TriCity Trail Półmaraton
07.07.2019, 09:00
Dystans: 21.1 km

Kategorie wiekowe:

Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
504 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team
505 Zienowicz Michał 1998
509 SOBAS JACEK 1985 #SobasTeam
511 OBSTÓJ KAROLINA 1990 Muay Running Team / #SobasTeam
512 Tuwalska Małgorzata 1979 LKS Zantyr Sztum
513 Konkel Katarzyna 1994 Maja Team / Decathlon Lublin Czechów
521 Kowalczyk Anna 1974 Drużyna ML
522 Marszałkowski Karol 1984
523 Stachowiak Emilia 1987 #teambiegiwlkp
524 Chmielecki Krzysztof 1972 cotoneaster
525 Marszałkowski Piotr 1988
526 Dokrzewska Katarzyna 1985 Nessi Team
527 Wilczyński Piotr 1980
528 OKRÓJ DAWID 1983 DEAF RUNNING
529 Armatyńska Małgorzata 1974 NESSI TEAM
530 Charkiewicz Monika 1981
531 Żebrowska Beata 1970 Morsy Ostrołęka
532 Mikołajczyk Sławomir 1980
533 Grota Mariusz 1980 AFT
534 Przyborski Michał 1978
535 Kruszyńska-Ziaja Agnieszka 1984 AKS Polonia Warszawa
536 Starzyńska Marta 1973 Perfect Runner Lublin
537 Szabłowska Iwona 1984 Straszyn Ultra Team
538 Kowalski-Badziąg Rafał 1980
539 Mieloszyk Wojtek 1983
540 Roczyński Michał 1977
541 Kościelski Mariusz 1966 COM-DKM
542 Wałowski Szymon 1984
543 Kujawska Marcelina 1985 Iron Team
544 Waletko Dorota 1980
545 Kowalska-Badziąg Basia 1982
546 Sawiński Jarek 1986
547 Kilanova Aleksandra 1982 Zabeg
548 Konieczna Agnieszka 1970 WIKREKLAMA
549 Konieczny Andrzej 1968 WIKREKLAMA
550 Witkowska Beata 1982 #kaszanienamoka
551 Lewiński Jakub 1988
552 Pastwa Krzysztof 1986
553 Adamczuk Feliks 1971
554 Droszcz Krzysztof 1983 BigYellowFoot Adventure Team
555 Orłowski Radosław 1978 #kaszanienamoka
556 Adamczyk Marcin 1985 #kaszanienamoka
557 Suchanecka Aleksandra 1995 Good Coach Team
558 Szałucki Dariusz 1990
559 Ismahilova Hanna 1988
560 Fikier Wiktor 1980 #Kaszanienamoka
561 Kleszczewski Rafał 1975
562 Stróżyk Agnieszka 1975
563 Rusinek Piotr 1988
564 Murawski Rafał 1980 Decathlon Power
565 Dorau Paweł 1997 Stopione Asfalty
566 Łogwiński Konrad 1980 #kaszanienamoka
567 Król Michał 1988
568 Figiel Dominika 1994 Night Runners Słupsk
569 Okapiec Dagmara 1981 Górskie Pędziwiatry
570 Kuropatwa Łukasz 1986 Bażant Team
571 Wojnarowska Marcelina 1985
573 Dabrowski Lukasz 1971 House of Skills
574 Wilusz Krzysztof 1981 STOPA Słupsk
575 Jakusz Przemysław 1985
576 Kosobucki Rafał 1985 Gdańsk
577 Wojtyna Agata 1991 #kaszanienamoka
578 Miączyński Michał 1975 Smoki Wawelskie
579 Nalepka Karolina 1993 Małe Trójmiasto Biega
580 Suwald ANV Consulting 1961 JacekBiega Running Team
581 Borski Ryszard 1982
