1/8 IM
12.06.2021, 10:00
Dystans: 28.2 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
402 Maas Oli 2000 Sauerland-Team -Soprena
403 Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega
404 Licznierska Alina 1982 Zone3Team
405 Bieleń Agnieszka 1986 OwocBiegaTeam
406 Wierzbicki Michał 1991 Willow-Zgrupka powered by Triathlonista.com
407 Wasztyl Michał 1989 Zone3Team / Witkowo biega
410 Kroma Krystian 1979 Kimball Electronics
411 Paszkowski Łukasz 1979 Kimball Electronics
412 Smoczyk Grzegorz 1988 Tarnowo Podgórne Biega
413 Skowroński Łukasz 1976
418 Licznierski Marek 1984 Triathlonista.com
419 Retkowski Adam 1978 Kuźnia Triathlonu
420 Hartmann Yannik 2000 Soprema Team TSV Mannheim
421 Majnert Joanna 1982 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
422 Nowakowski Miłosz 1973 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
423 Majewska Iwona 1965 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
424 Adamczyk Anna 1990
425 Mikołajczak Łukasz 1975 Cityzen BE3
426 Młodzikowski Rafał 1979 Słynni Kenijczycy
427 DELIK JAN 1962 SAUERLAMD TEAM TP
431 Przybylski Jakub 1981 Komputronik Gaming
432 Lewandowski Grzegorz 1962
433 Dworniczak Tomasz 1986
434 Polichnowski Paweł 1984 TriPoli
435 Żyliński Paweł 1989 Sponsoring Sport
436 Chyb Michał 1990
437 Pieczyński Szymon 1986 triO Team
438 Juszczak Mikołaj 1994
439 Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
440 Rudawski Łukasz 1982
441 Górna Estera 1990
442 Pieczyński Wojciech 1959 Osieczna Biega
443 Gągola Henryk 1951 KS AZS AWF Poznań
444 Sarbaczewski Sebastian 1981 SKS
445 Sękowski Dominik 1976 Kuźnia Triathlonu
446 Chowaniec Wojciech 1988 HOEAZZ running team
447 Kaczmarek Mariusz 1963 CTS
448 NOWAK RAFAL 1982 Niepołomice biegają (sympatyk)
449 Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe
450 Pec Anna 1972 SKS Oborniki
451 Piasek Wojciech 1990 Wolsztynska Akademia Biegowa
452 Szkudniewska Aleksandra 1991
453 Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team
454 Chwaliszewski Emil 1988
455 Kaniewski Michał 1975 Orange Polska
456 Biniaś Paweł 1981
457 Wąsikiewicz Wojciech 1967
458 Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl
459 Marciniak Wiktoria 2000 UKS CITYZEN_/BE3
460 Kujawa Marcin 1989
461 Hozakowski Artur 1993
462 Kalinowski Filip 1991
463 Cichocka Marianna 1969
464 Gintyłło Artur 1977
465 Nowaczyk Maciej 1982 Mocni w Gębie
466 Stroińska Kasia 2002 SKS OBORNIKI
467 Szymczak Damian 1992 Home of Body
468 Krzewina Mateusz 1991 Home of Body
469 Cierniak Szymon 1985
470 Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki
471 Witkowski Bartosz 1977
472 Witkowska Hanna 1980
473 Łukaszczuk Grzegorz 1982 PRO366/Mistrzowski Trening
474 Elias Katarzyna 1965
475 Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3
476 Hancyk Agnieszka 1984 4T Tarnowskie Termy
477 Marciniak Przemysław 1985 Cityzen BE3 / Kuźnia Triathlonu
478 Graduszewski Lech 1966 fotoakademickie.pl
479 Pluta Artur 1970 Democo Team
