Chudy Wawrzyniec 50 / 80 / 100 km
08.08.2020, 04:00
Dystans: 52 km | 82 km | 102 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Leśniak Kamil 1993 Salco Garmin Team
2 Majer Ewa 1982
3 Dołęgowski Krzysztof 1979 inov-8 team
4 Gorczyca Bartosz 1991 GrupaLuktrans.pl
5 GRZĄDZIEL DOMINIK 1983 ATTIQ TEAM
6 Stelmach Dominika 1982 RK Athletics
7 Dybek Paweł 1975 Salomon Suunto Team
8 Kot Rafał 1979 Muay Running Team
9 Bielawa Rafał 1973 INOV-8 POLSKA
10 Czerniak Paweł 1985 KARKONOSZ RUNNING TEAM
11 Peniowicz Justyna 1987
12 Świątek Dorota 1982
13 Paschke Roman 1978 ShipCup
14 Kącki Tomasz 1984
15 Łączak Magdalena 1978 Salomon Suunto Team
16 Tracz Paulina 1990 SalcoGarminTeam
17 Szcześniewski Miłosz 1989 Salco Garmin Team
18 Lewandowska Edyta 1980 ELITESPORTS/ Dynafit Team
19 Ziejewski Grzegorz 1976
20 Stopa Michał 1985 17bankow.com
21 Biesiekierski Krzysztof 1973 Drużyna Wilka
22 Tracz Łukasz 1985 www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh
24 Bałaś Rafał 1990 CITY TRAIL Team
25 Kozielewski Antoni 1977 Rzyć chyża gżegżółki i chyża
26 Panek Krzysztof 1970 żyć chyża gżegżółki i czyża
29 Kobos Tomasz 1988 Metoda Feldenkraisa
30 Walaszczyk Lucyna 1987 Natural Born Runners Team
31 FARON ROBERT 1974 Salco Garmin Team
34 Kaczmarek Dorota 1983
35 Burandt Magdalena 1980 Drużyna Wilka
36 Madejczyk Marek 1984 KAGB GOPR
37 Błasiak Renata 1977 GOPR Beskidy
38 Mieloch Tamara 1977 Team Mountain Fuel Polska
40 Suchenia Piotr 1980 runpassion.pl team / fjord nansen test team
41 Kozioł Damian 1984 MarcinSwiercTEAM
42 Gonczarenko Jarek 1980
43 Ziajka Karol 1994 Finisz Rymanów
44 Sobczak Henryk 1983
45 Sawicka Anna 1985 Dream Run
47 Cieślar Dariusz 1967 GOPR Beskidy
48 Walczewski Michał 1973 WKB Meta Lubliniec
49 Marchuk Ilya 1987 Ultimate Direction
51 Siejkowski Krzysztof 1987
52 Paakkinen Laura 1983
53 Deja Dariusz 1976
54 Glajc Daniel 1971
55 Makocki Michal 1979
56 Podsadny Bartosz 1984
57 Suski Marcin 1985 Lepiej Biegać
58 Widuch Jarek 1986 MKS Żywiec
59 Adamska Agnieszka 1975 AKTYWNY OSTRZESZÓW; KS Staszewscy
60 Ruszczewski Andrzej 1984 Vege Runners
61 Szopa Łukasz 1979 Karkonosz Ruuning Team
62 Woźniak Piotr 1979
63 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo / MRR
64 Cebula Mariusz 1973 www.sporticukrzyca.pl
65 Pabis Szymon 1989 EliteSportsTeam
66 Siemiński Radosław 1981 GTX Team
67 Kosmala Przemek 1981 #marcinswiercteam
68 Wojak Malwina 1986
69 Grochal Marcin 1980
70 Kowalczyk Maciej 1985 KS Tęcza
71 Więcław Paweł 1991
72 Skotnicki Paweł 1988
73 Kwiecień Marek 1984 Markowi Biegacze
74 Kamiński Łukasz 1981
75 Radzik Piotr 1980
76 Rej Mirosław 1984 Bartosz Gorczyca Team
77 Zydroń Tymoteusz 1975 Visegrad Maraton Rytro
78 Pajdosz Rafał 1977 KB Biała Biega
79 Kamińska Magdalena 1984
80 Podstawski Michał 1987
81 Pękała Michał 1990 Polaris/Bieg opolski
82 Niedziela Marcin 1988
83 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
84 Góreczny Rafał 1973
85 Bagiński Jakub 1985 Wild Dogs Team
86 Jaszczurowski Rafał 1986
87 Szewczyk Michał 1980 BBL ZDUŃSKA WOLA
88 Nowak Agnieszka 1978 Wkurw_team
89 Witak Piotr 1977 Rak'n'Roll Team
90 Mazurek Krzysztof 1995 SKPB Warszawa
91 Czarny Mariusz 1978 Trail Runners Jaworzno
92 Kulik Karolina 1994
93 Przybylski Patryk 1979
94 Danielak Radosław 1973
95 Balcerzak Mariusz 1976 Droga Do Ultra
96 Dolata Krzysztof 1982 SOCIOS SILESIA
97 Chuda Aneta 1980
98 Maliszewska Marta 1978
99 Kąś Iwona 1980
100 Kulanty Krzysztof 1985
101 Wilkowski Krzysztof 1979 FOR-REST-RUN KOSZALIN
102 SMOLUCH Ryszard 1970
103 Lassota-Bujak Mariola 1978 #czeladzbiega
104 Wach Michał 1986
105 Gierszewski Jarosław 1975 ZAŁOGA G
106 Satoła Agnieszka 1975
107 Foremski Dawid 1977
108 Odomirska Katarzyna 1983
109 Pleban Małgorzata 1992 SKPB Warszawa
110 Szkołuda Miłosz 1994 Biegolas Koszalin
111 Madej Anna 1977 Vege Runners
112 Tkacz Przemysław 1973 ZIOMKI
113 Skrobański Jakub 1992
114 Witas Jacek 1975
115 Chełchowski Norbert 1984
116 Cupiał Dariusz 1966 W pogoni za duchem
117 Centkowska Ewelina 1979 SPC
118 Skupin Grzegorz 1987
119 Kikut Karol 1988
120 Kałuża Arkadiusz 1973 Inżynieria Biegania Team
121 Cupiał Mariola 1966 W pogoni za duchem
122 Surma Dawid 1991
123 Dyrek Mateusz 1982
124 Skrobańska Maja 1990
125 Gierszewski Czarek 1967 Załoga G
126 Maj Grzegorz 1986
127 Juszczak Mateusz 1996 KB Biała Podlaska
128 Biała Małgorzata 1984
129 Dawidziak Arkadiusz 1985
130 Dyrek Marcin 1983
131 Patura Przemysław 1982 Truchtający Dzik
132 Suska Anna 1978
133 Bernhard Paweł 1970
134 Mikołajczyk Agnieszka 1985
135 Szabelak Witold 1981
136 Wołosowicz Natalia 1979
137 Golara Mariusz 1991
138 Satoła Jan 1973
139 Pronobis Marek 1979 BWM Team
140 Cincio Robert 1977 TKKF TRIATHLON KOSZALIN
141 Botor Mateusz 1981
142 Madejski Adam 1992 Snails of Doom
