Mała Rycerzowa
10.08.2019, 10:30
Dystans: 20 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1002 Gortel-Maciuk Agnieszka 1977 Never Too Late
1004 Zdanowski Łukasz 1990
1005 Biernawski Piotr 1977 ATTIQ Team/Salming
1006 Kantor Martyna 1989 Buff Team Poland
1008 Pastwa Grzegorz 1971 GOPR Grupa Beskidzka
1009 Prokop Jarosław 1971 KAGB GOPR
1014 Streit Dawid 1985 SBRT Bielsko-Biała
1015 Jędrzejewska Agnieszka 1987 JakośToBędzie
1016 Stencel Joanna 1991 Intel Runners
1018 Świąder Mirosław 1970 Intel Runners/run-passion.pl team
1019 Cetlin Maciej 1976 SBRT Warszawa
1020 Kitlas Rafał 1981 SBRT Warszawa
1021 Bakun Mariusz 1972 Chełm Biega
1022 Bakun Jolanta 1975 Chełm Biega
1023 Trzopek Marcin 1992 Iron Team Ujsoły
1024 Lewicka Bozena 1958 GOnimy
1025 Mazur-Rubińska Milena 1980 Miechowicka Grupa Biegowa
1026 Zajączkowska Paulina 1986 Power Training
1027 Dysarz Anna 1979
1028 Pleban Małgorzata 1992
1029 Gecow Marcin 1988
1030 Gecow Joanna 1989
1031 Sipiera Tomasz 1972
1032 Klajnert Tomasz 1982 8 Ball Cross Gym Chełm
1033 Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega
1034 Listopadzka Anna 1988 Power Training
1035 Rauchfleisch Dawid 1981 Drukarnia Sekekt - www.selekt.pl
1036 Barczak Sylwia 1984 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
1037 Krępacka-Głownia Monika 1978 Chełm Biega
1038 Neupauer Ewelina 1983
1039 Grabska-Kościelny Magda 1978 Nogi mnie bolą
1040 Haber Monika 1991 Szturm
1041 Kastelik Mariusz 1981 1981
1042 Rejdych Daria 1989 Husaria Race Team
1043 Zając Jarosław 1991
1044 Karaś Marcin 1981
1045 Kańduła Grzegorz 1981 Nest Team
1046 Różański Łukasz 1983
1047 Marciniak Oliwia 1995 Vege Runners
1048 Kostrzewa Wojciech 1982 Old School Trail Running STAFF
1049 Szyszka Anna 1992
1050 Rodzeń Katarzyna 1982 Biegającą Kasta Miedziowego Miasta
1051 Dorokhova Żenia 1993
1052 Paszkiewicz Ewa 1985
1053 Grzywacz Aurelia 1992 STG Warszawa
1054 Data Tomasz 1972 HRmax Żory
1055 Pancerz Mariusz 1979
1056 DRĄGOWSKA AGNIESZKA 1979
1057 Supernat-Melzer Hanna 1968
1058 MELZER AREK 1973
1059 Wybranowski Sylwester 1978 Dom Development Adventure Team
1060 Mikołajczak Magdalena 1975
1061 Moderhak Marcelina 1985
1062 Wojciechowski Tomasz 1978 Viking Treining Center
1063 Podsiadła Katarzyna 1992 Marbella Brafitting
1064 Paradowski Paweł 1978
1065 Gawełek Piotr 1990
1066 Dobrzyński Jacek 1987
1067 Pawełas Marta 1986
1068 Krupińska Wiola 1993 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
1069 Sieradzka Weronika 1991
1070 Opaliński Tomasz 1967
1071 Sznajder Seweryn 1978 Run Bydgoszcz
1072 Domaradzka- Kaszubowicz Wiktoria 1983 Pozytywnie Zabiegani Sanok
1073 Kaczmarczyk Katarzyna 1988
