Bieg Lwiątek, kat. D0
20.05.2023, 13:00
Dystans: 0.1 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nazwisko Imię Rocznik Klub
Łukasik Matylda 2021
Miałkas Kornelia 2019
Szymkowiak Marek 2020
Baran Mikołaj 2020 Baranki
Wrycza Ludwik 2020
Czerniak Oliwia 2019
Czerniak Lena 2021
Migacz Klara 2021 LecęBoChcę
Mrugalska Nadia 2019
Błaszczyk Józef 2020 Bukowski Klub Biegacza
Tafelski Michał 2019
Kolber Wiktor 2021 Klub Myszka Miki
Wojnarowski Mikołaj 2020
Ferster Aleksander 2021
Drozd Jonasz 2020
Toczyńska Aurelia 2019
Sobczak Wojciech 2019
Kaczmarek Alicja 2020
Witkowska Kornelia 2019 Dynamic Akademia Karate Naramowice
Zieliński Kacper 2020
Klimek Bernard 2019 Biegam bo lubię
Zygmański Filip 2021
Pawlak Tymoteusz 2019
Dudziak Natalia 2020
Jastrzębski Ariel 2019
Jastrzębski Olivier 2021
Winkowski Jan 2022
Zieliński Igor 2018
Szuba Kornelia 2020
Bajer Wiktor 2019 Tarnowo Podgórne Biega
Krajewska Kinga 2019
Brudnicka Marcelina 2020
Binkowski Ignacy 2021
Kaczmarek Pola 2019
Walich Pola 2019 4t tarnowskie termy triathlon team
Kopysc Marianna 2019
Kopysc Konstancja 2019
Malinowska Kaja 2020
Stefanowicz Marcelina 2019
Kaźmierczak Felicja 2021
Piecyk Cezary 2019
Antkowiak Klara 2021
Antkowiak Miłosz 2019
Rychtanek Teodor 2021
Wojciechowska Oliwia 2019
Hanzlik Tosia 2019
Kaźmierczak Helena 2019
Padjasek Magdalena 2019
Kubacki Julian 2022
Orlik Lena 2021
Brzeźniak Marcel 2019
Perz Paulina 2020
Baraniak Jagna 2021
Pfajfer Katarzyna 2019
Miedziak Nina 2019 SPIN Partner
Matecka Lilianna 2020
Zukowska Julia 2020
MATUSZAK WIKTORIA 2019 SWARZĘDZ
Mateja Ignacy 2020
Juśkiewicz Inka 2020
MATUSZAK JERZY 2021 SWARZĘDZ
Gniatczyk Bartosz 2019
Wietrak Henryk 2021
Szewczak Mateusz 2019
Kowalik Urszula 2021
Gorczak Martyna 2019
Anders Lilianna 2020
Krzyżostaniak Leon 2021
Budnik Zofia 2019
Antkowiak Miłosz 2019
Wacław Jagna 2019
Kulczyński Cezary 2021
Kasperska Gaja 2021
Śmichurski Gniewko 2020 Fizjoterapia Biegacza
Antkowiak Klara 2021
Dolata Franek 2020
Dolata Sebastian 2021
Porowski Krystian 2020
Sobiech Leon 2019
Sobiech Henryk 2021
Świst Aleksandra 2019
Juszczyk Brunon 2020
Moliński Mikołaj 2021 Oborniki
Sobczyk Lilianna 2020 Kościan Team
Napieralski Filip 2019
Kulczyński Cezary 2021
Przedpełska Dorota 2021
Rafiński Alex 2019
Dzierżyński Antoni 2019
Dzierżyński Aleksy 2021
Sworek Michalina 2019 OwocBiega Team
Pustkowiak Antosia 2019 4T
Wierzbowska Marcelina 2020
Wicherek Zuzanna 2019 Wicherki
Pielucha Pola 2021
Szybiak Wojciech 2020 Tęczowa Chatka
Błaszkiewicz Klara 2020
Buluk Damian 2019
Wicherek Szymon 2021 Wicherki
Halladin Paweł 2020
Odwrot Tobiasz 2021
Szymański Bruno 2019
Brzozowska Agata 2019
Szulc Joanna 2020
Kubiak Zofia 2022
Kubiak Franciszek 2020
Warguła Leon 2019
Fichtner Iga 2020
Stanisławski Mikołaj 2019
Sołtysiak Zofia 2019
Kosmalska Martyna 2021
Rutecka Helena 2019
