CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Własna Trasa
13.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
2 Panfil Łukasz 1980 LKS Maraton Turek
4 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
5 Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun Poznań
7 Kuciński Benjamin 1982 CoJaBiegne.PL / NewBalance
15 Skowrońska Paulina 1994 Od jutra zaczynam biegać
21 Grzelak Karol 1985
22 Grzelak Piotr 1958
23 Grzelak Małgorzata 1959
24 Różańska Magdalena 1976
25 Kaźmierczak Patryk 1980 Koala Running Team
26 Piórkowska Agnieszka 1978 Soleccy Biegacze
27 Winkler Mirosława 1985
28 Bujalski Konrad 1999
29 Mróz Gabriela 1993 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
30 Ginalska Katarzyna 1986
31 Fusiek Magdalena 1982 Koala Running Team
32 Barczak Sylwia 1984 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
33 Cichocka Magdalena 1983
34 Pedziwiatr Ewa 1958 Kijowa Drużyna
35 Dobrowolska Agnieszka 1994
36 Wróbel Joanna 1991
37 Bakalarska Mariola 1968 Warsaw Run Club
38 Chabińska Paulina 1995 Akademia Biegania
39 Grzywaczewska Justyna 1988 CITY TRAIL Team
40 Gębicka Małgorzata 1984
41 Witczak Dorota 1968
42 Bielak Tomasz 1989
43 Wiśniewska Dorota 1991
44 Garbaczewska Anna 1982
45 Redkiewicz Agnieszka 1983 PSYCHORUN TEAM
46 Zakrzewski Adam 1995
47 Wawryniuk Emilia 1997
48 Kurcz Barbara 1971 Babeczki Koszalin
50 Zyffert Anna 1984
51 Syrewicz Małgorzata 1978 TriMama Team
52 Binkowska Magdalena 1984
53 Polańczyk Paulina 1987
54 Walenczak Waldemar 1978
55 Różański Robert 1969
56 Kwacz Małgorzata 1964
57 Czyżewski Bartłomiej 1988
58 NAGÓRSKI RYSZARD 1956
59 Kusal Tomasz 1995
60 Górecka-Pawlak Edyta 1986
61 Gierczak-Małek Katarzyna 1985
62 Urbańska Agnieszka 1980
63 Wójcik Anna 1981
64 Pietrzak Ania 1972
65 Majchrzak Maciej 1989
66 Szyszka Konrad 1980 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
67 Wójcik Tomasz 1971
68 Berkowska Marzena 1076 Positive Nordic Walking Team
69 Skowrońska Maja 1989 Craftware Running Team
70 Dzięcielska Agnieszka 1976
71 BĘDZIŃSKI Mateusz 1992
72 Pytel Anna 1983
73 Folga Artur 1971 IŁAWA BIEGA
74 ŻYDEK MAŁGORZATA 1988 ACTIVE EAGLES PRO
75 Marecka Anna 1990
76 Jarzębska-Majchrzak Agnieszka 1991 TU INTER Polska SA
77 Boba Monika 1975 Jaworzno Runners
78 Rzepecki Radek 1979
79 Łazarska Joanna 1987
80 Skowrońska-Pietkun Aneta 1982
81 Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani
82 Sybirski Karol 1984
83 Misztal Monika 1971 Aktywny Lunlin
84 Szaruta Krzysztof 1967
85 Limontas Dorota 1987 D27
86 Pyzik Tomasz 1975 Drużyna mojacukrzyca.pl
88 Niemierski Artur 1971
89 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968
90 Gandziarowska Anna 1990
91 Skubel Karolina 1984
92 Spyra Krystyna 1963 Kijowa Drużyna
93 Kuklisova Gabriela 1980
94 Juskowiak Amadeusz 1992
95 Bryś Krzysztof 1986
96 Polewaczyk Tomasz 1991
97 Soszyńska Katarzyna 1979
98 BRODA ANETA 1978 GRUPA DBK SOSNOWIEC
99 Rzepka Mirek 1960
100 Pietkun Adrian 1982
101 Stankiewicz Izabela 1977
102 Szczypiński Bartosz 1979 Gentlemen
103 Kaźmierczak Aleksandra 1976 Biegają z Dębami
104 Rados Małgorzata 1993
105 Burnagiel Tomasz 1968 HRmax Żory
106 Sowinski Marcin 1978
107 Kierzek Ewa 1977 #takijestplan
108 Kaiser Paweł 1986
109 Skibiński Sebastian 1982
110 Robak Manuela 1989
111 Hermanowicz Izabela 1984 Wataha- łączy nas bieganie
