Półmaraton Bieg Lwa
21.05.2022, 20:00
Dystans: 21.097 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
3 Polińska Magdalena 1977
10 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
21 Lechna Sławomir 1969
22 Czajka Anna 1984 Schattdecor run team
23 Rupieta Maksym 1978 Ultra Banda
25 Pawlik Danuta 1971 Run Team
26 Misiun Joanna 1987 Schattdecor
27 tomczak-li angelika 1988
28 Łoza Jerzy 1977 Lidl
29 Burkat Magdalena 1987 Lidl
32 Łachut Piotr 1985 Night Runners
34 Kozłowski Rafał 1973
35 Grabowska-Ufnowska Justyna 1985 Aktywni Borowiacy Czersk
36 Bartkowiak Dorota 1980 Lidl
37 Kozłowski Marcin 1986 Lidl
40 Wodzińska Danuta 1978 LIDL /INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM
41 Chudek Wojciech 1990 Lidl
43 Mikołajczak Hubert 1995 LIDL POLSKA
51 Kaczmarek Krzysztof 1996 Kaźmierz Team
52 Jarocka Sandra 1989
54 Korytowski Andrzej 1972
55 Słaby Waldemar 1972 Morsy Poznań
56 Biedrzycki Krzysztof 1971 bbl
57 Kobylak Janusz 1975 Kołobrzeg Biega
58 KAMINSKI JERZY 1970 magdalena
59 Pietrzak Jakub 1999
60 Piotrowicz Marta 2000
61 Majewski Radosław 1979 Night Runners / PRO366
62 Di Marino Massimo 1973
63 Chrzanowski Marcin 1982
64 Misiorny Radosław 1973
65 Bokun Cezary 1984
66 Jagiełło Rafał 1974 -
67 Jagodzińska Anna 1984
68 Elminowski Jacek 1976
69 Kosuń Maciej 1991
70 Banaszak Karolina 1990
71 Wiła Marek 1995 PROFI-REH TEAM
72 Borowczyk Sonia 1993
73 Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team
74 Mikołajczak Arkadiusz 1990
75 Adamski Krzysztof 1985
76 Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza
77 Henzel Agata 1980
78 Bartoszek Paweł 1979
79 Mazur Marek 1979
80 Kasperek Kamila 1983 Ruukki
81 Rypiński Tomasz 1982
82 Kontowicz Adrian 1996
83 Wronka Małgorzata 1969
84 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
85 Wittula-Prejs Magdalena 1977
86 Krzyżostaniak Marcin 1975 Zgrupka Team
87 Szopka Leszek 1986 1986
88 Turkowska Barbara 1975
89 Kryszewski Maciej 1977 Night Runners
90 Dąbrowska Iza 1977
91 Jarząbek Robert 1973 SGB
92 Winkowska Karolina 1982 Karolina Winkowska
93 Roszak Bartosz 1983 Wroniecki Klub Biegacza
94 Maćkowiak Piotr 1988
95 hewusz arkadiusz 1978 Poland running team
96 Kaniewska Maria 1980
97 Bartoszek Anna 1989
98 Krzyżaniak Marcin 1989
99 Mrówka Paulina 1982
100 Ciebielski michał 1972
101 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
102 Siwek Arkadiusz 1995 FEHLAU RUN TEAM
103 Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz
104 Borowiec Karol 1977 2.SLT
105 Stawiński Michał 1988 Night Runners
106 Zieliński-Wronka Darek 1970
107 Skoczylas Marcin 1982 Drużyna Szpiku
108 Kaganek Jakub 1989
109 Matuszewski Krzysztof 1991 Świerczewo Run
110 Kaźmierczak Tomasz 1976 T-MAKS
111 Napierała Marcin 1980 Piątkowo na Biegowo
112 Raźniak Mariusz 1973 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
113 Kaźmierczak Sławomir 1984
114 Piaskowski Łukasz 1974 SANTANDER RUNNERS TEAM
115 Stokowski Dariusz 1975 LeniwyTeam
116 Borowiec Kinga 1982 Karate Orzeł Poznań
117 Kupiński Cezary 1968 MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team
118 Lewandowski Miroslaw 1960 Goleniow
119 kaszubiak konrad 1983
120 Jendruch Mateusz 1988
121 Karolczak Michał 1976
122 Majchrzak Jacek 1980 Koscian Team
124 Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run
125 El Bah Adam 1989 #zaliniametyteam
126 Juskowiak Alina 1983 gRUNwald team
127 Błaszczyk Danuta 1985 KB MANIAC
128 Piechowiak Mikolaj 1986 Drużyna Szpiku
129 Bieniek Tomasz 1989
130 Ziemiański Jacek 1978
131 Wiertel Łukasz 1989
132 Szczotka Mariusz 1980
133 Wiatr Dariusz 1972 Night Runners Września
134 Stokowska Sylwia 1978 LeniwyTeam
135 Romanów Damian 1991 blogobieganiu.com
136 Czajka Mateusz 1992 Runguru
137 Wojciechowski Jakub 1985 ST Runners
138 Nowak Maciej 1975 PGB Sportowa Paczka
139 Waligóra Jakub 1986 Pobiedziska Running Team
140 Zawadzki Krzysztof 1982
141 Podlecki Wojciech 1983 Rokietnica Biega
142 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 Rokietnica Biega
143 Kroma Krzysztof 1980
144 Biesiada Paweł 1987
145 Wieczorek Marcin 1980
146 Kniat Joanna 1987 blogobieganiu.com
147 Woroch Przemysław 1980
148 Krynicki Andrzej 1970
149 Nowakowski Ryszard 1976 brak
150 Bednarek Marcin 1985 Maratończyk Poznań
151 Karasiewicz Łukasz 1988
152 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
153 Masztalerz Bartosz 1988 WATAHA - łączy nas bieganie
154 Rojewski Błażej 1985
155 Michalski Hieronim 1963 KOŚCIAN TEAM
156 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
157 Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM
158 Krzeszewska Dorota 1976
159 Krukowski Jakub 1984
160 Michalak Tadeusz 1978
161 Kosiorek Darek 1967
162 Ratajczak Piotr 1983 Sheriff Team
163 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
164 Wojtaszek Agnieszka 1990 Fit4Life
165 Majchszak Monika 1988
166 PISAŃCZYN Krzysztof 1977 COLORIS PIŁA
167 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
168 Bokun Krzysztof 1983
169 Michalak Andrzej 1975
170 Wroniak Maciej 1981
171 Marcinkowski Michał 1970
172 Parchliniak Piotr 1978
173 Pająk Andrzej 1984 OwocBiega Team
174 Krajewski Tomasz 1981
175 Woźny Krzysztof 1982 Sportowy Kaźmierz
176 Grajek Kinga 1976
177 Błaszczyk Dawid 1986 KB MANIAC
178 PIWECKI MACIEJ 1976 SOSquash
179 Bąk Tomasz 1984 Rozbiegany Goleniów
180 Dorna Filip 1991 Przestań wątpić, zacznij wierzyć
181 Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica Biega
182 Nafalski Artur 1984