1074 Mazurczak Maciej 1971 UKS CITYZEN_/BE3
1075 Krzemińska Ewa 1981
1076 Szczepaniak Wiesław 1957
1077 Pętlak grzegorz 1988 FireEagles OCR
1078 Kulita Elżbieta 1972 Tak Lubię Sandomierz
1079 Dudek Paweł 1978
1080 Hajduk Barbara 1986 W pogoni za duchem
1081 Dyrga Sebastian 1974 MUAY RUNNING TEAM/ AZS AWF MASTERS KRAKÓW
1082 Kornobis Monika 1993 GoAptiv! / KawikRunningTEAM
1083 Strońska Agnieszka 1973 Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
1084 Sutkowski Jan 1979 GWARDZIŚCI
1085 DEHMEL ROMAN 1951 Goggle Pro Activie Eyewear
1086 Łokas Andrzej 1968
1087 Kościelniak Szymon 1973 Czerwonak Biega
1088 Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega
1089 Popławski Krzysiek 1972 Reebok Run Crew
1090 Nowicka Beata 1974 BluMarianTeam
1091 Gziel Piotr 1970 Zgrupka
1092 Waberska Beata 1972
1093 Jankowska Wioletta 1967
1094 Gawlina Lesław 1967 Ads Masna
1095 Gozdalska Iwona 1985
1096 szecówka ANETA 1979
1097 Porębska Sara 1992
1098 Olszewski Adam 1980 SBRT
1099 Szczyrba Robert 1981 Lecymy Durś
1100 Szczyrba Anna 1981 Lecymy Durś
1101 Adam Piotr 1973 Wroclaw Marathon Team
1102 Tatarzyński Krzysztof 1983
1103 Gajkowski Igor 1999
1104 Malik Alicja 1999
1105 Szymski Rafał 1979 Cidry Lotajom
1106 Szmit Joanna 1994 KS Agros Zamość
1107 Kowalski Jacek 1971 RUNHOGS Tychy
1108 Korytowski Andrzej 1972
1109 Florys Jakub 1983 Morski Koń
1110 IWASZCZYSZYN JOACHIM 1994
1111 Krzystała Paweł 1999
1112 Wolny Ewa 1966 Opony-Serafinowski
1113 Wiener Robert 1970 MultiFit
1114 Marciniak Artur 1971 ALM
1115 Fis Dawid 1982
1116 Pękala Anna 1971 Night RUNNERS Zabrze
1117 Pękala Jarosław 1969
1118 Milbrant Kornel 1983 ADS Masna
1119 Sudoł Damian 1988
1120 Sudoł Katarzyna 1984
1121 Łach Agnieszka 1972
1122 Makara Filip 1979 Chełm Biega
1123 Mietka Krzysztof 1975
1124 Brząkalski Krzysiek 1991
1125 Piekielna Angelika 1989
1126 Rubiński Przemysław 1977 Niy ma gańba ciś na kole
1127 Błaszczyk Magdalena 1984
1128 Miś Lilianna 1971 SCS ADVENTURE ACADEMY
1129 Więcław Jacek 1965
1130 Kwasek Kazek 1978 Eskadra Kraków
1131 Florys Dominik 1988 Morski Koń
1132 Olszewski Artur 1984 parkrun Katowice
1133 Piątek - Olszewska Klaudia 1991 parkrun Katowice
1134 Kotyrba Tomasz 1986 k_t_r_b
1135 Hapek Tomasz 1978
1136 Gredke Robert 1972 Biegam i żyję w trzeźwości!
1137 Kania Wioletta 1975
1138 Haratyk Grzegorz 1983 Klub Biegacza Fartlek
1139 SZCZĘSNA EDYTA 1987 RYTM Czechowice - Dziedzice
1140 Drabiński Adrian 1978
1141 Obłudka Adam 1978 O.R.P.P. KIEŁ
1142 Krawiec Mirosław 1968
1143 Wiesiołek Paweł 1981 Bagno
1144 Kozik Tomasz 1981 Sprintex Team
1145 Kucharska Aleksandra 1988 Dream Run
1146 Budziak Mirosława 1975 GardenFlora
