Chudy Wawrzyniec 50 / 80 / 100 km
10.08.2024, 04:00
Dystans: 52 km | 82 km | 102 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
12 Wyleżałek Alina 1986 Inżynieria Biegania
18 Pyszel Florian 1995 Piekielni Warszawa
19 Matyssek Karol 1990 OdziezDlaMedyka.pl
20 Gorzelańczyk Jakub 1991 MKS Siechnice
21 Szkołuda Miłosz 1994 Przedwojewski Team
32 Laszczyk Anna 1988
41 Grund Marek 1989 Mafia team Lubliniec
51 Stefaniak Łukasz 1978
52 Bogacz Marcin 1988
53 Paciorek Artur 1988 Karpackie Serce / Trail is Our Way
54 Wieczerzak Magdalena 1987 Zabiegani Mielec / Magdy Rulez
55 Kozakiewicz Tomek 1989 Całe Życie Na Redukcji
56 Pokropiński Rafał 1982
57 Telepski Michał 1986 NULL
58 Grams Krzysztof 1981 RYSIOTEAM
59 Mielniczuk Mirosław 1975 Adidas Runners
60 Kurek Jan 1980 Jura TEAM
61 Zając Katarzyna 1993
62 Kopiński Oskar 1986
63 Kujawski Marcin 1976
64 Domagała Grzegorz 1983
65 Białożyt Krzysztof 1971
66 Rusoł Tomasz 1983
67 Baran Roman 1978
68 Rutkowska Agnieszka 1984 #nakreconanabieganie
69 Gdowski Sławomir 1983 Nexteer runners
70 Kaczmarek Radosław 1970 RaDziki
71 Kupisiewicz Krzysiek 1978
72 PENA ALEKSANDER 1975
73 Litwiniuk Hania 1986 Adidas Runners Warsaw
74 Kuczara Robert 1979
75 Muryn Bartłomiej 1973 SBG Podbieg
76 Jarnot Konrad 1988 Biegam w Kato :)
77 Ciechelski Maciej 1988 KP PSP w Tarnowskich Górach
78 Popławski Krzysiek 1972 Departament Biegów Górskich
79 Bondar Paweł 1988
80 Dąbrowski Jacek 1971
81 Wyczyński Marcin 1974 Biegowy Wariat Running Team
82 Lewandowska Paulina 1980 Holyfitness
83 Tymosiak Kamila 1988
84 Tobor Michał 1976
85 Krause Ania 1983
86 Tymosiak Mateusz 1990
87 Jaszczurowski Rafał 1986
88 Belkiewicz Rafał 1980 Kabaty Ultra
89 Wandzel Adrian 1990 wkurw_team
90 Skwarek Agnieszka 1990 Dzikie Świnie
91 Skałecki Przemysław 1983
92 Kopczyński Paweł 1977
93 Hajduga Łukasz 1981 Trail is Your Way /Wieczorne Bieganie w Opolu
94 Pąprowicz Wojciech 1982 Natolin Ultra
95 Dominiak Bartosz 1976 #BartekBiega
96 Szyniec Marcin 1988 Team Papry i Przyjaciele
97 Kosiur Janusz 1981
98 Latański Eryk 2002 Skrobki Team
99 Karolak Ryszard 1980 #KarolakTeam
100 Wandzich Krzysztof 1982
101 Kosiur Monika 1980 Harpagan Sosnowiec
102 Krzepkowski Radosław 1975 Adidas Runners Warsaw
103 Grochowicz Robert 1974
104 Kalicki Irek 1979 Decepticon gym
105 Wojdat Robert 1978 Drużyna Szpiku
106 Piwowarski Paweł 1973
107 Piwowarska Teresa 1976
108 GAŁUSZKA DOROTA 1979 Wtorkowy Trening
109 Kozieł Tadeusz 1991 Szczęściarz Biega
110 Słomkowski Mateusz 1991
111 Gierak Anna 1987 Run Progress Team
112 Brasse Krystian 1991
113 Kuś Tomasz 1986 Happy Runners
114 Pajestka Katarzyna 1977