143 Klejszta Grzegorz 1974 #czeladzbiega
144 Matusiak Michał 1983 Rowery Małgośka
145 Witosławski Maciej 1984
146 Czuwaj Andrzej 1976
147 Piotrowski Tomasz 1981
148 Masiukiewicz Jacek 1982
149 Sznyter Sabina 1995
150 Żak Adam 1981 KB LUPUS OLEŚNICA
151 Szponar Żurowska Anna 1969
152 Gala Grzegorz 1978 STC Runners
153 orłowska beata 1972
154 Urbańska Katarzyna 1981 Bieg opolski
155 Zgiet Radek 1967
156 Chmielewski Krzysztof 1979
157 Kraczkowski Przemysław 1979
158 Frąckowiak Ewelina 1976 Amat*ORKA
159 Reczyńska Rodrigues Adriana 1995 Eskadra Kraków
160 Szewczyk Mariusz 1972
161 Wójcicki Adam 1985
162 Kalinowski Łukasz 1980
163 Broniszewski Jarosław 1980 Czerwonak Biega
164 Jarzębowicz Adam 1975 Katowice
165 Miskiewicz Mariusz 1981
166 Kania Krzysztof 1973
167 Krzyżowski Maciej 1984
168 Gorzkowski Paweł 1984 STOPA Słupsk
169 Olszewski Jacek 1977 RYKOWISKO
170 Rusin Anna 1981 Kęckie Harpagany
171 Jachymski Jacek 1959 Akademicki Klub Górski w Łodzi
172 Mikulski Wojciech 1976 4F Running Team
173 Majewski Radosław 1979 Night Runners
174 Trzcinka Michał 1983 Super TEAM
175 Kindryk Tomasz 1980
176 Matacz Piotr 1980 Triathlon Kraśnik Team
177 Kowalczyk PAWEŁ 1974 KĘCKIE HARPAGANY
178 Jabłoński Michał 1974 King Runner
179 Jachymski Krzysztof 1987 Vege Runners
180 Brzozowski Jacek 1977
181 Żurowski Krzysztof 1998
182 Kral Ryszard 1988 Dziaba Team Szczecin
183 Oleśkiewicz Krzysztof 1982
184 Nóżka Andrzej 1979
185 Kociołek Krzysztof 1978 Lubrykant Mafia
186 Wysokiński Jerzy 1963 Orange Polska
187 Josypenko Bożena 1978 Dream Run
188 Pietruszka Bartłomiej 1991 ArnieTeam
189 Sobański Michał 1987 CNN
190 Baryza ROBERT 1972
191 Jarema Marek 1969
192 Gauden Piotr 1973 SPC/KM UMK Toruń
193 Stangierski Adam 1983
194 Kakowski Dawid 1985
195 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna
196 Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna
197 Miara Maciej 1991
198 Jachymski Ignacy 1991 AKG Łódź
199 Żurowski Marcin 1969
200 Majewska Anna 1991 AKG
201 Majkut Andrzej 1975 Harpagan Tarnobrzeg
202 Sulima Grzegorz 1967 Grupa Biegowa "Bez Granic"
203 Juszczak Marcin 1972 KB Biała Podlaska
204 Machnikowski Marek 1968
205 Chustecki Grzegorz 1980 NZOZ Wisznice
206 Waligórski Tomasz 1972 Markowi Biegacze
207 Olszewski Adam 1980 SBRT
208 Kozłowski Tomasz 1970 LeszNo Limits Runners
209 Pietrasiak Daniel 1990
210 Żurowski Aleksander 1995
211 Matyszkowicz Janusz 1958 GOnimy
212 Wróbel Paweł 1989 MKS Siechnice
213 POLAK JACEK 1973 biegusiem.pl
214 BŁASIŃSKA ŻANETA 1972 spc
215 Majchrowski Jacek 1971 Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa
216 Sikora Marek 1975 W Pogoni za Duchem
217 ŻURAWSKI ARKADIUSZ 1970 TKKF Promyk Ciechanów
218 Michta Bartłomiej 1986
219 Kornobis Monika 1993 GoAptiv! / KawikRunningTEAM
220 Kępka Adrian 1995 TAGER SPORT
221 Cygan Lukasz 1984 Klub Sportowy Hajime / Ambitny Amator
222 Świeżewska Klementyna 1984
223 Szambelanczyk Maciej 1978 Posnania
224 Tyszkiewicz Krzysztof 1976
225 Kozłowski Klaudiusz 1986
226 Kałmuk Aneta 1983
227 Badowski Jerzy 1974 Tri Amigos
228 Chwiałkowski Bartosz 1982 Chwiałkowski Team
229 Krajewski Tomasz 1981
230 Zając Katarzyna 1993
231 Telus Mateusz 1994
232 Rajczak ŁUKASZ 1981 KGHM ZG RUN
233 Mikolajczyk Lukasz 1982 Polska
234 Osica Łukasz 1983
235 Głombik Krzysztof 1964
236 Bądziul Dorota 1983
237 Chorzępa-Pasik Agnieszka 1973 KB HERMES GRYFINO
238 Jarosz Grzegorz 1982 10. Wpsam
239 Pawlik Jakub 1989 1x1
240 Minojć Szymon 1985
241 Łokas Andrzej 1968
242 Krukowska-Pietrasiak Klaudia 1993
243 Noga Krystian 1982 FORMA Wodzisław Śląski
244 Marć Artur 1974 PTT Tarnów
245 Wala Patryk 1991 Bieg Opolski / Załoga Górska
246 Zawadzka Magdalena 1981 AKS Polonia Warszawa
247 Matczak Maciej 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
248 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
249 Szulc Edyta 1975
250 Baszak Tomasz 1978 Siła Ogra
251 Turek Łukasz 1984 Latające Cho(L)endry
252 Klappholz Adriana 1972
253 Dawidziak Wojciech 1990
254 Klimecka Katarzyna 1984 Zabiegani Goleniów
255 Drochomirecki Piotr 1993 Netto grupa biegowa 42.195 Dębno
256 Podsiadło Mateusz 1993
257 Chustecka Anna 1981 NZOZ Wisznice
258 Anusz Roksana 1984
259 Polnik Rafał 1988 Forma Wodzisław Śląski
260 Leszczyński Maciek 1984 KW Kraków
261 Ryzhynskyi Vitalii 1990
262 PASTUSZKA PIOTR 1964
263 Kułakowska Monika 1983 W pogoni za duchem
264 Kozieł Krzysztof 1977
265 Mielniczek Grzegorz 1970 B.RUNNER
266 Skrońska Monika 1977 Wybiegaj Siebie
267 Stefanowski Marcin 1972
268 Kaniewski Kamil 1980
269 Ziemkowska Monika 1975
270 Szambelańczyk Małgorzata 1978
271 Łukasiak Sylwester 1975
272 Golon Marlena 1975 GOLON TEAM
273 Kołdej Bartek 1975
274 LACHERA TOMASZ 1985
275 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ 1962 Forever Young Łódź