183 Szał Monika 1969 WalkaKostrzyn
184 Babirecki Krzysztof 1979 FU FU FU TEAM
185 Bijas Piotr 1975 NSZZ SOLIDARNOŚĆ WIELKOPOLSKA POZNAŃ
186 Dembina Andrzej 1962
187 Wiza Marta 1999
188 Kozłowski Grzegorz 1961 Krispol Active Team
189 Szymański PAWEŁ 1980
190 Rodzewicz Piotr 1979 SERPOL TEAM
191 Malik Karol 1981
192 Żerko Marcin 1980
193 Ronowicz Dariusz 1970 ----
194 sobkowiak przemysław 1977 brak
195 Guzek Barbara 1978
196 Kuraszkiewicz Błażej 1976
197 Rybczonek Justyna 1983 Łukasz Rybczonek
198 Kaczmarek Emilia 1991
199 Mikołajczak Bartłomiej 1979 BrubeckTeam
200 Ciupiński Adam 1985
201 Grzywaczyk Artur 1964 Maratończyk Poznań
202 Basiński Łukasz 1977 BiegamStrasznieWolno
203 LISEWSKA ANNA 1977
204 Wojtkowski Marcin 1984 Hermes Team
205 Sobański Marcin 1978 Zgrupka Team
206 Piechowiak Paweł 1971 KB spoko
207 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run
208 Zgoliński Marcin 1980
209 Kąkolewska Elżbieta 1973
210 Pierzyński Paweł 1990 Grodziski Klub Biegacza
211 Śron Gabriela 1983
212 Pigła Michał 1981 Sportowy Kaźmierz
213 Wieczorek Maciek 1972 Saper3
214 Duda Jadwiga 1957 #BIEGACZE
215 Ludwiczak Jarosław 1976 Nie
216 Lehnhardt Wiesław 1970
217 Suchanko-Wróbel Anita 1975
218 Bórkowski Mikołaj 1983 Maratończyk Poznań
219 Apolinarski Dominik 1985
220 Stachowiak Marek 1978 Rokietnica Biega
221 Perła-Kajan Joanna 1977
222 Bykowicz Paweł 1986
223 Owczarczak Monika 1984
224 Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners
225 Kaczmarski Artur 1977 RUN4FUN
226 Matuszewski Konrad 1962 KM
227 Stachowiak Danuta 1974 OwocBiega Team / Rokietnica Biega
228 Tomkowiak Sławomir 1992
229 Zawisza Monika 1990 Night Runners
230 KOLASIŃSKI ANDRZEJ 1976 Świerczewo Run
231 Nowak Andrzej 1968 Kęsy Team
232 Szubert Krzysztof 1988
233 Świętocki Sebastian 1994
234 Chyrowska Małgorzata 1974 Kibolski KS
235 Grzelka Tomasz 1983 Sportowy Kaźmierz
236 Buczkowski Wojciech 1974 LZS PIERSKO
237 PIASECKI BARTOSZ 1986 Night Runners
238 Szerment Eryk 1980 Wierzbicki Running Project
239 Pająk Monika 1982 Hernik team
240 Szerment Magdalena 1981 Wierzbicki Running Project
241 Woś Klaudia 1995 DrużynaM
242 Ostrowski Paweł 1979 NET-POS
243 Stachlewska Joanna 1984
244 Komorowski Stefan 1950
245 Sławianowski Paweł 1985
246 Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko
247 SZYMANOWICZ MARIUSZ 1976 Charty Chartowo/KB Maniac Poznań
248 GRAJEWSKA BEATA 1974
249 Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków
250 Loba Damian 1969 Świerczewo Run
251 MIELCAREK ANNA 1983 No Excuses Team
252 Bider Małgorzata 1990 For Run Team
253 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
254 KOŚMIDER IZABELA 1979
255 Krzyżagórski Mateusz 1992
256 Pietrzak Artur 1973 FEHLAU RUN TEAM
257 Kurczyński Rafał 1977 Rufa
258 Jakusewicz Jan 1991 Drużyna Szpiku
259 Wulf Zuzanna 1992
260 Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team
261 Foksowicz Wojciech 1979
262 Bojba Michał 1989
263 Cieślak Sebastian 1988 Nigth Runners
264 Wasielewski Błażej 1983 Drużyna Szpiku
265 Nowak Krzysztof 1973 MJDOP
266 Jelak Mateusz 1983
267 Kozłowska Karolina 1988 HANSA-FLEX
268 Jakubowski Maciej 1984
269 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
270 MALEWICZ-PEŁCZYŃSKA ALICJA 1972 ROKIETNICA BIEGA
271 Cierniak Jarosław 1978 Drużyna szpiku
272 Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań
273 Durnowska Beata 1980
274 Pietrzak Piotr 1978 Trenejro
275 Najewski Marcin 1982
276 Chojniak Wiesław 1973
277 Chrustek Ewa 1968
278 Długosz Marcin 1985 Night Runners Września
279 Andre Anna 1991
280 Pieczyński Robert 1970 1970
281 Korzeniewski Michał 1980
282 Kolber Bartłomiej 1981 Klub Myszka Miki
283 Kleiber Sylwia 1977
284 Ostrowski Rafał 1981 SGS POLAND TEAM
285 Ratajczak Rajmund 1962
286 Sosnowska Kinga 1982
287 Nosal Krzysztof 1972
288 Orlicki Filip 1985 Tarnowo Podgórne Biega
289 Jaraszkiewicz Wojciech 1984
290 krupa krystin 1986 EITALIA.pl
291 Frankowski Marcin 1986 #RunFranekRun
292 Bogaczyk Damian 1980
294 Kordylasińska Justyna 1978
295 Muszyński Leszek 1983 Leszek Muszyński
296 Antkowiak Tomasz 1982 Suchy las
297 Waśko Adam 1977
298 Czarnkowska Anna 1986 MENAS
299 Hryszkiewicz Andrzej 1987
300 Smykaj Radosław 1982
301 Czarnecka Basia 1976
302 Czarnecki Bartosz 1978
303 Lutomska Dorota 1982 Ofix.pl Bike Team
304 Pawlak Monika 1983 KOŚCIAN TEAM
305 Walter Piotr 1977 Biegam bo kocham ten stan
306 Kuranowski Stanisław 1963
307 Mirka Rafał 1977 Costa Blanca
308 Ruks Przemysław 1988
309 Staniszewska Ewa 1994
310 Jakubowski Patryk 1980 Opalenicki Klub Biegacza
311 Przybył Błażej 1993
312 Masłowski Marcin 1976 parkrun Gorzów
313 Kaczmarek Mirosław 1970 Kościan Team
314 Floraszek Arkadiusz 1972 GALOPUJĄCE FLORASZKI
315 Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
316 Zataj Igor 1980 KB Maniac/Charty Chartowo
317 Walkowiak Piotr 1994 NN Running Team
318 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team
319 Pernet-Szóstak Ewelina 1981 RRRR
320 Kaftanski Michal 1982 Jumping Hunters Poznań
321 Hawryliszyn Jan 1983
322 Talikadze Dawid 1985 LKS SANA KOŚCIAN
323 Szymaniak Bartosz 1979 Kościan Team
324 Piechocki Artur 1993
325 PIECHOWSKI KRZYSZTOF 1976 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
326 Sawicki Artur 1971
327 Renc Patryk 1989 Serce Tybetu
328 Janicka Paulina 1992
329 Cieślik Anderzej 1985 Team Run Gołańcz
330 Lewandowski Bartosz 1992 Szamotuły
331 Jasłowski Leon 2001
332 Górczyński Wiktor 1976
