek Katarzyna 1984 Bielawska Akademia Biegania
189 Woroch Agata 1989 Not fast but furious
190 Wróbel Damian 1989
191 Łuczak Jakub 1993 #NieBiegamBoLubię
192 Borek Mateusz 1991
193 Czyżykowski Patryk 1993
194 Świątek Patrycja 1993 Wataha
195 Znamiec Marcin 1983
196 gala` przemek 1982
197 Slowiak Marcin 1983
198 Fiołka Natalia 1993
199 Magdziarz Agnieszka 1981 brak
200 Harzowski Mateusz 1990
201 Stasiak Marcin 1979
202 kotkowski tomasz 1980
203 Mas Dominik 1984
204 Mazzara Dominika 1985 Axiom Running Club
205 Żminkowski Krzysztof 1984
207 Abulewicz ELŻBIETA 1967 Trening Studio 17
208 Abulewicz Wojciech 1968 Trening Studio 17
209 Gałęcka Bożena 1975
210 Halik Hubert 1989
211 Polański Paweł 1996 WATAHA
212 Polańska Karolina 1994 Opera Software
213 Aniulis Jakub 1996
214 Strzyżewski Maciej 1993
215 MICHALAK JAKUB 1986 MKS Siechnice
216 Markiewicz Ania 1975
217 Piekarniak Rafał 1974
218 Kozieł Jacek 1976 Facet po czterdziestce
219 Baranowska Ewelina 1982 Bergson Team Run
220 Żołdak Paweł 1990 Harpagan Team Milicz
221 Śliwa Kamil 1989 Vamos Cebolla
222 Sabura-Mielnik Katarzyna 1989
223 Broda Dominik 1986
224 Chorazyczewska Małgorzata 1984
225 Kuśmierz Anna 1983
226 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF 1965 KB SUKCES Żmigród
227 Lesik Łukasz 1981 3M Running Team
228 Szczęsny Paweł 1992
229 Dżugaj Michał 1992
230 Regner Wojciech 1977
231 Nogala Joanna 1987 OIRP Wrocław
232 Jagiełło-Kolawa Katarzyna 1977 MATNER RUNNING TEAM
233 Baranowski Michał 1981 Bergson Team Run
234 Zamiar Piotr 1975
235 Zamiar Jan 2002
236 Herich Paulina 1984
237 Wąsik Monika 1983
238 Fijarczyk Tomasz 1981 Sente Running Team
239 Kosędka Anita 1982
240 Semiczek Adam 1975 Powstańcy z kanapy
241 Kurek Ewa 1965
242 Lenc Marcin 1988
243 Lubańska Alicja 1968 SSW TEAM KROŚNICE
244 Drab Paweł 1978 LEAN-TECH RUN
245 Suska Anna 1978
246 Szumigalski Łukasz 1999
247 Siedlecka Agata 1991
249 DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 1963 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
250 Leśnicki Marek 1967 Strzegomska Dwunastka
251 Małyszek Agata 1983
252 Świsterska Julia 2003 Triathlonowa Akademia Młodzieży
253 Gąsiorowski Krzysztof 1990 OIRP Wrocław
254 Świca Magdalena 1989
255 Jakubiak Wiktoria 1987
256 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF 1949 WKB Piast Wrocław
257 Zyskowska Wioletta 1991
258 SOBCZAK TOMASZ 1981 140MINUT
259 Bakalarz-Wójcik Teresa 1970 KPZ SFORA
260 Citko Katarzyna 1994
261 Bilska Malwina 1989
262 Krawczyk Barbara 1989
263 Wodara Julia 1997 Kluczborska Grupa Biegowa
264 Jarosz Paweł 1989
265 Włodarczyk Krzysztof 1981 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
266 Owsianik Sylwia 1974 SSW TEAM KROŚNICE
267 Nalewalska Joanna 1987 #SobasTeam
268 Rabsztyn Andrzej 1978 TMTeam
269 Gomoła Mateusz 1981 Daft Runner
270 Kwiatek Paweł 1990 140minut.pl
271 Twaróg Eugeniusz 1975
272 van Holst Gerdien 1987
273 Kendra Katarzyna 1977
274 Łabys Mateusz 1996 New Optimal Action (NOA)
275 Ważny Dariusz 1979 WAŻNY TEAM
276 Markiewicz Michał 1996 Brak
277 Opalka Dagmara 1994 AWSM
278 Ruła Maciej 1988
279 Nosewicz Piotr 1977 Wicked Becker Avionics Runners
280 Śmigiel Magdalena 1983
281 Cichoń Radosław 1991 Credit Suisse
282 Grzegorek Grzegorz 1971
283 Dziadkowiak Marcin 1976
284 Miros Janusz 1976
285 Hycnar Jowita 1991
286 Libera Agnieszka 1980
287 Wierszelis Anna 1982 Żyraf Team
288 Świątek Ewelina 1980 Spartanie Dzieciom
289 Szańca Monika 1979
290 Rottmann Joanna 1998
291 Becker KArolina 1982
292 Ciechurska Natalia 1986 Credit Suisse
293 BENDKOWSKI ANDRZEJ 1973 JANOSPORT TEAM LEGNICA
294 Raczynski Andrzej 1971
295 kluz Marcin 1990 PRO-RUN WROCŁAW
