TriCity Trail Półmaraton
09.07.2022, 09:00
Dystans: 21.4 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
503 Mierzlikin Natalia 1989
504 Świąder Paweł 1996 Intel Runners / run-passion.pl
505 Junkier Mateusz 1993
506 Świąder Mirosław 1970 Intel Runners/run-passion.pl team
507 Kepka Grzegorz 1989 Castorama Rumia - Maja Team
508 Łuchniak Zbigniew 1978 Tomi&Zbi
509 Żółtek Karolina 1991
510 Suchenia Piotr 1980 runpassion.pl TEAM
511 Słowik Jarosław 1994 Pszczółkowski Team
512 Ficht Witold 1981 42.195 Wejherowo
513 Skuza Mateusz 1988 42.195 Wejherowo
514 Ośka Wojciech 1988 Fabryka Sylwetki
519 Blok Marta 1986 Ciklum
521 Kurajk Marian 1954 Fihting runners /Biegusy biegają
522 Rybkowski Roman 1957
523 Pszczółkowski Paweł 1988 Pszczółkowski Team
524 Śmigaj Mirosław 1955 MIŚ Biega
525 Tarasiewicz Ryszard 1953
526 Frąckowiak Bartłomiej 1978
527 Sobczak Bogusław 1971 M.I.L.A.
528 Sobczak Anna 1972 M.I.L.A.
529 Kotlarek Dawid 1978 #SobasTeam / Vege Runners
530 Bartsch Aleksandra 1988 BigYellowFoot Adventure Team
531 Jabłoński Marcin 1982
532 Strażewicz Witold 1984
533 Piekarska Justyna 1984 Rozbiegajmy Radomsko
534 Piekarski Tomasz 1981
535 Świątkowska Katarzyna 1985
536 Bereda-Salczak Stella 1981
537 Salczak-Bereda Grzegorz 1980
538 Rycharski Konrad 1984 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
539 Muszyńska Agnieszka 1980
541 Fuszara Magdalena 1985 Jaguar Fit
542 Gawrysiak Adrian 1985 Soplica Team
543 Mackowski Michal 1979
544 Armatyńska Małgorzata 1974 NESSI TEAM
545 Adamusiak Marlena 1983 parkrun Rumia
546 Wasilewski Sławomir 1976 Tam Tam Kolbudy
547 zaremba anna 1977
548 Holk-Łebiński Mateusz 1990 Kujawscy Runners
550 Szopa Marek 1973 Runeda
551 Szopa Małgorzata 1975 Runeda
552 Balonis-Chyb Anna 1983
553 Mach Dawid 1986 One Person Team
554 Fąfara Agnieszka 1979 Pietrzyk Running Team
555 Ochocka Ewa 1978 Biegnięte Laski
556 Roczyński Michał 1977 GRUPA BIEGOWA NDI
558 Tymiński Jarosław 1984 FOX
559 Rychert Anna 1988
560 Kuropatwa Łukasz 1986 Bażant Team /Projekt 1000up
561 Suchora Anna 1964
562 Suchora Jerzy 1963
563 Kankowska Justyna 1982 KASZUBI LUZINO
564 Kankowski Paweł 1981 GKS Kaszubi Luzino
565 Küchler Małgorzata 1976
566 Kuchta Monika 1979
567 Rzepecki Radek 1979
568 Grubba Krzysztof 1985
569 Bambrowicz Martyn 1984 parkrun Rumia
570 Lubowiecka Alicja 1982 Unicorn Team
571 Szczykutowicz Tomasz 1989 Szalony Gdańsk Biega/ Gdański Biegacz
572 Adamczyk-Szczykutowicz Ewa 1988 Szalony Gdańsk Biega
573 Wawerko Katarzyna 1968
574 MALGADEY Mariola 1973 SZALONY GDAŃSK BIEGA
575 Trzcińska Barbara 1985
576 Borowik Krzysztof 1993
577 Schwann Mirosław 1968 Wejherowskie Łabędzie
578 Roszman Henryk 1954