333 SZYLAK PIOTR 1975 31.Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań
334 Elias Katarzyna 1965
335 Nawrocki Wojciech 1990
336 Staroń Tomasz 1976 Mocna Grupa Cezara
337 Dwóżnik Robert 1968 DAM RADĘ
338 Młodak Dawid 2004 brak
339 Greczka Marcin 1980
340 Kębłowski Józef 1956 Wataha-łączy nas bieganie
341 Bańka Bartłomiej 1994
342 Kłaczkiewicz Magdalena 1995 KB Szamotuły
343 Ból Rafał 1974 KB DęBIEC
344 Basiński Tomasz 1984
345 Wojciechowski Leszek 1963 IzMark
346 Baszkiewicz Wojciech 1990 Poznań
347 Pawlak Kamil 1987 Night Runners Września
348 Oleszek Tomasz 1970 niezrzeszony
349 Siuda Marek 1968 IZMARK
350 Rybski Marek 1958 T.P.Z.O Obrzycko
351 Kuleczka Daniel 1975 Drużyna Szpiku
352 Wojciechowski Marek 1994
353 Zaradny Marek 1975
354 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
355 Piechocka Paulina 1992
356 Helik Ewelina 1995
357 Poncyliusz Artur 1975
358 Paszkier Piotr 1991
359 Staszak Ziemowit 1988
360 Skrzypczak Jędrzej 1979
361 Kuske Martyna 1984 ALTOM GNIEZNO
362 Pakuła Olga 1983
363 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
364 Petza Maciej 1966 montemoro
365 Jędrzejewska-Kocik Karolina 1977
366 Sobczyk Krystian 1988 Kościan Team
367 Frankowski Łukasz 1982
368 Frankowski Andrzej 1959
369 Wojczyński Jarosław 1978 HANSA-FLEX
370 Stec Arkadiusz 1975 RunArunRun
371 GEMBALSKI MIROSŁAW 1969 LUCKY LUKI
372 Pol Sebastian 1987
373 Kuske Maciej 1988 ALTOM GNIEZNO
374 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
375 Kozłowski Rafał 1977
376 Walkowiak Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze
377 Tepper Mikolaj 1991 Night Runners
378 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd
379 Mikołajczak Jaromir 1970 Night Runners
380 Makowski Mikołaj 1974
381 Zagrobelna Magdalena 1978 Drużyna Szpiku
382 Fuks-Makowska Katarzyna 1974
383 Zaranek Barbara 1971 kęsy team
384 Filipowski Łukasz 1976
385 Witkowski Maciej 1977 CHMIELARZ TEAM
386 Licznierski Marek 1984 Triathlonista.com
387 Grocholewski Wlodzimoerz 1972 Motor Lubon
388 Konieczny Michał 1979
389 Ciźla Grzegorz 1986 ESCOVAR
390 Szymański Piotr 1973 CSSP
391 Masłowska Magdalena 1975 1975
392 Kaczmarek Martyna 1987
393 Szymańska Anna 1977
394 Konieczna Dorota 1986
395 Kogut Anna 1981 Remmers Running Team
396 Huderek Łukasz 1974 Night Runners
397 Jankowiak Marcin 1984
398 Walczak Dariusz 1972 AD NIERUCHOMOŚCI
399 Konieczny Mateusz 1983
400 Skorniak Daniel 1979 Night runners
401 Zaród Mariusz 1983 KB Morasko
402 Zaród Monika 1983 KB Morasko
403 Nowik Mateusz 1992 Hart skoki
404 Kaczmarska Marzena 1978 RUN4FUN
405 Ordon Izabela 1978 parkrun Gorzów Wlkp
406 Lis Sebastian 1990 Drużyna Szpiku
407 Szkurłat Monika 1986
408 Strzelecka Monika 1974
409 Nalewalska Justyna 1989 Serce Tybetu/wkurw_team
410 Stęclik Przemysław 1979 Parkieciarze Team
411 Gromadziński Andrzej 1973 KPP Gniezno
412 Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska
413 Królczyk Krzysztof 1985
414 chmielewski leszek 1982 FF
415 Smyrek Przemysław 1982
416 Czarnecki Rafał 1989 Walka Kostrzyn
417 chruszczewski kacper 2001 Endorfina Wschowa
418 Kubiak Adam 1994
419 Buczkowski Marcin 1975
420 Przewoźny Krzysztof 1968
421 Gawroński Maciej 1982
422 Bernat Marcin 1997 Biegowa Świdnica
423 Sławnikowska Agnieszka 1981 Zabiegani Lusówko
424 Sławnikowski Radek 1982 Zabiegani Lusówko
425 Pachliński Aleksander 2001 AWF Poznań
426 Wujek Marcin 1981 Brodnica Biega
427 Wasiak Sławomir 1990
428 Wojciechowski Jakub 1968 TREE PHARMA
429 Jabłoński Jakub 1981 #delfinkiTeam / PRO366
430 Walich Maciej 1988 Tarnowskie Termy Triathlon Team 4T
431 Cegielski Marcin 1983
432 Okuniewicz Arkadiusz 1990
433 Buchert Karina 1994
434 Rezlewicz Karol 1985 MMKR
435 Kurkowska Jana 1990 30-TKA
436 Chrostek Krzysztof 1992
437 PLEWIŃSKA IWONA 1978
438 Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem
439 Przybylski Jakub 1981 Komputronik Gaming
440 Bonowicz Radoslaw 1977
441 Szymaniak Michał 1978 MilanClubPolonia
442 Wierzchowski Adam 1978 BASTER TEAM
443 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
444 Kosmecki Robert 1966 night runners
445 Kardas Piotr 1971
446 Starosta Sławomir 1973 Aktywnie w Pniewach
447 Paciorek Radosław 1978
448 Kondratenko Vladyslav 1996 Straight Edge
449 Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska
450 Jaroni Tomasz Marcin 1977 handex
451 KASPRZYK RAFAŁ 1974 Sportowy Kaźmierz
452 Durzyński Marcin 1988 Bejot team
453 Paul Przemysław 1967
454 Jakrzewski Hubert 1988
455 Konieczny Sławek 1991 Kusociński Biega
456 Lebkuchen Janusz 1961
457 Mikołajczak Łukasz 1986 Wkurw_team
458 Budzicz Paweł 1982 Free Run
459 Lebkuchen Sebastian 1982
460 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
461 Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS
462 sokołowski tomasz 1974
463 Jastrząbek Marek 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
464 Nitschke Arkadiusz 1976
465 Baier-Jastrząbek Marta 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
466 Lehwark Marcin 1978 Drużyna Szpiku
467 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
468 Mielecka Agnieszka 1969
469 Cieszyński Piotr 1972
470 Pawlak Milena 1987
471 Walkowiak Bartek 1995 MB MOTORS POZNAŃ TEAM
472 Flaszewski Adam 1985
473 Jędra Andrzej 1973
474 Głuchy Mikołaj 1994
475 Aleksandrowicz Krzysztof 1983 NSZZ Solidarność Region Wielkopolska
476 Rassek Marek 1990
477 Kaczmarek Krzysztof 1984 BIMBER TEAM
478 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
479 Bernacki Bartosz 1986 Bimber Team
