TriCity Trail 80+
09.07.2022, 05:00
Dystans: 83.3 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Jendrych Artur 1990 Biegajacy Świdnik
2 Mazur Andrzej 1974 KKS SFORA Bojano
14 Kulczyk Ewa 1988 UltraWayTeam
15 Kulczyk Marcin 1977 Ultra Way Team / Projekt 1000up
16 Reginia Piotr 1983 Rum Runners
17 Garsztka Mateusz 1896
18 Dombrowski Radek 1979 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
19 Rudźko Wojciech 1968
20 Smukała Dawid 1982 Bulbulatorzy
21 Kowalewski Jarosław 1966
23 Mirończuk Roman 1976
24 Zienkiewicz Jan 1976 Biegacze Świnoujście
25 Leyk Daniel 1988 LEYK TEAM
27 Szajdziuk Piotr 1975 ADVA
28 Andrzejewska Kasia 1984
29 Kiklica Agata 1989
30 Szczupakowska Izabela 1975
31 Łachacz Robert 1979
32 Bejgier Edmund 1968 Biegam z Dębami Osielsko
33 CZAJKOWSKI TOMASZ 1972
34 Hetmański Bartosz 1985
35 KNYCHAS DARIUSZ 1973 PZU Sport Team
36 Roczkowski Artur 1965
37 Kreft Dawid 1987 KOMANDO FLAKI
38 Kubuszewski Michał 1983 KOMANDO FLAKI
39 Pastwa Krzysztof 1986
40 Musial Michal 1984 Komando Flaki
41 Sroka Rafał 1981
42 Mrozowski Dariusz 1974 UltraWay Team/Projekt1000up
43 Postupalski Michał 1976 RUNPASSION.PL TEAM
44 Król Grzegorz 1973
45 Nalewajko Tomasz 1975 PracaDlaBiegacza.pl
46 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo / MRR
47 Wąż Mariusz 1970 KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
48 Cygański Tomasz 1985 Góral z Mazur Running Team
49 Niedziela Artur 1980
50 Mendrzycki Szymon 1985 Szakale Bałut Łódź
51 Podczarska Izabela 1971 KOLBUDY TEAM
52 Nojman Rafał 1984 Są Wolniejsi
53 Sztygiel Maciej 1974 Porta Active Team
54 Hryniewicka Monika 1982
55 fall Mohamed 1990 Je cours pour agadez
56 Tomeczkowski Paweł 1984 Castorama Rumia / AD Team
57 Neufeld Marcin 1978 Intel Runners / runpassion.pl TEAM
61 Sviatenko Vitalii 1976 Komanda Flaki
63 Mazurczak Robert 1982 Impuls
64 Małek Mateusz 1974 Sii Runners Team
65 Fanslau Marek 1964
66 Turowski Adam 1985 Laufbrigade Oberberg
67 Rudnicki Dariusz 1985
68 Zalewski Daniel 1997 Biegamy Razem Władysławowo
69 WACEWICZ RAFAŁ 1977 AikiRunners
70 Torłop Przemysław 1966 Grupa Trójmiasto
71 Zieliński Jacek 1969 biegamyrazem.pl
72 Raczyńska Ewa 1978 biegamyrazem.pl
73 Dargiewicz Robert 1968
74 Kaliczyńska Wioletta 1978 Projekt 1000up
75 Szymańska Agata 1987
76 Kwiatkowski Michał 1983
77 DZIESZUK GRZEGORZ 1980 Podzamcze Wałbrzych
78 Damps Sylwester 1976
79 Gaffke Krzysztof 1988 Edyta Lewandowska Team
80 Pupelis Egidijus 1990 Runglorious Bastards
81 Mroziński Błażej 1982 Złote Klocki Na Sznurku
82 Kowalski Adam 1982 Złote Klocki na Sznurku
83 Baca Bartosz 1982 Złote Klocki na Sznurku
84 Konieczki Dariusz 1977 Maja Team
85 Kosmala Marcin 1979 KWŚ
86 Petrynski Jakub 1986 Oslo Blindern Rugbyklubb
87 Schwader Michael 2000
88 Duda Patryk 1990 #almostrunning
89 Kuncewicz Dariusz 1970 Stay Insane
90 Wesołowski Paweł 1988 ST RUNNERS
91 Walaszkowska Dominika 1984 BIESY
92 Siemieniecki Rafał 1976
93 Gessler Łukasz 1986 BIESY
94 Mendra Adam 1991
95 TALARCZYK Krzysztof 1980 Polish Wings Ultra Team
96 Sprenger Mirosław 1980 Trawers Team Nakło
97 Jurgielewicz Jacek 1967
98 Cichowski Grzegorz 1967
101 Kubuszewski Radosław 1987 Komando Flaki
102 Pallach Piotr 1985 Nocny Turysta
103 Kiszła Wojciech 1989 Wioska Biegaczy
104 Cvetkovas Valerijus 1970 F.O.C.U.S. running
105 Dziszkiewicz Grzegorz 1982
106 Szeremeta Andrzej 1970 PZU SPORT TEAM
107 Baranski Leszek 1969
108 Maszewska-Wach Mariola 1982
110 Łubiński Krzysztof 1972
111 Golas Grażyna 1976 DydyczRun
112 Davydov Denis 1986
113 Stodolny Krzysztof 1962
114 Mański Robert 1977 run-passion.pl
115 Karpowicz Bartosz 1978 Leśne Dukty- Dźwiedzie Gdynia
116 ŻABIEŁOWICZ Anna 1975 Kundy Portowe
117 Wąsik Jacek 1959 cbfs
118 Cieśla Ela 1972 Biegające Małżeństwo
119 barrena josi 1969 AUPAMENDI
120 Piasecki Rafał 1977
121 Gostkowska-Drzewicka Magdalena 1973
122 Wojdasiewicz Tadeusz 1986
123 Łukaszewicz Michał 1988 Jeleń z płonącego lasu
124 Sikora Sebastian 1976 Elwat Osteo-Sport
125 Piekarski Arek 1981
127 Śliwińska Katarzyna 1970 KS ISKRA przy AMW w Gdynia
128 Psuja Anna 1985 Biegajacy Świdnik
130 Sypniewska Hanna 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team
131 Bereżański Bartłomiej 1981 Runeda
132 Wojciechowski Jakub 1990
133 Zalewski Marcin 1975