582 Kujawa Przemysław 1981
583 Kucharska Aleksandra 1988 Dream Run
584 Gawryś Kamil 1985 Rim Tim TEAM
585 Piszko Przemysław 1993 Trele Morele
586 DERING PIOTR 1984 FREE PALESTINE
587 Macko Mariusz 1978 Morsy Ostrołęka
588 Bushmakin Aleksey 1987
589 Dąbrowski Michał 1985 nasuczaj
590 Shuliakov Sergei 1988
591 Piasta-Serafin Natalia 1979 Wieliszew Heron Team
592 Karpinska Anna 1982 OpenTeam
593 Karpinski Paweł 1978 OpenTeam
594 Wicenbach Arkadiusz 1988 Pruszcz Biega
595 Witkowski Adrian 1997 Running to Hell
596 Dąbrowski Andrzej 1960 Ostatnia prosta
597 Szarafiński Krzesimir 1983
598 Ptaszyński Maciej 1983 RTT
599 Strażewicz Witold 1984
600 rogoziewicz piotr 1961
601 Zakrzewski Paweł 1987
602 Litkowski Marek 1969 DMK Lee Marunek
603 Paczkowski Konrad 1986
604 Brodecka Małgorzata 1981 17 LO Gdynia
605 Orłoś Maria 1988
606 Garsztka Dominik 1978 1978
607 Szarafiński Jaromir 1985
608 Rowicki Jarosław 1975 LEŚNY CROSS
609 Gadzialski Przemyslaw 1978
610 Palusinski Marcin 1981 Soulpharmacy Gdynia
611 Milka Adam 1966
612 Rybus Elżbieta 1982
613 Nostitz-Jackowski Mateusz 1986
614 Ropel Mirosław 1959 KIS TRANSPORT
615 Siejka Małgorzata 1981 LEŚNY CROSS
616 Stolarska Milena 1993
617 Pszczolińska Alicja 1970
618 Zaszczyrynska Lidia 1984
619 Koczyk Artur 1988
620 Kwarta Maciej 1988 JW4846
621 Dalecka Anna 1986 Orange Polska
622 KRÓL Arkadiusz 1977 Team i-Sport
623 Dalecki Tomasz 1974
624 Saldana Cristian 1991
625 Dybuk Agnieszka 1977
626 Czapa Magdalena 1973 NEXUS Team
627 Starsierski Tomasz 1970
628 Freitag Adam 1968
629 Szuszman Łukasz 1985
630 Lemańska Kamila 1975 biegoterapia.pl
631 Gruszka Agnieszka 1979
632 sztygiel joanna 1984 Porta Active Team
633 Pastwa Monika 1975
634 Nowowiejska Julia 1994
635 Szubartowicz Marek 1982
636 Paciorek Paweł 1980 Biegaj Pod Okiem Trenera
637 Iwanowski Piotr 1969 BIEGAM PO SKRZESZEWIE
638 Chojecki Wojciech 1969 Lonesome Runners
639 Myślińska Aleksandra 1976
640 Tychanycz Piotr 1973
641 Niechoćko Agata 1979
642 Grubba Krzysztof 1985
643 Jara Łukasz 1994
644 Kamińska Żaneta 1996
645 Gibała Paweł 1990
646 Ciepła Monika 1992
647 Stępień Wojciech 1992 -
648 Mach Dawid 1986 One Person Team
649 Zackiewicz Paula 1992 BigYellowFoot Adventure Team
650 Warczak Maciej 1986
651 Kostrzewska Konstancja 1992 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
652 Adamowicz Tomasz 1980
653 Polański Marcin 1991 Generat ze Sztutowa
654 Matyjewicz Klaudia 1992
655 Roszman Henryk 1954
656 Szpunar Ewa 1975 Apteka Gemini Team
657 Chrzan Magdalena 1990
658 Miraillet Magali 1977
