Mała Rycerzowa
14.08.2022, 10:00
Dystans: 20.7 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1005 Tracz Łukasz 1985 www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh
1015 Świąder Mirosław 1970 Intel Runners/run-passion.pl team
1017 Modzelewska Karolina 1977 Bieg Lwa
1018 Fliś Łukasz 1991 AKTYWNA PSZCZYNA
1019 Ficoń Łukasz 1996
1021 Piątek - Olszewska Klaudia 1991 Ramzes & The Hooligans
1022 Woźniak Sylwia 1988
1023 Luty Legutko Anka 1979 #AdamCzerwińskiTeam
1024 Sztechmiler Katarzyna 1987 KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEK
1025 Rupiewicz Jarosław 1980 runjarorun.com
1026 Kieś-Dudys Agnieszka 1985 Team Nutrilite
1027 Kamejsza Olga 1988 Zabierzów Biega
1028 Szalasny Piotr 1988 TestyOutdoorowe.pl
1029 Żurowski Marcin 1969
1030 Radkowska Małgorzata 1988 Team Parszczyńskich/ Słodkie Pączki
1031 szpernal beata 1964
1032 Konsek Jacek 1986
1033 Zieliński Paweł 1980 Ruch Izbica
1034 Miśków-Szymura Aleksandra 1987
1035 Jastrzębska Anna 1983 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1036 Przybylski Patryk 1979
1037 Łysakowski Marek 1977
1038 Winnicka Edyta 1988 adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki
1039 Wojnarowska Weronika 1985
1040 Nykiel Mariusz 1989 SOCIOS SILESIA
1041 Partyka Jarosław 1983 Zabierzów Biega
1042 Woźniakowski Jan 1987 Opel Active Team
1043 Lewandowska Paulina 1980 Holyfitness
1044 Perz Emilia 1990
1045 Perz Marzenna 1968
1046 Chajdas Mateusz 1992
1047 Kubaszczyk Kamil 1998 AZS PK
1048 August Kajetan 1993
1049 Cieśla Beata 1963 Zabiegani Goleniów
1050 Janiszewski Dariusz 1973
1051 Mikłasz -Zakrzewska Aleksandra 1990 Biegiemdokuchni
1052 Mikłasz -Zakrzewska Aleksandra 1990 Biegiemdokuchni
1053 Damek Szymon 1979 Hit The Trail Tomasz Klisz
1054 Gołaszewska Jolanta 1970
1055 Milbrant Katarzyna 1983 ADS Masna
1056 Bogusz Anna 1984 Ultra Srultra
1057 Peta Rafał 1977
1058 Hyrkiel Paweł 1979 Ok gatto rampante
1059 Śmiechowska Gosia 1975 Recz
1060 DYŚ MAŁGORZATA 1979 Stay Insane
1061 Milc Szymon 1981
1062 Fiałkowska Bożena 1969 Harpagan Sosnowiec
1063 Pyrszel Ula 1990 Gibka Mama
1064 Pyrszel Michał 1990 Gibka Mama
1065 Dolata Magdalena 1983 SOCIOS SILESIA
1066 Pietrzyk Sabina 1989
1067 Stelmach Artur 1978
1068 Zając Jarosław 1991
1069 Jarosław Sadowski 1970 T.S. OPATRUNKI Toruń
1070 Dudczak Adam 1983 -
1071 Kosiur Monika 1980
1072 Gecow Marcin 1988
1073 Borkowska Aneta 1989 Ultra Srultra & Panda Team
1074 Jędras Łukasz 1979
1075 Gągol Anna 1971
1076 Waniek Tomasz 1983 GBR KajTaMeta
1077 Paprocki Bartłomiej 1979
1078 Budny Adam 1986
1079 Kłoda Dominika 1996 ASICS FrontRunner Poland
1080 Sztechmiler Krzysztof 1985 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1081 Holc Katarzyna 1991 Banda Grudnia
1082 Mikler Marcin 1978
1083 Podgórska Agata 1976 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