296 Możejko Zbigniew 1969
297 Marzec Tomasz 1984 Wicked Becker Avionics Runners
298 Przybylska Joanna 1993
299 Hołubowicz Anita 1993 WOSIEK Team
300 Krause Tomasz 1983 Atos Runners
301 TRZEBSKI GRZEGORZ 1980
302 Bienias Łukasz 1984 Litwin Triathlon Team
303 Kołacz Arkadiusz 1966 Maratom Team
304 WÓJCIK ROBERT 1975 1975
305 LIPIŃSKA MARTYNA 1998 Ślęzak Team
306 Dernowska Natalia 1992 PRO-RUN WROCŁAW
307 Gackowska Katarzyna 1965 MUKS SZOK BOJANOWO
308 Zygadlo Natalia 1986
309 Oziębała Aleksander 2000
310 Wojciechowski Bartosz 1973
311 Karmowska Magdalena 1979
312 Cholewiński Paweł 1984 Średzcy Biegacze
313 Żuk Karol 1995
314 Kluz Adrianna 1983 PRO-RUN WROCŁAW
315 Wójtowicz Katarzyna 1987 Średzcy Biegacze
317 Kijas Maja 1982 Mae Keage Kyokushin Team
318 Sosinski Ireneusz 1979
319 Grygorowicz Marek 1977
320 Grygorowicz Katarzyna 1978
321 Miaśkiewicz Sylwia 1979 Orientop Wrocław
322 Cisło Krzysztof 1981 ArdentCode
323 Hołub Agnieszka 1979
324 toth rena 1990
325 Urbanowski Wojciech 1983 InsERT TEAM
326 Robak Manuela 1989
327 DOMOWICZ MICHAŁ 1993 Cyklosport Bolesławiec
328 Dworakowska Izabela 1992 Credit Suisse
329 Srokowski Łukasz 1983
330 Srokowska Joanna 1981
331 Chrostowski Konrad 1998 Wosiek Team
332 Michalak Kamil 1998
333 Wawrzynow Katarzyna 1989
334 Derej Maria 1978
335 Piskorowska Danuta 1980 Team Luks Żórawina-Wrocław
337 Modlińska Małgorzata 1991
338 Benedyk Mateusz 1986 Podatki to kradzież
339 Minorczyk Karina 1997 140minut.pl
340 Gruhn Anna 1982 Podatki to kradzież
341 Lewiński Jan 1981 Podatki to kradzież
342 Hasiak Aleksander 1964
343 Michalska-Hasiak Katarzyna 1965
344 Wrzodek Kacper 1991 Credit Suisse
345 Cyran Piotr 1986 NOA
346 Walkiewicz Łukasz 1983
348 Niewiński Kamil 2002
349 Cwynar Damian 1995 Night Runners Wrocław
350 kalinowska dorota 1985
352 Klimczuk Łukasz 1982
353 Gieroń Konrad 1987
354 Korgól Anna 1983 RUN WISZNIA RUN
355 Szerszeń Agata 1983 Run Wisznia Run
357 lis szymon 1986 Night Runners Wrocław
358 Stepak Wlodzimierz 1996 KB Aktywni Konin
359 Pyrchla Martyna 2000
360 Buszewski Beniamin 1974 Czterdziestolatek Biega
361 Cebulska Monika 1990
362 Hebda Dominika 1990 Signium Team
363 Woszek-Duszyńska Natalia 1982 Signium Team
364 Buryło Krzysztof 1992 Oborygeni
365 Hamela Michał 1985 Anatomia Biegania
366 Mielczarek Michał 1999 KSPR Workout Squad
367 Malik Jakub 2001 MOS Wrocław
368 Balicki Marcin 2000
369 Orzechowski Tomasz 1982
372 Woźniak Konrad 1984
373 Barwicka Sonia 1985
374 Zielonka Leszek 1984 Deviniti
375 Nowacki Bartosz 1987 Anatomia Biegania
376 Kowalczyk Paweł 1973 ArdentCode
377 Ciesielski Michał 1985
378 Trojan Dominik 1981 flo team
379 Kubera Andrzej 1964
380 Czech Dorota 1976 Pro-Run
381 Krzaczkowski Łukasz 1980 Dziki Wrocław
382 Olejnik Marta 1993
383 Korzeniewska Monika 1987 Signium Team
384 Hajzer Karolina 1994
385 Żukrowska Kornelia 1988
386 Puzik Jan 1982 Grupa DBK Opole
387 Żelawski Adam 1972 GRUPA DBK Opole
388 Mielczarek Tomasz 1975
389 Prusek Piotr 1974
390 Salera Wiesław 1966
391 Cabaj Paweł 1982
392 Zagórska Izabela 1992
393 Wiśniewski Sławomir 1973
395 Suchodolski Jakub 1987 Credit Suisse
396 Adamski Dawid 1998
397 Kuźmicki Karol 1965 Kiku Run Team
398 Grosicki Wit 1999 Fitness Piekary Legnica
399 Kuś-Poczta Ewa 1980 MKS SIECHNICE SOBCZYK TEAM
400 Szymański Łukasz 1997 Masarnia Stolec
401 Behrendt Paweł 1987 OIRP WROCŁAW/KALOS KAGATOS
491 Ostrowski Paweł 1978 PolmeRun
492 Kural Łukasz 1989 PolmeRun
493 Kozłowski Paweł 1994 PolmeRun
494 Shveda Pavlo 1991 PolmeRun
495 URAMOWSKI Eryk 1992 PolmeRun
496 KREMEZ DYMYTRO 1991 PolmeRun
497 Kuczkowski Adam 1991 PolmeRun
498 SHAPOVAL DENYS 1991 PolmeRun