480 Wasielak Joanna 1984
481 Siennicki Mikołaj 1974
482 Klupś Mieczysław 1959
483 Dopierała Anita 1976 Brak
484 Toboła Marta 1982
485 Chamera Sebastian 1994
486 Kałdowski Kamil 1981
487 Dusza Agnieszka 1986 Kościan team
488 Jaśniewicz Mateusz 1987
489 Świętek Wojciech 1963 gRUNwald Team Poznań
490 Gupta Ganesh 1978 DEKOMA
491 Tomaszewski Paweł 1988
492 Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
493 Wróż Marek 1967
494 Jasiński Adam 1985
495 Stokowski Mariusz 1976 LeniwyTeam
496 wilczyński błażej 1978 nesthorn
497 Zawadzki Józef 1949
498 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
499 Durniewicz Jan 1983
500 Dybowski Bartosz 1981 GENPOWER
501 Sobkowiak Agnieszka 1972 Cross Wronki
502 Wildaczyk Monika 1987
503 Marciniak Mikołaj 1997
504 Krzyżańska Anna 1985
505 Jankowska Barbara 1975
506 Grobelny Mariusz 1980
507 Deryło Janina 1972
509 Brok Jacek 1970
510 Mysior Wojciech 1976
511 Kuraszkiewicz Rafał 1982 Plewiska
512 Wiśniewski Arkadiusz 1970
513 Białobłocki Tomasz 1969
514 Kazanecki Adam 1979
515 Kwaśny Przemysław 1978
516 Kozłowska Karolina 1983 Nordic Walking Kiekrz Poland
517 Kozłowski Marcin 1979 UKS Diament Godów
518 Ratajczak Paweł 1985 1985
519 Kordus Mariusz 1994 MARBIS TEAM
520 Lipka Anna 1972
521 Wildaczyk Cezary 1982
522 Siuda Marek 1968 IZMARK
523 Jasinowska Emilia 1952
524 Deigsler Przemysław 1974
525 Mikołajczak anna 1975
526 Kaczor Marcin 1975
527 Pachla Jacek 1971 KB Szamotuły
528 Pilc Anna 1985
529 CZARNKOWSKI ŁUKASZ 1982 MENAS
530 FLENS Tadeusz 1958 KB Wojtuś
531 Wieczorek Artur 1979
532 Jeziorecka-Borucka Monika 1985 Aktywnie w Pniewach
533 Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie
534 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
535 Pawlak Agnieszka 1986 1986
536 Bartczak Paweł 1982 Drużyna Szpiku
537 Bednarz Paweł 1973
538 Staszczak Paweł 1992
539 Tomiak Przemysław 1982
540 Tomiak Anna 1982
541 Topolewski Maciej 1988
542 Brychcy-Nowak Paulina 1982 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ
543 Bender Bartłomiej 1987 Spartakus Kiszkowo
544 Szafraniec Tomasz 1974 Gazele Międzyrzecz
545 Kaczmarek Tymon 1980 parkrun Dąbrówka
546 Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
547 Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera
548 Waligórski Waldemar 1979 Diamant Pro Sport/Biegańce
549 Wieczorek Sławomir 1974
550 Baranowski Filip 1976
551 Mickiewicz Adam 1969 Wolff
552 Poliński Tomasz 1977
553 Barczak Piotr 1993
554 Matysiak Krzysztof 1977
555 Pieczynska Matylda 1977
556 Sobczak Szymon 1993
557 Rekowski Robert 1969
558 Rybarczyk Marcin 1982
559 Andersohn Małgorzata 1984
560 Knyszewski Kamil 1983
561 Bentkowski Tomasz 1973 Pobiedziska Running Team
562 Kopczany Marcin 1979
563 Nawrocki Szymon 1999
564 Witczak Tomasz 1983
565 krystianc jolanta 1977
566 Woźniak Grzegorz 1970
567 Buszkowski Filip 1974 Wszystkoobieganiu.pl
568 Rojewska Agnieszka 1987
569 Jóś Damian 1990 Drużyna Szpiku
570 Chudziński Michał 1976
571 woźniak adam 1983 Aluplast
572 Skoczylas Marta 1976
573 Zachura Jakub 1988
574 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
575 Siberna Marcin 1976 Nekielka Premium Run Club
576 Występski Jarek 1979
577 Stefański Marcin 1976
578 Smierzchała Marta 1980 PRO366
579 Kolan Paweł 1970 Pędzące Leniwce
580 Tarnowski Marcin 1979
581 Gałecka Małgorzata 1978
582 Babica Paulina 1985 Kobiety biegają
583 Łuczak Tomasz 1969 Brygada Rumcajsa Rojbera
584 Łukaszewski Łukasz 1978
585 Koralewski Krzysztof 1986
586 Walter Karol 1989 Drużyna Szpiku
587 Jackiewicz Kamil 1985 Drużyna Szpiku
588 Rewers Piotr 1993 RACIĄŻEK MISTRZEM
589 Drobnik Błażej 1987 Opalenicki Klub Biegacza
590 Flis Dariusz 1972 BORN TO RUN
591 Ignaszewska Marta 1980 Drużyna Szpiku
592 Niemyt Adam 1989
593 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
594 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
595 Sierocki Damian 1982 TEAM RUN GOŁAŃCZ
596 Lewicki Tomasz 1972 Os.Kompozytorów Szreniawa
597 Kliks Iwona 1973 Zmęczeni Już Przed Biegiem
598 Zbyszewski Krzysztof 1974 Biegnę dla Oli
599 Kuliński Tytus 1991
600 Piotrowicz Kornel 1993
601 Lisiak Stanisław 2003 Pstrąg w czekoladzie
602 ADAMCZAK MARIUSZ 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
603 Dziurla-Łochyńska Kinga 1973
604 Czuba Robert 1968 Orange Polska
605 Kozber Ireneusz 1971
606 Habicht Karol 1990
607 Strzelecka Alicja 1985
608 Tomaszewski Mateusz 1979
609 Ostajewski Tomasz 1975 KMT LWÓWEK
610 Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 -
611 Marciniak Marek 1981 eSesja
612 Podgórski Michał 1981
613 Czubryt Jacek 1974
614 Leszczyński Konrad 1984 energetyczni jak tokamak
615 Miłek Arkadiusz 1974
616 Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski KLub Biegacza
617 Brzoska Katarzyna 1975
618 Brzoska Grzegorz 1972
619 Fronczak Robert 1964
620 Sowiński Jarosław 1963 Tulce
621 Przybecki DARIUSZ 1982
623 Antoniak Sławomir 1962 TICON
624 Rychlewski Adam 1985
625 Małecki Dawid 1980 DDM Surowce
626 wachowiak rafał 1973 Kościan Team
627 Grzegorzewska Magdalena 1983 Madzia
628 Matusiak Krzysztof 1964
629 Dziemidowicz Marcin 1977
630 Lisek Andrzej 1986 LISEK
631 Nowak Marek 1973
632 Janaszak Jacek 1960 LOTTO TEAM
633 Musiał Anna 1991 DBL
634 Stanek Dominika 1993
635 grzybowska karolina 1978
636 Grębowicz Justyna 1984
637 Stanek Leonard 1967
638 Stanek Jacek 1993
639 Stachowiak Wojciech 1977
640 Jaroniec Małgorzata 1985 Bubu Team
641 Przywecki Lech 1971 ULTRA TRAIL Kościan