115 Rąb Łukasz 1973 Dzikie Życie RunTeam/Oba z Gliwic
116 Rąb Agnieszka 1975 Oba z Gliwic
117 Kukla Maciej 1984
118 Kaczor Marcin 1975
119 rutkowski pawel 1985 Team ZabieganeDni
120 Janda Piotr 1991 Gdańscy Pomykacze
121 Urbańska Magdalena 1983 Happy Runners
122 Kamiński Marek 1972 180 minut
123 Lubik Adam 1986
124 Łabędzki Mariusz 1979
125 Rutkowski Artur 1980
126 Gilowski Kamil 1988 UKS Free Sport Bielsko-Biała
127 Kaczmarczyk Paweł 1992 Biegnę za Wodzem
128 Piątek Mateusz 1991
129 Szlachta Dawid 1991
130 Dębowski Marek 1987 PwC SDC Runners Team
131 Grygiel Marek 1976 JacekBiega Running Team
132 Czemerys Małgorzata 1984
133 Burzyńska Beata 1975
134 Siekiera Aleksandra 1994 Pura Vida Team
135 Dądelski Mariusz 1978 Parkrun Toruń
136 Strzępek Dariusz 1985 Przyjaciele PUT - Pogórze Ultra Trail
137 Kosmala Przemek 1981 #marcinswiercteam
138 Koch Marta 1977
139 Więcek Przemysław 1980 Kęckie Harpagany
140 Szolc Sebastian 1976
141 Wierzbowski Tomasz 1995
142 Adamiec Marcin 1976
143 Wlazłowski Radosław 1980
144 Płonka Sebastian 1981
145 Waniek Sara 1984
146 Hankus Tadeusz 1985 HKS Run
147 Jasikowski Łukasz 1991 Lisia Ferajna
148 Januszewski Andrzej 1984
149 Białas Elwira 1976
150 Głowacki Radosław 1994
151 Lis Arkadiusz 1982 DecepticonGym
152 Szymczyk Tomasz 1982 Team Szymczyki
153 Kotlicka Beata 1978 Fudu Sport Team
154 Majek Jarosław 1967
155 Hudaniec Kamil 1993
156 Gacek Mariusz 1989
157 Zaborowski Kamil 1990 zaliniamety
158 Kral Ryszard 1988 Dziaba Team Szczecin
159 Grachev-Kral Victoria 1984 Dziaba Team Szczecin
160 Siekiera Piotr 1994
161 Sokół Dominika 1991
162 Karolak Jolanta 1982 #KarolakTeam
163 Czyż Łukasz 1982 ES Team
164 Węgłowski Maciej 1971 #biegiemwlas
165 Szlósarczyk Krzysztof 1989
166 Lisiak Karina 1990 Organic Race Team
167 Gadzińska Justyna 1970
168 Wereszczyński Tomasz 1977 Aktywnie Uzależniamy
169 Hajduk Piotr 1985 W Pogoni Za Duchem
170 Hajduk Barbara 1986 W pogoni za duchem
171 Swiatek Pawel 1983 HRW
172 Wildner Witold 1975
173 Gidaszewska Jolanta 1977 Gidaś Team
174 Niedziela Marcin 1988
175 Kwiecien Marcin 1979 HRW
176 Przybyła Eliza 1991 Iron Team Tomasz Marcinek
177 Bura Krystian 1985 #BiegajLeszno/Prostoztrening Running Team
178 Jarząbek Grzegorz 1984 W pogoni za duchem
179 Żurowski Marcin 1969
180 Kozłowski Dawid 1993
181 Waniek Tomasz 1983 GBR KajTaMeta
182 Koszela Aleksandra 1990
183 Olszewski Artur 1984
184 Rączkowski Michał 1993 BBL Świebodzin
185 Mielczarek Piotr 1974
186 Szczepaniak Witold 1975
187 Przybyła Amadeusz 1990 4Drinki
188 Sarach Karolina 1987 Biegający Tczew
189 Cieślok Adam 1985 Klub Sportowy M.E.T.A.
190 Peta Rafał 1977