Rutecki Tomasz 2021
Cegielski Stefan 2019
Przyborski Tymoteusz 2019
Burian Helena 2019
Michalski Szymon 2020
Miech Lucjan 2020
Drust Zosia 2020
Miech Florian 2019
Mazurkiewicz Franciszek 2020
Frąszczak Piotr 2019
Niedźwiadek Maksymilian 2020 Team Nowa Elektro
Mielcarek Michał 2019
Rezmer Franciszek 2019
Kuźniak Bogdan 2023
Kuźniak Hanna 2022
Lechoniewicz Helena 2020
ŻUCHOWSKA TOLA 2019
Kołecka Gaja 2019
Kołecki Bruno 2019
Harkiewicz Zuza 2021 Naramowice Biegają
Pruszyński Aleksander 2021
Pruszyńska Julia 2020
Alves Santos Melissa 2019
Szaszner Hanna 2019
Kubicki Albert 2020
Kozłowski Oliwier 2019 Hansa-Flex
Dzieciątkowska Iga 2021 -
Ratajczak Lena 2020
Kmieć Tomasz 2021
Ratajczak Henryk 2019
Strugarek Maja 2020
Kałużna Julka 2019
Kita Julia 2019 Kitki Team
Basińska Matylda 2020
Makowska Nina 2019
Wiśniewski Bolesław 2020 SuperWisnie
Połom Sebastian 2019 Lidluś
Zygmańska Wanda 2020
Obrzut Ulla 2021
OLEJNIK MALWINA 2020
Ludek Izabela 2020
Karolak Wiktor 2021
Przybył Zofia 2019
Wojtczak Oliwia 2019
Janicka Hania 2019
Bałaban Zofia 2019
Butkiewicz Amelia 2019
Mikołajczyk Kacper 2019
Mikołajczyk Zuzia 2020
Ilkiewicz Stanisław 2021
Torz Rozalia 2019 Team RUN Gołańcz
Galińska Aleksandra 2019
Chmielnik Marcelina 2019
Lisiecka Michalina 2021
Rajs Blanka 2019
Małyszczak Pola 2021
Więcek Pola 2019
Lutkowski Nikodem 2019
Leonhard Barbara 2020
Kaliszczak Ryszard 2019 Kimball Electronics Poland
Tonder Hanna 2020 Kimball
Pyrska Marianna 2020 SPOKO
Zenfler Gabriela 2020
Okriak Emilia 2020 Kimball Electronics Poland
Dąbrowski Michał 2021
Chrząszczak Tymon 2019
Jagodzińska Agnieszka 2020
Chudek Wiktoria 2019 Lidl
Antoniewicz Klara 2020
Matuszek Filip 2019
Wojciechowski Vincent 2020 Kimball Electronics
Malińska Maja 2019
Kalisz Kaja 2019
Walter Gabriel 2019
Targosz Paweł 2021
Włodarek Filip 2019
Czerwińska Emilia 2019
Zawadzka Iga 2021
Mikołajczyk Alicja 2020 Kimball Electronics
Bardzik Jagoda 2019
Bardzik Eliza 2020
Krystkowiak Jan 2021 Kimball Electronics Poland
Jarzębski Jonatan 2020
Jagodzik Helena 2020 Szybka Hela
Łabęcka Antonina 2020 Przedszkole Kolumbus
Jerzak Jakub 2019 Kimball Electronics Poland
Bazak Oliwia 2019 kimball electronics
Jarmal Jakub 2019
Szymańska Gabriela 2019
Lisiecki Grzegorz 2019 Kimball Electronics Poland
Olkiewicz Jakub 2019
Świętek Daniel 2020
Nowodworski Leon 2019
Korowajski Albert 2019
Nowicki Jakub 2019
Nowicka Julia 2021
Wilk-Pham Helena 2020 .
Górska Matylda 2020
Konieczka Eliza 2021
Migdałek Igor 2019
Przewozniak Franek 2019
Zembrowski Franciszek 2021 Black Water Links Golf Club
Kosiński Szymon 2019 Kosiaki
Dolińska Wiktoria 2021
Krupa Alex 2020 Grupa Cichy-Zasada
Tomiak Kornel 2019 Kimball
Litwiniuk Kalina 2020
Dyrda-Walkosz Dominik 2019
Ruhnke Ida 2019
Bąkowska Stefania 2019
Michalak Stanisław 2020
Tomczyk Jerzy 2021 #zaliniametyteam
Matyka Maja 2019