276 Grams Krzysztof 1981
277 Majchrzak Marcin 1976 Holbox Ultra Runners
278 Toporczyk Daniel 1976
279 BOHM JACEK 1963 Biegaton Mikołów Poland
280 Podlaszewski Jacek 1970 SPC
281 Dyrlaga Marcin 1984 Rysianka Team
282 Czaińska Monika 1988
283 Biadasz Andrzej Michał 1976 Politechnika Poznańska
284 Błach Piotr 1979
285 Bugno Marcelina 1990 Skawina Biega
286 Paszkiewicz Grzegorz 1982 For Snow Grzegorz Paszkiewicz
287 Zacharzyńska Katarzyna 1985 Orange Polska
288 Hajduk Piotr 1985 W Pogoni Za Duchem
289 Rożniata Iwona 1973 SNG WILD DUCKS
290 Nowak Piotr 1985
291 Lach Agnieszka 1974
292 Sacharuk Robert 1975
293 Pudlik Paweł 1977 W pogoni za duchem
294 Sacewicz Adam 1976
295 Cendrowski Mariusz 1972
296 Bilczewski Michał 1980 Kęckie Harpagany
297 Szarf Paweł 1989 Załoga Górska
298 Mitus Wojciech 1973
299 Gołofit Aneta 1981
300 Skrzypczak Rafał 1977
301 Strzygocki Maciej 1975 Black Devils
302 Weryho Krzysztof 1982
303 Sikora Łukasz 1986 Grupa Nomax
304 Rożniata Andrzej 1972 SNG WILD DUCKS
305 Pasterz Piotr 1983
306 Nowak Michał 1982
307 Smoliński Marcin 1991 BIEGIEM PO MARZENIA TEAM
308 PELJAK Mariusz 1983 Grzmotomocni
309 Wybraniec Michal 1985
310 Kinowska Katarzyna 1982
311 Kowalska Kinga 1975 Cieszynioki
312 Krupa-Szczęsny Izabela 1973 #czeladzbiega
313 Kucab Magdalena 1982
314 Hetman Radosław 1981 Grupa Nomax
315 CHĘCIŃSKI KRZYSZTOF 1984
316 Woźniak Tomasz 1981
317 Kowalski Janusz 1975 Cieszynioki
318 Frankowski Dariusz 1970 SZAMANI W TRANSIE
319 Cudak Bartosz 1991 KGHM ZG RUN
320 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
321 Kunert Jakub 1988 smashing pąpkins
322 Johna Adam 1982 Press-Glass Biegamy i wspieramy
323 Śmigielska Agnieszka 1981 Night runners
324 Kurpas Tomasz 1980 KURPAS RUN
325 Belkiewicz Rafał 1980 Kabaty Ultra
326 Kapałka Adrian 1978 Natalia Tomasiak Górski Styl
327 KUBIAK KAROLINA 1977 excalibur
328 Szyszka Natalia 1989
329 Mojżeszek Mirosław 1991 Running Wild with MM
330 Renkiel Tomasz 1975
331 Jarzębowicz Paweł 1979 Zadyszka Oświęcim
332 Bobel Urszula 1983 Zabiegani Goleniów
333 Kuczera Filip 1978
334 Orzechowska Anna 1986
335 Paczkowski Robert 1983 Silesia Runner Club
336 Podgórski Marek 1975 TL "Pogoń" Ruda Śląska
337 Dulian Michał 1982 Bieg z Chrystusem
338 Kubera Dawid 1987 alwaysinmotion.pl
339 Zieliński Piotr 1991
340 Puchacz Wojciech 1992 Oponki z Przygórza
341 Śnieżek Adam 1980 Google PAE Team
342 Lik Marek 1966 Chełm Biega
343 Siwek Jagoda 1994 Oponki z Przygórza
344 dziki marek 1980 Ryśki z Rogola/Jak dzik w Szyszki
345 Bednarz Agnieszka 1985 Klub Biegacza Biała Biega
346 Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega
347 Ceberak Bartek 1988
348 Janiszewski Jakub 1971 SPC
349 Staszewski Paweł 1969 Bartosz Gorczyca Team
350 Karlik Łukasz 1983 ES Team
351 Olejnik Adam 1988 Ultrazdrowie.pl
352 Sałaciński Daniel 1973
353 Żukowski Paweł 1980 Vege Runners
354 Janik Tomasz 1970 Orange Polska
355 Karawacki Grzegorz 1989 Kęckie Harpagany
356 Kopacka Edyta 1985 KB Sobótka
357 Maleszko Bartosz 1993
358 Panasewicz Rafał 1986
359 Krzeszowski Marcin 1980 MTS
360 Kopacz Kamil 1991 Miechowicka Grupa Biegowa
361 Leśniewski Sławomir 1966 parkrun Słodowo, Włocławek
362 noga krzysztof 1968 The Nogas
363 Machul Ewa 1985 Dream Run
364 Mazurczak Robert 1982 Impuls
365 Felczerek Mariusz 1978 Doncaster Athletic Club
366 Felczerek Justyna 1980 Doncaster Athletic Club
367 Fedyszyn Anna 1984
368 Wardak Ewa 1976 Impuls Komorów
369 Marcela Marcin 1976 Fat Mama's Sport Club
370 Kubasik Łukasz 1987
371 Bieluń Adrian 1991 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
372 Sierociuk Adrian 1993
373 Dorokhova Żenia 1993
374 Lewicka Bozena 1958 GOnimy
375 Porębski Łukasz 1986 Żyć z pasją
376 Nowak Jarosław 1968 spc
377 Kolaj Ewelina 1982 Mordeczki
378 Zegarmistrz Grzegorz 1983
379 Pięta Marlena 1979 OstroBiec
380 Pałkowski Jakub 1994
381 May-adamek Katarzyna 1975
382 RAJNER Krzysztof 1981 ULTRA Koszalin
383 Zajdel Karolina 1992 Wild Dogs Team
384 Pocztowski Wojciech 1990 Byle do przodu
385 Gozdziewicz Pawel 1974
