Mała Rycerzowa
11.08.2024, 10:00
Dystans: 20.7 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1021 Zatorska Katarzyna 1984 Lsyp Active!
1022 Żabnicki Maciej 1985
1023 Burski Michał 1984
1024 Milcarz Andrzej 1951 FESTINA LENTE
1025 Kaczmarek Dorota 1982 RaDziki
1026 Mnich Krzysztof 1979
1027 Kučerka Jakub 1991 Kasia i Kuba
1028 Gecow Marcin 1988
1029 Fritz Tomasz 1980
1030 Skrobańska Laura 2001 Młynarczyk Endurance Team
1031 Bachanowski Paweł 1980
1032 Mistak Jacek 1974 Rembertów Team
1033 Tittenbrun Marta 1989
1034 Szumska Marta 1980
1035 Mechliński Bartłomiej 1979 Zielony Biegacz
1036 Strzeszyński Wojciech 1983 Biegający Tczew
1037 Welkier Monika 1974
1038 Kmieciak Robert 1981 T.S. OPATRUNKI Toruń
1039 Protas Krzysztof 1977 Jaki klub?
1040 Rejdych Daria 1989
1041 Rejdych Tomasz 1989 Koniu Squad
1042 Gruca Michał 1977
1043 Woga Magdalena 1981 Nowak Run
1044 Dziurzyńska Ulka 1978 Vege Runners
1045 Rojewska Agnieszka 1988
1046 Piątek - Olszewska Klaudia 1991 Ramzes & The Hooligans
1047 Kalfas Tomasz 1987
1048 Kaniecka-Czaj Justyna 1992
1049 Przybyła Adam 1979 Wolny elektron
1050 Grabiec Piotr 1991 KS JASZCZOMP
1051 Przybyła Grzegorz 1981
1052 Sitak Joanna 1990
1053 Śmietana Grzegorz 1977 EasyRun Racibórz
1054 Szynkiel Justyna 1980 NGB Kłobuck
1055 Bulenda Bartosz 1997 Piździca
1056 Majek Małgorzata 1969 Parkrun Dąbrówka
1057 Majkowska-Bednarz Malwina 1987
1058 Napierała Tomasz 1973 parkrun Dąbrówka
1059 Napierała Zdzisława 1974 parkrun Dąbrówka
1060 Waniek Halina 1961 Silesia Go
1061 Rychłowski Ryszard 1971 W stronę Ultra
1062 Wójcicki Adam 1985
1063 Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega / Mistrzowski Trening
1064 Włodarczyk Monika 1979 Aktywny Ostrzrszów
1065 Śmietana Mariusz 1975 EasyRun Racibórz
1066 Masternak Mariusz 1992 Anna Halska Coaching
1067 Skiba Łukasz 1980 EasyRun Racibórz
1068 Świtała Katarzyna 1983 Ustaw się na bieganie w Gdańsku
1069 Włodarczyk Paweł 1974 AKTYWNY OSTRZESZÓW
1070 Kruszewska Asia 1986 adidas Runners Poznań
1071 Pawełek Paulina 1989 Konik polski
1072 Bułat Grzegorz 1993
1073 Giefert Sylwia 1994 Team Parszczyńskich
1074 Blajer Marcin 1996
1075 Stasiowska Marta 1988
1076 Szpilarewicz Mariusz 1975
1077 Sobczyk Aleksandra 1993 Ola i Marek
1078 Łaguna Kacper 1988
1079 Gawroński Michał 1984
1080 Zadorska Zofia 1954
1081 Pękala Kamila 1997
1082 Majchrzak Monika 1972 Rakujemy jak chcemy
1083 Balcerzak Marek 1990 Ola i Marek
1084 Budny Kamil 1991 ATAK TEAM
1085 Łysień Paweł 1985 X3 Beskid Sunset Experience
1086 Łysień Łukasz 1993
1087 Wysocka Agnieszka 1981 Łódź Kocha Sport
1088 Rychlec Sławomir 1975 EASYRUN RACIBÓRZ
1089 Tarsiński Maciej 1990 Tarsinpol
1090 Bucki Kamil 1997 TarsinPol
1091 SLUSARCZYK Pierre 1965
1092 Szostak Kamil 1989
1093 Janiak Paulina 1990 Łódź Kocha Sport
1094 SLUSARCZYK Lucas 1999
1095 Wyszyńska Agnieszka 1987
1097 Guzik Mateusz 2004 Skl Sucha Beskidzka
1098 Knap Elżbieta 1985
1099 Mrowiec Bartosz 1994
1100 Łukaszewicz Marcin 1990
1101 Chmielewski Maciej 1993 Przasnysz
1102 Pokropińska Marta 1982
1103 Deręgowska Paulina 1989
1104 Gałuszka Bartłomiej 1978
1105 Grudzien-Jurkowska Malgorzata 1983
1111 Reguła Piotr 1996
1113 Kowalewski Paweł 1976 Mafia Team Lubliniec
1115 Koziołek Paweł 1990
1116 Gaj Agnieszka 1985
1117 Chronowska Małgorzata 1973 Klub Kanku karate