1084 Prawdzik Renata 1978 Super Drużyna Ełk
1085 Lubrich Maciej 1991 Eden Racing
1086 Jarosz Mirosława 1982
1087 Wawrzyniak Lidia 1974
1088 Jerusalimcew Adam 1989
1089 Kotyrba Tomasz 1986 k_t_r_b
1090 Budziaszek Agnieszka 1996 Effi Run Team
1091 Trzopek Marcin 1992 Iron Team Ujsoły
1092 Kuropatwa Łukasz 1986 Bażant Team /Projekt 1000up
1093 Gefrerer Michał 1984 Oderwani od pługa
1094 Żabnicki Maciej 1985
1095 Łasut Faustyna 1998
1096 Nawrocka Natalia 1987
1097 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
1098 Czylok Tomasz 1973
1099 yu sangkeun 1979 Aga&Sang
1100 BZDYK KATARZYNA 1984 PARKRUN KATOWICE
1101 Nowak Roman 1968
1102 Dudek Donata 1982 Never Too Late / UKS Orzeł Katowice
1103 Pośpiech Michał 1992
1104 KOTYLA IRENA 1983
1105 SZCZUROWSKI ARTUR 1976
1106 Wołąkiewicz Dariusz 1966
1107 Wągrowski Mikołaj 1985
1108 Makuch Marcin 1986
1109 Gruca Michał 1977
1110 Kochman Krzysztof 1969 Harpagan Sosnowiec
1111 Szafrańska Emilia 1995
1112 Jeglińska-Krupa Małgorzata 1977
1113 Krupa Tomasz 1974
1114 Cupiał Mariola 1966 W pogoni za duchem
1115 Cupiał Dariusz 1966 W pogoni za duchem
1116 Oberski Adam 1990 Fornostowa Grupa Biegowa
1117 Olczyk Grzegorz 1990
1118 Jakubczyk Paweł 1979 Vege Runners
1119 Sieczka Robert 1977
1120 Czernik Andrzej 1953
1121 Czajkowski Wojtek 1980 Adidas Runners Warsaw
1122 Raczyńska Aleksandra 1938 STADION ŚLĄSKI -Nordic Walking
1123 kuś grzegorz 1972 osoba prywatna
1124 Sieczka Anna 1980 Harpagan Sosnowiec NW
1125 Zięba Paweł 1997
1126 GÓRNIAK ADAM 1968 Harpagan Sosnowiec
1127 Paraszka Łukasz 1987 MinionsSpeedTeam
1128 Leśniewicz-Paraszka Danuta 1985 MinionsSpeedTeam
1129 Popęda Paulina 1986 HARPAGAN SOSNOWIEC
1130 Kupczyk Jarek 1981
1131 Śląski Bartosz 1992 Przedwojewski Team
1133 Walasek Przemysław 1983
1134 Wasiewicz Adam 1983 Nie mój cyrk, moje małpy
1135 Kruk Anna 1996
1136 Kajstura Katarzyna 1988 Biegowe Beskidy
1137 Łukosz Tomasz 1982 Kw Bielsko Biała/ A.H.C
1138 Lasota Arkadiusz 1970
1139 Kaźmierczak Piotr 1985
1140 Obrębski Marcin 1981 Matner Running Team
1141 Kozak Filip 1973 NGB Kłobuck
1142 Makaruk Patrycja 1981
1143 Klejbuk Krzysztof 1978
1144 Grzywna Przemysław 1982
1145 Komorowski Mateusz 1994 POWER TRAINING
1146 Zaniewski Daniel 1988
1147 Syguda Katarzyna 1994
1148 Bolik Krzysztof 1981
1149 Poziomecki Artur 1981
1150 Płucienniczak Wojciech 1980
1151 Nowak Katarzyna 1987
1153 Szpor-Sławatecka Agnieszka 1977
1154 Kiedycz Łukasz 1982 Otmęt
1155 Dębicki Artur 1968
1156 Osińska Beata 1978
1157 Szwed Renata 1974 ZF
1158 Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
1159 Wójcik Dominika 1994
1160 Kurowska Izabela 1990
1161 Ficoń Szymon 1996
1162 Trawiński Remigiusz 1958
1163 Zemła Piotr 1969
1164 Nowogrodzki Mateusz 1978 PoRUNne Furganie
1167 Pernikoza Michał 1985 Czeladź Biega
1169 Kur Piotr 1979 Biegam bo lubię