Pogoń za Lwem
21.05.2022, 18:00
Dystans: 10 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
2004 Mizera Dorota 1986
2010 Kwiatkowski Michał 1986 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym
2011 Loba Kamila 1989
2012 Woch Paulina 1981
2013 Spiralska Aleksandra 1984
2014 Szymański Łukasz 1989 Szymański Team
2015 Jąder Maciej 1987
2016 Grenda Mateusz 1997 Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
2018 Mikołajczak-Zygmańska Maria 1989
2019 Gołębiewska Daria 1990
2021 Nycz Joanna 1986
2022 Markowicz Łukasz 1994 Wosiek Team/ LIDL Polska
2025 Sylwestruk Marta 1985
2026 ZIENKIEWICZ MARTA 1977 lidl
2028 Budzyńska Paulina 1994
2029 Ignaczak Paulina 1993
2030 Maliński Robert 1989 LIDL
2031 wełniak maria 1981
2032 Kasprzyk Justyna 1995
2033 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
2034 Stępkowska Izabela 1974
2035 Kosiorek Darek 1967
2036 Bogucki Andrzej 1993
2037 Nawrot Radek 1982
2038 Frąckowiak Jakub 1988 Kimball Electronics
2039 Nowicka Agnieszka 1987 Kęsy Team
2040 Matysiak Marcin 1990 5 Minut Dystansu
2041 Strzelewicz Marlena 1983
2042 Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku
2043 Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team
2044 Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie
2045 Małecka Małgorzata 1975 KB MORASKO
2046 Tchórzewska-Pietrzyk Anna 1978 MKS SIECHNICE
2047 Mrowka Krzysztof 1983
2048 Perkowski Piotr 1985
2049 Lewicka Kinga 1983
2050 Bombola Monika 1976
2051 Konieczna Anna 1982 Tarnowo Podgórne Biega
2052 Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie
2054 Sawicki Filip 1992
2055 Tylki Paweł 1982
2056 Pietrzyk Sandra 2002
2057 Leśniak Michał 1984 ASICS FrontRunner Poland
2058 Maruszczyk Monika 1990
2059 Nowicka Michalina 1993
2060 Szumski Zbigniew 1982
2061 Kujawski Andrzej 1953 Gostynin
2062 Nowak Maciej 1974 Speed Feet '16
2063 Jarysz Marcin 1979
2064 Jordan Robert 1974 Tarnowo Podgórne Biega
2065 krzysztofik Monika 1981
2066 Perkowski Marcin 1983
2067 Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś
2068 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
2069 Dzięcielska Agnieszka 1976
2070 Gdowska Jolanta 1977
2072 Materna Daria 1994
2073 Matelska Karolina 1980
2074 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet' 16 / parkrun Kościan / 12WBOT
