TriCity Trail 80km+
07.07.2019, 04:30
Dystans: 81.5 km

Kategorie wiekowe:

Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
8 Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza
12 Reglińska Joanna 1988 Klub Biegacza GOCH Bytów
14 Biesiekierski Krzysztof 1973 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com
15 Góralski Krzysztof 1964 T.S. Opatrunki
16 Jurgielewicz Jacek 1967
17 Krause Grzegorz 1976 Sztafeta Nadziei
19 Kondratiuk Renata 1961
24 Madej Paweł 1985 PGB Sportowa Paczka
25 Kunkel Anna 1976 PGB Sportowa Paczka
51 Ambroziak Rafał 1976 KONIUCHY OCR
52 Barański Leszek 1969
53 Jatkowski Maciej 1977 JTShipservice
54 Grachel Darek 1990 runner_from_słupsk
55 Stodulski Krzysztof 1978 Kutno Biega
56 Plewiński Tomasz 1980 ELite Sports
57 Mrozowski Dariusz 1974 ParkRun Rumia
58 Szajdziuk Piotr 1975
59 Lemańczyk Wojciech 1982 KDATP
60 Grachel Przemek 1984
61 Moderhak Mateusz 1983
62 Reginia Piotr 1983 Rum Runners
63 Owczarz Joanna 1983 Włoóczymordy
64 Szczupakowska Izabela 1975 Hoko Team
65 Kowalkowski Krzysztof 1982 Lufthansa Systems Poland Active
66 Malinowska Przemysław 1985
67 Stachowiak Marek 1978 Rokietnica Biega
68 Polański Paweł 1983 #kaszanienamoka
69 augustynowicz marcin 1981 kutno biega
70 Jakubowski Zbigniew 1964 MTB - Małe Trójmiasto Biega
71 Wojtan Ireneusz 1977 ROZBIEGANE DOBCZYCE
72 Ferszt Piotr 1981 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com
73 Mackowski Michal 1979
74 Mackowska Malgorzata 1979
75 Stolarski Maksymilian 1982 LEGENDS-TO-BE
76 Gogol Marcin 1980
77 Gołębiowski Piotr 1975
78 Siemiątkowski Norbert 1974 KS ARCO Ławy
79 Zyśk Arkadiusz 1975 KS ARCO Ławy
80 Żebrowski Marek 1964 KS ARCO Ławy
81 Merchel Mirosław 1976 KS ARCO ŁAWY
83 Baranowski Marek 1969 COM-DKM
84 Telepski Michał 1986 LSYP Active / NULL
85 Rydlewski Andrzej 1979 RUN BYDGOSZCZ
86 Łukasiak Marcin 1983 AS-PL
87 Podczarska Izabela 1971 KOLBUDY TEAM
88 Podczarski Tomek 1970 KOLBUDY TEAM
89 Golas Grażyna 1976 DydyczRun
91 Tiahnybok Paweł 1972 Socios Silesia
92 Rolbiecki Piotr 1987 Geoings Polska
93 Spence Mark 1983 Biegaj z glowa
94 Kamela Robert 1972
96 Kutyła Marek 1981
97 Kowalewski Jarosław 1966
98 Rydlewski Marek 1970 RUN BYDGOSZCZ
99 Pallach Piotr 1985 Nocny Turysta
100 Dorsz Beata 1972
101 Bartkowiak Michał 1987 Trójmiejskie Pyry
102 Będźkowski Marek 1968 Morsy Ostrołęka
103 Frączak Radosław 1982 RAGE
104 Kazimieruk Grzegorz 1986 ObozyBiegowe.pl
105 Bartniak Kamil 1982 No Limits Trail
106 Laine-Zamojski Samuli 1981 Jeppesen
107 ŻABIEŁOWICZ Anna 1975 Motywatornia Team
108 Hatłas Adam 1975
109 Wysocki Mariusz 1962 PIES ICH GANIAŁ
110 Wysocka Alicja 1970 PIES ICH GANIAŁ
111 Gostkowska-Drzewicka Magdalena 1973
112 Raczyńska Ewa 1978 biegamyrazem.pl
113 Zieliński Jacek 1969 biegamyrazem.pl
114 Gierasimiuk Grzegorz 1984 Trigger Triathlon
115 Kwiatkowski Michał 1983
116 Ciesielski Maciej 1994 #1512WingedHearts
117 Baranowski Adam 1988 2h59min.pl
118 Zalewska Kamila 1983
120 Welenc Łukasz 1985 No Limits Trail
121 Sztygiel Maciej 1974 Porta Active Team
122 Ratajczak Konrad 1978 Trochę już biegam ;)
123 Kulgajuk Michał 1984 SUT, Straszyn Biega, Pruszcz Biega
124 Skibniewski Marcin 1989 Nidzica Biega
125 Sawuła Andrzej 1973 Buła i Suchar
126 Zalewski Dariusz 1976 M.A.D.D.
127 Hryniewicka Monika 1982
128 Damps Sylwester 1976
129 Konarzewski Jacek 1971 Rumia biega
130 Robinson Alice 1986 WITC
131 SZULWACH Paweł 1976 KILIMANDŻARO
132 Rogocz Maciej 1977 Rogaś z Doliny Roztoki
133 Signerski Remigiusz 1977
134 Jodko-Narkiewicz Adam 1980 DIVERSE EXTREME TEAM / OSOWA
135 Błażuk Jarosław 1979
136 Pieńkowski Tomasz 1979 Ringraiders Sako Gdynia
137 Pawlak Paweł 1971 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
138 Ros Piotr 1985
139 Konefał Włodzimierz 1980 Rembertów Team
140 Czuryńska Wioletta 1976
141 Obert Paweł 1978 P.0.Lska
142 Fudziński Krzysztof 1981 Wioletta Team
143 Kloskowski Adam 1973
144 Krawczak Piotr 1986 PDO Biega
145 Grubalski Andrzej 1982
146 Lebiedziński Przemysław 1976 Wszystko dla Carycy
147 Król Grzegorz 1973
148 Rehka Karel 1975
149 Sałata Seweryn 1976
150 Kłeczek Jacek 1964 Klub biegaczy "Prawo do Życia"
152 Siemieńczuk Robert 1970
153 Rożek Paulina 1991 Żółwiki
154 Chełminiak Marcin 1971 Ultrakrew
155 Kosieradzki Tomasz 1980
156 Kowalczuk Leszek 1978 biegamyrazem.pl
157 Trzeciak Bartłomiej 1979 SZTAFETA NADZIEI
158 Nuż Jacek 1975 Sut Straszyn Ultra Team
159 Lipowski Karol 1979 Zoeller Tech
160 Czapiewski Paweł 1996 MKS Chojniczanka Chojnice
161 Zagalski Jakub 1985
162 Elwart Roman 1972 KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK
163 Kot Rafał 1979 Muay Running Team
164 Mędyk Marcin 1981
165 Szalewicz Damian 1978 Łomiankowska Grupa Biegowa
166 Piskunowicz Aleksandra 1988
167 Szeremeta Andrzej 1970 PZU SPORT TEAM
168 Mąką Sławomir 1966 Starglass Team Ostrołęka
169 Cichorek Dariusz 1972
170 Dargiewicz Robert 1968
171 Rompczyk Andrzej 1974 Brak
172 Tomeczkowski Paweł 1984 Agata Team
173 Zalewski Marcin 1975
174 Ficht Witold 1981 42.195 Wejherowo
175 Czaja Łukasz 1988 Żółwiki
176 Wasiński Bartosz 1987 SUT
177 barrena josi 1969 AUPAMENDI
179 Błachewicz Krzysztof 1976