112 Flak-Wancerz Anna 1984 TTC
113 Masłowska Barbara 1973
114 Lepich Katarzyna 1982 Miechowicka Grupa Biegowa
115 Gawrylczyk Andrzej 1990
116 Kotwica Hanna 1996 Pałuki Running Team
117 Pokorski Adam 1991 WSPR BYDGOSZCZ
118 Mendel Dominika 1976
119 Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team
120 Zjawiona Agnieszka 1971 EVErRUN
121 Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza
122 Kozłowski Andrzej 1970
123 Jakubowska Joanna 1990
124 Kata Maria 1985
125 Krzymowski Piotr 1989 Akademia Przyszłości
126 Jasiczak Agnieszka 1991
127 Garstka Mariusz 1989
128 Pawlaczyk Lukasz 1983
129 Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega
130 Rudnicki Maciej 1985 Aspire Power Club
131 Syrewicz Krzysztof 1969 LUKS KAROL KRASZEWO
132 Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
133 Serocki Michał 1984
134 Rakowska Natalia 1993
135 Adamczyk Tomasz 1987
136 Bzura Maciej 1982
137 Krawczykiewicz Magda 1978 Żórawski Team
138 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 Kobiety W Biegu
139 Liszewski Paweł 1990
140 Jagieła Jarosław 1972 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
141 Żurawski Michał 1976 run LOTTO-Bydgostia
142 Mendygrał Emilia 1978
143 Bobrovnyk Dasza 1990
144 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
145 Wołowiec Zofia 1978
146 Olbrycht Aleksandra 1995
147 Kowalewicz Katarzyna 1979
148 Czaja Małgorzata 1976 MINICLASSIC
149 Drzewińska Katarzyna 1989
150 Rocka Gosia 1976
151 Kołb Jarosław 1965 OloRunner
152 Graul Tomasz 1990
153 Rudźko Wojciech 1968
154 Paprzycka Marta 1983 Night runners
155 Gołos Jerzy 1957
156 Łapiński Paweł 1985 Vege Runners
157 Bejgier Edmund 1968 Biegam z Dębami Osielsko
158 Górecka Anna 1974 Motobabiniec
159 Dymowski Dariusz 1968
160 Szulc Tomasz 1979
161 Iwaniuk Jacek 1973
162 Konieczny Izabella 1978
163 Iwaniuk Mateusz 2003
164 Strep Mateusz 1994
165 Wawrocki Sebastian 1991
166 Koszyka Weronika 1993 Wybiegać Marzenia Team
167 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
168 Pirek Natalia 1986 FAT BAT TEAM
169 Mazur-Kraweć Marta 1990
170 Bartyś-Rzedzicka Ewelina 1985
171 Orzech Agnieszka 1981 Bobika
172 Filipek Agnieszka 1981 Klub Bobika
173 Mazur Piotr 1971
174 Kowalczyk Anna 1974 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
175 Skwarło Dorota 1986
176 Kuder Anna 1990
177 Kuder Anna 1965
178 Skwarło Paweł 1986
179 Brownell Mackland 1981 Chupacabras
180 Madej Paula 1992 Loading...
181 Madej Jan 1986 Loading...
182 Woźniacki Andrzej 1972 LOGOS Andrzej Woźniacki
183 Suszek Joanna 1985
184 Łabenda Piotr 1970 Terenowa Masakra Team
185 Długosz Paweł 1989 OSP Wzgórze
186 KULIGOWSKA AGATA 1979 Miraz Race Team
187 Kąkowska Julia 1985
188 Swiezaczynski Piotr 1983
189 Puczel Piotr 1982
190 Zawadzka Magdalena 1989
191 nalepko kataryzna 1980
192 Kilińska Magdalena 1983 Helix pomatia
193 nalepko rafał 1982
194 Lelito Daria 1989 LISOWISKO
195 Skoracka Anna 1992 Pro-Run Wrocław
196 Krawczykiewicz Dorota 1983 Żórawski Team
197 Kurta Grzegorz 1981 CS Running Team
198 Raczyński Tomasz 1985 NORDEA RUNNERS
199 Springer Krzysztof 1987 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
200 Grotnik Ewelina 1986 Motobabiniec
201 Banach Andrzej 1989 Pisz-Olsztyn
202 Nowak Anna 1992 Husaria Race Team Szczecin
203 Drzewiecki Janusz 1961 SMSM
204 Abramik Maria 1973