2075 Śmierzchała Mateusz 1982
2076 wosk renata 1973
2077 Juszczak Miłosz 1986 Mr
2078 Dzwoniarek Marcin 1988
2079 Kubiak Kinga 1993
2080 Milena Bręczewska 1989
2081 Iwanowski Adrian 2004
2082 Małecki Sławomir 1971 KB MORASKO
2083 Juszczak Dariusz 1985
2084 Stefański Bartosz 1991
2085 Kępa Szymon 1987
2086 Nawrocki Dawid 1989
2087 Makowski Tomasz 1985 Night Runners
2088 Skornowicz Agnieszka 1971 Sportowy Kaźmierz
2089 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
2090 Kiciński Maciej 1980
2091 ZACHARSKI JERZY 1962
2092 Majdak Małgorzata 1978
2093 Mensfeld Anna 1985 Concordia Runners Team
2094 Haince Paweł 1980
2095 Bodzioch Kinga 1996
2096 pieszak zofia 1985 kanapowe pampry
2097 Kosicki Krzysztof 1962
2098 Jędrzejczak Magdalena 1981
2099 Mężyński Dariusz 1982 VELUX
2100 Zyffert Anna 1984
2101 Wasielewski Marcin 1981
2102 Krakowiak Magdalena 1978
2103 Koszczoł Izabela 1974
2104 Magdziarek Bogumiła 1970 Sportowy Kaźmierz
2105 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań
2106 Szwarc Paulina 1987 Sierosławskie Dziki
2107 Rostkowski Zygmunt 1949
2108 Kozaczyk Magdalena 1991
2109 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
2110 Ettis Justyna 1987
2111 Krakowiak Grzegorz 1977
2112 Śmietanka Katarzyna 1988
2113 Skarupski Marcin 1974
2114 Majewska Marta 1984 Spin Force Runners
2115 Sander Renata 1982
2116 Przybylska Karolina 1988 Orlen Running Team
2117 Hancyk Agnieszka 1984 4T Tarnowskie Termy
2118 Odwrot Mateusz 1991 Ostroróg
2119 Żminkowski Tomasz 1983 Wszystko bieganiu.pl
2120 Dziarski Marek 1977 Moraczewo
2121 Kubiak Henryka 1973 Sportowy Kaźmierz
2122 Uczestnik Anonimowy 1990
2123 Bekas Paulina 1983 Night Runners
2124 Nehring Honorata 1974
2125 Woźny Mateusz 1998
2126 Bekas Jędrzej 1982 RebelNatureGym
2127 Kozak Krystyna 1967 LOB
2128 Szymańska Agnieszka 1978
2129 Szwarc Aleksander 2002 Sierosławskie Dziki
2130 Pawłowska Violetta 1971
2131 Kowalewska Joanna 1977
2132 Pyłczewska-Breza Renata 1964 Grunwald Team Poznan
2133 Heland Daniel 1979
2134 Olechowska Monika 1982 Night Runners
2135 Babirecka Agnieszka 1982 Fu Fu Fu Team
2136 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
2137 Zywert Marta 1988 Świerczewo Run
2138 Łukaszewicz Paulina 1986
2139 Dachtera-Walędziak Izabela 1975
2140 Ułasewicz Karolina 1987
2141 Braniewicz Błażej 1996
2142 Walędziak Piotr 1981
2143 Strykowska Agata 1986
2144 Dębiec Konrad 1979
2145 Przesławska Magdalena 1979 Wybite Jedynki
2146 Szczerba Ewa 1979
2147 Treszczyński Janusz 1980
2148 PERZ Kamil 2004
2149 Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners
2150 Szturmowski Nikodem 1997
2151 Michalska Marlena 1967 KOŚCIAN TEAM
2152 Szturmowski Rafał 1968
2153 Brandenburg Józef 1955 SiM Dopiewo
2154 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
2155 Bombola Bogumił 1972 1972
2156 Moroz Katarzyna 1982 MAMY BIEGAMY
2157 Kozłowski Grzegorz 1983 Night Runners Września
2158 Obst Anna 1989 ZONE3 team
2159 Budziak Katarzyna 1985
2160 Przybylski Robert 1978 Wybiegać Marzenia Team
2161 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins
2162 Sobiech Karol 1982 Organic Race Team
2163 Dobrochowski Michał 1986
2164 Szymański PAWEŁ 1980
2165 Jackowska Danuta 1980 lub wybierz z listy
2166 Michna Marcin 1989
2167 Szemiel-afek Mariola 1974
2168 Witkowski Maciej 1977 CHMIELARZ TEAM
2169 Tuszyńska Joanna 1988 UKS 2 Szamotuły
2170 Argalska Kinga 1985 Pędzace Leniwce
2171 Bider Adrian 1989
2172 Brańka Paweł 1988
2173 Fajfer Jacek 1960
2174 Malicka Andżelika 1979
2175 Perczak Janusz 1990 IN-Software
2176 Herkowiak Monika 1985
2177 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
2178 Kawałek Sławomir 1970 IN-Software
2179 Stroinsku Waldemar 1969 Amator
2180 Frydrych Izabela 1988
2181 Graczyk GRAŻYNA 1981 NIGHT RUNNERS
2182 Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza
2183 Pisarczyk Grzegorz 1989
2184 Janiszewska Natalia 1980
2185 Kmiecik Bartosz 1977
2186 Ostrowski Mateusz 1989
2187 Flieger Joanna 1978
2188 Sammler Mateusz 1977 Drużyna Szpiku
2189 Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO
2190 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny
2191 Jaskólska Joanna 1977 Jaskoly
2192 Górecka Julia 2003
2193 Sierzant Adrian 1989 Wonski S-BROTHERS
2194 Malicki Mariusz 1981
2195 Flieger Paweł 1974
2196 Kłosińska Milena 1985 Sportowy Kaźmierz
2197 Sobczak Emilia 1987
2198 Łącka Beata 1976
2199 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
2200 Łącki Tomasz 1976
2201 Siminiak Katarzyna 1979
2202 Cierpiszewska Jolanta 1994
2203 Loba Wawrzyniec 1992
2204 Knast Izabela 1972
2205 Witczak Artur 1980
2206 Cierpiszewski Paweł 1994
2207 Torz Robert 1976 Team RUN Gołańcz
2208 Żelazowska Katarzyna 1979
2209 Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza
2210 Rutka Justyna 1976
2211 Winkel Daniel 1991 Night Runners Gniezno
2212 Szczepański Krzysztof 1988 Świstaki Team
2214 Krzyżańska Arleta 1966 Kościan Team
2215 Szumska Anna 1983
2216 Dymek Karolina 1983
2217 Migacz Damian 1984 LecęBoChcę
2218 Kaczmarek JAGODA 1994
2219 Gajek Łukasz 1983 Teneso Movement
2220 Sękowksa Aleksandra 2003
2221 Maciołek Violetta 1980
2223 Zaleszczak Renata 1970 KB Szamotuły
2224 Król Michał 1981 Tripaka Przechlewo
2225 Knioła Lucyna 1968
2226 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976
2227 Kaletka Marcin 1982
2228 Maret Robert 1976 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
2229 Maciejewski Ryszard 1975 GRODZISKI KLUB BIEGACZA
2230 Kłosiński Marcin 1983 Sportowy Kaźmierz
2231 Skotarczyk Hanna 1977 Za linią mety
2232 Sworek Dawid 1988 OwocBiega Team
2233 Hlożek Joanna 1979 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
2234 Stawiak Adrian 1983 Sztuka Ruchu
2235 Skrzypczak-Sworek Maria 1990 Zone3Team,OwoceBiega
2236 Kozikowski Krzysztof 1978 KB SZAMOTUŁY
2237 Kida Krzysztof 1991
2238 Kuczyńska Adrianna 1985 Drużyna Szpiku
2239 Fenrich Grzegorz 1985