480 Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo
481 Stawowy Jakub 1989 KS TRI SUCHY LAS
482 Sroczyński Marcin 1971 K.S Tęcza
483 Tomczyk Elżbieta 1984
484 Deckert Jan 1954
485 Nowakowski Maciej 1982 KTM NOWAKOWSCY
486 Ciesielska Ewa 1984 Zdun Triathlon Team
487 Maćkowski Daniel 1980
488 Wołoszyn Kamil 1990
489 Kujaczynski Dawid 1985
490 Mikołajczak anna 1975
491 Swat Jacek 1964 SWAT Team
492 Witek Mateusz 1982 UKS Cityzen
493 Gałęski Przemysław 1986
494 Dura Dominik 1991
495 Krasowski Krzysztof 1981
496 Kochan Patrycja 1977
497 Sierzchuła Adrian 1978
498 Szmyt Piotr 1977 WLKP Mountains ultra
499 Pietrasiak Małgorzata 1956 UKS_CITYZEN_BE3
500 Czernicki Jakub 1983
501 Przybylska Karolina 1988 Orlen Running Team
502 Bańka Bartłomiej 1994
503 Jordan Robert 1974 GotoHel
504 Kociołek Paweł 1990
505 Stachowiak Zbigniew 1975
506 Król Wiktoria 1991
507 Łuczka Jacek 1970
508 Czubak Wawrzyniec 1974
509 Bogucki Bartosz 1987
510 Zemke Michał 1981 #DAWAJHELA
511 Stanoch Jakub 1983 Be3 Cityzen
512 Nowaczyk Grzegorz 1977 LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
513 Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_
514 Pustkowiak Michał 1981 Rozdzielnie Złożone
515 Wtorkowski Rafał 1977
516 Majewski Wiesław Stefan 1973 Kuźnia Triathlonu
517 Zagórski Marcin 1973 AIRPOL
518 Kudzior Piotr 1996 PRO366
519 Hoffmann Artur 1983
520 Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM
521 Polkowski Marcin 1976 CTS
522 Wiśniewska Magdalena 1993 Kuźnia Triathlonu
523 Janicka Ania 1989 Rodzinka
524 Janicki Tomek 1984 AQ WIRING SYSTEMS TEAM
525 Zaremba Robert 1988
526 Pietrusiak Wiktoria 1999
527 Kawicki Tomasz 1988
528 Jezierski Jakub 1987 Komorniki MTB TEAM
529 Pawłowski Wojciech 1990 Kolegium Sędziów WZPN
530 Pawłowski Włodzimierz 1962
531 Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
532 Marciniak Kuba 1991
533 Gorczyca Maciej 1990
534 Kasprzyk Artur 1988
535 Marciniak Maciej 1964
536 Nowak Joanna 1989
537 Nawrocki Sławek 1982
538 Szymczak Andrzej 1982
539 Grajewski Mariusz 1971
540 Woznicki adam 1986 Kuźnia triathlonu
541 Suliński Przemysław 1987 Cookies' Team
542 Schmidt Marcin 1971
543 Żuk Mateusz 1983 KS POSNANIA
544 Koperska Małgorzata 1989
545 Rybacki Dominik 1981
546 Wojtowicz Karolina 1987
547 Zawadzka Dagmara 1985
548 Fijałek-Żuk Małgorzata 1984 TRIMIND
549 Osuch Jordan 1991 12 WBOT
550 Hańczak Piotr 1977 CITIZEN
551 Iwan Aleksandra 1982
552 MAZURKIEWICZ TOMASZ 1976
553 Luber Marcin 1975 Wąska Pasieka
554 Jakubowski Piotr 1992
555 Burzyński Michał 1981
556 Auguściak Dariusz 1981 T3MPO
557 Urbański Bartosz 1994 Smile Travel Team
558 Batko Piotr 1981 Tri Suchy Las
559 Celka Szymon 1988 HOEAZZ running team
560 Sowa Tomasz 1997
561 Szambelanczyk Maciej 1978 Posnania
562 Tarnowski Marcin 1979
563 Siekierski Michał 1987
564 Słupik Tomasz 1993
565 Nowak Marek 1989 Stajnia Crossfit
566 Cherednikov Stepan 1990
567 BOROWICZ MARCIN 1977 MAGDALENADIA
568 Manuszak Celina 1976 GTT DIAMENT GNIEZNO
