1/4 IM
12.06.2021, 13:30
Dystans: 56.5 km
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Czysz Robert 1994 SOLID TEAM PRO/UKS CITYZEN
2 Siódmiak Igor 1998 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Szczecinek / Mbc
5 Badeja Karol 1985 Oczy Ważki Team
6 Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team poMOCNI
7 Śniegocki Paweł 1978 Tarnowo Podgórne Biega
8 Błaszczyk Jacek 1979 FTI Racing Team
9 Kozłowski Marcin 1986 Lidl
10 Rubinski Jakub 1982 Kimball Electronics
11 Szyszko Stanisław 1986 Kimball Runners
12 Staszak Agnieszka 1974
13 Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie
14 Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie
15 Wiśniewski Waldek 1978 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
16 Licznierski Marek 1984 Triathlonista.com
17 Karczewska Karolina 1991
19 Susmarska Ewa 1996 TRIATHLONISTA TEAM/ OWOC BIEGA
20 KOCAN PRZEMO 1979 OwocBiega/SektorDobrejZabawy
21 Chojnacka Marta 1983
22 Kowalski Piotr 1980 TRIATHLONISTA.com
23 Krzyżanowski Leszek 1988 triathlonista.com #Owocbiega
25 STASZAK MARIUSZ 1973 Wierzyce MMnZ
26 Zgierski Karol 1983 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
27 Nowak Piotr 1964 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
28 DELIK JAN 1962 SAUERLAMD TEAM TP
30 Käs Saskia 1993 Sauerland-Team
31 Błoch Piotr 1987 4T Tarnowskie Termy
32 Prałat Kacper 1996
33 Wencel Jaroslaw 1979 eXplorador
34 Andrzejak Robert 1976 VAMOS
35 Muszyński Leszek 1983 Leszek Muszyński
36 Przypis Łukasz 1986 PKO Bank Polski
37 Lewandowski Bartosz 1987
38 Klupczyński Piotr 1992 Merx Team Wągrowiec
39 Bury Marcin 1978 Triathlon Club Wrocław
40 Prałat Bartosz 1973 KS TRI SUCHY LAS
41 Zastawny Tomasz 1980 FantasTRIcs
42 Petza Maciej 1966 montemoro
43 Starczyński Tomasz 1979 TEAM AKTYWNY STĘSZEW
44 Gałowska Agnieszka 1979 Cel Iron Man
45 Kordus Mariusz 1994 MARBIS TEAM
46 Nowak Paweł 1982 Motiv Home Team
47 Dyliński Maciej 1894 Zielona Góra
48 Gzyl Jakub 1985 egzyl.pl
49 Jaroniec Adam 1985 Trinergy
50 Łazowski Adrian 1990 SKS Oborniki
51 Nowak Anna 1983 Motiv Home Team
52 Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera
53 Leszczyński Michał 1978 Syberian Husky Team
54 Klimaszyk Szymon 1968 CITYZEN
55 Pieszak Marcin 1983 Kanapowe Pampry
56 Mierzejewski Bartosz 1983 CTS
57 Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
58 Trojanowski Tomasz 1981 3N
59 NOWAK JÓZEF 1969 Czerlejnko biega
60 Staszak Agnieszka 1977
61 Brzostowski Marcin 1979 MBM PROJEKT
62 Woźny Krzysztof 1982 Sportowy Kaźmierz
63 Linowiecki Dawid 1988 ....
64 Stępień Klaudia 1987
65 Rusinek Mirosław 1979
66 Szałkowski Tomasz 1982 Cityzen
67 Dzitkowski Witold 1985 Innvigo
68 Biegański Jakub 1974
69 radecki arkadiusz 1977 R24
70 Szałkowski Łukasz 1981 IM Inspiration Team
71 Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem
72 Hankiewicz Artur 1979 CTS / Cityzen_
73 Misiorny Radosław 1973
74 Jedynak-Dorosz Izabela 1976 KB Maniac Poznań/ OwocBiega
75 Pająk Andrzej 1984 Fundacjapajak.pl Triathlonista.com
76 Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko
77 Adamczyk Maciej 1981 SKS Oborniki
78 Stróżycki Jakub 1982 Sparta Cerekwica
79 Mazanka Jakub 1976
80 BARTKOWIAK DAWID 1974
81 sokołowski tomasz 1974
82 Nowaczyk Robert 1983 Autoklinika
83 Baum Bartosz 1986 CTS/UKS CITYZEN_BE3
84 Lubik Jarosław 1988 Team Karaś
85 Liberadzki Michał 1992 UKS Cityzen_/BE3 Trener Triathlonu