642 Góra Michał 1985
643 Eszner Agnieszka 1978
644 ZDANOWSKI MARIAN 1956
645 Hoffmann Przemysław 1976
646 Mikołajczyk Przemysław 1975 Słynni Kenijczycy
647 Święcicki Arkadiusz 1978 Winter Swimming Team Poland
648 MIESZKOWSKI Andrzej 1972 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
649 Mieszkowska Magdalena 1974 Zmęczeni już przed biegiem
650 Quoos Wojciech 1986
651 Stachowiak Jacek 1963 WAAB Mrowino
652 Wegner Stachu 1983
653 Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji
654 Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji
655 Jessa Andrzej 1971 Biegacze Józefa Noji
656 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
657 Kita Bartosz 1979 Kitki team
658 Piaskowski Artur 1990 Opalenicki Klub Biegacza
659 Ratajczak Tomasz 1980 Rataj Killaz Boss
660 Paczka Robert 1964 Ważne Jest Tu I Teraz
661 Nowak Marcin 1980 Lost Runner
662 Jopek Sławomir 1968
663 Walczak Grzegorz 1982 WATAHA
664 Szumińska Irena 1961 ORANGE POLSKA
665 Gierszewska Anna 1981 KB Szamotuły
666 Hegmit Robert 1969
667 Wierzbowski Michał 1986
668 Czerniak Elżbieta 1954 KB Kosynier Września
669 Kobos Marcin 1983 Gmina Tarnowo Podgórne
670 Nowicki Adam 1978
671 DON ROBERT 1974 PRO366
672 Jankowski Mateusz 1988
673 Hojan Łukasz 1985 Night Runners
674 Jarych Jarosław 1972 Tajfun Czapury
675 Zaremba Irena 1984
676 Zaroda Dawid 1994 WKURW_TEAM
677 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
678 MARCINOWSKI JAN 1987 Fanclub Ostatniego Bastionu
679 Biniaś Paweł 1981
680 Kupka Zbigniew 1962
682 Leśny Marcin 1979
683 Targosz Wojciech 1976 Opalenica
684 Wiśniewski Artur 1975 intro
685 Piechowiak Marek 1982
686 Minta Michał 1986 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
687 Sypniewski Krystian 1976
688 Polański Adam 1978
689 Aleksandrowicz Bartosz 1987 ALTOM Gniezno
690 Mołdrzyk Piotr 1988
691 Jakubowski Dominik 1988
692 Osiewicz Przemysław 1979 Run with WNPiD UAM
693 Langner Basia 1984 Żbiki team
694 Mazurek Szymon 1993
695 Wiercioch Bartosz 1978
696 Waśko Lucyna 1986
697 Szymkowiak Mikołaj 1988 Helios Czempiń
698 Zieliński Łukasz 1982 Biegam, żeby móc pić dobre piwo!
699 Radkowski Mateusz 1991
700 Ratajszczak Marek 1973 Fanclub Ostatniego Bastionu
701 Fliszkiewicz Artur 1981 KLAS Szpot
702 Józefiak Beata 1984
703 Józefiak Damian 1985
704 Szymański Marek 1988
705 Prejs Kamil 1975
706 Malicki Piotr 1979
707 Malicka Kasia 1982
708 Grzesiak Mikołaj 1989 City-Zen
709 Ławrowski Marcin 1983
710 Mieloszyk Wojtek 1983
711 Golański Grzegorz 1984
712 Sobkowiak Radosław 1983 NTT Data
713 Grzywaczyk Przemysław 1992 Maratończyk Poznań
714 Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM
715 Świejkowski Rafał 1975
716 Kruszewska Monika 1989 KB Dębiec
717 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
718 Kurek Tomasz 1977 Opalenicki klub biegacza
719 Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań
720 Woźny Przemysław 1986
721 Gruźlewski Zbigniew 1983 Jankowice
722 Majłowska Irena 1953
723 Szymandera Sandra 1987 Morsy Poznań
724 Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
725 Sroka Adam 1981 KB Gmina Czarnków
726 Matysiak Maciej 1978 LPH
727 Pociecha Dariusz 1970 MAA
728 Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza
729 Drzymała Magdalena 1982
730 Norkowski Łukasz 1992
731 Drzymała Roman 1976
732 Marach Łukasz 1978
733 Przybysz Bartosz 1990 Jestem od Romka ;)
734 Nijakowski Bartosz 1986
735 Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w biegu
736 Kozłowski Mirosław 1962 X
737 MIKOŁAJCZAK BARBARA 1976
738 Chrościelewski Kamil 1992
739 Mikołajczak Kuba 1978
740 Kucza Maciej 1971
741 Skorliński Krzysztof 1972 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
742 Weymann Irek 1977 jam
743 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
744 Zieliński Krzysztof 1963 Wroniecki Klub Biegacza
745 Borwiński Hubert 1997 Los Winogrados! #Poznań
746 Kołecka Patrycja 1977 Piątkowo na Biegowo
747 Matysiak Karol 1974 OSH
748 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
749 Toś Przemysław 1991 PRZEJMAS TIM
750 Krokowska Magdalena 1987 Night Runners Poznań
752 Ptaszyński Krzysztof 1969 PKO Bank Polski SA
753 Konieczny Zbigniew 1991
754 Krzewina Mateusz 1991 Home of Body
755 Lewicki Włodzimierz 1959 Dziadek biega
756 Smerdka Kamil 1997
757 Królak-Dublaga Dorota 1990 #teambiegiwlkp
758 Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku
759 Dublaga Michał 1989 #teambiegiwlkp
760 Plewa Natalia 1982
761 Juszkiewicz Wojciech 1975
762 Donaj Łukasz 1992
763 Van Dijk Jean Paul 1966
764 Antczak Arkadiusz 1980
765 Skorupińska Renata 1980 Good Team
766 Mielcarek Adrian 1991 Minionki Dachsera
767 Włodarczyk Sebastian 1985 Night Runners Gniezno
768 Knaflewski Stanisław 1969
769 Dudzińska Anna 1980 HERNIK TEAM
770 STACHOWIAK MICHAŁ 1977
771 BANASZEWSKI MACIEJ 1976
772 Pełczyński Jakub 1986
773 Rosiejka Jarosław 1971
774 Pieszak Marcin 1984
775 Banasiak Jacek 1974 SCHURNIĘCI
776 Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16
777 Dzierzkwska Aleksandra 1962 KLAS Szpot Swarzędz
778 Tomala Szymon 1988
779 Szatkowski Bartosz 1990
780 Lisiak Patryk 1975 PZU SPORT TEAM
781 SZYMONIAK MARCIN 1979
782 Borkowska Dominika 1993
783 Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAN
784 PIECHALAK JACEK 1969 Kuna Kowanówko
785 Kruszyński Adam 1990 Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
786 Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run