386 Zielińska Iwona 1975 Kujawscy Runners
387 Krężołek Lucyna 1977
388 Moćko Jacek 1988 DSV
389 Wyroba Wojciech 1981
390 Danel Adam 1980
391 Kasperkiewicz Maja 1985
392 Lamek Andrzej 1970 Aktywny Ostrzeszów
393 Szymski Rafał 1979 Cidry Lotajom
394 Ciuraszkiewicz Andrzej 1977 iron4ultra
395 Debik Malgorzata 1964 av weert
396 Chmiel Joanna 1984 Forest Gang
397 Skorupski Robert 1978 STOPA Słupsk
398 Jakub Płócienniczak 1976 Dream Run
399 Mowny Adam 1970 ORANGE POLSKA
400 Kowalczyk Piotr 1991
401 Wesołowska Katarzyna 1979 Orange Polska
402 GÓRNY ROBERT 1976
403 Fedorczak Jacek 1982 Jacek Fedorczak
404 Kistowski Marcin 1971
405 Gwizdek Marcin 1993 SOVAteam
406 Barwaniec Emil 1977
407 Kaproń Sebastian 1974
408 Szulc Krzysztof 1969 MPK Wybiegania
409 Rogórz Andrzej 1979 Stolform
410 Popławski Krystian 1990 RMF4RT Gladiators
411 Deptuła Hubert 1978
412 Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań
414 Szostek Michał 1994 Befit24team
415 Franek Marcin 1977 Cieszynioki
416 Szcześ-Wójcicka Zuzanna 1986
417 Merkwa Wojciech 1984 Ziomki
418 Olszewski Artur 1984 parkrun Katowice
419 Kierzkowski Rafal 1979 Słynni Kenijczycy
420 Guździoł jarek 1978 TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
421 Prokopczuk Wiktor 1985 Magna Formpol Running Team
422 Słaboń Mariusz 1975 KIWK-a biega
423 Mrzygłód Jurek 1980
424 Młodzikowski Rafał 1979 Słynni Kenijczycy
425 Noga Angelika 1994 Kęckie harpagany
426 Klonowski Kamil 1989 Carbon Silesia Sport
427 Piotrowski Maciej 1971 Ex Boyler Team
428 Krzemień Krzysztof 1977 Krzemien Running Team
429 Krysa Roman 1983 #drożdżówkarze
430 Borowicz Monika 1977 Zabiegani
431 Piasek Piotr 1965 Triunlimited
432 Szota Magdalena 1977
433 Staszkiewicz Przemysław 1974
434 Ziemba Michal 1984 Ziomki
435 Mytnik Wojciech 1983 Endurance Team
436 Mytnik Katarzyna 1983 Endurance Team
437 Herman Michał 1990
438 Świdergol Piotr 1989
439 Rębkowski Piotr 1969 CZAS: START
440 Skrzyp Tomasz 1983
441 Skiba Dawid 1984 Trailrun
442 Krupczyński Mariusz 1961 KRUPOLS TEAM
443 Terczynski Pawel 1973 Sii Running Team
444 Stopa Tomasz 1973 Basajaun
445 Klimecki Michał 1983 Zabiegani Goleniów
446 Dobrzyniecki Piotr 1983
447 Wapa Marek 1980 KB Biała Biega
448 Cegliński Sebastian 1976
449 Płoskonka Paweł 1991
450 Raszka Damian 1978 You Can Be Interactive
451 Zugaj Robert 1978 42k Mountain Pro Team
452 Leszko Rafał 1987
453 Mucha Piotr 1982
454 Michulec Adrian 1992 RYSIANKA TEAM
455 Bernacki Kamil 1973 OstroBiec
456 Moćko Daniel 1971 Zabiegany Wołomin
457 Kistowska Beata 1977
458 Graczyk Marcin 1973
459 Mierzwa Adam 1969
460 Wyroba Waldemar 1969 Befit24team
461 Socha Marcin 1978
462 Hudzik Antoni 1983 Laser Dance Squad
463 Bonczek Łukasz 1985 Exatel Running Team
464 Pakuła Agata 1990
465 Matląg Michał 1975 KB Maniac Poznań
466 Żyrek Adam 1969
467 Kańduła Klaudia 1980 Nest Team
468 Kuratczyk Michał 1981
469 Bogacz Tomasz 1980 Kęckie Harpagany
470 Smura Rafał 1988
471 Banasiak Marcin 1975
472 Wojdat Katarzyna 1983
473 Barczewska Agnieszka 1988 FC Mi Się Nie Chce
474 Teister Wojciech 1986 T. G. Sokół Zakopane
475 szlendak anna 1983 Wybiegaj siebie
476 Jucha Jacek 1972 Carbo Asecura S.A./CA Aktywni
477 Szkoda Dariusz 1980 SOCIOS SILESIA
478 Ferszt Piotr 1981 Ultra Way Team
479 Lubojański Szymon 1987
480 Graj Arkadiusz 1986
481 Michalak Aleksandra 1981 Night Runnners
482 Więcek Przemysław 1980 Kęckie Harpagany
483 Chomiczewski Witold 1982 LW Running Team
484 Grabska-Kościelny Magda 1978 Nogi mnie bolą
485 ZYGUŁA Piotr 1978 JCOMMERCE TEAM
486 Mielnik Wojtek 1981
487 Macioszek Krystyna 1987
488 Macioszek Katarzyna 1984 Florki
489 Nawrocki Szymon 1974
490 Krajewski Bartek 1976 DCWRP
491 Stasik Aleksander 1979
492 Catti Roberto 1987 Friesian Team
493 wrona mariusz 1977
494 Rurka Grzegorz 1963 SamBiegam
495 Główka Rafał 1976
496 Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM
497 Mąkowski Tomasz 1989
498 Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTeam / PRO366
499 Podleśny Tomasz 1997 Deloitte Adventure Team
500 Szpila Marek 1981 Kęckie Harpagany