1147 Karpinska Anna 1982 OpenTeam
1148 Wiater Tomasz 1979 Chachary z Chorzowa
1149 Gębczyk Andrzej 1994
1150 Kita Michał 1975 pędzący w miejscu
1151 Malec Arkadiusz 1990
1152 Lorenz Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam
1153 Jura Maciej 1990 ITMBW Kraków
1154 Buk Sławomir 1981 Lesz No Limits Runners
1155 Różanowski Łukasz 1985
1157 Haratyk Gabriela 1983
1158 Nowak Roman 1968
1159 Lewandowska Anna 1989 Fantastic Team
1160 Janica Michał 1990 FizjoTiM
1161 Sadzik Dariusz 1987 GrupaLukTrans.pl
1162 Karpinski Paweł 1978 OpenTeam
1163 Lukas Sebastian 1997
1164 Gębska Elżbieta 1959 Kije w Dobrych Rekach
1165 Gawełek Grzegorz 1985
1166 Bogacz Monika 1988 ADS Masna
1167 Wojnowska Agata 1980
1168 Wieczorkiewicz Agnieszka 1981
1169 Krysiak Kinga 1992 Road to UTMB
1170 Woźniak Artur 1986
1171 Dutkiewicz Leszek 1984
1172 Gryckiewicz Szymon 1989 Fizjoterapia Szymon Gryckiewicz
1173 Jachacz-Łopata Małgorzata 1986 Górska Mama
1174 Kopiec Przemysław 1990
1175 Orkwiszewska Oli 1986 Scarpa Team Polska
1176 Słodkiewicz Grzegorz 1975
1177 Macioł Sebastian 1976 TTA Bieruń
1178 Kamiński Łukasz 1981
1179 Kamińska Magdalena 1984
1181 Bobel Urszula 1983 Zabiegani Goleniów
1182 Chwistek Katarzyna 1980
1183 Chwistek Artur 1976
1184 Koziołek Andrzej 1980
1186 Szczęsny Witold 1982 O.R.P.P. KIEŁ
1187 Leszczyńska Małgorzata 1970
1188 Opalev Oleg 1984 FIZTEH
1189 Smoliński Krzysztof 1978 1978
1190 Sobczak Robert 1982 Wierzę w Jezusa
1191 Pawlus Ela 1991
1192 MORAŃSKI MARIAN 1975
1193 Matras Mateusz 1989
1194 Jachym Drewniak Joanna 1986 JJfit
1195 Sobótko Judyta 1993
1196 Grabowska Dominika 1993 MOC I SIŁA
1197 Krzemień Krzysztof 1977 Krzemien Running Team
1198 Nawrocki Szymon 1974
1199 Sawczuk Marta 1991 SGGW Runners
1200 Dziwak Dariusz 1985 TIMOTHY
1201 Fukowski Damian 1982 Dream Run
1202 Porszke Andrzej 1985 Leon lata
1203 Rogowski Krzysztof 1985
1204 Radosz Jacek 1986
1205 GRZYWACZ mARCIN 1974 JohnnieRunnerTeam
1206 Malissard Jean 1990
1207 Kandziora Tomasz 1994
1208 Mastalerz Mateusz 1994
1209 Długosz Artur 1991
1210 Kubiak Andrzej 1950
1211 Waleska Nico 1997
1212 Kuliga Ewa 1978 EASYRUN RACIBÓRZ
1213 Latała Wojciech 1976 Leśne Grubasy
1214 Klimecka Katarzyna 1984 Zabiegani Goleniów
1215 Klimecki Michał 1983 Zabiegani Goleniów
1217 Kubiak Jagoda 1985
1218 Cieśla Beata 1963 Zabiegani Goleniów
1219 Puciłowska Natalia 1987 Ciało i Zdrowo
1220 Stanisławski Emil 1988 Akademia Kettlebells Warszawa
1221 Dudzik Łukasz 1984 Góral biega
1222 Zieliński Jan 1983 Kociambury
1223 Zielińska Karolina 1984 Kociambury
1224 Mróz Anna 1979 Akademia Kettlebells Warszawa
1225 Ratajczak Damian 1979
1227 Muryn Bartłomiej 1973 SBG Podbieg