659 Weremjewicz Marcin Wiktor 1973 The Trailers
660 Stencel Hanna 1977
661 Sadowska-Klasa Alicja 1987
662 Kolendo Paweł 1992
663 Zielińska Sylwia 1977
664 Trocki Paweł 1979
665 Duński Bartosz 1991
666 Pszczoliński Bartosz 1993
667 Szner Jakub 1990
668 Bruszewska- Głombiowska Monika 1972 Ultra Żółwik
669 Boryna-Złota Aleksandra 1989 LPP Team
670 Dobrowolski Dariusz 1976 ADVA OPTICAL NETWORKING
671 Golasz Halina 1964
672 Jaroszewicz Mirek 1975
673 Redzimski Adam 1968 Gdynia Północ
674 Wolfram Dawid 1989
675 Sulikowski Jakub 1984
676 Pawłowska Magda 1992
677 Płocharski Tomasz 1993
678 Rzezak Aleksandra 1982
679 Kotuła-Gibas Dominika 1983 Autopay Team
680 Romanowska Beata 1964 Run Vegan Team
681 Boryna Jarosław 1965
682 WRONKA CEZARY 1986 BIKE U UP
683 Buszmann Tomasz 1978 Runeda
684 Quinn Andy 1981
685 Bjerre Henrik 1989 Arla
686 Pazowski Wiesław 1957
687 Szuba Justyna 1987 Stay Insane
688 krause wiesław 1981
689 Krym Arkadiusz 1976 Fitness Leon
690 Kędzia Edyta 1971 Grupa Biegowa 65
691 Polec Tomasz 1979
696 Rusin Adrian 1991
697 Fibich Dorota 1981 Ekipa Zryw
698 Janicka Elżbieta 1975 12tri.pl
699 Dunikowska Olga 1990 Ambasadorzy Festiwalu Biegowego
700 Szymanski Artur 1969 LOTOS TEAM
701 Zarodkiewicz Dawid 1989 1989
702 OKRÓJ DAWID 1983
703 Kitlas Rafał 1981 SBRT Warszawa
704 Kobuszewski Artur 1980 SBRT Warszawa
705 Czerwiak Robert 1973 Tri Starogard
706 Weber Agnieszka 1988
707 halmann kamila 1984 pgb sportowa paczka
708 Orłowski Piotr 1985 Intel Runners
709 Miszewski Marcin 1988 Intel Runners
710 Stencel Joanna 1991 Intel Runners
711 Świąder Mirosław 1970 Intel Runners/run-passion.pl team
712 Hościło Tomasz 1991 Intel Runners
713 Świąder Paweł 1996 Intel Runners
714 Wiśniewski Krzysztof 1968 Intel Runners
715 Bzowski Przemysław 1986 Intel Runners
716 Grzywaczewska Justyna 1988 CITY TRAIL Team
718 Gutowski Grzegorz 1793 PGB Sportowa Paczka
719 Matern Andrzej 1973 PGB Sportowa Paczka
720 Ciesielski Jan 1972 PGB Sportowa Paczka
721 Cymański Kamil 1985
722 Biela Anna 1997
723 Zeman Marek 1967
724 Falba Zbigniew 1972 MetLife Run
725 Kołodziejczyk Tomasz 1971 Adidas Runners Warsaw
726 Przychodzeń Michał 1993
727 Strzelecka Anna 1981 Ludzie z Lasu
728 Blaszczyk Ala 2000
729 Guiraud Cyril 1986
730 Morawska Anna 1993 Azymut 45 Gdynia
731 Stępniewski Wiktor 1985 Specjal Team
732 Orzyłowski Maciej 1979 Specjal Team
733 Koczorowski Paweł 1977 W. P. K. Słoń Team Ustka
734 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA 1981
736 Wiśniewski Maciej 1974
737 Klajna Jakub 1990
