CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Junior
13.07.2020, 00:00
Dystans: 0.3 km | 0.6 km | 1 km | 2 km

Kategorie wiekowe:

Zawodnicy zapisani na wydarzenie
Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub
53 Kotecka Lilianna 2012 Gang Kocura
58 Kuźniarska Julianna 2011
59 Kuźniarska Milena 2017
62 ADAMKIEWICZ LENA 2011 LENA LEMONIADA TEAM
63 White Marshall 2010
64 White Ewelinka 2012
67 GRZEGOREK NATALIA 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 63 BYDGOSZCZ
70 Soszyńska Zuzanna 2007
71 Pietkun Paulina 2009
72 Pietkun Paweł 2011
73 Mijal Henryk 2013 Zmęczeni na Starcie
74 Maluśki Tomasz 2005
75 Kaźmierczak Olaf 2006 SP Osielsko
76 Talarek Antoni 2013
77 Kierzek Igor 2007 #happyrunners
78 Wójcik Piotr 2008
79 Wójcik Mikołaj 2013
80 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
81 Górecka-Pawlak Julia 2016
82 Banaszewski Borys 2011
83 Banaszewski Igor 2017
84 Kowalski Jakub 2010 SP Lusówko
85 Kowalska Natalia 2007 SP LUSÓWKO
86 Skowrońska Daria 2009 AZS AWF Warszawa
87 Ciąder Mateusz 2013 MKS Siechnice
88 Berndt Dominik 2013
89 Szydłowska Ania 2014
90 Szydłowski Witek 2019
91 Karski Mateusz 2012
92 Karska Martyna 2014
95 Łapiński Józio 2013 Vege Runners
98 Kołatka Aleksandra 2016
99 Krysztul Julia 2013 Junior Academy
100 Białowąs Jakub 2009 SP35
109 Iwaniuk Agata 2009
110 Biskupski Kacper 2013
114 Zarzycki Ziemowit 2010 Bobika
137 Madej Hela 2013 Biegam bo chudnę
140 Puczel Oliwia 2016
141 Kowalczyk Maciej 2014 Mamo, gdzie meta
142 Kowalczyk Wojtek 2012 Mamo, gdzie meta
143 Fordon Agnieszka 2014 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
144 Fordon Paweł 2017
145 Majewski Jakub 2013 Pastelowe Przedszkole
146 Żemojdzin Wiktoria 2008 CKS Szczecin
147 Żemojdzin Mikołaj 2011 CKS Szczecin
152 Lesiak Mateusz 2009 MKS Parasol
155 Dutkiewicz Oskar 2014
156 Nalepko PAWEŁ 2011
161 Job Tomasz 2011
162 Jasionowska Paulina 2008 SP 16 GDYNIA
197 Targosz Jakub 2013
200 Gibki Dominik 2009
203 Sotek Alina 2009
206 Bąk Nadia 2012
207 Kozłowski Filip 2009
214 Filipiak Piotr 2012
217 Filipiak Weronika 2009 SP2
218 Krajewski Leon 2012 Juventus Academy Bydgoszcz
223 Szwarnowski Xavier 2009
224 Job Ania 2005
231 Kabała Zofia 2007
232 Kabała Hanna 2009 SP3 Wrocław
236 Wróblewski Aleksander 2008 SP 71
237 Kozłowska Emilia 2009
238 Kozłowski Michał 2011
247 Lipowicz Mateusz 2011 RaDziki
248 Kaczmarek Joanna 2015 RaDziki
249 Kaczmarek Maria 2017 RaDziki
250 Schmidt-Kozłowski Artur 2015
251 Ejsymont Jagoda 2007
252 Ejsymont Michalina 2013
255 Karolczuk Martyna 2005 SP4 Rawa Mazowiecka / LUKS "Boguszyce"
260 Maciejewski Jan 2011
263 Minkiewicz Borys 2013
264 Bejenka Kacper 2012 Juventus Academy Bydgoszcz
267 Kaczmarek Lena 2010
268 Wróblewska Nikola 2016
269 Skwarcz Staś 2014
270 Skwarcz Hania 2015
273 Radziwiłłowicz Nesajem 2010
285 Biczkowska Hanna 2018 Straszyn Biega
306 Rymer Szymon 2005 brak
311 Kaniewski Filip 2008 Pszczółkowski Team
312 Pliszka Maja 2013 Pliszka Biega
313 Pliszka Basia 2017 Pliszka Biega
314 Dancewicz Milena 2009 Sp8
315 Kamiński Fabian 2017
316 Kamiński Damian 2017
319 Pietrzak Emilia 2017 Szperacze ZHR Olsztyn
320 Pietrzak Barbara 2015 Szperacze ZHR Olsztyn
321 Pietrzak Stanisław 2011 Szperacze ZHR Olsztyn
322 Dowhań Pola 2015
323 Dowhań Aleksander 2017
324 Pawlus Maciej 2011
325 Rokicki Jan 2016
326 Rokicki Witold 2018
327 Świątczak Weronika 2015 Korona Pabianice
330 Wojtynek Cyryl 2010 MOGŁO BYĆ GORZEJ
331 Bartkowska Roksana 2012 SP.16 BYDGOSZCZ
332 Bartkowski Wiktor 2012 SP.16 BYDGOSZCZ
343 Lepich Zofia 2012 Miechowicka Grupa Biegowa
344 LEWTAK IGOR 2016
345 Foksowicz Hania 2012
346 Foksowicz Marysia 2014
347 Foksowicz Tosia 2016
360 Rydzewski Kacper 2008
361 Rydzewska Natalia 2011
366 Lipski Kacper 2008
367 Lipski Michał 2011
368 Bogusz Julia 2012
369 Zaborowski Marek 2012 Przedszkole Radość
370 Snopczyk Paweł 2016
371 Snopczyk Stanisław 2013
372 Piotrowski Tomasz 2012 UKS Neptun Gdańsk
375 Drzewiecka Amelia 2009 Run4Fun www.bytpak.pl
376 Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Kids
382 Wiktorzak Igor 2020
383 Berkowski Tadeusz 2005 Positive Nordic Walking Team
387 WITOSŁAWSKA Weronika 2011
395 Biczkowski Jan 2014 Straszyn Biega
396 Biczkowski Antoni 2015 Straszyn Biega
397 Ludzia Emilia 2014
398 Ludzia Alicja 2016
403 Dering Wojciech 2012 Bydgoskie Żółwie
406 Rzempowski Nikodem 2011
409 Filipowski Tymoteusz 2017 FehlauRunTeam
413 Magdoń Jan 2008 HACHI JUDO
418 Kazimierczak Michał 2011