579 Kozłowska Marta 1995
580 Różańska Magdalena 1976
581 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 Przytulna Team
582 Cze-Ga Sylwia 1900 Komando Flaki
583 Stoltmann Paulina 1982
584 szpernal beata 1964
585 Stasik Magdalena 1975
586 Fonał Filip 1995
587 Kulikova Yana 1982 ZahnKlinikSłubiceCyklingTeam
589 Zawadzki Piotr 1981 BigYellwFoot Adventure Team
590 Stemborski Mirosław 1972
591 Fortuna Mikołaj 1990
592 Wasilewski Marcin 1977 BigYellowFoot Adventure Team
593 Gałka Grzegorz 1971
594 Przytarska Dominika 1994
595 Nowopolski Leszek 1977
596 Stasik Piotr 1970
597 Bujak Aleksandra 1994 Runeda/ Dąbrowski Team
598 Schröder Adam 1978
600 Wojnowski Wiesław 1980 DCT Drużyna Biegowa
601 Treder Daniel 1989 Fox
602 Spolska Weronika 1993 #SobasTeam
603 Halk-Derkowska Marzena 1982 Parkrun Rumia
604 WRONKA CEZARY 1986
605 Żurawski Łukasz 1987
606 Makowski Paweł 1984 Bogdziewicz Team, Awet
607 Pietrasik Andrzej 1989
608 Konarzewska Agnieszka 1972 Rumia Biega
609 Krasnodębska Elżbieta 1970
610 Czapa Magdalena 1973 NEXUS Team
611 Wisniewski Marek 1981
612 Wiśniewska Marta 1980
613 Felchner Agnieszka 1993
614 Bilski Bartosz 1983
615 Czajkowski Kacper 1997
616 ORZECHOWSKI KAMIL 1988 TKKF KOSZALIN
617 Konarzewski Jacek 1971 Rumia biega
618 Pączkowski Piotr 1985 Salezjanie biegają
619 Bagiński Krzysztof 1979 Bagiet RCC team
620 Fonał Katarzyna 1999
621 Kościelski Mariusz 1966 Kujawscy Runners
622 Sztybor Joanna 1976
623 Jakubek Zbigniew 1971
624 Jaromirska-Lewińska Maja 1980 Runeda
625 Pugowska Izabela 1971
626 Gołaszewski Łukasz 1981
627 Dydymska Monika 1974
628 Posiakow Tomasz 1975
629 Arendt Agnieszka 1975 Żarta Wataha
630 Łapiński Paweł 1985 Vege Runners
631 Małkowski Tomasz 1966 GB 65
632 Klajna Jakub 1990
633 Ługowski Sebastian 1978
634 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
635 Kepka Ewa 1983 Maja Team
636 nogal paulina 1984
637 Przywieczerski Krzysztof 1988
638 Koronka Karolina 1991 Vege Runners
639 Wtulich Diana 1966
640 Petriczek Wojciech 1983 Rezerwowe Psy
641 STROZYK AGNIESZKA 1975
642 Kwiatkowska Marta 1979
643 Wojtanowska Aneta 1975
644 Dobkowska Agnieszka 1979 MTB-Małe Trójmiasto Biega
645 Kroczak Marta 1998
646 Grzeszczak Małgorzata 1975 Biegamyrazem.pl
647 Kobus Dorota 1973 Biegam bo lubię Ostrołęka
648 Adamczuk Feliks 1971
649 Źrebiec Klaudia 1994
650 Myszk Damian 1986 Porta Running Team
651 Krzemień Anna 1982
652 Marciniak Mateusz 1985 Rezerwowe Psy
653 Piechocka Katarzyna 1982
654 Patek Sylwia 1983 Aktywne Zbychowo
655 Orłowski Piotr 1985
656 Ziomek Piotr 1981
657 Łuchniak Zbigniew 1978 Tomi&Zbi
658 Dębowski Michał 1985 Podatki to kradzież
659 Kośmieja Marcin 1985 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