501 Damps Maria 1982
502 Piotrowski Tomasz 1987
503 Kiełbowicz Aneta 1984 Słynni Kenijczycy
504 Krzysztoń Grzegorz 1986 GMP Lasy Kraśnik
505 Gaca Magdalena 1988
506 Kawalec Bernard 1979
507 Kopel Rafał 1984 7
508 Woźniak Michał 1979
509 Kacprowski Tadeusz 1951
510 Sempruch Witold 1997
511 Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners
512 Kochaniak Andrzej 1982
513 Czerniawski Piotr 1979
514 Pawlik Joanna 1978
515 KARAŚ Marek 1961 Podgórz Toruń
516 Goralewski Mateusz 1982
517 PISAREK RADOSŁAW 1996
518 Droś Aleksander 1984 Power Training
519 Plok Krzysztof 1968 Team Plok
520 Korpus-Mielczarska Katarzyna 1982 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
521 Jeleń Mikołaj 1992
522 Mrozowski Dawid 1985
523 Mrozowska Wioleta 1987
525 grzybowska karolina 1978
526 Kowal Sebastian 1995 Im-Possible Team
527 Matuszczak-Szulc Iwona 1970 RRRR
528 Kozłowski Michał 1987 Heart Attack
529 Kitlas Dariusz 1972
530 Ciesielski Witold 1973
531 Wysocki Arkadiusz 1980
532 Szczyrba Robert 1981 Lecymy Durś
533 Targiel Damian 1990
534 Kupisiewicz Krzysiek 1978
535 Płonka Sebastian 1981
536 Wysocka Dagmara 1980
537 Płonka Paweł 1987
538 Parysz Anna 1963 Stare Babice Biegają
539 Kocoń Mariusz 1968 10 Opolska Brygada Logistyczna
540 Kurzawa Sławomir 1966 T-Mobile Sport Team
541 wielgosz maria 1993 6x6 team
542 Białożyt Krzysztof 1971
543 Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra
544 Schwitalla Adrian 1978 MKS Siechnice
545 Majewski Andrzej 1951 W pogoni za Duchem
546 Zieliński Jacek 1969 biegamyrazem.pl
547 Iwan Bartłomiej 1982
548 Jarnot Konrad 1988 Biegam w Kato :)
549 Szolc Sebastian 1976
550 Kańduła Grzegorz 1981 Nest Team
551 Kaminski Wojciech 1985
552 Żołnacz Maciej 1984
553 Kral Ryszard 1988 Dziaba Team Szczecin
554 Smoła Ilona 1983
555 Grachev-Kral Victoria 1984 Dziaba Team Szczecin
556 Binkowski Waldemar 1963
557 Wasiak Sławomir 1990
558 Cieśla Beata 1963 Zabiegani Goleniów
559 Siwak Ryszard 1975 Team Ryś Ski
560 Mofina Adam 1985 LZS Zalesie
561 Teclaw JAN 1973
562 Tomaszewski Dawid 1976 WLKP Mountains Ultra
563 Pieczara Marcin 1973
564 Pieczara Ewa 1973
565 Frącz Tomasz 1984 INEE Industry Team
566 Walasik Damian 1997 AWL
567 Szczechowicz Marta 1977 Pretty Fitty TEAM
568 Jastrzembski Edmund 1972 Silesia Marathon Team
569 Panek Damian 1992 Raffles Europejski Warsaw/MUKS Podkarpacie
570 Bebelski Rafal 1977 Kuznia Triathlonu
571 Oracz Mateusz 1988 Bez Litości
572 Gajewski Zenon 1955 Zabiegani Częstochowa
573 Sendyka Karol 1985
574 Uliczny Paweł 1974 Rembertów Team
575 Gajewski Szymon 1988 Skazani na sukces
576 Janda Piotr 1991
577 Weinert Wojciech 1980 UKS Trójka Mikołów
578 Kaliwoda Arkadiusz 1975
579 Springer Marta 1984 Night Runners
580 Franke Marek 1962
581 Krata Tomasz 1988 KRATA Nieruchomości
582 Leciejewska Małgorzata 1977 Night Runners Poznań
583 Rogosz Marcin 1979 SOCIOS SILESIA
584 Pyrgiel Małgorzata 1988
585 Kocemba Askaniusz 1980
586 Kozłowska Karolina 1976 biegi puszczy bydgoskiej
587 Gliszczyński Paweł 1985
588 Futyma Daniel 1977 Niepokorne wilki
589 Frański Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl
590 Malicki Grzegorz 1976 T-Mobile Sport Team
591 Kużaj Sławomir 1986 Explorador
592 Głowacki Stefan 1981
593 Lesiak Tomasz 1981 TAKE
594 Pyzik Tomasz 1975 Drużyna mojacukrzyca.pl
595 Kurzydlak Jakub 1987 edc.team
596 Hankus Łukasz 1981
597 Zając Paweł 1985 Cross Heroes - OGIEŃ!
598 Kossowicz Krzysztof 1973
599 Buś Maciej 1973 Customer Fixe
600 Pszczółka-Busch Aneta 1973
601 Toporek Krzysztof 1984 Wylotane
602 Horowski Tomasz 1972 RUNHOGS Tychy
603 Nowicki Artur 1968 Sportczesna Running Team
604 Kurek Dawid 1990
605 Sadowski Mariusz 1982 edc.team
606 Toporek Ewa 1984 Wylotane
607 Nosalik Artur 1990 #lecimy
608 Kopcewicz Tomasz 1984
609 Wojciechowski Tomasz 1978 Viking Treining Center
610 Nowak Mariusz 1977 Hirschvogel
611 Sikora Tomasz 1982
612 Gumula Izabela 1984 www.challengefamily.pl
613 Sędzielowski Piotr 1974 Laser Dance Squad
614 Raciniewski Radosław 1974
615 Raciniewski Adam 1975
