TriCity Trail Maraton+
12.07.2020, 07:30
Dystans: 47.5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
254 Kot Rafał 1979 Muay Running Team
255 Krzyżanowski Leszek 1988 triathlonista.com #Owocbiega
260 Zatorska-Radlińska Katarzyna 1984 RPD
265 Starsierski Tomasz 1970
266 Miszewski Marcin 1988 Intel Runners
267 Lewandowski Michał 1978 Intel Runners
268 Jakubiec Adam 1985 Intel Runners
269 Witke Arkadiusz 1984 Intel Runners
270 Myszk Łukasz 1982 Kumple Sebana
272 Myślak Piotr 1990 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
273 Gniotyński Jerzy 1965 Castorama Rumia/Ultra Way
281 Przybylski Patryk 1979
282 Machnikowski Marek 1968
283 Kalinowski Łukasz 1980
284 Maliszewska Malwina 1980
285 Borkowska Ewa 1952 Wkurw-team
286 Potoczny Łukasz 1983 Euforiabiegaczateam
287 ostrowski grzegorz 1978 Biegamyrazem
288 Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp
289 Kraszewska Agnieszka 1980
290 Bałanda Jakub 1984 BBOT
291 Ivanichev Ganna 1989 MobiDev
292 Ratajczyk Piotr 1978
293 Adamski Wojciech 1977 Janusze Joggingu
294 Ciężki Konrad 1983 EVErRUN
295 Garsztka Mateusz 1896
296 PEPLIŃSKI PIOTR 1966 ŁEBA MORS POLAND
297 PEPLIŃSKA IWONA 1967 ŁEBA MORS POLAND
298 Sollich Jakub 1980 Dzikie Życie Running Team
299 Małczak Magdalena 1983 Iron Team
300 Niemczyk Damian 1983 DREAM RUN
301 Łęgowski Michał 1984
302 Zawada Michał 1975 Sprytne Wiewiórki
303 Klasa Łukasz 1987
304 Pawełczak Karolina 1991 JAtrenuje
305 Kempczyński Piotr 1973 Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
306 Grochała Tomasz 1982
307 Zduńczyk Paulina 1986 EVErRUN
308 Sierocin Agata 1985
309 Niechoćko Agata 1979
310 Kujawska Marcelina 1985 Iron Team
311 Borkowski Mariusz 1988
312 Krajewski Łukasz 1982
314 Witkowski Robert 1971 TUMBOteam
315 Dargacz Artur 1976 Marcopol Running Team
316 Pasternak Radosław 1983 Dabrowski Team
317 Hejza Michał 1992 Natural Born Runners
318 Zalewski Dariusz 1976 M.A.D.D.
319 Walker Callum 1987
320 Duda Patryk 1990 #almostrunning
321 OKRÓJ DAWID 1983
322 Dąbrowski Mariusz 1974
323 Wójciak Ewelina 1990
324 Banaś Sylwester 1983 Bansoft
325 Banaś Grzegorz 1970 Bansoft
326 Fogt Monika 1976
327 CZERNIA JERZY 1970 CZERNIA TEAM
328 zlotowski piotr 1950 sportevo
329 Wiśniewski Gerard 1976 OKAS Gdynia
330 Shuliakov Sergei 1988
331 Bushmakin Aleksey 1987
332 Cichorz Jacek 1989 Biegający Świdnik
333 Zachulski Łukasz 1981
334 Wróbel Damian 1989
335 Pielachowska Agata 1982
336 Woźniak Marcin 1976 Zanik Team Gdańsk
337 Nowak Maja 1985
338 Pędziszewski Piotr 1984 VAI ALTO
339 GACKI ZDOBYSLAW 1977 MEWA GDYNIA
340 Czerniakiewicz Beata 1975
341 Przyborski Michał 1978
344 Macko Mariusz 1978 Morsy Ostrołęka
345 Wojas Aneta 1985
347 Sazon Inesa 1983
348 Bieńkiewicz Anna 1997 Sekcja LA AZS UTP Bydgoszcz
349 Nehring Tomek 1971
350 Garsztka Dominik 1978 1978
351 Wasiak Sławomir 1990
353 Kowalski Krzysztof 1968 HRmax CrossTeam
354 Dąbrowski Bartosz 1983
355 Franczak Lukasz 1982
357 Urbański Dariusz 1986
358 Bańkowski Maciej 1979