569 Cattell Gary 1956 WITC
570 Szpak MArcin 1987
571 Jaworski Marcin 1979
572 Majorczyk Bartosz 2004 GST TriEagle Team
573 Gołata Agniesza 1982 Akademia Mistrzów Sportu
574 makuch marcin 1971
575 Król Michał 1981 Tripaka Przechlewo
576 Rogowicz Paweł 1980 CTS
577 Popielarz Maciej 1982 Pozruniacy
578 Kaczmarek Michał 1982 POZRUNIACY
579 Stęsik Monika 1989
580 Mroczek Marcin 1977
581 Gleba Tomasz 1975 GST Gniezno
582 Dwojak Marcin 1978
583 Małecki Dawid 1980 DDM Surowce
584 Gleba Jonasz 2003 GST Gniezno
585 Statucki Michał 1985
586 Smorawiński Wojtek 1982 BMW Smorawiński
587 Kita Magdalena 1982 silne kobietki
588 Hołubowicz Gabrysia 2002 KLUB SPORTOWY KASZTELANSKA MMS TEAM TRIATHLON
589 Grabowski Domnik 1980 Doniu
590 Łyszczak Roman 1966
591 Wilhelmi Marcin 1976
592 Polkowska Monika 1978 CTS
593 Łazarowicz Katarzyna 1973 CTS
594 Jazikowski Paweł 1972
595 Wolniewicz Piotr 1983 hotLead.pl
596 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
597 Murias Radosław 1986 UKS CITYZEN_/BE3
598 Lehmann Monika 1994 Rehabalance Team
599 Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team - poMOCNI
600 WOLSKI JĘDRZEJ 2004 MOGILNO TEAM
601 Świderski Andrzej 1979 ABCZ Swierczewo
602 Szymański Przemysław 1978 RewizorTRI
603 Buhaienko Dmytro 1994
604 Kordus Szymon 1992
605 Kasprzak Paweł 1989
606 Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry
607 Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań
608 Talkowska Oliwia 2005 7PRO SIÓDMIAK TEAM
609 OTTENBURGER SEBASTIAN 1977 GST
610 Chmiel Mateusz 1986
611 Rękoś Anna 1980 Fairplayce
612 Balicki Łukasz 1982 Cityzen
613 Bondaryk Kamila 1991 Oponmax
614 Zdanowska Joanna 1975 enduhub.com
615 Stachowiak Krzysztof 1982
616 Kujaczynski Pawel 1987 Turneo
617 Daniluk Michał 1979
618 Rostecki Tomasz 1968 SWEGON TEAM
619 Lewandowski Paweł 1986
620 Żyła Krzysztof 1987
621 Wasilewska Agata 1981 Akademia Mistrzów Sportu
622 Łuczka Adam 2002 UKS Lusowo
623 Owczarczak Monika 1984
624 Kmieciak Sławek 1973 C.H. FALA SZCZECIN
625 Pigła Michał 1981 Sportowy Kaźmierz
626 Płomiński Maciej 1985 GT RAT
627 Kądys Marcin 1978 TriGym
628 Wierzbiński Dawid 1990 Zgrupka Team
629 Lata Michał 2003 KS IRONMAN CS POLSKA
630 Sowa Aneta 1971 HTF Ludwik Sikorski/ Uzdrowisko Termalne Uniejów
631 Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY
632 Karlik Piotr 1982
633 Spionkowska Magda 1980
634 Antkowiak Szymon 1988
635 Urbański Adam 1980 Gabrysia i Leon
636 Głuszkowska Karolina 1995 UKS CItyzen_ / BE3
637 Lindner Marek 1980
638 Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu
639 Młodzikowski Marcin 1977 Slynni Kenijczycy
640 SAPALSKI Arkadiusz 1976 Słynni Kenijczycy
642 Zachwieja Agata 2001 GST TriEagle Team
643 Podskok Dominik 1978 CHANGE IT
644 Zukal Piotr 1975 7PRO TEAM
646 Bruzgo Magdalena 1985 TriGym Szczecin
647 Król Marcin 1983
648 KRUPA TOMASZ 1981
649 Budzik Ireneusz 1972 Bozita Polska
650 Kończyk Julia 1991
651 Czarnecki Sylwester 1975
652 Swat Edyta 1965 SWAT Team