787 Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza
788 Wojciechowski Marek 1960 Night Runners Gniezno
789 Kleszcz Szymon 1995 Balma Team
790 SCHLEGEL MICHAŁ 1991 Maratończyk Poznań
791 Solarski Michał 1979 Drużyna Szpiku
792 Ćwik Michał 1987
793 Ostoja Artur 1965 KB Maniac Poznań
794 Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN
795 Karczewski Hubert 1973
796 Grześkowiak Aleksandra 1995
797 Bąkowski Rafał 1986
798 Urbański Paweł 1991 TEAM TERMINATORun
799 Rutkowski Adam 1986
800 Kucharski Marcin 1988
801 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
802 Majłowski Aleksander 1950 TEAM Majłowscy.
803 Fidecki Wiesław 1944 niezrzeszony
804 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
816 Kasztelan Anna 1984
832 połom tomasz 1987 Lidl Oława
834 Wziątek Marek 1973
835 Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej
836 Kaczmarek Piotr 1974 poziom wyżej
837 Czajka Tadeusz 1956 GTP
838 Czajka Marcelina 1995 CzajkaRunner- biegaczka bez manier
840 Przybylski Krystian 1981
841 Kamiński Mikołaj 1980 Urząd Gminy Tarnowo Podgórne
842 Kozioł Aleksander 1989 Good Food Products
843 Kaliszak Grzegorz 1980
844 Głuchy Marek 1982 Zeelandia
845 Jamroż Michał 1986 Zeelandia
846 Grzebyta Dawid 1984 Zeelandia
847 Waliszewski Daniel 1976
849 Wilak Filip 1997
850 Szyszko Stanisław 1986 Kimball Runners
851 Jerzak Jacek 1986 brak
852 Adamczyk Grzegorz 1989 Kimball Electronics Poland
853 Chudy Kamil 1992
859 Kolaszt Dariusz 1976 Novol
860 Kolaszt Elżbieta 1976 ZIKO
861 Martinek Maciej 1975 NOVOL
862 Nowcika Julia 1979
863 Czylkowski Dominik 1980 Noti Sp. z o.o.
864 Pańczak Patryk 1990 Biofarm
865 Biniakowski Dominik 1998
866 Zaremba Sylwester 1981 Biofarm / Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
867 Stolaś Łukasz 1982 Biofarm
868 Sówka Waldemar 1969 Ultra Banda
869 Majchrzak Rafał 1979
870 Baraniecki Zbigniew 1958 100MCP
873 Modzelewski Piotr 1969 Bieg Lwa / Tarnowo Podgórne Biega
874 Rydzak Waldemar 1970 Poznan University of Economics and Business
875 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań/ KU AZS UE Poznań
876 KOZŁOWSKI KLAUDIUSZ 1971 ALTOM GNIEZNO
877 Pigła Maja 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ
884 Garguliński Michał 1981
885 Pajor Krzysztof 1978 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
886 Kosiński Marcin 1988 KB SPOKO
887 Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły
888 Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki
889 Fenrych Robert 1973 #biegiemwlas / KB SPOKO
890 Juś Sebastian 1996
891 Baranowska Monika 1980 Speed Feet'16 / KB S.P.O.K.O
892 Skorczyk Adrian 1981 Speed Feet '16
893 Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet'16
895 KUBIAK Rafal 1974 Magna Seating Poznan
896 Olejnik Bartosz 1990 Magna Seating Poznan
897 Ruel Vincent 1986 Carlsberg Shared Services
898 Białczyk Marcin 1987 Carlsberg Shared Services
899 Matuszewski Nikodem 1989 Carlsberg Shared Services
900 Pietralik Bartłomiej 1983 Carlsberg Shared Services
901 Heller Ernest 1997
902 Mleczak Krzysztof 1995
903 Dolata Maciej 1978 #biegiemwlas
904 Kozłowski Sebastian 1983
905 Srocka Kinga 1995
906 Nowak Krzysztof 1976
907 Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
908 Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team
909 Sałata Jakub 1990
910 Matykiewicz Michał 1979 dzieciakichojraki.pl
911 Szczerbal Adam 1961 Kościan Team
912 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
913 Łowicka Maja 1993 Aktywni Razem
914 Jarocki Jacek 1979 FOUR RUNNER KROTOSZYN
915 Grzelakowski Filip 2000
916 Frankowska Katarzyna 1981 PRO366
917 Szybiak Krzysztof 1987 Night Runners Września
918 Wojtczak Kamil 1986 Maratończyk Poznań
919 Pigla Wojciech 1985
920 Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
921 Zaborowski Kamil 1990 Night Runners
922 Wieczorkiewicz Maciej 1985 Crazy&Fiery
923 Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl
924 Chmielewski Tomasz 1974 TRAWA TEAM
925 Nowak Łukasz 1981 Kantor Running Team
926 Mendel Bartosz 1973 ROKIETNICA BIEGA
927 Kośmicki Przemysław 1970 SIM Dopiewo
928 Nowacki Łukasz 1981 Forever Young
929 Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza
930 Popowicz Katarzyna 1995 Popki Team
931 Noculak Adam 1980 Aktywny Ostrzeszów
932 Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska
933 Kieslich Mariusz 1962
934 HORNIK MARIUSZ 1972 STĘSZEW
935 Śniegula Łukasz 1989
936 Olszewska Paulina 1988
937 Cieszkiewicz Jarosław 1972
938 Guzenda Dawid 1980 Aktywny Ostrzeszów
939 Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
940 Rogalski Marcin 1983
941 Jarecka Katarzyna 1976
942 Mikła Kamila 1980 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
943 Donat Robert 1985 Pratt&Whitney Kalisz
944 Tasarek Bartosz 1993
945 Rybarczyk Jacek 1995 Cross Wronki
946 Bukowski Piotr 1963
947 Góralski Michał 1982
948 Łukasik Paweł 1983
949 Kopec Marcinkowska Maria 1989
950 TORCHALA SEBASTIAN 1977 J&Z TORCH
951 Kaczmarek Tomasz 1972 Sportowy Kaźmierz
952 KACZMAREK MARTA 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ
953 Wojtalak Daniel 1990 Bukowski Klub Biegacza
954 Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza
955 Kocik ADAM 1977 SKRA WIELKOPOLSKA
956 Oleszak Jacek 1981
957 Woga Dawid 1991 Drużyna Szpiku
958 Rowiński Tomasz 1976 Costa Blanca
959 Trofimova Victoria 1986 Running red squirrel
960 Malinowski Marcin 1978 My Life My Way
961 Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze
962 Sowisz Adrianan 1995
963 Skrzypczak Tomasz 1986
964 Kaczmarek Łukasz 1990 Kuźnia Talentów Kamieniec
965 Miśkiewicz Marek 1975 Zielone Radzyny
966 RAJSKA LILIANA 1979 Night runners Poznań
967 Dutkowiak Aleksandra 1981 Piątkowo na Biegowo
968 Wawrzyniak Piotr 2001
969 Górna Patrycja 1992
970 Kaźmierczak Marcin 1976
971 Życki Tomek 1977
972 Życki Paweł 1977
973 Awarski Piotr 1983
974 Gdeczyk Monika 1975
975 Bogdan Kacper 2002
976 SOWA ROBERT 1979
977 Stawarz Jakub 1986 Sauerland
978 Gumula Paulina 1983 Branżowa Szkoła I st. nr 42 Poznań
979 Stachowiak Witold 1998 LeniwyTeam
980 Baraniecki Zbigniew 1958 100MARATHON CLUB POLAND
981 Krygowski Maciej 1971
982 Domań Leszek 1975 Fehlau Run Team
983 Kwapisz Alicja 1997 Tuptańsko
984 Nowaczyk Łukasz 1991
985 Juchacz Krzysztof 1985 BE TRI/ @grupa.nadwaga.poznan
986 Zawieja Marcin 1986 FOUR RUNNER KROTOSZYN
987 Cyrson Agata 1974 kobiety biegają
988 Chopkowicz Joanna 1986
989 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
990 Rusinek Mirosław 1979
991 Kołt Marta 1980
992 Nowak Rafał 1979 Dzik Tarzecki
993 Skrobański Jakub 1992
994 Skrobańska Maja 1990
995 GAWELSKA Marta 1982 SP Ceradz Kościelny
996 Stachowicz Robert 1977 Ejbry
997 Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega
998 Chełminiak Miłosz 1980
999 Smoczyk Maciej 1990
1000 Walkowiak Bartosz 1985
1001 Kacprzak Krzysztof 1980
1002 Słupska Wiktoria 2003
1003 Walczak Michał 1994
1004 Pietrzak Damian 1998 LKW
1005 Górnik Piotr 1978 Teraz Tulce
1006 Bręczewski Tomasz 1980
1007 Porysek Jakub 1999
1008 Ławicki Marcin 1979
1009 Chuda Joanna 1991
1010 Citkowska Julia 2000
1011 Jankowiak Bartosz 1979 ZSO Włoszakowice
1012 Jankowiak Paulina 1982 BeautyArt Włoszakowice
1013 Walkowiak Natalia 1987
1014 Waligóra Judyta 1987
1015 Rogoziński Olaf 1980 Maratończyk Poznań
1016 Kierczak Marek 1970 Świdnicka Grupa Biegowa
1017 Woronowicz Karol 1991
1018 Reimann Jarosław 1978
1019 Cholewińska Longina 1966 Hernik Team
1020 GŁÓW TOMASZ 1970
1021 Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM
1022 Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza
1023 JARZYNIEWSKI PAWEŁ 1980
1024 Połuch Darek 1987
1025 Pachowicz Maciej 1977
1026 Krzyżanowski Łukasz 1989 Wataha_laczy_nas_bieganie
1027 Ekiert Agnieszka 1981
1028 Przybylska Katarzyna 1994 Tuptańsko
1029 Serafin Robert 1987
1030 Bimkiewicz Bartosz 1992
1031 Paczkowska Katarzyna 1983
1032 Horowski Bartosz 1976 KJF RUNNING
1033 Włodarczak Patryk 1995
1034 Palacz Dawid 1982 Nekielka Premium
1035 SUDACKI PAWEŁ 1980
1036 Urbaniak Sebastian 1993 Tuptańsko
1037 lewandowski andrzej 1964 parkrun Poznań
1038 Kaźmierczak Mikołaj 1995
1039 Turek Marcin 1990
1040 Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza
1041 Kajdas Krzysztof 1976 Cross Straceńców Team
1042 Kajdas Katarzyna 1978 Cross Straceńców Team
1043 Tota Radosław 1982 Pełnosprytni Poznań
1044 Gładecki Sebastian 1979
1045 Polaczyk Bartosz 1977
1046 ZYBURA PAWEŁ 1979 Nysa Biega
1047 Silny Patryk 1984
1048 Plebańczyk Jerzy 1976
1049 Statkiewicz Justyna 1984
1050 Pinczewski Patrik 1974
1051 Bogusz Ireneusz 1989 Maratończyk Poznań
1052 ratajczak tomek 1974
1053 Parus Arkadiusz 1974 Skórzewo
1054 Wróbel Tomasz 1980 Sparrow Team
1055 Drąg Krzysztof 1966
1056 Szumski Krzysztof 1981
1057 Pajchrowski Michał 1985 Czas się ogarnąć
1058 Konieczna Agata 1984
1059 Rewers Robert 1992 RACIĄŻEK MISTRZEM
1060 Sośniak-Kamińska Monika 1987
1061 Sroka Marcin 1978 ST RUNNERS
1062 Kowalska Roma 1983 Rokietnica Biega
1063 Chełkowski Bartosz 1989
1064 głowiński filip 1997
1065 Dyszak Janusz 1975
1066 Mikołajewicz Anna 1985
1067 Sternal Piotr 1984 Ogień w szopie
1068 Gubańska Sonia 1980
1069 Wacław Bartosz 1993
1070 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
1071 Zajączkowska Joanna 1981
1072 Lisiak Sebastian 1980
1073 Gawęcki Maciej 1973 Podiceps
1074 May Marcelina 1986
1075 Matecki Mariusz 1973 Minionki Dachsera
1076 Browarczyk Artur 1980
1077 Izydorek Amadeusz 1999
1078 Soloch Maciej 1991 @wronieckibiegacz WKB
1079 Kucharski Jakub 1979 jku1979
1080 Ide Łukasz 1987
1081 Ratajczak Anna 1976 HERNIK TEAM
1082 Graliński Patryk 1990
1083 Licznierska Alina 1982 OwocBiega Team
1084 Pogonowski Tomasz 1979 Biegacze z Przylesia
1085 Szymański Filip 1987
1086 Dąbrowski Sebastian 1977
1087 Bukowski Krzysztof 1995
1088 Majchrzak Magdalena 2001
1089 Makarewicz Aleksandra 1995
1090 Skrzypski Damian 1982
1091 Kałużna Marta 1981 KB WIKON NOWA SÓL
1092 Mazur-Łuczak Joanna 1978
1093 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC Poznań
1094 jarysz piotr 1984 KrisTrans Małyszka
1095 Urban Lukasz 1980 Spodenki Nisko Opuszczone
1096 Mrówka Robert 1977
1097 Kowalski Bartosz 1981 Parkrun Poznań
1098 Sawicki Eligiusz 1963
1099 Sarbak Grzegorz 1999 PRO366 / MistrzowskiTrening / Azyl Biegacza
1100 Mikłasz -Zakrzewska Aleksandra 1990 Biegiemdokuchni
1101 Zakrzewski Jędrzej 1989 Biegiem do kuchni
1102 May Wiktor 1957 DzW2
1103 Węclewski Robert 1977 BEST TEAM ŚREM
1104 Nakonieczna Anna 1986 KAGRO TEAM
1105 Nakonieczny Arkadiusz 1986 Kagro Team
1106 Chmielewska Joanna 1981
1107 Wydra Mikołaj 1988
1108 Nowak Piotr 1992 wkurw team
1109 Szymańska Hanna 1974
1110 bogusz Karolina 1998 wkurw team
1111 Jankowski Jerzy 1959
1112 Białek Tomasz 1989
1113 Janic Remigiusz 1989
1114 Ratajczak Dariuz 1972 Hernik Team
1115 Pluta Rafał 1982
1116 Bernat Robert 1977 Skis team
1117 Sarnowska Emilia 2002
1118 Rozumkiewicz Sonia 1990 Świdnicka Grupa Biegowa