660 Kańtoch Weronika 1988 Runeda
661 Muszyńska Małgorzata 1988 Runeda
662 Dawidowski Jakub 1987
663 Pater Agnieszka 1976
664 Rybaczek Paweł 1976 NO WORIES
665 Ledwoń Sławomir 1979 Doha Bay Running Club
666 Fajer Marek 1959 Zwik Myszków Myszków Biega
667 Pawłowski Maciej 1983
668 Czesnowski Ariel 1991
669 yu sangkeun 1979 Aga&Sang
670 Sidor Piotr 1998
671 freitag adam 1968 wejherowo
672 Michalak Magda 1977 Żart Wataha
673 Stokarska Beata 1968
674 Brodecka Małgorzata 1981 17 LO Gdynia
675 Kosewska Dorota 1968 Biegiem na kawę/ Biegam na Tarchominie
676 Borkowska Ewa 1952 Wkurw-team
677 Basińska-Ahmed Olga 1979
678 Koza Krzysztof 1976
679 Rutkowska Joanna 1976
680 Wojnarowska Marcelina 1985
681 Nikel Martyna 1991 KONTENER FORMY
682 Osielski Maciej 1972 LSYP ACTIVE! /KUJAWSCY RUNNERS
683 Romanowska Beata 1964 Run Vegan Team
684 Sobota Filip 1996
685 Oliwkowski Łukasz 1979
686 Wrzesiński Krzysztof 1983
687 Zaborowski Michał 1980 Black Hat Team
688 Barszczewski Stanisław 1972 Biegacze Świnoujście
689 Jachimowicz Ryszard 1965
690 Słabęcki Dawid 1987
691 Wierzbowski Krzysztof 1994
692 Wierzbowski Tomasz 1995
693 Torłop Małgorzata 1962 Kociewiak Tczew
694 Rutkowska Elżbieta 1990 DudyczRUN
695 Paradowski Paweł 1985
696 Klik Krystian 1996
697 Piotrowska Mirosława 1982
698 Olczak Witold 1961 UMCS Biega
699 Olczak Urszula 1965 UMCS Biega
700 Szałach Anna 1981
701 Ropel Mirosław 1959 KIS TRANSPORT
702 Richert Danuta 1977 MOTYWATORNIA TEAM
703 Richert Henryk 1971 Motywatornia Team
704 Gul Paweł 1985
705 Majchrzak Oskar 1986
706 Nadolny Tomasz 1972
707 Gaweł Ireneusz 1975 Projkt 1000UP
708 Pawlak Wojciech 1979 TuchtamSobieTrailowo
709 Machalski Grzegorz 1986
710 Tomaszewski Krzysztof 1982 SPC
711 Stepanov Aleh 1985
712 Rojek Paweł 1974
713 Jancewicz Marcin 2003
714 Dmowski Robert 1982
715 Dmowska Agnieszka 1984
716 Wojnarowski Piotr 1984
717 Miączyńska Justyna 1983 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
718 Kreft Łukasz 1983 Team Kreft
719 Nalepka Karolina 1993 Małe Trójmiasto Biega
720 Piasta-Serafin Natalia 1979 Wieliszew Heron Team
721 Dawid Bartłomiej 1989
722 Trzebiatowska Sylwia 1991 xRunners
723 Mechowska Aleksandra 1978 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
724 wentowska aleksandra 1979
725 Paczkowski Konrad 1986
726 Grott Wojciech 1993
727 Wolański Tomasz 1976
728 Wolańska Jolanta 1986
729 Mierska Elżbieta 1988 Kujawscy Runners
730 Schmidt Mateusz 1990
731 Polak Jarek 1987 Dziki z Trójmiasta
732 Sajewicz Magda 1984 Dziki z Trojmiasta
733 Belewicz Jarosław 1980
734 Tandecki Bartosz 1994
735 Głombiowska Zuzanna 1996 Runpassion.pl TEAM
736 Bollin Ilona 1978 Sportevo