1228 Wojciechowska Małgorzata 1978 VIKING TRAINING CENTER
1229 Correia André 1988
1230 Wierzbicki Marek 1986 Akademia Kettlebells Warszawa
1232 Świderski Daniel 1982
1233 Bociąga Andrzej 1990
1234 Noga Angelika 1994 Kęckie harpagany
1235 Szymański Piotr 1992
1236 Dondziak Marcin 1985 Miechowicka Grupa Biegowa
1237 chwieduk magdalena 1975 Gardenflora MTB Team
1239 Baran Paulina 1982 Orzeł Bębło
1240 Urbański Maciej 1966
1241 Żłobiński Tomasz 1988 Alpinator
1242 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
1243 Lachera Kamila 1981 W pogoni za duchem
1247 Ryłko Agnieszka 1987 ITMBW Kraków
1248 Rawicz-Grotowski Rafał 1969
1249 magdziorz mariusz 1972
1250 Suchanek Dominik 1994 ITMBW Kraków
1251 Mazurek Krzysztof 1995 SKPB Warszawa
1252 ZAPIÓR Marek 1963 ZET
1253 Górski Michał 1991
1255 Andrzejuk Marek 1984
1256 Szydłowski Piotr 1987 Efento
1257 Wierzba Mirosław 1986
1258 Fedyszyn Anna 1984 śRUNdunia Szczecin
1259 Nowotarski Wojtek 1981
1260 Ślęczka Radka 1980
1261 Idziak Jakub 1995
1262 krawczyk karol 1986
1264 Sobczak Michał 1997 Górskie Świry
1265 Przybyłka Agnieszka 1988
1266 Magda Katarzyna 1978 Run For Fun
1267 Suska Łukasz 1984
1268 JAGODA ADAM 1966 FUCHS OIL TEAM
1269 JAGODA MATEUSZ 1996 FUCHS OIL TEAM
1270 Okroskowicz Tomasz 1979 Toursport Running Team
1271 Jakub Płócienniczak 1976 Dream Run
1272 Janik Marcin 1975 Worst Epidemics Trail Running Team
1274 Miś Bartosz 1982
1275 Patalon-Kłodawska Dorota 1979 klodasie
1276 Haida Marcin 1978
1277 Dąbrowska Marta 1987 SBRTWarszawa
1278 Kołoczek Agata 1980
1279 Ungehojer Małgorzata 1981
1281 Toporek Ewa 1984 Wylotane
1282 Toporek Henryk 1958 Wylotane
1283 RUDZIARCZYK KAROLINA 1996 FUCHS OIL TEAM
1285 Budny Adam 1986
1286 Bojdys Paweł 1991
1288 Szota Magdalena 1977
1289 Kozioł Weronika 1994 Team Mountain Fuel Polska
1290 Ledwoń Jakub 1977 WQRW Team
1291 Frąc Dariusz 1974 Night Runners Gliwice
1293 Bażan Paweł 1997
1294 Sarama Arkadiusz 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
1295 Woźnica Adrian 1987 Grupa Nomax
1296 Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra
1297 Półrola Robert 1975 Kujawscy Runners
1299 Rogóż Kamil 1987 Przekotters
1300 Kruszek Małgorzata 1988 Przekotters
1301 Kiełbowicz Aneta 1984 Słynni Kenijczycy
1302 Wojdas Fryderyk 1972
1304 Lulis Anna 1980 Centrum Treningowe Retro
1305 Zborucki Jan 1983
1306 Jurkiewicz-Filiks Barbara 1978
1307 Filiks Leszek 1978
1308 Pytlik Wojciech 1989 Heineken Kraków Running Club
1309 Żur Marek 1978 JOHNNIE RUNNER TEAM
1310 Sowińska Magdalena 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
1311 Kujawska Małgorzata 1980
1312 Chowaniec Barbara 1982
1313 Łyczko Anna 1977