191 Pawlik-Niedziela Sandra 1989 W pogoni za duchem
192 kuś grzegorz 1972 osoba prywatna
193 Walkowiak Jacek 1984 Szakale Bałut Łódź
194 Wołąkiewicz Dariusz 1966
195 Hofmański Rafał 1988
196 Sarniak Marcin 1976 MPK Wybiegania
197 Lika Michał 1987
198 Plesinski Sebastian 1976 FM Logistic Running Team
199 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
200 Budziński Michał 1985 RAJSPORT ACTIVE
201 Sikora Tomasz 1989 TMG Bielszowice
202 Kurek Dawid 1990
203 Machaczek Janusz 1977
204 Hajzyk Robert 1992
205 Kot Wojciech 1993
206 Pietrzak Paweł 1979
207 Walczyńska Katarzyna 1975
208 Strzeszyńska Martyna 1990 Biegający Tczew
209 Foland Anna 1980 Szczyt za Szczytem
210 Szpor Agnieszka 1977
211 Wawrzyniak Ilona 1983 Bayer
212 Myśliwiec Robert 1980 DZIKI & WOLNY
213 Szczepek Łukasz 1985
214 Łąk Tomasz 1972 MarcinSwiercTeam
215 Żukotyńska Julita 1980
216 Janus Leszek 1982
217 Kozik Patryk 1979 Pędzące Ślimaki
218 Goc-Kozakiewicz Marta 1975 Kwidzyn Biega
219 Żukotyński Tomir 1977
220 Grodzki Michał 1980
221 Kuduk Piotr 1986 Wataha
222 Welkier Marcin 1973
223 Ficek Paweł 1977 TOTUS TUUS
224 Kozakiewicz Ireneusz 1978 Kwidzyn Biega
225 Cież Krzysztof 1991
226 Kuźnik Kamil 1996 Huragan Ligota
227 Filipowicz Joanna 1975
228 Nowakowska Anna 1979
229 Richter Jacek 1978
230 Luc Adam 1979 biegusiem.pl
231 Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszczyńskie Byczki
232 Ochhowiak Klaudia 1985 Organic Fitness
233 Bonecki Sylwester Bonecki 1979 K. S. META
234 Niedźwiadek Kamil 1989 KS AZS AWF Warszawa
235 Filipowicz Wojciech 1975
236 Czaj Artur 1992
237 Koziołkiewicz Paweł 1977 Kowary Biegają
238 Koc Krzysztof 1976
239 Kosowska Anna 1984 Tim Jest Tim
240 Szczypek Wojciech 1994 Aktywna Pszczyna Runners Team
241 Zalech Zbigniew 1977
242 Rabiej Kazimierz 1958 Rozbiegani Chojnów
243 Samoć Barbara 1976 TeamZabieganeDni
244 Łękawa Sebastian 1978 AW-Szybciej-Team
245 Knap Tomasz 1983
246 Pierzchała Łukasz 1983
247 Magdziarz Paulina 1983 ORGANIC RACE TEAM
249 Rybski Bartosz 1983
250 Rutkowska Elżbieta 1990 Runpassion.pl TEAM
251 Bujak Marcin 1979
252 Kruszewski Filip 1986
253 Wleklik Marek 1970
254 Hołownia Tomasz 1981 Grupa Biegowa "beZ GRANIc"
255 Koziołkiewicz Łukasz 1982 Misjonarze Klaretyni C.M.F.
256 Skwarek Jędrzej 1993
257 Darski Rafał 1963 Recamiere
258 Belica Daniel 1984
259 Walczak Dariusz 1972 Olkuszbiega
260 Namaczyński-Kapała Brunon 1990
261 PISAREK RADOSŁAW 1996
262 Lewandowski Przemysław 1983 Dzień Ręcznika
263 LUSZTYN MAREK 1977
264 Chudy Ariel 1983 Run team Rydzyna
265 Oliwa Tomasz 1982
266 Lipczyńska Alicja 1975
267 Kiezik Marcin 1976
268 Budny Adam 1986