86 HANCYK ŁUKASZ 1984 4T Tarnowskie Termy
87 Majcher Marcin 1973 4T Termy Tarnowskie
88 Sobański Roman 1980 Tarnowo Podgórne Biega
89 Walczak Robert 1980 #Biegiemwlas #Cytadela by Night
90 PIETZ MIKOŁAJ 1979 CBN
91 Szydłowski Marek 1981 Cytadela By Night
92 Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM
93 Krysztofiak Łukasz 1986 Bikefreaks
94 Michalak Adrian 1976 Fred&Waloy
95 Blaszyk Jedrzej 1997 CITYZEN
96 szyszka maciej 1984 Auto Klinika
97 Majchrzak Wojciech 1990
98 Stawarz Jakub 1986 Sauerland
99 Waloszczyk Łukasz 1976 Fred & Waloy
100 Wrzesiński Grzegorz 1971
101 Spychała Jacek 1980
102 Maćkowski Daniel 1980
103 Bocheński Maciej 1980 FTI RACING TEAM
104 Nowicki Bartłomiej 1983 CENTRUM OGRODNICZE BOGDANOWO
105 Prądzyński Jacek 1981
106 Nawracała Tomasz 1976 Sami sobie
107 Olesiewicz Piotr 1992
108 Kęsicki Tytus 1982 Posnania
109 Baran Marcin 1988 Gwiazdowski Triathlon Team
110 Kuwik Grzegorz 1984 ME vs ME
111 Fajok Szymon 1999 SKS Oborniki
112 Witecka Martyna 1998 BE3 CITYZEN_
113 Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador
114 Perkowski Marcin 1983
115 Leszczyński Konrad 1984 energetyczni jak tokamak
116 Błaszczyk Robert 1982
117 Sobkowiak Marcin 1981
118 Dybowski Bartosz 1981 GENPOWER
119 Grządzielewski Igor 1996
120 Sroczyński Maciej 1992
121 Przybylak Marcin 1985
122 Kaźmierczak Jan 1997
123 Kotasa Pawel 1992 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
124 Szymanowski Krzysztof 1961
125 Janicki Tomek 1984 AQ WIRING SYSTEMS TEAM
126 Glapa Krzysztof 1976
127 MIKOŁAJCZYK MACIEJ 1978 BRAK
128 Imianowski Eryk 2001
129 mikołajczyk elżbieta 1978
131 Soszyński Adam 1996 Soszu Team
132 Walkowiak Hubert 1977
133 Pach Tomasz 1990 Organic Pulpecik
134 Störk Michael 1966
135 Ciecierski Przemek 1975 Skórzewo
136 Kochan Przemysław 1980 CAMsolution TRI Team
137 Chyliński Patryk 1986 Enea Team
138 Perkowski Piotr 1985
139 Kalwinski Bartosz 1987 Padre team
140 Prądzyński Marcin 1977 AkademiaMistrzowSportu
141 Czubak Wawrzyniec 1974
142 Fliszkiewicz Artur 1981 KLAS Szpot
143 Szymkowiak Hubert 1989 GkS Tarnowia Piłka Nożna
144 Hryszkiewicz Andrzej 1987
145 Napierała Dawid 1988 WITKOWO BIEGA
146 Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo
147 Wasielak Joanna 1984
148 Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com
149 Strażyński Maciej 1965 Enduhub
150 Pietrusiak Krzysztof 1982
151 Zając Paweł 1983 7PRO Triathlon Team
152 Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS
153 Nettmann Mateusz 1979 #makingfuture
154 Chlebicz Michał 1982 Potrzymaj mi piwo
155 Kałwiński Ryszard 1961 PADRE TEAM
156 Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce
157 Drożdżyński Jarosław 1959 enduhub
158 Kaszkowiak Piotr 1992
159 Naczk JAKUN 1986
160 Staszewska Agnieszka 1970
161 Krajewski Tomasz 1981
162 Jaszczak Tomek 1979
163 Paradowski Bartosz 1984 Fizjofight
164 Kutkowski Paweł 1957
165 Andrzejewski Marek 1978 Rokietnica Biega
166 Mela Marcin 1984 MSC
167 Wrochna Przemysław 1988 Gmina Duszniki
168 Dunaj Mateusz 1988
169 Borysiuk Marek 1971 Strzegom
170 Rutkowski Tomek 1977 SKS Oborniki
171 Sawiełajc Jakub 1999 FUJI KRYSPORT TEAM
172 Maćkowski Maciej 1981 CTS
173 Ratajczak Tomasz 1980 Rataj Killaz Boss
174 KACZMAREK HUBERT 1973 CZARNE WIEWIÓRY
175 Jankowiak Radek 1982
176 NOWAK MARCIN 1978
177 Just Wojciech 1974 Rokietnica Biega
178 Lisek Andrzej 1986 LISEK
