CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Katowice
22.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

OPEN Kobiety Mężczyźni
Zawodnicy zapisani na wydarzenie:
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
1 Kaszuba Katarzyna 1977 #czeladzbiega
2 Kaszuba Łukasz 1976 #czeladzbiega
3 Mordziołek Katarzyna 1975 Biegowa Kuźnia
4 Szymańska Dominika 1996 BIEGOWA KUZNIA
5 Grzyb Jacek 1979 #byledomety
6 Nowak Natalia 1986 Biegowa Kuźnia
7 Kuciński Benjamin 1982 CoJaBiegne.PL / NewBalance
8 Szymański Filip 1993 Biegowa Kuźnia
11 Szczęsna-Sobczyk Marle 1975 Biegowa Kuźnia
12 Piórkowski Krzysztof 1994 Biegowa Kuźnia
13 Pawlik-Niedziela Sandra 1989 Biegowa kuźnia
14 Malkusz Damian 1984 Giszowiec Biega Razem
16 KAPUŚCIK BEATA 1969
17 Solarz Mariola 1977
18 Stodolski Mateudz 1984 Biegowa Kuźnia
19 Dyla Małgorzata 1983
20 Mutwil Oliwia 1997
21 Mutwil Teresa 1974
22 Mutwil Wiktoria 1999
23 Trocki Tomasz 1973 #biegambolubię
24 Hermasz Monika 1988
25 Wyszyński Roman 1985
26 Rybak Remigiusz 1985
27 Stompel Ewelina 1990
28 Werkowski Marek 1970
29 Labiak Krystian 1981 Giszowiec Biega Razem
30 Malik Joanna 1979 Neti Team
32 Jaros Wojciech 1996
33 Wlach Anna 1977
34 Rasek Anna 1973 Robodomik
35 Kowal Leszek 1966
36 Podlewska Karolina 1982
37 Kawulak Kazimierz 1963 kb mckis Jaworzno
38 Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice
39 Dudek Donata 1982 Never Too Late / UKS Orzeł Katowice
40 Pająk Anna 1978 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
41 Pasoń Dariusz 1968 Żółwikersi
51 Pająk Marcin 1975 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
52 Nowak Monika 1976 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
53 Nowak Łukasz 1978 PORAŻENI SPORTEM
54 Pinkawa Grzegorz 1979 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
55 Drożdż Kinga 1984 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
56 Stachańczyk Monika 1977
57 Stachańczyk Dariusz 1975
58 Pożarski Jakub 1988
59 Rachocka Sabina 1988
60 Kluczyńska Honorata 1975
62 Uziębło Damian 1990 Giszowiec Biega Razem
65 Gliwicka-Wojdakowska Aneta 1990
66 Popczyk Magdalena 1992 Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil
67 Hojnca Adam 1972 parkrun Katowice
69 Krupa-Szczęsny Izabela 1973 #czeladzbiega
70 Marcinkowska Beata 1970 #czeladzbiega
71 Bartosik Monika 1980 #czeladzbiega
72 Nowak Łukasz 1986 #czeladzbiega
73 Kapa Tomasz 1981 #czeladzbiega
74 Mól Wioletta 1971 #czeladzbiega
75 Bielecki Mariusz 1969 #czeladzbiega
76 Hebda-Olszówka Aleksandra 1983 BP Running Team Gliwice
77 Klejszta Grzegorz 1974 #czeladzbiega
79 Jędrusik Łukasz 1983 Biegiwa Kuźnia
86 Sibielak Tomasz 1977 Kuźnia Biegowa
87 Niedziela Kamil 1990 Biegowa Kuźnia
88 Szczęśniak Małgorzata 1975 #czeladzbiega
90 Oleszek Madzia 1985 Biegowa Kuźnia
91 Pośpiech Anna 1985 Biegowa KUŹNIA
92 Bruzda Joanna 1977 Biegowa Kużnia
93 Jączyk Magdalena 1980
95 Bruzda Piotr 1972 Biegowa Kuźnia
96 Kuna Katarzyna 1980 Biegowa Kuźnia
97 karolewski mariusz 1970 Biegowa Kuźnia
99 Piórkowski Marek 1969 Biegowa Kuźnia
100 Kowal Tomasz 1976 Biegowa Kuźnia
101 Piórkowski Przemysław 1996 Biegowa Kuźnia
102 Rynk Agata 1987 Biegowa Kuźnia
103 Rynk Mateusz 1986 Biegowa Kuźnia
104 Deres Daniel 1983 Biegowa Kuźnia
113 Haładus Marcin 1981 Wolniej się nie da
125 Sobierajski Kacper 1996
126 Krainski Piotr 1973 #czeladzbiega
131 Manjura Tomasz 1994 CSC Adventure Academy
132 Kędzior Dariusz 1974 Biegowa Kuźnia
133 Krzywicki Piotr 1974
134 Zwolak Tomasz 1978 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
135 Mogilska Katarzyna 1981