1119 Manowska Dagmara 1970 LOCO Team
1120 Witczak Kamil 1996 Carlsberg Shared Services
1121 Budych Zuzanna 1991
1122 Grochola Kamil 1996
1123 Śladowski Marek 1988
1124 Kowalczyk Kuba 1993
1125 Iłowiecki Dominik 1979 NBR Team
1126 Kruszona Daniel 1982 AK
1127 Kaczor Marcin 1991
1128 Przesławska Magdalena 1979 Wybite Jedynki
1129 Jeneralczyk Jakub 2000
1130 Sak Tomek 1981
1132 Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września
1133 Szulc Mirosław 1951 Luboński Klub Biegacza
1134 Wiśniewski Waldek 1978 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
1136 Małyszczak Paweł 1973 PGB Sportowa Paczka
1138 Przewoźna Jolanta 1975
1139 Ławniczak Tomasz 1982 PGB Sportowa Paczka
1141 Lemański Grzegorz 1967 PGB Sportowa Paczka
1144 Trawińska Katarzyna 1974
1145 Kulus Przemysław 1977 -
1146 Łopąg Krzysztof 1985 OLX GROUP TEAM
1148 Młodzikowski Rafał 1979 Słynni Kenijczycy
1152 Zawiślak Adam 1992 Night Runners
1153 Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners
1154 Szcześniak Łukasz 1981 Night Runners
1156 Makowski Tomasz 1985 Night Runners
1157 Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners
1158 Kluza Tomasz 1982 Night Runners
1159 Wanat Wacław 1946 PRO-RUN WROCŁAW
1201 Wesoła Maria 1982
1202 Janiszewski Waldemar 1963 ROZBIEGANY LWÓWEK
1203 Pająk Andrzej 1984 OwocBiega Team
1204 Skołuda Anna 1979 Wielkopolscy biegacze
1205 Żuchelkowski Henryk 1986 Neptun Kołobrzeg
1206 Kurka Adam 1982
1207 Majewski Daniel 1982
1208 Sobczak Marek 1973 GB Gęsiorze Zagórów
1209 Kowalczyk Mariusz 1962 BS BIEGA
1210 Bartkowiak Krzysztof 2004
1211 Gałecki Jarosław 2001
1212 Frąckowiak Sylwia 1989
1213 Frąckowiak Łukasz 1989 Śrem
1214 Rajmann Przemyslaw 1982
1215 Łochyński Krzysztof 1972
1216 Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners
1217 Kadziszewski Maciej 1964
1218 Mądrzak Karolina 1979 POWIAT POZNAŃSKI
1219 URBAŃCZYK ZDZISŁAW 1957 SZS "WIELKOPOLSKA"
1220 Antczak Łukasz 1983 Spodenki Nisko Opuszczone
1221 Gubański Adam 1980
1222 Duda Łukasz 1998
1223 Bartz Krzysztof 1978
1224 Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team
1225 Antoniewicz Zbigniew 1970
1226 Budziński Rafał 1983
1227 BOGUSZ Mikołaj 1996 kb dębiec
1228 Karbowy Michał 1975 Zasapani Hydro Trzcianka
1229 Smierzchała Adam 1972 Mosina
1231 Gicala Grzegorz 1977
1232 Paterek Paulina 1984
1233 Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku
1234 Kowalski Robert 1980
1235 Kot Jan 1972 TG. Sokół Bukówiec Górny
1236 Kowalski Michał 1982 Kibole w biegu
1237 Statucki Michał 1985
1238 Wegner Adrian 1991 Poznań
1239 Cybułka Mariusz 1982 STAŚ BIEGA
1240 Jekiel Sylwia 1977 Grodziski Klub Biegacza
1241 Zboralska Joanna 1976
1242 Romanowska Karolina 1997
1243 Nowak Piotr 1981 Alior Running Team
1244 Wolniewicz Marcin 1982
1245 Pelec Albert 1986 Bieganie na Śniadanie W Śmiglu/RehaBalance Team
1246 Jasińska Lidia 1970 Strzeszyn biega
1247 Witkowski Emil 1987 Dynamic Akademia Karate Naramowice
1248 Kaczmarek Olga 1977 Strzeszyn biega
1249 Waroczyk Maria 1974 Strzeszyn Biega / Świerczewo Run
1250 Kapusta Tomasz 1980 #zaliniametyteam
1251 Graj Marianna 1982 Strzeszyn Biega / SUPmania.pl
1252 Majewski Krzysztof 1980 Run for IT
1253 Korewo Marcin 1976 Wkurw_team
1254 Serwa Mariusz 1973 ECOLIBRE
1255 Chabowska Karolina 1984 KB Wygan
1256 Kamińska Paulina 1987
1257 Zygmunt Konrad 1966
1258 Łakomy Maciej 1974
1259 Urbaniak Krzysztofa 1985
1260 Klejbuk Krzysztof 1978
1261 Soliwoda Andrzej 1976
1262 Kadziszewski Radosław 1989 MK - Biegaj z Markiem
1263 Świerkowski Krzysztof 1996
1264 Litwiniuk Jan 1980
1265 Runowski Jakub 1986
1266 Sobolewski Artur 1979 Mrowino Run
1267 Rataj Tomasz 1975
1268 Zieliński Tomasz 1979 Team Run Gołańcz
1269 Stachowska Marta 1988
1270 Łukomski Szymon 1993
1271 Krawiś Robert 1972
1272 Orłowski Robert 1988 Błyski jak szybkawica
1273 Tomczyszyn Damian 1991
1274 Kowalski Robert 2000
1275 ŁUGOWSKI Piotr 1958 KLAS SZPOT
1276 Forostianov Oleksii 1999
1277 lisek piotr 1958 lisek team
1278 Jałocha Tomasz 1975
1280 Brandyk Mariusz 1973 Gaj jest Wielki
1282 Woltmann Diana 1989
1283 SZEWCZYK MARIA 1654
1284 Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka ProMobil Team
1285 Piechnik Maria 1981
1286 Włocławska Barbara 1981
1287 Plóta Łukasz 1989
1288 Kupczyk Slawomir 1982
1289 Wrotyński Patryk 1989
1290 Wozniak Piotr 1981
1291 Gruchociak Szymon 1992 Wybiegane
1292 Studnicki Paweł 1979 140minut.pl
1293 Łuczak Maciej 1979 Banda Rycha
1294 Porada Marek 1963 HERNIK TEAM
1295 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
1296 Felkel Ewa 1973 Piątkowo na Biegowo
1297 Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na Biegowo
1298 Ziętkowski Krzysztof 1977
1299 Jędrzejczyk Zbigniew 1985 Strzeszyn Biega
1300 komarowski kamil 1995
1301 Kroczyńska Kinga 1979
1302 Mazerski Jarosław 1985
1303 Sibilski Sławek 1972
1304 Matysiak Marek 1979
1305 Sawala Adam 1980
1306 KLIMCZAK ARKADIUSZ 1972 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD
1307 Niewiedział Tomasz 1969 TNTri
1308 Kadziński Wojciech 1960
1309 Hnat Piotr 1976
1310 Badziński Rafał 1972
1311 Kulczyk Mariusz 1983
1312 Siewruk Tomasz 1991
1313 Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań
1314 Romaniuk Bartosz 1988 Endorfina Wschowa
1315 Piasecki Rafał 1977
1316 Kiciński Kamil 1988
1317 Wencka Anna 1984 Kęsy Team
1318 Kroczyński Sławomir 1961
1319 Brzozowska Monika 1984 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
1321 BIENIEWSKA KASIA 1986