205 Florczak Dorota 1983
206 Dziewińska Dagmara 1984
207 Gustaw agnieszka 1986
208 Michalik Angelika 1993
209 Cichosz Maciej 1980
210 Turska Olga 1990 TURun
211 Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna
212 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
213 Chrostwski Sebastian 1993
214 Kornatowski Robert 1986
215 Grzenia Małgorzata 1968 Centrum Medyczne Orto-Optymist
216 Kreft Ewa 1975 Dream Tri Team
217 Trawiński Andrzej 1975 JTENDO
218 Kuchta Monika 1979 Flintensive Running
219 Obderko-Dopierała Jan 1996
220 Fedyszyn Anna 1984
221 Maluchnik Marek 1973 Blue Runner
222 Gorczyński Filip 1974 Świński Trucht
223 Szleszyński Andrzej 1969
224 Pawlak Renata 1974
225 Ozga Anna 1993
226 Bąk Katarzyna 1972
227 Firosz Małgorzata 1999 Biegający Świdnik
228 Wiśniewska Wiktoria 1992
229 Zwierzański Paweł 1976 Stay Insane
230 Szudera Kamila 1984
231 Skrzypczak Grzegorz 1977 Running DJ Team
232 SZYMAŃSKA Anna 1989
233 Armacińska Edyta 1990
234 Kokot Karolina 1983
235 Ludzia Malgorzata 1986
236 Olczyk Katarzyna 1966 PWPW
237 Grocki Mirosław 1988 HAZOKI
238 Grocka Aleksandra 1991 HAZOKI
239 Job Piotr 1975
240 Job Małgorzata 1975
241 Koreciński Mirosław 1957 Psioaktywni
242 Krawczyk-Bielecka Dagmara 1978 Lubelska Grupa Triathlonu
243 Kufel Grzegorz 1987 Stay Insane
244 Fiącek Adam 1976 Hartuję charta
245 Tkaczyk-Całka Anna 1986
246 Całka Krystian 1984 VegeRunner
247 Gierka Aleksandra 1995
248 Cyrny Rafał 1976
249 Zienkowicz Agnieszka 1986
250 Machałek Natalia 1985 Hinata U-team
251 Woźniak Barbara 1955
252 Rydzewski Michał 1982
253 Hajdukiewicz Jarosław 1969 _
254 Kocyan Małgorzata 1959 Biegaj z Trenerami
255 Bednarkiewicz Jakub 1990
256 Pruszczyński Piotr 1982
257 Roszkowska-Kazała Małgorzata 1976 Adidas Runners Warsaw
258 Zawartko Magdalena 1978
259 Mroczek Barbara 1986 Wiedźmy
260 Lesiakowski Paweł 1985
261 Józwik Karolina 1985
262 Łowicka Magdalena 1985
263 Wiecha Małgorzata 1970
264 Wierchoła Joanna 1958 a
265 Wiecha Mariusz 1969
266 Wiecha Dominika 1998 UKS Orientuś Łódź
267 Piluś Joanna 1974
268 Grzymalska Amanda 1993 Rossmann
269 Halmann Mirek 1984 PGB sportowa paczka
270 Kowalski Bartłomiej 1989 Rossbiegani
271 Jęckowska Katarzyna 1991
272 Swiniarski Konrad 1991
273 Majcher Elżbieta 1984 LUKS "Boguszyce"
274 Jaros Michał 1983 TomTom Runners
275 Stachurski Paweł 1985
276 Jaros Adam 1976 Dragosfera
277 Żydek Katarzyna 1992
278 Karolczuk Aleksandra 2004 KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS "Boguszyce"
279 Staniszewska Aleksandra 1988
280 Marek Sławomir 1986 night runners
281 Aptowicz Damian 1994
282 Tatarkiewicz Anna 1976
283 Drazkiewicz Ela 1973 Elarchitekt Elżbieta Drążkiewicz
284 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Piekielnie Zgrani
285 Bajorek Jacek 1975 Markowi Biegacze
286 Fiszer-Syk Katarzyna 1985
287 Żak Piotr 1985 Goggle Pro Active Eyewear
288 Maruszczyk Monika 1990
289 Frankowska Ela 1982 Matner Running Team
290 Cieśla Piotr 1998 _
291 Radziwiłłowicz Daniel 1978
292 Misz Łukasz 1984 WSPÓLNA TEAM
293 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
294 Jerulank Wiesław 1958 Maratonka Grajewo
295 Pajewska Aleksandra 2002
296 Wasztyl Michał 1989 Zone3Team / Witkowo biega
297 Niemyjska Monika 1978
298 Mularczyk-Surdyka Agnieszka 1987
299 Surdyka Grzegorz 1986
300 Nowak Paweł 1986 Land Rower Wrocław