269 Zabrocki Szymon 1996
270 Garnowski Maciej 1985
271 Moszczynska-Gapinska Anna 1968
272 Litka Krzysztof 1977 PZU SPORT TEAM
273 Wnorowska Magdalena 1977 Obstacle Center Team #ultra
274 Kozłowicz Adrian 1992
275 Krzyzińska Sylwia 1979 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
276 Puchalski Bartosz 1986 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
277 Pyrszel Ula 1990 AR Adidas Runners Poznań
278 Kałuziński Dominik 1986
279 Wyszkowski Maciej 1979
280 Wyszkowska Marzena 1974
281 Piątek Joanna 1990
282 Staś Jakub 1988 TRIMP Team
283 Kapuścik Liwia 1984
284 Przybulska Małgorzata 1985
285 Śmiałek Szymon 1989
286 Orocz Magdalena 1992
287 Kosiorowski Leszek 1970 Team Bieg Piastów
288 Firszt Lukasz 1981 N/a
289 Lubowska Malgorzata 1987
290 Krajewska Ewelina 1981 Grupa Biegowa beZ GRANIc
291 Saniak Przemysław 1984 Sparta Lublin
292 Skrobański Roman 1975 SkrobkiTeam
293 Bołdys Paweł 1986 AW-SzybciejTeam
294 Gałka Robert 1974 GRLTEAM74
295 AUDREN STEPHANIE 1976
296 Kuter Marcin 1990
297 Majek Anna 1996 parkrun Dąbrówka
298 Wojak Malwina 1986
299 Czulak Maciej 1995
301 DEJNECKA MARTYNA 1986
302 Frydel Patryk 1989 Oddział Regionalny PTTK Śląska Opolskiego
303 Domański Henryk 1970 Stan Umysłu Lewin Biega
304 Niedziela Kamil 1990 Biegowa Kuźnia
305 Zubrzak Jacek 1977 AkademiaBiegacza.pl
306 Kaliszuk Damian 1982 Biegolas Koszalin
307 Muszer Tomasz 1985
308 Batarowicz Anna 1982 Plan Bieganie
309 Sokołowski Artur 1975 Team ZabieganeDni
310 Wiśniewski Artur 1986
311 Chodakowski Rafał 1975
312 Nikiel Julia 1991 Fizjoterapia Urbański
313 BŁOCH BEATA 1967
314 Tuszyński Zygmunt 1982 PGE RUN Obrót
315 Stojewski Przemysław 1977 Marzeniec
316 Tiahnybok Paweł 1972 O co biega w Kaletach
317 Rychłowska Magdalena 1973 W stronę Ultra
318 Wirkijowska Aneta 1981 Trenuj z Nami
319 Mazur Wojciech 1968 Parkrun Grudziądz
320 Kolawa Piotr 1976 Trenuj z Nami
321 Malczewska-Chaładaj Karina 1976
322 worzala wojciech 1978 Ultra Way Team
323 Giel Jarosław 1986 NKB Chyży
324 Wójcicki Adam 1985
325 Kuś Jan 1995
326 Kudrycki Jakub 1972
327 Muszer Michał 1976
328 Nowak Piotr 1985
329 Nowakowski Bartosz 1991
330 Widera Adrian 1984 Choose Yourself Jaworzno
331 Kozłowski Klaudiusz 1986
332 Bartoszek Tomasz 1990 SAINT-GOBAIN SQUAD
333 Korczak Kamil 1994 Orange Polska
334 Jakubiak Wojciech 1994
335 Woszczyk Michał 1994
336 Żabnicki Mariusz 1975
337 Kondratiuk Iryna 1993 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
339 Zaborowska Renata 1976 biegusiem.pl
340 Bednarz Sebastian 1971 OTM.b
341 Baron Tomasz 1981 PupokTeam
342 Mikosz Marta 1984
343 Jagielski Piotr 1976
344 Skubiszak Andrzej 1966 PARKRUN JEZIORO SWARZĘDZKIE