737 Rezler-Dunajewska Magdalena 1978
738 Kita Iga 1994
739 Sikorska Aleksandra 1978 Grupa biegowa NDI
740 MIKOŁAJCZYK Gabriela 1995 Motywatornia
741 Drewniak Artur 1980
742 Bellwon Rafał 1980 RUNPASSION.PL TEAM
743 Kotłowski Piotr 1992
744 Kotłowska Anna 1993
745 Michno Anna 1977
746 Turowski Rafal 1979
747 Budkowski Bartłomiej 1981 Runprogress by Tomasz Kawik
748 Horowski Tomasz 1972 RUNHOGS Tychy
749 Mąka Marcin 1977
750 Krasna Anna 1986
751 Szczypiński Szymon 1978 BPH RUNNERS CLUB
752 Łagowski Krzysztof 1991
753 Makowska Magdalena 1993 Hati Team
754 Łukasik Marek 1977
755 Czarnecka Anna 1972
756 Wojewski Krystian 1992
757 Szymkowicz Magdalena 1995
758 Jaskólski Adrian 1989
759 Korowaj Paula 1987 Aktywne Zbychowo
760 Dąbrowska Aleksandra 1985
761 Gostrowski Patryk 1995
762 HENNIG Eugenia 1978
763 Falkiewicz Justyna 1997
764 GAŁĘZA SŁAWOMIR 1979 Runpassion.pl
765 Pustelnik Paweł 1988
766 Budzyńska Elżbieta 1966
767 Kowalewska Dorota 1967 M.I.L.A Nowa Iwiczna
768 Kuźnik Paweł 1991
769 Jacukowicz Monika 1982 Fizjobiegacze Szczecin
770 krause wiesław 1981
771 Gumiela Piotr 1980
772 Gumiela Katarzyna 1984 Gumisiolandia
773 Zwatykanicz Martyna 1979 Projekt 1000Up
774 Smółkowska Iwona 1984 Toyota Walder /Projekt 1000 up
775 Czerwińska Katarzyna 1990
776 Dubin Matthieu 1994
777 KLIM KATARZYNA 1980
778 NIZAR WIOLETTA 1974 CSC ADVETURE ACADEMY
779 Osińska Beata 1978
780 Grota Mariusz 1980 AFT
781 Trofimova Victoria 1986 Running red squirrel
782 Bulczak Karol 1975
783 thiel marcin 1975 Górskie Kocury
784 Mura Aleksandra 1979 Górskie Kocury
785 Baberowska Jolanta 1971 Trec Team
786 Rakowski Mariusz 1985 RYKOWISKO Team
787 Wojdyło Wojciech 1974
788 Podgorski Adam 1985
789 Necel Marek 1968 Biegamy Razem Władysławowo
790 GAZARKIEWICZ ANTONI 1952 BHMW_GDYNIA
791 Banasiuk Maciej 1971 Biegacz z Marsa ;)
792 EL CHBEIR JEAN PHILIPPE 1970 JPLC
793 Jaraszkiewicz Wojciech 1984
794 Drapała Robert 1982
795 Bachórz Agata 1979 REaktywuj się w maratonie
796 Dębicki Artur 1968
797 Baberowski Marek 1966
798 Dylong Andrea 1996 Trail Is Our Way Team
799 Bronowicki Sławomir 1968 bez klubu
800 Gałwa Karolina 1991 Gdańscy Pomykacze
801 Piechowiak Marek 1982
802 Czarnecki Szymon 1985
803 Mazalon Marcin 1986 LPP Team
804 Okła Bartosz 1992 LPP TEAM
805 Potoczny Karolina 1995
806 Zeng Yi 1989 Warsaw International Triathlon Club
807 Konkel Lucyna 1983
808 Nykołyszak Michał 1984
809 van der Linden Wanda 1961 South West Road Runners
810 Pich Anna 1981 DUDYCZ run
811 Pich Paweł 1988 DUDYCZ run
812 Wicenbach Arkadiusz 1988 Pruszcz Biega
813 Kurkowski Mariusz 1983
814 Milewczyk Dariusz 1973
815 Pyszel Florian 1995 Piekielni Warszawa
816 Kokoszka Zygmunt 1977 Vege Runners