301 Olbrycht Patrycja 2001
303 Mleczak Asia 1987
304 Kierzek-Trzeciak Paulina 1979
305 Pyzik Marek 1963 opel active team
307 Bloch Maciej 1987 Accenture
308 Klesta Rafał 1985 ATOSRUNNERS
310 Biczkowski Konrad 1984 Jeppesen Poland
311 Stepko Katarzyna 1987
312 Wrobel Jolanta 1977 Jeppesen
313 Twarowski Michał 1973 Jeppesen Poland
331 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team
336 Zimmer Łukasz 1981 CityTrail Team/PACKMAN TEAM
339 ROMEJ Aleksandra 1996 CITY TRAIL TEAM
340 Szulc Robert 1987 City Trail Team
341 Chruścielewski Rafal 1993 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
342 Słomka Agnieszka 1989
343 Brożyna Miłosz 1993
344 Komarova Uliana 1995
345 Pirek Paweł 1955
346 Pirek Agata 1965
347 Pietrzak Bartosz 1982 ZHR Szperacze Olsztyn
348 Zawadzki Michał 1977
349 Szczepanek Łukasz 1992 Warchlaki Adelajdy
350 Rondio Anna 1988
351 Kulikowski Paweł 1968
352 Maciejewski Grzegorz 1961 Hernik Team
353 Merchelski Piotr 1984 BEZ CIŚNIEŃ
354 Świderek Dorota 1991 PZU SPORT TEAM
355 Izdebska Renata 1955 -
356 Arach Przemysław 1983
357 Cyankiewicz Agnieszka 1975 Kijanki
358 Kloza Grzegorz 1994
359 Tews Marzena 1974
360 Mróz Joanna 1982
361 Szplit Agata 1988 1988
362 Kąkol Krzysztof 1976
363 Fijałkowska Karolina 1986 Świdnik -wysokich lotów
364 Szczęsna Anna 1999 Šwidnik Wysokich Lotów
365 Mętel Laura 1992 Łabiszyn Runners
366 Kubecks Ewelina 1983
367 Krzemionka Daniel 1978 12BZ
368 Bączyk Patryk 1991
369 Iwachòw Grzegorz 1972 ASD 100x100 ANIMATRAIL
370 Skowron Monika 1977
371 Tuczkowska Joanna 1991
372 Tomaszewicz Violetta 1970
373 Garstkowiak Tomasz 1978
374 Nakonieczny Jacek 1989 SII RUNNING TEAM
375 Brownell Julia 1980 Chupacabra
376 PAWŁOWSKA-LIS MARIA 1977 MarusiabiegaPL
378 Rymer Wojtek 1972 własny jednoosobowy
379 Szymanik Paweł 1973 Reebok Run Crew Warszawa
380 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna
381 Ławeczko Radosław 1997 Zadyszka Oświęcim
382 Filipiak Krzysztof 1978 Marysin spaceruje
383 Lipski Piotr 1975
384 STELMASZAK EWA 1979
386 Bogusz Damian 1985
393 Włodarczyk Joanna 1982 Wataha - łączy nas bieganie
394 Wilk - Snopczyk Aleksandra 1982
398 Abramczyk Marcin 1977 YTT/ KKC
399 Kopacz Michał 1990 Perła Team
400 Góra Beata 1971 Step by Step Trójmiasto
401 Firlej Ewelina 1990 gRUNwald Team Poznań
421 Pilichowska Katarzyna 1992
422 Janka Joanna 1974
423 OKRÓJ DAWID 1983
426 Brzozowski Paweł 1979
427 Brzozowska Kinga 1981
428 Malinowski Dawid 1982
429 Tomczak Anna 1976
430 Czapliński Jan 1982 GO GO Szelma
431 Bednarska Jolanta 1984
432 Ludzia Marcin 1983
433 Cieślik Kasia 1995
434 Dering Hanna 1981 Bydgoskie Żółwie
435 Stasiak Anna 1986 SBRT Warszawa
436 Dzido Edyta 1971 Nidzica Biega
437 Kobuszewski Artur 1980 SBRT Warszawa
438 Zawadzka-Jurochnik Justyna 1981
439 Ratajczak Mateusz 1995
440 Wójcik Damian 1986
442 Bednarczyk Remigiusz 1988 Sii Running Team
443 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 CS Group Runners Team
444 Słoboda Robert 1972 Załoga G
445 Mędzkiewicz Anna 1990 AleGieTer - Gniew Fiordów
446 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run
448 Tomaszewski Jordan 1985 Tri Frends
449 Sztejka Jolanta 1978 PGB Sportowa Paczka
450 Ogrodnik Anna 1983 Zakochaj sie w bieganiu
451 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
452 Misiorek Emilia 1980