Mała Rycerzowa
08.08.2020, 10:30
Dystans: 20 km

Kategorie wiekowe:

Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1007 Michałowski Tomasz 1973 Inov-8 Team
1010 Gryckiewicz Szymon 1989 Fizjoterapia Szymon Gryckiewicz
1014 Daszkiewicz Małgorzata 1988 Inov-8 Team
1031 Pyrek Przemysław 1994 Training by PP
1032 Kamińska-Suchowicz Anna 1984 Strength4Body
1033 Drabiński Adrian 1978
1034 Majewski Szymon 1982
1035 Matyjewicz Klaudia 1992
1036 Matuła Natalia 1999 Training by PP
1037 Szczęsny Witold 1982 O.R.P.P. KIEŁ
1038 Balcerzak Krysia 1978 Droga Do Ultra
1039 Koczyk Artur 1988
1040 Dolata Magdalena 1983 SOCIOS SILESIA
1041 Piekarska Karina 1975
1042 Wróblewski Lech 1984 WTORKOWY TRENING
1043 Wtulich Diana 1966
1044 EBERT AGATA 1966
1046 Witak Wioletta 1977 Rak'n'Roll Team
1047 Krępacka-Głownia Monika 1978 Chełm Biega
1048 Sztuwe Dawid 1989
1049 Witkowska Magdalena 1984
1050 Banek Krzysztof 1984 TourSport Running Team
1051 Rupniewska Daria 1993 adidas Runners Warsaw
1053 Frankowska Anna 1967 Miechowicka Grupa Biegowa
1054 Nowak Roman 1968
1055 Kukla Maciej 1984
1057 Obszyńska Izabela 1977
1058 Antolak Adam 1994
1059 Adamczuk Feliks 1971
1060 Haida Marcin 1978
1061 Włoszczyk-Łomiak Magdalena 1972
1062 SZULC JOANNA 1971 Wybiegania MPK
1063 Piątek - Olszewska Klaudia 1991 parkrun Katowice
1064 Franek Marzena 1979 NYRR
1065 Prokopiuk Krzysztof 1995 KSB
1066 Kowalski Jacek 1971 RUNHOGS Tychy
1067 Smoliński Krzysztof 1978 1978
1069 Gecow Joanna 1989
1070 Kwiecień Konrad 1977 LKS "Spartakus" Kocimiętka
1071 Kalemba Anna 1985 KS Kocimiętka
1072 Szolc Sebastian 1976
1073 Legutko Piotr 1981
1074 Graczyk Magdalena 1972
1075 Makara Filip 1979 Chełm Biega
1076 Miller Edyta 1972 BBL Cz-wa
1078 Plewa Remigiusz 1977
1080 Przybył Agnieszka 1977
1081 Kochman Iwona 1963 Vege Runners
1082 Respondek Marcin 1987 Lecymy Durś
1083 Zborucki Jan 1983
1084 Bury Mirosław 1991
1085 Żalińska Teresa 1962 Jaworzno Runners
1086 Gecow Marcin 1988
1087 Watoła Marek 1979 FRETPOL SPEED TEAM
1088 Kopcińska Natalia 1989
1089 Kaczmarczyk Katarzyna 1988
1090 Krupińska Wiola 1993 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
1091 Wojewódzki Krzysztof 1989 Trucht Tarchomin Team
1092 Kaszuba Łukasz 1981 Farmer Sport&Drinking Team
1093 Ścigalski Marcin 1969 Niepołomice Biegają
1094 Dyrga Sebastian 1974 MUAY RUNNING TEAM/ AZS AWF MASTERS KRAKÓW
1095 Białek Grażyna 1978 Rajsport Active
1096 Nowak Marcin 1983 Tim jest Tim
1098 Massalski Michał 1982
1099 Gawroński Ireneusz 1960 AMATOR
1100 Furman Agnieszka 1984 OchajoRun & Friends
1101 Struzik Katarzyna 1999
1102 Lewandowski Krzysztof 1980
1103 Dudek Donata 1982 UKS Orzeł Katowice / Never Too Late
1105 Czarnecka Magdalena 1988 NomadExplorers
1106 MIGACZ JACEK 1977 TRAILRUN Kraków
1111 Waleska Nico 1997
1114 Antonowicz Michał 1989
1115 Wojewoda Renata 1976 Kaziki
1116 Pela Olga 1988
1119 Podsadecki Witold 1970 Rysianka Team
1120 Kaczmarek Dorota 1982 RaDziki
1121 Kaczmarek Radosław 1970 RaDziki
1122 PARCHIMOWICZ JANUSZ 1955
1123 Pączek Weronika 1999 WATAHA-Łączy nas bieganie