CITY TRAIL onTour Junior Łódź
26.07.2019, 17:30
Dystans: 0.3 km | 0.6 km | 1 km | 2 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
2 Makowski Janek 2007 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE, SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 1 w ŁODZI
4 Sterczewski Bartosz 2010 Akademia Lekkoatletyki Łódź
7 Antoniak Zuzanna 2014 Multibond
8 Antoniak Krzysztof 2016 Multibond
9 Toboła Martyna 2007 M A G Team
10 Klimas Dominika 2009
11 Klimas Krzysztof 2011
12 Klimas Weronika 2013
13 Klimas Emilia 2015
14 Pancer Mikołaj 2013 Przedszkole nr 227
15 Pancer Oliwier 2016 Przedszkole nr 227
16 Augustowski Witek 2013 Koliberek
17 Augustowski Tomek 2015 Koliberek
18 Bedyk Weronika 2008 Drużyna Pana Michała
19 Bedyk Karol 2009 Drużyna Pana Michała
20 Łusiak Tomasz 2013 Koliberek
21 Nowosielska Weronika 2009 Akademia Lekkoatletyki Łódź
22 Nowosielska Maja 2011 Akademia Lekkoatletyki Łódź
23 Rekus Zuzanna 2010
24 Izydorczyk Antoni 2008
25 Stala Wiktor 2007 Lekkoatletyka dla każdego
26 Szymańska Oliwia 2009 Sp83
27 Szymański Oskar 2011
28 Michalak Julian 2012 Mali Misjonarze
29 Nowakowska Julia 2011 SMS Kokoro
30 Nowakowski Jędrzej 2013 BSS Łódź
32 Steglińska Antonina 2009
34 Stegliński Jan 2011
35 Mendrzycki Aleksander 2017
37 Dobrowolski Piotr 2011
39 Dobrowolski Jakub 2013
41 Kozak Kornel 2006
43 SZMERKA PATRYK 2010 Rajsport Active
45 SZMERKA KINGA 2006 Rajsport Active
47 Walkowiak Paweł 2006 Szkoła Podstawowa nr 19
49 Walkowiak Magdalena 2009 Szkoła Podstawowa nr 19
51 Walkowiak Julia 2015 Przedszkole nr 73 w Łodzi
53 Bania Mateusz 2011 Akademia Lekkoatletyki Łódź
55 Bania Krzysztof 2012 Akademia Lekkoatletyki Łódź
57 Biernacki-Gronowski Borys 2014
59 Markiewicz Naomi 2009
62 Cieślik Matylda 2012 ReebokRunCrew LDZ
64 Śliwka Jeremi 2013
66 Śliwka Miłosz 2016
68 Błoch Julian 2013
70 Błoch Lena 2016
75 Chełmicki Piotr 2006
76 Majewski Krzysztof 2008 Akademia Lekkoatletyki Łódź
78 Kostrzewski Aleksander 2014
80 Kostrzewska Maria 2013
82 Sobczyk Ala 2012 Przedszkole Na Księżym Młynie
83 Zduniak Amelka 2015
85 Piotrowski Maciej 2016
87 Kociucka Nina 2007
89 Debik Isabella 2007
91 Debik Aleksander 2012
93 Debik Sebastian 2015
95 RZEPKOWSKA JULIA 2011 STEFAN RUN-TEAM
97 BYCZKOWSKI PAWEŁ 2012
99 Wajman Szymon 2013 Przedszkole nr 13
101 Pakuła Adam 2010
103 Pakuła Aleksander 2012
105 DZIKOWSKA AMELIA 2012
107 DZIKOWSKA KORNELIA 2015
109 Klein Kacper 2016
111 Olejarz Jan 2014
113 Olesiak Oliwier 2014
115 Idowska Zuzanna 2008 ProviKidsRun
117 Stefanów Natalia 2008 ProviKidsRun
119 Stefanów Filip 2010 ProviKidsRun
121 Stefanów Krystian 2005 PriviKidsRun
123 Rudzki Damian 2005
125 Tartanus Kinga 2012 ZPO Nieborów
126 Szewczak Lena 2013
127 Eljasz Laura 2010 Akademia Lekkoatletyki
129 Domański Miron 2015 PM 163
131 Nieznański Krystian 2015
132 Wypych Piotr 2013
133 Patura Wiktor 2014
135 Błaszczyk Maciej 2013 SNG WILD DUCKS
137 Błaszczyk Filip 2016 SNG WILD DUCKS
139 Barys Aleksander 2014
141 Góżańska Marta 2013 Łódź Kocha Sport
143 Dyśko Michał 2006 RYSIOTEAM
145 Papka Filip 2012
147 Jadczak Antoni 2009 SP 34
149 Mikołajczyk Daria 2010
151 Chełstowska Aleksandra 2009
155 Sobańda Wiktor 2004
157 Sypniewska Karmena 2007
159 Cudnowska Tosia 2007
161 Szmyt Piotr 2009 SP11
163 Szmyt Wiktoria 2009
165 Rydzyńska Anna 2016 Koliberek
167 Czarnecka Urszula 2013 #teamGrażynki
168 Kozłowski Witek 2009 Koz-boys
169 Kozłowski Antek 2015 Koz-boys
170 Kozłowska Marysia 2008 Koz-boys
172 Sudoł Milena 2012 MKS Stal Nowa Dęba
174 Ulrichs Mateusz 2014
176 wrotniak maciej 2008
178 Świątczak Weronika 2015 Korona Pabianice
180 Krupińska Tamara 2013 RunFun
182 Krupińska Oliwia 2016
184 Jaworski Kacper 2006
185 Karolczuk Aleksandra 2004 SP4 Rawa Mazowiecka / LUKS "Boguszyce"
188 Socha Piotr 2015
190 Woźny Stanisław 2015 Klub Sportowy Grucha, Przedszkole Mini Maluch
191 Trojak Jakub 2008 WILKI Koszalin
192 Lerka Weronika 2007 LERKI
193 Cudnowski Mikołaj 2004