1314 Moderhak Mateusz 1983
1315 Melis Jochem 1987
1317 Zaporowski Marcin 1982
1319 Krupa Ania 1987
1320 Rabsztyn Andrzej 1978 TMTeam
1321 Pudlik Paweł 1977 W pogoni za duchem
1322 Cejko Sławomir 1976
1323 Dziadowiec Joanna 1992
1324 Hibner Jacek 1972
1325 Pyrek Przemysław 1994 Training by PP
1326 Perlak Magdalena 1990
1327 Biernat Mateusz 1987
1329 Quinn Andy 1981
1331 Mularczyk Agnieszka 1978
1333 Marchewka Grzegorz 1978
1334 Grzybek Sławomir 1983 Woodrun
1335 Dawid Honorata 1975
1336 JONKISZ DOROTA 1966 Rytm
1337 PAWŁOWSKA-LIS MARIA 1977 MarusiabiegaPL
1338 Jasiul Mariola 1976
1339 Górak Grzegorz 1975 Biegam bo lubię wyzwania
1340 Marszalkowski Marcin 1984
1343 Hanley Chris 1974
1344 Banek Krzysztof 1984 TourSport Running Team
1345 Ulbrich Kasia 1976
1346 Spyrka Monika 1991 Klub Biegacza Fartlek
1347 kuś grzegorz 1972 osoba prywatna
1349 Kaczmarczyk Mariusz 1968 REXER
1350 Socha Robert 1976 1976
1351 Socha Marian 1953
1353 Zych Wioleta 1973 Zimnokrwiści
1354 Sitko Sylwester 1972 Zimnokrwiści
1355 Pluta Marta 1979 Dzikie Mustangi
1356 Szul Maciej 1987
1357 Mika Aldona 1975 Akademia Bosego Wirusa
1358 Staruch Mariusz 1980 biegam bo lubię
1359 Szatanik Zbigniew 1968
1360 Kramza Wojciech 1971 mmwk
1361 NIZAR WIOLETTA 1974 CSC ADVETURE ACADEMY
1363 Karahoda Arkadzi 1991 OC BNTU
1364 Jaworek Grzegorz 1981
1365 Jastrzębski Piotr 1988 SOCIOS SILESIA
1366 Porwolik Tomasz 1975
1367 Pająk Norbert 1977 Miłość
1368 Kosińska Anna 1980
1369 Drewniak Andrzej 1959 Zajazd Malibu
1370 Konarski Tomasz 1984 Power Training
1371 Jaroszewicz Sławomir 1966 Klub biegam bo lubię Racibórz
1372 Chowaniok Anna 1993 Fantastic Team
1373 CHĘCIŃSKI KRZYSZTOF 1984
1374 Kacprowski Tadeusz 1951
1375 Badura Adam 1978 Forma Wodzisław Śląski
1377 Czajkowski Wojtek 1980 Adidas Runners Warsaw
1378 Przyłudzki Janusz 1952
1379 Kozak Filip 1973 NGB Kłobuck
1380 Wieczorek Wojciech 1983
1381 Kaleta Karol 1980 40 latek Tychy
1382 Kaleta Agnieszka 1974 40-latek Tychy
1383 Tyszkiewicz Krzysztof 1976
1384 Franke Marek 1962
1385 Firek Adrian 1985 HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ
1386 Jaśkowiec Dariusz 1973
1387 August Kajetan 1993
1388 Koscielny Wojciech 1978 Nogi mnie Bolą...
1389 Podsadecki Witold 1970 Rysianka Team
1390 Wiewiórka Marek 1982 Getindata
1391 Jablonka Anna 1983
1392 Matlęga Michał 1991
1393 Fabian Marcel 1998 SOCIOS SILESIA
1394 Fabian Bogusław 1971 LEMONBIKE.EU
1395 Kubiak Maria 1951
1396 Kwiecień Kacper 1994 Team Mountain Fuel Polska
1397 Jędrzejczyk Wojciech 1971
1398 Firek Iwona 1985 HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ
1399 PYSZKA ADRIAN 1974
1400 Kastelik Dariusz 1977 Sprintex Team