2240 Meisnerowski Adam 1959 Yoda
2241 Łastowska Sonia 1973 Perschmann Running Team
2242 Zawieracz Marta 1985 #zaliniamety
2243 Hampel Ania 1981 HAMPEL TEAM
2244 Rojek Stanisław 1970
2245 Strucka Aleksandra 1986 DomData Run Team
2246 Łastowski Dominik 1974 Lubuszanin Drezdenko
2247 Jezierski Grzegorz 1964 NSZZ Solidarność Wielkopolska
2248 Wtorkowski Rafał 1977
2249 Andrzejewski Marek 1978 Rokietnica Biega
2250 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
2251 Wójciak Joanna 1985
2252 Kubiak Mateusz 1995
2253 Kursiński Krzysztof 1979 Środa Racing Team
2254 Sajewska Beata 1976
2255 Gogulski Mariusz 1988 IN-Software
2256 Skałecka Beata 1969 Kościan Team
2257 Kodur Anita 1983 Grażynki OCR
2258 Kujawa Damian 1986 Świerczewo RUN
2259 Jaskuła Justyna 1971 Kościan Team
2260 Nowak Sylwia 1998 Przeźmierowo
2263 Galas Agata 1983 Grażynki OCR
2265 Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team
2266 Dudziak Piotr 2001
2267 Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański/Kobiety Biegają
2268 Szymczak Mateusz 1989 Pimp My Shoes
2269 Dudziak Marcin 2003
2270 Rydzewska Ela 1980 Ohana
2271 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
2272 MIedziak Paweł 1989 SPIN Partner
2273 Rydzewska Marta 1986 Ohana
2274 Goździerska Joanna 1989
2275 Michalska Monika 1996
2276 Ulatowski Patrycjusz 1988
2277 Terczewska Małgorzata 1978 Kościan Team
2278 Szkurłat Monika 1986
2279 Witkowska Ewelina 2000
2280 Grobelny Sebastian 1974 TEAM-BEROTU
2281 Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team
2282 Winiecka Magdalena 1994 Sportowy Kaźmierz
2283 Stolarski Arkadiusz 2004
2284 Kowalski Patryk 1978 Chaldea Team
2285 Koterba Piotr 1975 31BLT
2286 kolendo filip 1976 yanosik
2287 Nowicki Bogumił 1991
2288 Sokółka Małgorzata 1977 MMA Devil Międzychód
2289 Stelmaszewski Slawomir 1977 Biegacze PMI
2290 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975
2291 Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek
2292 Szewczyk Mateusz 1990 Klub Kolarski Fala Park
2293 Zaraś Alicja 1977 Sportowy Kaźmierz
2294 Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn
2295 Adamczewska Paulina 1981 1981
2296 Kaźmierczak Krystyna 1989
2297 Dworacki Michał 1981
2298 Jarczewska Renata 1967
2299 Wojnowska Ewelina 1981
2300 Moellenbrock Krzysztof 1967 Grzmot Komorniki
2301 Urbanowicz Adrian 1986
2302 Nowacka Małgorzata 1986
2303 Nowacka Magdalena 1984
2304 Halontka Grzegorz 1977
2305 Adamczak Arkadiusz 1980
2306 Adamczak Joanna 1982
2307 Pokrzywniak Miłosz 1998
2308 Cybulska Agnieszka 1984 Rehafiz
2309 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
2310 Jóźwiak Dariusz 1964 HERNIK TEAM
2311 Ludzkowski Robert 1995 KB Katorżnik Murowana Goślina
2312 sikora justyna 1967 Kościan Team
2313 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
2314 Nowicki Cezary 1976 Niemaleko
2315 Sobkowiak Renata 1985
2316 Ludwiczak Mateusz 2003
2317 Fryska-Ludwiczak Marta 1977
2318 Fryska Krzysztof 1980
2319 Jankowski Marek 1987
2320 Maciuk Krzysztof 1989 Active lifestyle
2321 Safonava Tatsiana 1986
2322 Wiercińska Urszula 1983
2323 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
2324 Maik Bartosz 2000
2325 Gucki Adam 1981 Maratończyk Poznań
2326 Gucka Anna 1982
2327 Ratajszczak Sylwia 1982
2328 Maciejczuk Kamila 1983 Mistrzowski Trening
2329 Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki
2330 Kościelniak Bartosz 1994 Prusak Team
2331 Kościelniak Oliwia 1997 Prusak Team
2332 Cybulska Anna 1980
2333 Gawlik Agnieszka 1980 Kęsy Team
2334 Zawieja Marcin 1977
2335 Flagmański Krzysztof 2000
2336 Bartkowiak Joanna 1978
2337 Wężyk Ewa 1970
2338 Juszczak ROMAN 1965
2339 Stańczyk Noemi 1992
2340 Madajczak Krzysztof 1992 Kibole w Biegu
2341 Zbbierski Andrzej 1993
2342 Rudzinski Piotr 1991
2343 Żytkiewicz Urszula 1975
2344 Żytkiewicz Krzysztof 1973
2345 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
2346 Barcik Anna 1982
2347 Perz Dariusz 1986
2348 Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo
2349 Barcik Łukasz 1981
2350 Goza Joanna 1991 Byle Dobiec
2351 Dybowska Zofia 1982
2352 Starosta Łukasz 1988
2353 Laskowski Przemysław 1978 Pniewy
2354 Łęszczak Jarosław 1984
2355 Siminiak Urszula 1976 Słodka Bazylia
2356 Kubiak Maciej 1972
2357 Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
2358 Faltyńska Edyta 1972 Ciastki pz.
2359 Tabaczka Piotr 1975 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
2360 Ćwiklińska Anna 1977
2361 Rataj Arkadiusz 1983
2362 Kaliszan Anna 1991
2363 Błażejczyk Iwona 1979
2364 Kurek Justyna 1979 Opalenicki Klub Biegacza
2365 REMPLAKOWSKI KRZYSZTOF 1974 WE RUN
2366 Wróblewska Małgorzata 1974 FireBirds
2367 Wróblewski Artur 1977 FireBirds
2368 Żabierek Arkadiusz 1993
2369 Kowalska-Piśmienna Katarzyna 1988 WW Team
2370 Binkowska Magdalena 1984
2371 Grzesiak Marek 1974
2372 Różańska Ewa 1978
2373 Duszczak Marcin 1987
2374 Jankowska Barbara 1975
2375 Ilnicka-Borowczyk Kinga 1977
2376 Jazikowski PAWEL 1972
2377 Dudziak-Przewoźna Izabela 1979 DOBICONNECT
2378 Czaplicki Marek 1982
2379 Gumienna - Szczygieł Karolina 1984 Vital Point
2380 Gierka Michał 1987
2381 Józefiak Jan 1985 JANEK CHLUDOWO
2382 Kołodko Natalia 1981
2383 Witkowski Bartosz 1977
2384 Marcinkowska Aleksandra 1974
2385 Kopacz Marcin 1991
2386 Treszczyńska Mirosława 1978
2387 Zając Paweł 1983 7PRO Triathlon Team
2388 Szulc Dominik 1988 Mud Goats
2389 Szczerbal Marta 1991 KOŚCIAN TEAM
2390 Bocian Magdalena 1975 Bernard Bocian
2391 Marczyńska Monika 1980 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2392 Sieciński Marcin 1986 Kujawscy Runners
2393 Walkowiak Agnieszka 1975 KOŚCIAN TEAM
2394 Kamiński Kacper 1996
2395 Elias Katarzyna 1965
2396 Karczewski Hubert 1973
2397 Kotynia Klaudia 1986
2398 Sikora Violeta 1977
2399 Jokś Jakub 1993 Alvo Racing Team
2400 Konieczny Michał 1977
2401 Sobaniak Rafał 1973
2402 Moskwa-Syc Marta 1994
2403 Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowo
2404 Kuźniacki Jacek 1978 LOKATOR Nieruchomości Piła
2405 Waloszczyk Iwona 1982
2406 Nikitycz Anetta 1972 1972
2407 Konieczna Daria 1983
2408 Rońda Maksymilian 1998
2409 Janik Tomasz 1975
2410 Szafrański Maciej 1987
2411 Kozłowska Katarzyna 1981
2412 Kubacka Edyta 1977
2413 Mikołajczak Hubert 1995 LIDL Polska
2414 Rydzewski Pawel 1982
2415 Sokołowska Anna 1974
2416 Panek Martyna 1999
2417 Borowski Wojciech 1978
2418 Hope Norbert 1987 SERPOL TEAM
2419 Korzeniowska Gosia 1983 Night Runners
2421 Klimasek Przemek 1981 Maratończyk Poznań
2422 Michalak Tomasz 1988 Mistrzowski Trening
2423 Wilk Dariusz 1977 Lidl Gródków
2424 Łuszczak Emilia 1982 GRR
2425 Rejewski Juliusz 1975
2426 Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team
2427 Borsuk Damian 1985 Borsucza Osada
2428 Turek Małgorzata 1983
2429 Marcinkowska Monika 1993
2430 Hajdziona Agata 1984 Maratończyk Poznań
2431 Kaczmarek Michał 1990
2432 Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
2433 Dębiński Krzysztof 1992
2434 Ogonowski Michał 1980 CB163
2435 Wieliczko Paulina 2000
2436 Szczerbińska Barbara 1956 AKTYWNA BABCIA
2437 Marszałkiewicz Adrianna 1995
2438 Nowicka Martyna 1997
2439 Nowicka Magdalena 1977
2440 Jasik Artur 1985 Chaldea Team
2441 Dolata Wojciech 1996
2442 Swinarski Sebastian 1989
2443 Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team
2444 Dąbrowska Martyna 1995 Lech Poznań
2445 Grajzer Maciej 1984 Lech Poznań
2446 WIAROWSKI KAMIL 1993 Chaldea Team
2447 Anioł Elżbieta 1980 KS Sobieski Poznań
2448 Byczyk Andrzej 1958
2449 Kaczmarek Michał 1986
2450 Ropelewski Tomek 1991
2451 Cichy Michał 1971 Wolsztyńska Akademia Biegowa/#FeiferTrenuje
2452 Lewandowski Waldemar 1980 LEWANDOWSCY TEAM
2453 Bukowska Amelia 1995
2454 Dorna Marian 1962
2455 Muzyka Kasia 1989
2456 Wolniewicz Ryszard 1961
2457 Rosiejka Lidia 1969
2458 Sklepik Ryszard 1979 TRIATHLON KIEKRZ 1984
2459 Berłowski Bartosz 1986 Albeco Team
2460 Kaczmarek Katarzyna 1986
2461 Stachowski Arkadiusz 1996
2462 Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 WojArt Team
2463 Gocyla Darek 1966 DARZYBÓRUNNER-ska
2464 Pawłowski Marcin 1975 Błękitni
2465 Domiter Marcin 1975
2466 Wałkiewicz Paweł 1982 MGOPS Gostyń
2467 Mocek Marek 1998 Danflor Team
2468 Tkaczewski Szymon 2001
2469 Barałkiewicz Sokal Karolina 1975
2470 Kurek Robert 1973
2471 Marin Alberto 1987
2472 Kurek Sylwia 1975
2473 Teper Dominik 1989
2474 Koszczoł Dariusz 1967
2475 Czekała Mieczysław 1962 1962
2476 Andruszków Aleksandra 1997
2477 Jakubowski Andrzej 1980
2478 Zając Tomasz 1988
2479 Pietrucha Jagoda 1985 Tarnowo Podgórne Biega
2480 Hała Marta 1980 Tarnowo Podgórne Biega
2481 Rzepczyk Rafał 1991
2482 Wittula-Prejs Magdalena 1977
2483 Zdanowska Joanna 1975 enduhub.com
2484 Matysiak Adam 1988 Pięć minut dystansu
2485 Adrych Piotr 1992
2486 Ostrowska Ilona 1990
2487 Kierończyk Jakub 1972
2488 Kierończyk Agata 1974
2489 Biedalak Krzysztof 1984
2490 Podwójci Michał 1981 Góral z Mazur Running Team
2491 Marchewka Joanna 1986
2492 Michalak Sylwia 1975
2493 Adrych Mikołaj 1996
2494 Ścigniejew Michał 1991 Hallera Rollers
2495 Komisarek Piotr 1978
2496 Klorek Krzysztof 1980
2497 Łysek Monika 1987 1987
2498 Łakomiak Przemysław 1977 Speed Team
2499 Mrówka Krzysztof 1983
2500 ZABOROWSKI Maciej 1974 Fundacja Ogród Marzeń
2501 Plewko Łukasz 1989
2502 PROKOP MARIETTA 1973 PRO366
2503 Jarych Jarosław 1972 Tajfun Czapury
2504 Banaszak Hubert 1988
2505 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
2506 Kaczmarek Karolina 1980 Piątkowo na Biegowo
2507 Opitz Renata 1968
2508 Pawlak Iwona 1984
2509 Adamczak Krystian 1980
2510 Majcher Marcin 1973 4T Termy Tarnowskie
2511 Szaj Luiza 1977 -
2512 Gorynia Krzysztof 1974 Amator Poznań
2513 Dworacka Natalia 1983
2514 Kliks Przemysław 1981 michalbartoszak.pl
2515 Mocek Piotr 1994 #zaliniametyteam
2516 Jankowiak Maciej 1986
2517 Bąk Krzysztof 1971
2518 Zawitaj Tomasz 1972
2519 Drewniak Maciej 1981
2520 Chalińska Basia 1979 Błękitni
2521 Chaliński Witold 1974
2522 Kluj Przemysław 1975 Błękitni
2523 Szuder Martyna 1996
2524 Pawlak Janusz 1990
2525 Cieślewicz Mateusz 1974 Night Runners
2526 Walentowski Maciej 1982
2527 Szabelska Małgorzata 1983 SCIM
2528 Zawitaj Antoni 2006
2529 Sielagowski Sebastian 1979 GOOD Team Włoszakowice
2530 Skorupiński Krystian 2003 Good Team Włoszakowice
2531 Orzechowski Grzegorz 1976
2532 Orzechowska Małgorzata 1978
2533 BADYNA Adam 1983 Bukowski Klub Biegacza
2534 Kmiecik Martyna 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa
2535 Ufnowski Sebastian 1981
2536 Fornalski Mikołaj 2003 Górnik Polkowice
2537 SIBILA TOMASZ 1978 Radziwojaki
2538 Doleżko Paulina 1971
2539 Wiśniewska Marta 1984
2540 Łapa Iwona 1977 Międzychodzianka
2541 Jurkiewicz Daniel 1978 1978
2542 Kaźmierski Wojciech 1987 Maratończyk Poznań
2543 Gidaszewski Adam 1963
2544 Rospond Piotr 1969 TKKF MPK POZNAŃ
2545 Jon-Śliwa Joanna 1987
2546 Wojtkowiak Maciej 1978
2547 Hernacka Agnieszka 1985
2548 Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze
2549 Pustkowiak Hanna 1975
2550 Sworek Bartosz 1994
2551 Wojnarowski Piotr 1987 Parkrun
2552 Szała Tomasz 1977
2554 Szpura Emilian 1987 Maratończyk Poznań
2555 Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani
2556 Kocik Przemysław 1988 Bukowski Klub Biegacza
2557 Niewiada Błażej 1991 zawodowi amatorzy
2558 Frankus Katarzyna 1976
2559 Roszyk Agnieszka 1978
2560 Szymański Robert 1974 T3
2561 Chwaliński Michał 1982
2562 Filipiak Mateusz 1996
2563 Kmiecik Jakub 1979 Tarnowo Podgórne Biega
2564 Jasiński Maciej 1984 Nie dotyczy
2565 Jasińska Joanna 1984
2566 Przybylczak Joanna 1981
2567 Suchacki Michał 1989 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
2568 Jóźwik Piotr 1984
2569 Piechota Aleksandra 1995
2570 Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden
2571 Krause Kuba 1982 Buff Family Team
2572 Kubiak Marcin 1990
2573 Łasocha Kamila 1982