616 Cygan Piotr 1969 Run 4FunUltra #MarcinŚwiercTEAM
617 Sygnat Marcin 1987
618 Krauze Tomasz 1967 Grupa Biegowa Wrocławskie Morsy
619 Podkówka Zbigniew 1960
620 Podgórski Krzysztof 1989 Zembrzyce Team
621 Gumula Wojciech 1968 www.challengefamily.pl
622 Szlachta Tomasz 1985
623 Mentel Marcin 1983 Dream Run
624 Sopel Wiesław 1967 Akademia Sportu Lubaczów
625 Horak Roland 1982 KĘCKIE HARPAGANY
626 Żaliński Zbigniew 1962 KB MCKiS Jaworzno
627 Pieterek Bartosz 1994 Czerwonak Biega
628 Szafrańska Aleksandra 1992 Wkurw_team
629 Filipczak Łukasz 1984 Oknoplast Running Team
630 Curzydło Bogdan 1975 Pozytywnie Zabiegani Sanok
631 Żabnicki Mariusz 1975
632 Wiśniewski Krzysztof 1968 Intel Runners
633 Wojciech Lukasz 1978
634 Kosecki Krzysztof 1984 SG
635 Tokarzewski Dariusz 1972 Maruder
636 Stroczyński Paweł 1980 Tyskie Sinice
637 Lonc Tomasz 1978
638 Nowak Krzysztof 1986
639 Moszkowski Bogdan 1963
640 Sołtys Magda 1986 TriWawa
641 Bawołek Adam 1985
642 Pszonak Tomasz 1995
643 Pawelec Michał 1978
644 Królikowski Wojciech 1972 ZaDyszka
645 Skorupa Adam 1988
646 Ruśkiewicz Wojtek 1988 Deloitte Adventure Team
647 Sojka Aleksander 1988 1988
648 Szczeszek Lukasz 1980
649 Jurasz Wojciech 1988 TSG Młóckarnia
650 Kwasniewski Krzysztof 1970
651 Kałus Wojciech 1989 rozBiegana Ligota
652 Zielska Barbara 1976
653 Jakubczyk Rafał 1981 Triboys
654 Skiba Michał 1984
655 kaczorowski Michał 1984 Kwidzyn Biega
656 Świst Joanna 1985 Nessi Team
657 Sollich Jakub 1980 Dzikie Życie Running Team
658 Jandzioł Marcin 1982
659 Kołacińska Ewelina 1977 Leśne Szychy
660 Kolber Darek 1985
661 Zawada Michał 1975 Sprytne Wiewiórki
662 Luda Żaneta 1986
663 Czycz Mateusz 1991 Carpathian Runners
664 Niedziela Marcin 1973 Fat Mama’s Sport Club
665 Muryn Bartłomiej 1973 SBG Podbieg
666 Tkaczyk Szymon 1988
667 Pelcner Marcin 1970 Klub Biegających Leśników
668 Wiercigroch Alexandria 1966
669 Malarczyk Sławomir 1985 Kęckie Harpagany
670 Piętko Dariusz 1970 ORANGE POLSKA
671 CZAJKOWSKI TOMASZ 1972
672 Buchta Ewelina 1995 Nie lam się
673 Wojcieszek Andrzej 1980 Gemini Polska Team
674 Malinowski Mateusz 1981
675 Weremjewicz Marcin Wiktor 1973 The Trailers
676 Zygry_Wiśniewski Karolina 1979 Gemini Polska Team
677 Piasecka Monika 1975
678 Blumenfeld Jacek 1989
679 Sławiński Kazimierz 1974 Kielce
680 Wiśniewski Michał 1977 Invicta Power Team
681 Wróbel Sebastian 1978 Gemini Polska
682 Zielski Tomasz 1976
683 Miś Waldemar 1976 Alior Running Team
684 Skwierawski Grzegorz 1970 Alior Running Team
685 Hinc Janusz 1978 Apteka Gemini Team
686 Zalewski Dariusz 1976 M.A.D.D.
687 Gniza Marcin 1984 Do Porzygu OCR Team
688 Dziki Maciej 1979 Jak Dzik w Szyszki
689 Wicher Beata 1991
690 Nosalik Marek 1965 MTA
691 Grzywacz Krzysztof 1979 Roche Runners
692 Mietka Krzysztof 1975
693 Rogowski Krzysztof 1985
694 Kwacz Krzysztof 1976 On The Move
695 Olbryś Stanisław Adam 1967 KB Legionowo
696 Włodarczyk Elżbieta 1979
697 Adamski Piotr 1976 PKBI TEAM
698 Pawłowski Tomasz 1979 .
699 Mazur Krzysztof 1976 Opel Active Team
700 Leszczyńska Małgorzata 1970
701 ostrowski zygmunt 1959
702 Garsztka Mateusz 1896
703 Krzos Piotr 1984
704 Szymanik Paweł 1973 Reebok Run Crew Warszawa
705 Garsztka Dominik 1978 1978
706 Drywa Jakub 1991 Jeppesen
707 Radwan Andrzej 1963 NH Team
708 Matejak Filip 1988 Deski
709 Chromiec Mateusz 1987
710 Gawlewicz Krystyna 1980 Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani Sanok
711 Paczuski Michal 1981 Forever Young Lodz
712 Bednarek Grzegorz 1987
713 Kotulski Marcin 1985
714 LUSZTYN MAREK 1977
715 Dudziec Mateusz 1991
716 Janda Rafal 1971 Pan
717 Mularczyk Agnieszka 1978
718 Anusz Adam 1985
719 Osiak Karol 1986 SKPB Warszawa
720 Zwolińska - Osiak Natalia 1990 SKPB Warszawa
721 Jakubczyk Paweł 1979 Vege Runners
722 Hutyra Dominik 1993
723 Wincek Jarosław 1978
724 Ploch Jakub 1989
725 Klawikowski Mateusz 1993 JacekBiega Running Team
726 Matusz Tadeusz 1976
727 Rumiński Piotr 1974 POLKRYS TEAM
728 Kmita Krzysztof 1985 Wood&Steel Krzysztof Kmita
729 Mertas Dominik 1977 I-sport