817 Halmann Mirek 1984 PGB sportowa paczka
818 Ossowska Maria 1978
819 Witbrodt Leszek 1967
820 Brygoła Andrzej 1959 Lublin biega
821 stępniewski marcin 1971 Markos Running Team
822 Kreft Ewa 1975 Dream Tri Team
823 Sieniawski Marek 1982 Alfaco Running Team
824 Borkowski Grzegorz 1977 RUNPASSION.PL TEAM
826 Iefymenko Oleksandr 1979
827 Jaraszkiewicz Hanna 1986
828 Rycio Natalia 1985
829 Szymański Artur 1969 LOTOS Running Team
830 Paciorek Ewa 1984 Kobieta Retro
831 Kaidanova Inga 1986
832 Kaidanov Gleb 1987
833 Bogusz Tomasz 1981 ARTURKOZLOWSKITEAM / Biegająca Gdynia
834 Polański Marcin 1991 Generat ze Sztutowa
835 Mojsiewicz Lukasz 1981
836 Hennig Tomasz 1973 WOPR Wejherowo
837 Juda Jarosław 1967
839 Turska Agnieszka 1980 DUDYCZ run
840 Kąkol Sławomir 1987
841 Ossowski Maciej 1976
842 Lamparski Sławek 1988 Hapag-Lloyd Running Crew
843 Kochanek Agata 1990 Active Flow
844 Zieliński Łukasz 1991 Pan z Aparatem
845 Bladowska Katarzyna 1976 UltraWay Team/Runeda
847 WITKOWSKI BARTOSZ 1991
848 Puła Krzysztof 1976 MKrawczyńska TEAM
849 Kujat Joanna 1988 Kontener Formy
850 Piotrowski Michał 1985 FNWT
851 Dydymski Krzysztof 1974
852 Dawidowski Marek 1986 ARKA
853 KWIATKOWSKA ALICJA 1982 GROŹNE REKINY
854 Kwiatkowski Kajetan 1982 Kowale Biegają
855 Łosin Marta 1985 Biegun OCR Team
856 Przyborski Michał 1978
857 Migdal Michał 1985 Markowi Biegacze
858 Tracz Michał 1977
859 Krysiankou Aliaksei 1983
860 Porowski Adrian 1988 Pięć Przemian
861 Pastwa Barbara 1988
862 Gładkowski Grzegorz 1986 BigYellowFoot Adventure Team
863 zielonka adam 1965 Amicus
864 Dziubak Michal 1987
865 Cieślak Paweł 1980 BSCzady
866 SOKUR OLEKSANDR 1991
867 Walczak Paweł 1989
868 Kamiński Bartosz 1993 Projekt 1000up
869 Sekuła Jacek 1969
870 Bzdawka Rafal 1975 Biegacze Świnoujście
871 Krawczyk Andrzej 1972 Maja Team
872 Formella Mateusz 1992
873 Mączka Cezary 1964 n/a
874 Pastwa Monika 1975
875 Pastwa Janusz 1974
876 Witczak Marysia 1991
878 Milewicz Marek 1983
879 Konkel Piotr 1988 DFDS/Sailors Team
880 Formela Daniel 1986 CTS
881 Wach Joanna 1981
882 Smykała Szymon 1997
883 Kubiak Maciej 1988 Zoeller Tech
884 Lisiecki Tomasz 1967
885 Roman Krzysztof 1977 Przecinak77
886 Cichowski Krzysztof 1987
887 Piletski Maksim 1991 greenblackclub
890 Boroń Dariusz 1992 The Bez Team Poland
891 Kubiak Andrzej 1950
892 Zając Piotr 1982 Projekt 1000UP
894 WIŚNIEWSKA EWA 1979 Projekt1000UP
896 Ohler Ola 1986 Sitatunga Band
897 Półrola Robert 1975 Kujawscy Runners
898 Beszczyński Michał 1991
899 Littwin Marek 1966 Runeda
900 Hiller Gabriela 1971 MOTYWATORNIA TEAM
901 Tokar Inna 1985 Squad UA Runners
902 Wybraniec Wojciech 1976 Suska Grupa Biegowa
903 Hiller Wojciech 1973