738 Adamowski Andrzej 1979 Unicorn team
739 Lubowiecka Alicja 1982 Unicorn Team
740 Zech Izabela 1972 Forest Gang
741 Nawrocki Mariusz 1972
742 Glazik Tomasz 1982
743 Wojdyło Wojciech 1974
744 Dawidowski Marek 1986 ARKA
745 Nikel Martyna 1991 KONTENER FORMY
746 Klebba Krzysztof 1983 Kaszebe Łebcz
747 Lunk Krzysztof 1976 Livestrong
748 Kiryluk Bartłomiej 1989 kirylookowieTeam
749 Torłop Małgorzata 1962 Grupa Trójmiasto
750 Podgorski Adam 1985
751 Sobczak Bogusław 1971 M.I.L.A.
752 Sobczak Anna 1972 M.I.L.A.
753 Zaremba Marcin 1979 Autopay Team
754 Rogińska Katarzyna 1964 wkurw_team
755 Oleńczuk Tomasz 1977 TT Szczecin
756 Armstrong Paul 1973
757 Olszewska Karina 1977
758 Olszewski Adam 1971
759 Kowalski Krzysztof 1968 HRmax CrossTeam
760 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 Przytulna Team
761 Niecko Krzysztof 1982 KInO Rekin
762 Grabowski Maciej 1990 1990
763 Grabowski Andrzej 1963
764 zlotowski piotr 1950 sportevo
765 Skuza Mateusz 1988 42.195 Wejherowo
766 Kapczynski Pawel 1988
767 Wegner Kamila 1988 RUNEDA
769 Skurtys Karolina 1984 RUNEDA
770 Gałka Grzegorz 1971
771 Szydło Stanisław 1985
772 Żardecki Paweł 1981 Runeda
773 Tadrowski Tomasz 1973
774 Rumiński Rafał 1975 Runeda
775 Lewiński Damian 1981 MTB - Małe Trójmiasto Biega
776 Głombiowska Zuzanna 1996 Runpassion.pl TEAM
777 Hann Grzegorz 1973 Stopa Słupsk
778 Kuptz Mariola 1960 AKKUS
779 Kuptz Daniel 1958 Wejherowski Klub Morsow
780 Głuszek Bożena 1963
781 Rzepecki Radek 1979
782 Kamuda Marcin 1973
783 Węsierska-Mułyk Marzena 1985 NIGHT RUNNERS SŁUPSK
784 Necel Marek 1968
785 Nowicki Jacek 1960 GoReda
786 Wycichowski Wojciech 1976
787 Kaidanova Inga 1986
789 Gumoś Katarzyna 1982
790 Kowalewska Ewelina 1980
791 Grzegory Marek 1990 Decathlon Rumia
792 Wojtynia Paweł 1966
793 Dydymski Krzysztof 1974 lub wybierz z listy
794 Burchardt Tomasz 1974 MTB
795 Dydymska Monika 1974 lub wybierz z listy
796 Jaraszkiewicz Wojciech 1984
797 Kaidanov Gleb 1987
798 Miąsek Ryszard 1977
799 Sowiński Błażej 1987 Ekstremalny Tata
800 Mikołajczyk Krzysztof 1980 MTB - Małe Trójmiasto Biega / #SIŁAMASACZOSNEK
801 Gapski Mateusz 1987 Grupa biegowa 65
802 Gapska Anna 1992 Grupa biegowa 65
803 Jaraszkiewicz Hanna 1986 Fehlau Run Team
804 Bury Paweł 1981 biegamyrazem.pl
805 Zemke Stefan 1971
806 Nowak Michał 1986 RADUNICA TEAM
807 jankowski marek 1978 Dąbrówno
808 GAZARKIEWICZ ANTONI 1952 BHMW_GDYNIA
809 Rafalski Eliasz 1967 Leśny Cross
810 Małkowski Tomasz 1966 GB 65
812 Rozmus Katarzyna 1982 LPP Team
813 Winiarski Grzegorz 1979 The Runners Świecie