2574 Sobolewska Magdalena 1984 Maratonczyk Poznań
2575 Woś Maciej 1982
2576 Czarnecki Szymon 1985
2577 Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team
2578 Żurowski Jakub 1976
2579 Pawelec Dawid 1986
2580 Ast Anna 1981
2581 Kupczak Robert 1969 Bukowski Klub Biegacza
2582 bednarz ireneusz 1975
2583 Kuchnowski Marcin 1982
2584 Wysocka Sylwia 1977
2585 Filut Jacek 1982 Kostka Lodu
2586 Kuczyński Tomasz 1983 www.supper.pl
2587 ŚRODA Sylwia 1984 gruRUNwald team Poznań
2588 Murmillo Przemo 1979 PMPM Vanlife
2589 Smoczyk Marta 1990
2590 Maciejewski Piotr 1969
2591 Orlik Łukasz 1995
2592 Jagodzik Michał 1987 #FeiferTeam
2593 Mączyński Radosław 1973 DomData Run Team
2594 Kujawa Sebastian 1979 Nowak Run
2595 Błaszkiewicz Filip 1994
2596 Papierz Violeta 1966
2597 Kłaniecki Michał 1989
2598 Połczyński Mateusz 1997 140minut.pl
2599 Hantke Andrzej 1989
2600 Śniegocki Paweł 1978 Tarnowo Podgórne Biega/4T
2601 Nowacki Piotr 1988
2602 Ratajczak Mateusz 1993
2603 Meller Łukasz 1978 Wieloosobowy Klub Sportowy
2604 Marcinkowska Sylwia 1978
2605 Wójcik Jacek 1977 Witkowo Biega
2606 Kosmowska-Kaczmarek Agata 1987
2607 Tomczyk Magdalena 1959 Klub Biegacza im. Macieja Frankiewicza
2608 Paluszak Anna 1993 TEAM NAPIERAŁA
2609 Karalus Sylwia 1976 Bukowski Klub Biegacza
2610 Kaniewski Kajetan 2005
2611 Hojan Agnieszka 1988
2612 Gubański Mateusz 1993 Misiek
2613 Tkaczyk-Całka Anna 1986 #zaliniametyteam
2614 Kujawa Paulina 1987
2615 Adamska Zofia 1989 Run Explore Team
2616 Bieniara Przemyslaw 1975
2617 Ziojła David 1990 Just Tri It
2618 Smoczyk Monika 1988 Tarnowo Podgórne Biega
2619 Wojtasz Izabela 1970
2620 Cichy Mateusz 1996 Nowak Run
2621 Kosciuszko Monika 1978 Team Aktywny Stęszew
2622 Kurzyk Karolina 1979
2623 SZAFRAŃSKA MAGDALENA 1975 Team Aktywny Stęszew
2624 Kesler Hubert 1992
2625 Trawińska Edyta 1982
2626 Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl
2627 Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc
2628 Browarczyk Ewa 1980
2629 SZYMKOWIAK HONORATA 1977
2630 Flaum Maksymilian 2002
2631 Bembenista Agnieszka 1979 Bukowski klub biegacza
2632 Wilczyńska Beata 1992 #zaliniametyteam
2633 Wilczynski Krzysztof 1960 brak
2634 Piter Elwira 1985
2635 Kłoczko Joanna 1986
2636 Nowicka Anna 1986 Naramowice Biegają
2637 Skompska Hania Skompska 1975 Bukowski Klub Biegacza
2638 Maciejczak Karolina 1979 Sailing Team Ferajna
2639 Kużaj Sławomir 1965 Sailing Team Ferajna
2640 Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza
2641 Gawęcki Michał 1988
2642 Gawęcka Anna 1985 Bukowski Klub Biegacza
2643 Horowski Bartosz 1977 Poznań
2644 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
2645 Parzęcki Robert 1972 Wiestin
2646 Buczkowski Krzysztof 1999
2647 Sznajder Krzysztof 1987 Nowak Run
2648 Dabek Arkadiusz 1966 Team Wiktorii
2649 Bojkowski Łukasz 1987 Team Aktywny Stęszew
2650 Klimaszyk Szymon 1968 CITYZEN
2651 Kozłowska Magdalena 1981
2652 Rosinska Magdalena 1980
2653 Biegański Sebastian 1977
2654 Biegańska Aleksandra 1980 Swegon Team
2655 Szkopek Jarosław 1973
2656 Czuk Przemysław 1995
2657 Szkopek Hanna 1974
2658 Wolański Karol 1985
2659 Parzęcki Jakub 2001
2660 Kolasińska Anna 1983
2661 Kazimirek Jacek 1975
2662 Hoch Aga 1980
2663 Jaraszkiewicz Hanna 1986
2664 Zasada Ewelina 1993
2665 Witkowski Igor 1993
2666 Skorża Norbert 1989
2667 Rozumkiewicz Paweł 1987 Świdnicka Grupa Biegowa
2668 Bręczewski Leszek 1983
2669 Zamysłowski Łukasz 1981 1981
2670 Szpekcińska Hanna 1989
2671 Barczak Malgorzata 1970
2672 Szrama Jakub 1984
2673 Buchowski Radosław 1982
2674 Szrama Natalia 1983
2675 Marchlewski Adrian 1988 TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
2676 Brudnicki Mikołaj 1983
2677 Nawrot Grzegorz 1981
2678 Bogajczyk Marta 1990
2679 Semczuk Paweł 1978 Witl
2680 Nawrot Elka 1981
2681 Kujawski Krzysztof 1977 Curtis Health Caps
2682 Zastawny Tomasz 1980 FantasTRIcs
2683 Jackowski Jakub 1996
2684 Jeska Tomasz 1977
2685 Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
2686 Wróbel Agnieszka 1975
2687 Kaczmarek Alina 1990 zzz
2688 Zwierzyński Jan 1987
2689 Klimek Samira 1983 Biegam bo lubię
2690 Polus Kamila 1964
2691 Smorawska Lidia 1986 Tarnowo Podgórne Biega
2692 Bukowska Paulina 1992
2693 Nowak Anna 1986 Girlpower Cycling
2694 Sawikowski Paweł 1985
2695 Gintrowicz Łukasz 2005
2696 Radziej Alicja 1991 Night Runners
2697 Wencka Maciej 1992
2698 Herwart Maria 1964
2699 Strzelec Weronika 1993
2700 Wester Mikael 1958
2701 Syc Eryk 1995
2702 Ślotała Karol 1996
2703 Pieszak Marcin 1983 Kanapowe Pampry
2704 Knaś Natalia 2006
2705 Machowicz Jolanta 1975
2706 Kujawski Michał 1990 Sportowy Team Żabki
2707 Wójcicka Karolina 1988 Curtis Health Caps
2708 Adamczuk Tomasz 1983
2709 Tarasewicz Radosław 1978 KU AZS UAM Poznań
2710 Subsar Ola 2005 GKS Tarnovia Sekcja L.A
2711 Subsar Jacek 1979
2712 Subsar Bartosz 1989
2713 Kukla-Kowalska Alicja 1978 Tarnowo Podgórne Biega
2714 Taborek Zbigniew 1979
2715 Wilczyńska Oliwia 1991 Swegon Team
2716 Wawrzyniak Paweł 1981 Runner's Power
2717 Kowalska Agnieszka 1981 Kibole w biegu
2718 Matysiak-Gicala Aneta 1972
2719 Zajączkowski Zbigniew 1981 Biegam Bo Lubię Luboń
2720 Kaczmarek Monika 1991
2721 Maraszek Łukasz 1999
2722 Kryzan Irma 1990 Decathlon Team Swadzim
2723 Adamczyk Edyta 1978
2724 Szczygieł Daniel 1997
2725 Kaszyński Jakub 2001
2726 LIJEWSKI TOMASZ 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
2727 Stefaniak Marcin 1994
2728 Nowicki Sebastian 1994 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
2729 Książczyk Barbara 1994
2730 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
2731 Sobczyk Patryk Sobczyk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
2732 Kierczak Beata 1974 Świdnicka Grupa Biegowa
2733 Ratajszczak Maciej 1988 Kulawe Dziki Team
2734 Dąbrowski Patryk 1981
2735 Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha - Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku
2736 Szajda Tomasz 1979 FEHLAU RUN TEAM
2737 Chruścicki Jarosław 1969 Nowak Run
2738 Szymczak Marta 1978 Piekielnie Zgrani
2739 Poczewski Jan 1999
2740 Brodowicz Jarosław 1977 Fehlau Run Team
2741 Kaleta Marta 1990 Mocni w gębie
2742 Trawczyński Darek 1994 #zaliniamety
2743 Sarnot Szymon 1991 #zaliniametyteam
2744 Kaczmarek Maciej 1985 Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner sp.k.
2745 Nar Tom 1970
2746 Wacko Marcin 1985 OLX Group Team
2747 Kawiorska-Duda Maria 1956
2748 Rutka Marysia 2002
2749 Jasik Wojciech 1993 Orki z Majorki
2750 Molicki Daniel 1975
2751 Jasik Dominika 1993
2752 Jerzak Monika 1988 Nowak RUN
2753 Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team
2754 Jóźwik Grzegorz 1988 Night Runners Poznań
2755 Tunowski Jarek 1987
2756 januszczak elżbieta 1973
2757 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia
2758 Rutkwska Sandra 2002
2759 Plaszczak Bogumiła 1980 Piekielnie Zgrani
2760 Plaszczak Jarosław 1974
2761 Nowicki Michał 1984 KB Wygan
2762 Paterka Sylwia 1987
2763 Kalka Katarzyna 1988 Maratończyk Poznań
2764 Zwoliński Witold 1976 Autokompleks Akumulatory
2765 Zwolińska Jagoda 2005 Wojaże
2766 Rudziński Maciej 1976 DKMS
2767 Czapczyk Andrzej 1959 Ciacha i Czapy
2768 Lesicka Elżbieta 1984 Ciacha i Czapy
2769 Ciastowski Jarosław 1959 ciacha i czapy
2770 Kryzan Artur 1985 Decathlon Swadzim
2771 Żychowski Piotr 1978
2772 Bobowska Danuta 1986
2773 Perkowska Magdalena 1983
2774 Lemmens Monika 1981
2775 Karczyńska Eliza 1983 Maratończyk Poznań
2776 Zajączkowska Agnieszka 1996
2777 Ratajczak Tomasz 1988 Fehlau RUN Team
2778 Kaczmarek Mariusz 1988 Gabinet Psychologiczny "Relacja" Gniezno
2779 Kucz Mikolaj 2006
2780 Klimaszyk Łukasz 1993
2781 Kaczor Marceli 1975 MAFIA TEAM LUBLINIEC
2782 Kaczor Jolanta 1979 MAFIA TEAM LUBLINIEC
2783 Sikorski Mariusz 1982
2784 Borzystowski Patryk 1984 #zaliniamety
2785 Pastusiak Anna 1994
2786 van der Merwe Wim 1977
2787 Kubiak Tomasz 1974 Morskie Walenie
2788 Kaźmierczak Tomasz 1975
2789 Krist Bart 1987
2790 Kaczmarek Agata 1981
2791 Florczak Szymon 1992
2792 Niemczyk Julia 1993
2793 Stachowiak Emilia 1987 #biegiemwlas
2794 Flaszyński Mateusz 1991 #zaliniametyteam
2795 Kęsy Arleta 1979 nd
2796 Troczyński Przemek 1985 brak
2797 Pietrucha Maciej 1979
2798 Rostek Piotr 1961
2799 Kęsy Marcin 1985 MISTRZOWSKI TRENING / PRO366
2800 Widera-Heinze Ania 1982 4T
2801 Bednarski Józef 1946 Night Runners
2802 Adamczyk Sebastian 1994 Lidl
2803 Piekarski Daniel 1982
2804 Kobus Kamil 1989 LIDL
2805 Różański Piotr 1980 brak
2806 Sputo Anna 1992
2807 Tomczyk Kamila 1980 Lidl Krapkowice
2808 Szczykutowicz Tomasz 1989 Szalony Gdańsk Biega/ Gdański Biegacz
2809 Chudek Weronika 1991 Lidl Polska
2810 Woźniak Jakub 1992 LIDL Polska
2811 Muzioł Agata 1998
2812 Andrzejewska Anna 1989 Lidl
2814 Mańko Piotr 1989
2815 Wieczorek Lech 1982
2819 Usatyi Vitalii 1991 Minus
2822 Szkudniewska Aleksandra 1991
2823 Antkowiak Krystian 1990
2824 Borowiak Justyna 1991
2825 Salm Ariel 1987
2827 Luleczka Magdalena 1974 Amazon
2828 Luleczka Robert 1971 Amazon
2831 Tokarz Aneta 1989 LeniwyTeam / Lidl
2833 Grzesik Mateusz 1990 FeiferTeam
2835 Czajkowski Robert 1976 Nowa Elektro
2836 Jesztak Karin 1980 NOWA ELEKTRO
2837 Foltynowicz Beata 1984 Nowa Elektro SPORT
2838 Michalska Magdalena 2000
2839 Stefański Rafał 1993 Nowa Elektro
2840 Kąsiel Paweł 1979 Nowa Elektro SPORT
2841 Kaźmierczak Jacek 1999 ----------
2842 Wraga Andrzej 1976
2844 Smolyakova Natalya 1978
2845 Motała Adam 1977
2846 Bonia Bartosz 1978 Balma Team
2847 Brandyk Mariusz 1973 Gaj jest Wielki
2848 Gawrońska Daria 1996 Balma Team
2849 Andrzejewski Piotr 1989 Balma Team
2850 Marciniak Sylwia 1996 Balma Team
2851 Rybak Martyna 1992
2852 Radaj Adrian 1982 Balma Team
2853 Jaworska Agnieszka 1986 Balma
2854 Antkowiak Marta 1985 Balma Team
2855 Maciejewski Mateusz 1991 Balma
2856 Stachowiak Wiktor 1982 My Tri Team
2857 Karkowska Wiesława 1960 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
2861 Kurowska Ewa 1981 Urząd Gminy Tarnowo Podgórne
2862 Wendzonka Marcin 1980
2863 Chwiałkowska Joanna 1989 Urząd Gminy Tarnowo Podgórne
2864 Uznański Wiktor 2001 -
2865 Piechota Natalia 1979
2866 zielińska czerbniak izabela 1977 Tarnowo Podgórne Biega
2867 Fengler Michał 1980
2868 Błocisz Justyna 1993
2869 Zandecka Patrycja 1995
2870 Słoma Marcin 1994 GFP
2871 Popiałkiewicz Mariusz 1979
2872 Dymel Piotr 1981 Good Food Products
2873 Oleksa Łukasz 1989
2874 Szymanowski Marek 1977 ZEELANDIA
2875 Wajnert Marek 1977 Zeelandia
2876 Mitura Leszek 1979 Zeelandia Team
2877 Waliszewska Ewelina 1977
2878 Woźny Jakub 2001
2880 Bak Arkadiusz 1964 Zeelandia
2881 Ciołek Adrian 1996
2882 Głuszyński Maciej 1974
2883 Bilska Aneta 1985
2884 Krotkiewska Agnieszka 1980 Zelandia Team
2885 Sytek Piotr 1990
2886 Głuchy Damian 1985 Zeelandia
2887 Różycki Jarosław 1973 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
2888 Glaza Mariusz 1976
2889 Grabowska-Ufnowska Justyna 1985 Aktywni Borowiacy Czersk
2890 Pietrykowski Adam 1988
2891 Kroma Krystian 1979 Kimball Electronics
2892 Drozd Bartosz 1995