346 Przybysławski Dariusz 1993
347 Słomski Jakub 1979 JebnietaPanda
348 Głowacka Katarzyna 1980 JebnietaPanda
349 Torzewski Marcin 1984
350 Stanisławski Michał 1986 UKS Free Sports Bielsko-Biała
351 Wójcik Jacek 1970
352 Jarzębowicz Adam 1975 Yazomb-Katowice
353 Myszka Hubert 1997
354 Moszkowski Bogdan 1963
355 Brauner Wojciech 1982
356 Ochota Rafał 1976 Bogdan & Bogdan
357 Gawłowski Arkadiusz 1971
358 Białecki Patryk 1989 Ciepłe Bambosze
359 Rej Mirosław 1984 Bartosz Gorczyca Team
360 Szymala-Lipka Magdalena 1984 Lipki Rulez/Magdy Rulez
361 Posłuszny Andrzej 1984
362 Rajkowski Przemysław 1971 Fudu&Co Sport team
363 Bald Małgorzata 1983 Team TERMINATORun
364 Hasińska Aleksandra 1973 Strefa Ruchu TG
365 Szozda Katarzyna 1989 Sprintex team
366 Nosalik Marek 1965 MTA
367 Borecki Tomasz 1998
368 Siewko Piotr 1968
369 Filiks Leszek 1978
370 Kmeť Michal 1983
371 Komorska Sylwia 1980 Team TERMINTORun
372 Zieliński Sławek 1980 #teamSZÓSTAbe
373 Darchuk Oleksandr 1978 trifamily.pl
374 Boroń Damian 1993 TEAM TERMINATORun
375 Stec Maciej 1984
376 Cimaszewski Michał 1999
377 Zachariasz Agnieszka 1983 Biegowa Kuźnia
378 Łakoma Małgorzata 1977 Aktywnie Uzależniamy Płock
379 Dyttus Jarosław 1980 Aktywnie Uzależniamy Płock
380 Ciechański Michał 1979 Zdarte Podeszwy
381 Baros Daniel 1992 FALSTART RUDNIKI
382 Janiak Norbert 1991
383 Waszak Bartosz 1999
384 Wiśniewska Katarzyna 1983
385 Polnik Rafał 1988 DKS Dwuosobowy Klub Sportowy
386 Rzeniewicz Jacek 1989
387 Siwek Sebastian 1972 Szombierki Dream Team
388 Komorski Jacek 1978 Team TERMINTORun
389 Kreft Ewa 1975 Leśna RUNda
390 Tabiś-Hubka Rafał 1978 RESHAPERUNNERS
391 Wodzisz Rafał 1986
392 Kindryk Tomasz 1980
393 Bonczek Łukasz 1985 Exatel Running Team
394 Wacławek Marcin 1976
395 Nawrocka Natalia 1987
396 Ciechelska Daria 1990
397 Wojtakowska Joanna 1976
398 Kęsik Michał 1979 Zdarte Podeszwy
399 Malecka-Leń Patrycja 1981 CWKS RESOVIA RZESZÓW/Stajnia Balona
400 Tabaka Zbigniew 1981 KS Sieradz Biega
401 Wojnarowski Piotr 1984
402 Chudy Tobiasz 1988 Run Team Rydzyna
403 Zduńczyk Paulina 1986 EVErRUN
404 Warzecha Teresa 1962 Runners Team Nysa
405 Tyrała Łukasz 1987
406 Mazanka Jakub 1976
407 Badowski Jerzy 1974 Tri Amigos
408 Piwko Mateusz 1986
409 Gapiński Mariusz 1979 Klub Wysokogórski w Toruniu
410 Golonka Paweł 1983 KB Wikon Nowa Sól
411 Zakrzyński Franciszek 1973
412 Wyspiański Tomasz 1981 Kostera Team
413 Kotas Wiesław 1984
414 Wilgat Adam 1971 Dzikie Skrzydło, Warsaw Run Club
415 Białczyk Marcin 1987 Beer Runners
416 Krzystolik Damian 1985
417 Silnicka Maryla 1972
418 Czech Agata 1992 Marcin Swierc Running Team