179 Janicki Mariusz 1983 Vera Running Team
180 Królikowski Edward 1970 Tri Posnania
181 Ślefarski Rafał 1978 Siekierki Wielkie
182 Kłosowicz Maciej 1981 Furious Goats
183 Fertyk Piotr 1984
184 Apola Wojciech 1971
185 Szymkowiak Dariusz 1957
186 trawka karol 1981
187 Wańczyk Paweł 1988 #DawajKalach
188 Szymoniak Artur 1982
189 maślińska ewa 1983
190 Kozłowski Tadeusz 1974 www.e-line.pl
191 Kaźmierski Michał 1978
192 Makowski Sławomir 1969 Cortez Triathlon Team
193 Ratajczak Marek 1966 Triathlon Club Wrocław
194 Miziarski Paweł 1990 LUK-CONNECT TRI TEAM/ STONEMAN TRIATHLON SZEMUD 22.08.2021
195 Kaczmarek Michał 1986
196 Michalak Boguś 1972 SMT Szczecin
197 Matluch Piotr 1974 A-T
198 Kędzierski Krzysztof 1965 Go2Tri Szczecin
199 Imianowski Konrad 2000
200 Buszczak Piotr 1976
201 Gołata Wojciech 1980 Akademia Mistrzów Sportu
202 Lewandowski Maciej 1989 Aloha Triathlon Team
203 Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S. Tęcza
204 Lis Rafał 1974 Triathlon Club Wrocław
205 Wiercigroch Krzysztof 1985
206 Rother Marek 1968 Rother Team
207 Markowski Wojciech 1983 MARCUS TEAM
208 Kuźniak Jan 1986 7PRO Siódmiak Team
209 Baczyński Krzysztof 1979
210 Stróżyk Artur 1983
211 Wołodko Grzegorz 1977 Capgemini
212 Dziubaty Łukasz 1976 GVT / Dziubol Team
213 Nowak Marcin 1976 Motiv Home Team
214 Szpocinska Sylwia 1984 GT RAT
215 Domaradzki Wojciech 1983 Zgrupka Team
216 Jarmużek Paweł 1974 A-T
217 Machowina Adam 1975 KB Aktywni Krzyż Wielkopolski
218 Łączny Leszek 1961
219 Pieszała Maciej 1987
220 Wawrzyniak Krzysztof 1966
221 Kutkowski Marcin 1995 zmierz-nie-szacuj.pl
222 Kutkowski Michał 1995 zmierz-nie-szacuj.pl
223 Cybiński Łukasz 1983
224 Szymańska Justyna 1982 TS Akwedukt Kielce
225 Przybylski Tomasz 1976 IRONWAY/TRI TOMAJ
226 Liebner Patryk 1982 Trigym Szczecin
227 Kaczmarski Adam 1985 NieŁamMiSerca Team
228 Jackowski Adam 1980
229 Leśniewski Jacek 1988 BALMA
230 Świergalski Łukasz 1984 Kibolski KS
231 Siatecki Paweł 1992
232 Stempniak Adrian 1989 SKS Oborniki
233 Kozinoga Mateusz 1987 Natek i Matek
234 Niewiada Maciej 1981 eXplorador
235 Janowski Maciej 1984
236 Kita Tomasz 1979 SpecShop Team
237 Leki Krzysztof 1980
238 Foltyniewicz Maciej 1973 KS TRIATHLON SZCZECINEK
239 Duda Bartosz 1977 Go2Tri Szczecin
240 Kapciński Piotr 1984 OLB
241 Wójtowicz Wojciech 1986 CTS/Cityzen
242 Smoczkiewicz Paweł 1970 Le-Biegi
243 Józefowski Leszek 1978 Mały Książę
244 Stapf Pawel 1973 Zgrupka Team
245 Bartkowski Radoslaw 1982 MBC Team
246 Stapf Karolina 1975 Tridea
247 Małkowski Zbigniew 1973 Komorniki MTB Team
248 Słuja Tomasz 1995
249 Dekowski Marcin 1982
250 Różycki Łukasz 1975
251 Idzikowski Maciej 1990
253 Nowak Roman 1972
254 Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM
255 Pasławski Paweł 1980 TRIGYM Szczecin
256 Tomczak Krystian 1992
257 kaKałaczyński Ryszard 1960 366 Witunia
258 Majewski Patryk 1985 Farutex Poznań
259 Scherfenberg Łukasz 1984 Go2Tri
260 Bielerzewski Jakub 1974 TEAM GASTON
261 Górniak Jacek 1987
262 Krych Paweł 1979 Swegon Team/ PKEnergy
263 Momot Piotr 1986 Triathlon Club Wrocław
264 Sobański Wojciech 1980 PCC
265 Michalik Michał 1978 VanHooy
266 Hamm Henrik 1997 Soprema Team TSV Mannheim
267 Zieliński Kamil 1983 SMT Szczecin
268 Wański Przemysław 1984 Mocni w Gębie
269 Drzewieniecki Wojciech 1973 TriGym Szczecin
270 Gregula Wojciech 1986 Moya Racing Team
271 Swat Sylwester 1993 SWAT Team
272 Styla Kamil 1987 Los Pilotos