730 Ziebarth Przemysław 1980
731 Kruszyna Adam 1966
732 Włodarczyk Teresa 1967 SPC
733 Kocjan Paweł 1979 KB I Love Ziemek/ Night Runners
734 Gawlewicz Tomasz 1974 Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani Sanok
735 Wiener Marcin 1972 Jesus Saves
736 Komorowski Adam 1977 Zabiegani Reykjavik
737 Dziergwa Agnieszka 1984
738 Schabowski Marcin 1987 Harciole
739 Lipiński Oskar 1987
740 Zalewski Andrzej 1985
741 Wasil Joanna 1987
742 Zakrzyński Franciszek 1973
743 Andrzejuk Marek 1984
744 Balewska Iwona 1973 SPC
745 Mierniczak Bartłomiej 1985 Eskadra Kraków
746 Tyczyński Ryszard 1983 KLAVA
747 Wierzbicki Marek 1986 Akademia Kettlebells Warszawa
748 Piela Mateusz 1990 SZTURM
749 Puciłowska Natalia 1987 Ciało i Zdrowo
750 Krzemień Bartosz 1975
751 Juroszek Józef 1980
752 Piotrowski Mariusz 1976
753 Czerwiński Wojciech 1989
754 Kolaśniewski Marek 1976
755 Kutnik Mirosław 1975 KB Biała Biega
756 Karolczyk Sylwia 1985 Power Training
757 Kmiecik Tomasz 1983 TrailRun.pl
758 Hołownia Tomasz 1981 Grupa Biegowa "beZ GRANIc"
759 Kowalski Andrzej 1961
760 Bańkowski Maciej 1979
761 Sosnowski Michał 1970 PGB Sportowa Paczka
762 Netolický Martin 1981
763 Watkowski Bartłomiej 1979
764 Goworek Piotr 1973
765 BUŁA ROBERT 1991 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
766 Kowalski Maciej 1979 MARCINSWIERCTEAM
767 Bartel Jakub 1999
768 Juraszek Mariusz 1988 #lecimy
769 Kowaczek Marek 1979 Okiem Wilka
770 Zaborowski Kamil 1990 Night Runners
771 Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
772 Nieradka Anna 1987
773 Reda Sławomir 1958 KBP PASJA Warszawa
774 Rodak Zbigniew 1983 Grupa Biegowa "beZ GRANIc"
775 Marciniak Monika 1976
776 Marciniak Tomasz 1976
777 Rożnowski Dariusz 1970 KB Warszawa
778 Banaś Sylwester 1983 Bansoft
779 Rutkowski maciej 1993 Ultra Diabły Team Lubrza
780 Nagas Pawel 1979 Lubię Burpees’y
781 Mamet Anna 1982
782 Mamet Dominik 1982
783 Myga Michał 1986 Heartless
785 Stencel Joanna 1991 Kujawscy Runners / Intel Runners
786 Gałka Łukasz 1991 RimTimTeamBraniewo/Intel
787 Szalasny Piotr 1988 TestyOutdoorowe.pl
788 Zwoliński Łukasz 1982 Kaszubska Poniewierka
789 Gawłowski Grzegorz 1985 GOPR Beskidy
790 Tyszecki Adam 1987 GOPR BESKIDY/ KAGB GOPR
791 Szczepaniak Marcin 1984 gRUNt
793 Jurga Marcin 1986 Speed Feet '16
794 Flasiński Michał 1984
795 Kołek Maciej 1979 PZU Sport Team
796 Cichos Konrad 1982 Ratel Tri Team
798 JABŁOŃSKI KAZIMIERZ 1951 SPRINTER PRĄDY
799 Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza
800 Hangiel Urszula 1983
801 Jaremek Wojtek 1981
802 Koc Krzysztof 1976
803 Bednarz Sebastian 1977
804 Data Dariusz 1976
805 Wysocki Tomasz 1972 OchajoRun@Friends
806 ŻMUDKA BARTŁOMIEJ 1978 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
807 Klima Dariusz 1984 Byle do przodu
808 Bochenek Miłosz 1979
809 Bokłak Mariusz 1976 Klub Biegacza Fartlek
810 Nawrot Marek 1992 Bieg z Chrystusem!
811 Banaś Grzegorz 1970 Bansoft
812 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
813 Kowalczyk Tadeusz 1968
814 Mrowiec Jakub 1987
815 Mrowiec Paweł 1981 Heineken Krakow Running Club
816 Nawrot Łukasz 1984 Bieg z Chrystusem!
817 Grabkowski Robert 1969 KB SUKCES Żmigród
818 Woźniak Artur 1986 Inżynieria Biegania
819 Biadasiewicz Andrzej 1963 HTF Ludwik Sikorski
820 Gagas Aleksandra 1978 HTF LUDWIK SIKORSKI
821 Nowak Katarzyna 1983 Tim jest Tim
822 Marszalek Jan 1989 ITMBW KRAKOW
823 Tabaka Tomasz 1975 Inżynieria Biegania
824 Gula Tomasz 1985 GBY
825 Murawski Michał 1978
826 Nowicki Michał 1975 BluMarianTeam
827 Kosińska Anna 1980
828 Nowicka Beata 1974 BluMarianTeam
829 Sosin Dariusz 1982 ...
830 Szmaj Michał 1989 Aktywny Ostrzeszów
831 Stanisławski Emil 1988 Akademia Kettlebells Warszawa
832 Macias Waldemar 1958
833 Otto Marcin 1988 Fundacja Piastun
834 Borszynski Kuba 1989 Night Runners KCInk
835 Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team
836 Koczurek Jerzy 1977
837 Rączka Jarosław 1971 PGB Sportowa Paczka
838 Waluśkiewicz Artur 1967 Boanerges
839 Bełz Tomasz 1991
840 Szumliński Piotr 1984 Attiq Team