419 Pośpiech Michał 1992
420 Gawlicki Aleksander 1995 Leszczyńskie Byczki
421 Krzos Piotr 1984
422 Kłos Julian 1980 RYKOWISKO Team
423 Skalny Rafał 1981
424 Milc Szymon 1981
425 Rutkowski Artur 1990 Sportowiec.info / RUNking
426 Chwałowska Agnieszka 1978 FUDU&CO. Sport Team
427 Semik Paweł 1985
428 Sobolewski Konrad 1976
429 Bagiński Jakub 1985 Wild Dogs Team
430 Chudy Dominik 1999
434 Samuś Dariusz 1981 Bieszczadzkie Morsy
441 Żarski Jarosław 1973 Fudu Sport Team
442 Specjalski Przemyslaw 1970
443 Barbachen Wilhelm 1983
444 Kozłowski Michał 1987 Matner Running Team
445 rutkowski kazimierz 1959 kusy i spółka
446 Spyrka Piotr 1988 Klub Biegacza Fartlek
447 Łokas Andrzej 1968
448 Demianiuk Magda 1978 TheMianiuki Team
449 Zaręba Tomasz 1989
450 Murczek Piotr 1977
451 Domagała Remigiusz 1967 wild duck
452 Wysocki Michał 1980 Łódź Kocha Sport
453 Plewa Tomasz 1976
454 Zając Robert 1975
455 Zuchlke Tomasz 1983
456 Zając Leszek 1983 -
457 Paśnik Paweł 1971 Quick_Hamster
458 Forenc Damian 1982 Oborygeni
459 Gorczyca Maria 1997 KS Hades
460 Porszke Andrzej 1985 Leon lata
461 Rychlińska Asia 1987
463 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 Devi Himal Team
464 Sikora Marek 1975 W Pogoni za Duchem
465 Podarewska-Kachlicka Helena 1983 wsparcietreningowe.pl
466 Dworzańska-Gul Anna 1984 Maratończyk Poznań/Biegające Krejzole
467 Siarkiewicz Tomasz 1990
468 Kowalik Karolina 1992 Saint-Gobain SQUAD
469 wiśniewski bartek 1990
470 Pierz Sławomir 1983
471 SLUSARCZYK Pierre 1965
472 Cupiał Mariola 1966 W pogoni za duchem
473 Bełdowski Sławomir 1964 Fudu& Co
474 Cupiał Dariusz 1966 W pogoni za duchem
475 Skłodowski Piotr 1984 Brygada RR
476 Burzynski Ryszard 1974
477 Rożkiewicz Maciej 1989 # tup tup tup
478 Strzelczyk Tomasz 1979 Huragan Ligota
479 Sowiak Aleksander 1989
480 KRZYCZKOWSKI BARTŁOMIEJ 1987
481 Szymczak Rafal 1982
483 Wosiewicz Michał 1991
485 Turek Paweł 1972 Prin-s
486 Borkowski Mariusz 1988
487 Kostrzewski Sławomir 1975
488 Okoń Tomasz 1982 Rapid Runners Team
489 Łukasiak Przemysław 1980
490 Białek Olaf 1965 megatel.com.pl
491 Szymura Wojciech 1973 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
492 Gadomska Katarzyna 1998
493 Tekliński Dawid 1983 Wtorkowy Trening
495 Tysiak Magdalena 1996
496 Sazon Inesa 1983 BigYellowFoot Adventure Team
497 Podwójci Michał 1981 Góral z Mazur Running Team
498 Wejman Dariusz 1976
499 Plaza Łukasz 1979
501 Bobrowski Michał 1975 Trojkat Bieszczadzki
502 Kwaśnicki Wojciech 1976 Kaszubi Luzino
503 Grund Justyna 1994 Mafia Team Lubliniec
504 Maligranda Mariusz 1985
505 Martyński Piotr 1985
506 Warkocz Marcin 1982