814 Romanowski Darek 1981 http://Romanowski.edu.pl
815 Miotk Ryszard 1987
817 Witbrodt Leszek 1967
818 Pietruszkiewicz Krzysztof 1981
819 Bachórz Agata 1979 REaktywuj się w maratonie
820 stanco mariola 1985
821 Sieradzki Damian 1981
822 GAŁĘZA SŁAWOMIR 1979 Runpassion.pl
823 Piętka Grzegorz 1973 yo
824 tabisz marlena 1975
825 Milewczyk Rafał 1985 Wejherowo
826 Czerwińska Katarzyna 1990
827 Gruszeczka Mateusz 1991 Parkrun Grudziądz
828 Sioma Grzegorz 1986 Gdynia Witomino
829 Krawiec Joanna 1996 Mrs. Endorfina Team
830 Gaze Carter 1994
831 Nowicka Beata 1974 BluMarianTeam
832 Żylak Adrian 1984 Adidas Runners Warsaw
833 Kreft Łukasz 1983 Team Kreft
834 Kryszkiewicz Tomasz 1972
835 Hryń-Morawska Elżbieta 1979
836 Maculewicz Mateusz 1979 Multipower Polska Team
838 Witkowski Marek 1973 TEAM CHODAKI.PL
839 Frąckowiak Bartłomiej 1978 Danbar Team
840 Kubiak Andrzej 1950
841 Kubiak Maria 1951
842 Strzelczyk Mariusz 1986 KONTENER FORMY
843 Kryvohubets Ihor 1965
844 Nikrant Bartłomiej 1991
846 Miller Graham 1991
847 Rozkowski Bartlomiej 1980 KInO Rekin
848 Magdziarz Michał 1980 Arka Gdynia
849 Szczypiński Szymon 1978 BPH RUNNERS CLUB
850 Jałkiewicz alek 1957 MAMY TO
851 Stasiak grażyna 1962
852 Bogusz Tomasz 1981 Biegająca Gdynia
853 Ostojski Tomasz 1992 Kaczuchy Team
854 Żołnieruk Mariusz 1984
855 Khepar Raman 1971 nil
856 Klein Sebastian 1973
857 Żmijewski Paweł 1976 Rozbiegane Działdowo
858 Karczmarczyk Jakub 1982 Reebok run Crew Ostrołęka
859 Górska Ilona 1972
860 Witkowski Robert 1971 TUMBOteam
861 Szulc Michal 1988
862 Pedersen Sven 1993
863 Mączka Cezary 1964 n/a
864 rivero benjamin 1998
865 Kruszyńska Magdalena 1980 biegamyrazem.pl
866 Ryciuk Władysław 1959
867 LULIS ZBIGNIEW 1960 ATLAS RUNNING TEAM
868 Pawłowski Łukasz 1982
869 Pietrzak Teresa 1972 Grupa Biegowa 65
870 Guzek Krystyna 1982
871 Dmowski Robert 1982
872 Pniewski Maciek 1983 REVOLTA
873 Lach Rafał 1983
874 Parisi Assenza Alessandro 1971 ASD ATLETICA TRE COLLI SCICLI
875 Wysińska Lucyna 1986 Lady Fitness Bytów
876 Piechowiak Marek 1982
877 Łapiński Tomek 1976 mnomo.com
878 Ścibisz Anna 1982
879 Sowiński Łukasz 1983 Ekstremalny Tata
880 Didenkow Sławomir 1965 OsteoSport Team
881 Stręciwilk Tomasz 1980 Wtorkowy Trening
882 Tekliński Dawid 1983 Wtorkowy Trening
883 Kwaśny Damian 1976
884 Jachimowicz Bartosz 1984
885 Mrzygłód Łukasz 1977 Team RunZadar
886 Wlazłowski Wojciech 1981
887 MACISZKA MARTA 1992 NORD CAPITAL
888 Litwin Jarosław 1963 Jarosław Litwin
889 Iłowiecki Mariusz 1962
890 Kaliczyńska Wioletta 1978
892 Sztybor Joanna 1976