2893 Stuwe Beata 1983 Pro366/ KimballElectronics
2894 Guziałek Paweł 1990
2895 Sowiński Marcin 1980
2896 Anders Piotr 1977 Kimball Electronics
2897 Maik Piotr 1982 Kimball Electronics Poland
2898 Mazurek Piotr 1989 Kimball Electronics
2899 Kaczmarek Michał 1988 Kuźnia Talentów Kamieniec
2900 Adamski Marcin 1986
2901 Miłowski Zbigniew 1988
2903 Pawlenty Barbara 1976
2904 Budzyński Paweł 1984
2907 Głodek Damian 1994 Ortalion Trenera
2908 Poliński Eryk 1989 Kimball Electronics
2909 Madea Maciej 1996
2910 Nowak Anna 1993
2911 Marchewka Sławomir 1984
2912 Perz Mateusz 1994 Kimball Electronics
2913 Lisiecka Beata 1986 Kimball
2914 Nogły Marcin 1989
2915 Wrzyszcz Robert 1977
2916 Sakra Agnieszka Dorota 1979 WI-BA LAK
2917 Król Piotr 1973 GRUPALAK
2918 Sobczyk Bartosz 1983 Wi-Ba Lak
2919 Wierudzki Artur 1987 WI-BA-LAK
2920 Grzebyta Radosław 1974
2921 Radoła Justyna 1980
2922 Maćczak Katarzyna 1991
2923 Wojnowski Bartłomiej 1983 Grupa Lak
2924 Wesołowska Agata 1983 Fizjo4Family
2925 Malcher Sebastian 1986 Ortalion Trenera
2926 Wesołowski Ryszard 1960 Fizjo4Family
2928 Podsiadłowska Sonia 1975 GRUPALAK
2931 Piśmienny Mieszko 1987
2932 Kolaszt Urszula 2005 Race Fighter Junior
2933 Lisiecki Mateusz 1986 Kimball
2934 Molak Dawid 1981 Kimrunners
2935 Pyssa Bartosz 1983 Kimball Electronics Poland
2939 KRUPA TOMASZ 1981
2940 Mańczak Mikołaj 1981
2941 Bartkowiak Kamil 1995
2942 Kasperski Michał 1995
2943 Łęcki Maciej 1983
2944 MARCINIAK ROMAN 1975 NOTI
2945 Zawadzka Katarzyna 1982 Kimball
2946 HOŁY MICHAŁ 1985 NOTI
2947 Szostak Sandra 1993
2948 Anders Piotr 1977 KIMBALL ELECTRONICS
2950 Proch Dawid 1987
2951 Ludwiczak Małgorzata 1981
2954 Mikołajczak Mateusz 1993 Ortalion Trenera
2955 Mikołajczak Karolina 1995
2956 Chrząszcz Bartosz 1995
2957 Teszner Filip 1996
2958 Stroiwąs Natalia 1990 Biofarm
2960 Wanat Anna 1982 Biofarm Sp. z o.o.
2966 Koralewski Paweł 1983 G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o.
2967 Rybińska Natalia 1987 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o. o.
2969 Kozicz Leszek 1968 Tarnowo Podgórne Biega
2970 Jaworska Natalia 1998
2971 Szpakowski Maciej 1992 DOMO-BEST TEAM
2972 Smoczyk Grzegorz 1988 GST Gniezno
2973 Pigła Maja 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ
2974 Fabiś Dawid 1977 OLX
2975 Sznycer Mirosława 1966 Bukowski Klub Biegacza
2976 Świąder Jakub 1982
2978 Idkowiak Zuzanna 1996 KB SPOKO
2979 Lewosiński Mariusz 1974 Imperial Tobacco
2980 Kurek Michał 1998
2981 Pastusiak Katarzyna 1993
2982 Jaguszewski Adrian 1997 KB SPOKO
2983 Semczuk Aleksandra 1978 KB SPOKO / Imperial Tobacco Polska
2984 Walisiak Artur 1988
2985 Kustoń Marta 1987 Imperial Tobacco
2986 CIESIELSKI JAROSŁAW 1968 KB SPOKO /Imerial Tobacco Polska
2987 Sterczyński Damian 1982
2988 Marzęta Weronika 1998
2998 Stankiewicz Szymon 1995 Magna
2999 Jaroch Radosław 1980
3000 Podraza marek 1981 Magna
3002 Małysa Wiesław 1978
3003 Tołwińska Gabriela 1982
3004 Pustkowiak Michał 1981 Rozdzielnie Złożone
3005 Domański Patryk 1996 Moldy Unicorns
3006 Jaworski Marcin 1979
3007 Demchenko Tetiana 1988
3008 BUDAJCZAK KRZYSZTOF 1974
3009 WACHOWIAK RAFAŁ 1977
3010 Adamczyk Bartosz 1995 Zaliniametyteam
3011 Korzeniewski Jarosław 1975
3012 Polińska Agata 1993 DELIGHTING
3013 Kujawa Joanna 1985
3014 Chizari Aleksandra 2001
3015 Chizari Mariola 1983
3016 Chizari Wojciech 2005
3017 Kotyla-Pietrzak Ewa 1975
3018 Okonek Kazimierz 1949 BBL Gorzów
3019 Filipiak Łukasz 1992 NOTI
3020 Piechhowiak Amanda 1995
3021 Kubiak Agnieszka 1991
3022 Wieczorek Wojciech 1980 #zaliniametyteam
3023 Bejnarowicz Mikołaj 1983
3024 Kowalski Michał 1991
3025 Semik Łukasz 1991 HERNIK TEAM
3026 Kasprowicz Tomasz 1975 Buk
3027 Chołody Małgorzata 1972
3028 Skupio Agnieszka 1981
3029 Witkowska Paulina 1987 Po prostu biegnij & żyj aktywnie
3030 Kuczyński Mateusz 1994 Szamotuły
3031 Jachira Patryk 1990 StajniakTeam
3032 Wróbel Marzena 1973 Tarnowo Podgórne Biega
3033 Wojciechowska Justyna 1979
3034 Wojciechowski Marcin 1977
3035 Wróbel Zbigniew 1967 Tarnowo Podgórne Biega
3036 Nowak Patrycja 1998
3037 Kapela Basia 1988 Moldy Unicorns
3038 Wójcik Krystian 1993 Ślęzak Team
3039 Jamrozik Grzegorz 1988 Moldy Unicorns
3041 Furmanek Marcelina 1991 All for Body
3042 Michałowski Łukasz 1983 AWF Poznań
3043 Fornalik Marcin 1975 FSZYSCYNAF
3044 Górka Sebastian 1988
3045 Pajor Martyna 2000
3046 Skowrońska Kinga 1999
3047 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
3048 Nadobnik Beata 1972 Tarnowo Podgórne Biega
3049 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
3051 Nadobnik Bartek 2004 Sportowy Kaźmierz
3052 Grabińska Angelika 1980 Watacha łączy nas bieganie
3053 Beaudin Stephane 1988
3054 GRZESIAK JÓZEF 1972
3055 Przybylski Paweł 1992 Za Linią Mety
3056 Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
3057 Nowicki Tomasz 1990 TATA JAGNY EZP
3058 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
3059 cichocki jerzy 1976
3060 Przybylak Katarzyna 1995 #zaliniamety
3061 Warguła Kasia 2000 Uuuu
3063 Świerzko Artur 1975
3064 Alichniewicz Michał 1979 4RUN TEAM PILA