841 Szadkowski Jacek 1978 Equality Gaming
842 Sznajder Jakub 1982
843 Wardzyński Łukasz 1982
844 Kozłowski Piotr 1979 KS Husaria Szczecinek
845 Gaworecki Sławomir 1976 Klub Sportowy Husaria Szczecinek
846 Adamiec Marcin 1976
847 Chwiej Marcin 1982 Biegacze Świnoujście
848 Kasprzyk Kamil 1980 Hit i Magia
849 Bort Klaudia 1986 Dzikie życie run team
850 Bętkowski Wojciech 1964 Brygada Beskidów
851 Tarnawski Marcin 1978
852 Sawicki Marek 1987 TEAM BROTHERS
853 Skworc Grzegorz 1987 Skworc Biegam W Górach
854 Mazurkiewicz Andrzej 1953 Bieg Mazurka
855 Ochremiak Jędrzej 1985 Ochremiakteam
856 Rokicki Piotr 1971 5xm4
857 Wróblewski Radosław 1981 Velux
858 Piszcz Marek 1976 Opel Active Team
859 Widziak Piotr 1974 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
860 Betyna Tomasz 1988 -
861 Jaszczuk Robert 1976 GYM CITY TEAM BEŁCHATÓW
862 Węgorek Monika 1980
863 badura wojtek 1967 zielona trafffka i biały puuuch
864 Skrzypczyk Andrzej 1970 1970
865 Chrząścik Anna 1978 Płomyk Olkusz
866 Kuś Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze
867 Kuś Michał 1982 Klub InO Stowarzysze
868 Woźniak Sylwia 1988
869 Kumorek Mariusz 1987
870 Zysk Pawel 1965 niezrzeszony
871 Jabłoński Adrian 1984 TRAWERS TEAM NAKŁO
872 Jabłońska Anita 1981 TRAWERS TEAM NAKŁO
873 Dziuba Piotr 1977
874 Borowczyk Sebastian 1988 KB DęBIEC
875 Wojewoda Michał 1974 Kaziki Triwawa
876 szecówka ANETA 1979
877 Gacek Karol 1981
878 Dawidowicz Dawid 1993
879 Gomołysek Kinga 1986 Matner Running Team
880 Czapla Tomasz 1978
881 Pela Dariusz 1983 TMT Toruń
882 Kropiak Katarzyna 1988 Vege Runners
883 Stasiw Przemysław 1989 Ultra Trail Fanatic
884 Wojciechowski Krzysztof 1974 Radlinioki w biegu
885 Nawrocki Jacek 1965
886 Strobin Filip 1983 Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej
887 Kiezik Anna 1982 Skazani na sukces/ Ultra Way Team
888 czachowski michal 1970
889 Gwiazda Łukasz 1990 Kęckie Harpagany
890 Kozik Bartłomiej 1977
891 Golecki Tomasz 1978 Kopalnia Mocy
892 Sutkowski Jan 1979 GWARDZIŚCI
893 Sawicki Lucjan 1976 TEAM BROTHERS
894 Walczyńska Karolina 1984 RUNHOGS Tychy
895 Dudek Dominik 1971 MCG
896 Sochacki Grzegorz 1985
897 Żelichowski Artur 1973 Kęckie Harpagany
898 Kaczor Katarzyna 1994 Adidas Runners Warsaw
899 Wierzbicki Łukasz 1980 Kuźnia Triathlonu
900 Ropelewski Tomek 1991
903 Sikora Roger 1979 Osteo-sport
905 Sikora Iwona 1979
907 Kłoda Kacper 1999 KW SAKWA/ GM PZA
911 Mróz Marcin 1978 Dzikie Bobry / STR Poznań
912 Gumułka Joanna 1984 Lecymy Durś
914 Wleklik Marek 1970
915 Paciorek Artur 1988 MarcinSwiercTEAM
916 Kołodziej Zbigniew 1980 Kęckie Harpagany
917 Zdunek Michał 1979
918 Josypenko Jędrzej 1986 DREAM RUN
919 Sikora Sebastian 1976 Elwat Osteo-Sport
920 Trefon Iwona 1980 Lecymy Durś
921 Korzep-Czekalska Dorota 1976 Biegam Bo Lubię Ostrołęka
922 SZCZEPAŃSKA EDYTA 1989
923 Węglarz Czesław 1964 MultiFit
924 Gamrot Filip 1991 BeFit24Team
925 Simka Kamil 1978 Forrest Gump Team
926 Kramer Rafał 1976 Lug Team
927 Bartolik Piotr 1978
928 Askuntowicz Wojciech 1990 Cień Mgły
929 Gwiżdż Marcin 1973
930 Dziewior Arkadiusz 1972
931 Cłapiński Janusz 1985 Akademicki Klub Górski Łódź
932 Leśniak-Popiel Marta 1975 Pozytywnie Zabiegani Sanok
933 Gołda Paweł 1985
934 Leśniak Piotr 1987
935 Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe
936 Cebrat Ewa 1976
937 Kałłaur Krzysztof 1984
939 Bęgowski Marek 1975 Włochate grubaski
940 Dittmar Bartosz 1989 -
941 Pabich Mariusz 1988 Azymut Pabianice
942 Kozioł Krzysztof 1981 MLB Support Team
943 GRUNWALD ARTUR 1976
944 Wądołowski Remigiusz 1984
945 Pietrzak Mateusz 1988
946 Maj Marek 1980 Ślęzak Team
947 Chmurko Michał 1983 BlackSheepTeam
948 Staniek Sławomir 1980 BlackSheep Team
949 Binienda Agnieszka 1979 Kobiety WATAHY
950 Gromadzka Justyna 1982 Kobiety Watahy
951 Lewandowski Janusz 1972
952 Wądołowska Joanna 1984
953 Howlett Ula 1981 Bracknell Forest Runners
954 Kutrzyk Przemysław 1978
955 Banaszek Adam 1980 biegusiem.pl
956 Kossakowska Katarzyna 1974
957 Florian Krzysztof 1979 OchajoRun & Friends