893 Jakubek Zbigniew 1971
894 Zalewska Agnieszka 1973 Biegamyrazem.pl
895 Wróblewska Dorota 1967 BBL Gdańsk
896 Lach Jagoda 1984
897 Matys Marek 1967
898 Ryplewicz Mariusz 1969 Orange Polska
899 Schlueter Andre 1978 forskor
900 MARZEC MIESZKO 1976 AQUASTACJA GDAŃSK
901 Tucharz Anna 1977 SBRTWarszawa
902 Miecznikowska Barbara 1976 SBRT Warszawa
903 Chęciak Grzegorz 1966
904 Woźniczka Jolanta 1978 SBRT WARSZAWA
906 Ziółkowska Milena 1988 SBRT
907 Kryński Piotr 1980 SBRT Warszawa
908 Bączek Piotr 1982 SBRT Warszawa
909 Walecka Sylwia 1973 SBRT Warszawa
910 Cetlin Maciej 1976 SBRT Warszawa
911 Jędruchniewicz Jola 1983 SBRT WARSZAWA
912 Mokwa Arkadiusz 1969 SBRT Warszawa
913 Kubiak Jagoda 1985
914 Kankowska Justyna 1982 GKS KASZUBI LUZINO
915 Kankowska Dominika 2001 GKS Kaszubi Luzino
916 KRAKOWIAK ROBERT 1968
917 Celiński Tomasz 1968 TUPTUś Otwock
918 wentowska aleksandra 1979
919 Joachimiak Emilia 1979
920 Goździewicz Leszek 1976 Biegamyrazem.pl
922 Traverso Irene 1981
923 Wegner Aneta 1980 USB Ustka
924 Wytrwal Tomasz 1970
925 Zięba Beata 1975 I Liga Team
926 Zając Piotr 1982 Parkrun Rumia
927 Tongori Andras 1984
928 Kołtowski Piotr 1979
929 Łyś Daniel 1985 Nypel REDA
930 Kujawa Katarzyna 1973 Kurczak Crow
931 Łapuć Krzysztof 1981
932 Kubiak Maciej 1988 Zoeller Tech
933 Szynkowski Karol 1987
934 Marciniak Mateusz 1985 Rezerwowe Psy
935 Kowalski Waldemar 1985 LP TEAM
937 Boberski Artur 1974 RMDC
938 Specht Mikołaj 1976
939 Bieszke Rafał 1980 Ultra Dreptacz
940 Bieszke Iza 1983 Wymiatacze
941 Bloch Maciej 1987 Accenture
942 Szarszewska Natalia 1998
943 Kornowski Paweł 1976 Cukiernictwo Formella
944 Klein Piotr 1976 Wejherowo biega (RCI Gdynia)
945 BRZOZOWSKA RENATA 1974 WYMIATACZE
946 HERMAN JACEK 1977
947 Michalak Bartosz 1983
948 Kankowski Paweł 1981 GKS Kaszubi Luzino
949 Kwidziński Oskar 1995 Sharks Gdynia
950 Littwin Marek 1966 Runeda
951 Rakoczy Marcin 1990 Żórawski Team
952 FORMELA SEBASTIAN 1976
953 Goncerzewicz Anna 1983 Basset Rolling Team
954 Goncerzewicz Marek 1980 Basset Rolling Team
955 Mariusz-Jacek Kamionowski 1966 Morsy Ostrołęka
956 Petriczek Wojciech 1983 Rezerwowe Psy
957 Kajzer Piotr 1984 Krwiożercze Borsuki
958 Kwiatkowski Przemysław 1990
959 Prończuk Adam 1966 WeHIcooll
960 Kożyczkowski Marcin 1982 STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORK
961 Bojka Paweł 1989 Paweł Bojka
962 Gawin Karol 1979
964 Prętnik Dawid 1983 OSNiP WP
965 Samburski Tomasz 1993 7 Brygada Obrony Wybrzeża , OSP Samice
966 Chojnowski Tomasz 1982
967 Biankowski Piotr 1975 BIANKOWSKITEAM