CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Warszawa
14.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
16 Wnorowska Magdalena 1977 NWST
17 Waszczak Agata 1989
18 Piotrowska Anna 1970
19 Piotrowska Agnieszka 1997
20 Waszczak Bartosz 1987
21 Piotrowska Dorota 1965
22 ZASŁONKA PAWEŁ 1989
23 Zasłonka Justyna 1991
24 Bechta Damian 1993 Adidas Runners Warsaw
25 Kuźniarski Paweł 1982 T-Mobile Sport Team
26 Kluj Bogusław 1958 Biegam dla Sandry i Roberta
27 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
28 Sierzputowska Ewa 1966
29 Zawadzka Magdalena 1981 AKS Polonia Warszawa
30 Jutkiewicz Marcin 1980 obieganiu.pl
31 Gawlik Arkadiusz 1974 Biegam Na Tarchominie
32 Bareja Leszek 1970 Smile and Run team
33 Steć Adrianna 1988 Adidas Runners Warsaw
34 Rąbalski Marcin 1985 Adidas Runners Warsaw
35 Gołębiewski Marcin 1980 #biegamizbieram
36 Winnicka Edyta 1988 adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki
37 Miller Piotr 1970
38 Zając Wacław 1972 Team Parszczyńskich
39 Matuszewski Łukasz 1986 SBRT Warszawa
40 Kroszka Beata 1971 KS Staszewscy
41 KACZOR Renata 1970 1970
42 Ostaszewski Marek 1984
43 Lewandowska (Regus) Anna 1982
44 Pluszka Adam 1976 Vege Runners
45 Jędrachowicz Agnieszka 1983
46 Chmielewska Izabela 1983
47 Hołopiak Ewa 1961
48 Smoczyk Mirosława 1975
49 Paciorek Ewa 1984 Kobieta Retro
50 Bardadyn Ula 1978
51 Bohusz-Rubaszewska Ewa 1955
52 Rubaszewski Paweł 1961
53 Tylman Radosław 1989 StepStone Runners
54 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963
55 Ostaszewski Wojciech 1980 Werkus Runners
56 Dymel Andrzej 1952 MARKOWI BIEGACZE
57 Rokicki Szymon 1988
58 Stańczuk Wojciech 1977 Grupa Biegowa CHTMO
59 Wojewódzki Marcin 1993 WOJEWÓDZCY TEAM
60 Młodzińska Nina 1998
71 Wojewódzka Dorota 1965 WOJEWÓDZCY TEAM
72 Siwy-Hudowska Anna 1977
73 Siegieda Michał 1989 Adidas Runners
74 Ciok Przemysław 1980 Biegnij z ProService
75 Markowska Oktawia 1979 KS STASZEWSCY
76 Falba Zbigniew 1972 MetLife Run
77 Graczyk Roman 1973
78 Dudek Bartłomiej 1982 12tri.pl
79 Hulanicki Andrzej 1958 Goggle Team
80 Hulanicka Irina 1956 Goggle PAE
81 Paraszka Łukasz 1987 MinionsSpeedTeam
82 Jurkowska Irena 1949
83 Leśniewicz Danuta 1985 MinionsSpeedTeam
84 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW 1971 Pasłęka Team
85 Karwacki Artur 1978 Biegnij z ProService
86 Wawrzyniak Damian 1993
87 Legan Martyna 1992 Kuźnia Triathlonu
88 Lisowski Piotr 1978 Biegnij z ProService
89 Bartnik Rafał 1979 Zabiegany Wołomin
101 Luterek Michał 1980
102 Rokicka Marta 1989