3065 Salwa Ewelina 1983 4 Run Team Piła
3066 Klewek-Rura Renata 1981
3067 Leporowska Nicole 2001 Fundacja
3068 Sidorowicz Robert 1995 Fundacja SF
3069 Leporowska Nicole 2001 Fundacja Studio Figura
3070 Franczak Mariusz 1977 DTR BIEGA / MARIO TEAM
3071 Pawelec-Wojtalik Małgorzata 1953
3072 Ptaszyński Jan 1965 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
3073 Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
3074 Stokowska Katarzyna 1978 LeniwyTeam
3075 Robaszyńska Magdalena 1989
3077 Szymkowiak Hubert 1989 4T
3078 Sznober Dorota 1987 Tarnowo Podgórne Biega
3079 Kuligowski Przemysław 1995
3080 Borkowska Sandra 1990
3081 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
3082 Jaskuła Karol 1997 Osada Jiu-Jitsu Judo
3083 Michalak Małgorzata 2001 Osada Jiujitsu
3084 Zatoń Łukasz 1988 Byle do Mety
3085 Pawelec Marcin 1984
3086 Przymusiak Daniel 1996
3087 Kupisz Joanna 1982 Team Kopeć
3088 Michałków Beata 1990 Karkonosz Running Team
3089 Szafran Krzysztof 1981
3090 Chmiel Estera 1988
3091 SZESZUŁA BEATA 1973
3092 Kostera Agnieszka 1989
3093 Fehlau Marcin 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team
3094 Rybczonek Justyna 1983 Łukasz Rybczonek
3095 Augustyniak Piotr 1993 MOLDY UNICORNS
3096 Zachwieja Krzysztof 1972 Tarnowo Podgórne Biega
3097 Ciechowski Lisa 2003
3098 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
3099 Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega
3100 Wojciechowska Anna 1971 Piątkowo na Biegowo
3101 Kienitz Wojciech 1978
3102 Cieślik Mateusz 1999 Team APK
3103 Stokowska Weronika 1999 LeniwyTeam
3104 Czajkowski Stefan 1997 Team APK
3105 Przymusiak Jan 1997
3106 Cieśliński Telesfor 1955
3107 Roszak Dawid 1980
3108 Grzechowiak Patrucja 2002 Team APK
3109 Agaciński Tadeusz 1965 Sportowy Kaźmierz
3110 Koczorowski Robert 1980 Antares Zalasewo
3111 Marszałek-Jarosz Anna 1985
3112 Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórna Biega ( i pływa, i jeździ na łowerze)
3114 Dreger Marcin 1977 TRIATHLON KIEKRZ 1984
3115 Tomczak Marcin 1985 GVT BMC
3116 Jukiewicz Agata 1993
3117 Kunysz-Góralska Monika 1982
3118 Gostrowski Patryk 1995
3119 Sajna Piotr 1988
3120 Matyjaszczyk Marcin 1989
3121 Łapa Tomasz 1974
3122 Łapa Albert 2003
3123 Staszak Sylwia 1990 Fehlau run team
3124 Wytwer Błażej 1988 Team Kopeć
3125 Szymańska Magdalena 1986
3126 Rosiński Radosław 1980 Wicher Siekierki
3127 Cwalina Krzysztof 1976 Fehlau Run Team
3128 Nawrocka Marta 1991
3151 Klorek Norbert 1977 Magna
3153 Burov Bogdan 1998 MAGNA
3154 Volodymyr Belanovych 1982 Magna
3155 Bąk Paweł 1989 Carlsberg Shared Services
3156 Czop Łukasz 1985 Carlsberg Shared Services
3157 Cieśnielewska Ewelina 1996
3158 Wachowiak Anna 1985 Carlsberg Shared Services
3159 Sankarapillai Vijay 1988 Carlsberg Shared services
3160 Rudny Grzegorz 1988 Carlsberg Shared Services
3161 Michalska Oktawia 1980 Carlsberg Shared Services
3162 Gabryelewicz Kasia 1983 Carlsberg Shared Servie
3163 Gintrowicz Dariusz 1975 Carlsberg Shared Services
3166 Rynarzewski Maciej 1986
3167 Paterka Marek 1984
3168 Biniakowski Dominik 1998
3169 Cegłowska Karolina 1983
3170 Grzelak Aleksandra 1992
3171 Gorączka Justyna 1990 Drużyna Szpiku
3172 Szostak Paweł 1989
3173 sas zuzanna 1998 Amazon
3175 Radzi Sławomir 1978 Avengers
3176 Kulawiak Łukasz 1987 Amazon
3177 Pietrzak Dawid 1991
3178 Bakalarek Szymon 1986
3179 Florek Wojciech 1990
3180 Abramowicz Joanna 1990
3186 Raś Ryszard, Marek 1950 Eko-Wod-Kan
3187 Przepiórka Andrzej 1994 Urząd Gminy Tarnowo Podgórne
3188 DELIK JAN 1962 SAUERLAMD TEAM TP
3190 Piątek Kamila 1989
3191 Kubaczyk Artur 1989
3192 Wiśniewska Ania 1981 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
3196 Burmistrz Bartosz 1987 DemoGO/ Zakładka Team/ Tarnowo Podgórne Biega
3198 Król Michał 1989 DEMOCO
3199 Noak Magdalena 1996 DemoGo
3200 Zakrzewska Monika 1989
3201 Liashchenko Vitalii 1994
3203 Szelewski Maciej 1977 ITA
3204 Szeflińska Kinga 1995 ITA
3206 Szymańska Barbara 1986
3212 Rubinski Jakub 1982 Kimball Electronics
3213 Horowski Michał 1952
3215 Komorowski Piotr 1987 Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.
3216 Romas Czesław 1950
3217 Rycicki Adrian 1984 Magna
3218 Ciechowski Marek 1971 RECTICEL
3220 Żurek Jakub 1997 Bez zbędnych pytań
3222 Anioł Hubert 1979 KS Sobieski Poznań
3223 Broniszewski Jarosław 1980 Czerwonak Biega
3224 Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega
3225 Dembiński Marek 1974
3226 Urbański Filip 1988 Night Runners
3227 Budniak Jagoda 1966 Night Runners
3229 Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners
3230 Muras Agnieszka 1983 Night Runners
3231 Miadziołko Tomasz 1981 1981
3232 Ellerik Katarzyna 1991 Jesteśmy tu dla rogali
3233 Małecka Róża 1982 Jesteśmy tu dla rogali
3234 Ellerik Paweł 1989 Jesteśmy tu dla rogali
3235 Kurcewicz Michał 1989 Jesteśmy tu dla rogali
3236 Smogór Michał 1999 Jesteśmy tu dla rogali
3237 Maciołek Michał 1987 Jesteśmy tu dla rogali
3238 Brandyk Magdalena 1977 BALMA TEAM
3239 Mielke Paweł 1972
3240 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
3250 Talbierz Piotr 1976 Swegon Team